Trzmiel260 - lubi

 • Trzmiel260 lubi Komentarz

  Panie Marcinie,

  Tak jak nie jestem w stanie sobie wyobrazić co teraz czuje D.Ward (bo nikt kto nie był w jego sytuacji nie wie tak naprawdę o czym mówi/pisze), tak samo nie bardzo rozumiem czemu ma służyć Pana artykuł.
  Jeśli chciał Pan zachęcić kibiców do wpłat na rzecz Darcy'ego, to nie bardzo się Panu udało.
  Nachalny, a momentami bezczelny ton artykułu mnie wręcz odrzucił.
  Nie ma Pan żadnego prawa mówić kibicom ile i na co mają wydawać swoje ciężko czasem zarobione pieniądze.

  Darcy Ward przez kilka ostatnich lat zarabiał mnóstwo pieniędzy, podejrzewam że przeciętny Polak nie zarobi takich kwot przez całe swoje zawodowe życie.
  Spotkała go ogromna tragedia i to jest fakt niezaprzeczalny, ale nikt mu nie bronił się ubezpieczyć stosownie do ryzyka wynikającego z uprawianego sportu.

  W położeniu Darcy'ego znajduje się wiele osób, również w naszym kraju, którzy nie posiadają żadnego wsparcia.

  Wylicza Pan skrupulatnie ile to powinniśmy wpłacić, a ja Panu powiem że pod koniec listopada rusza kolejna edycja akcji "Szlachetna Paczka", akcji w której można pomóc ludziom (często dzieciom), dla których ogromnym wsparciem jest np. cukier, olej, mąka czyli podstawowe artykuly na które ich nie stać.

  Na początku roku 2016 będziemy mieli kolejną edycję WOŚP, akcji z dobrodziejstw której być może już korzystamy albo skorzystamy w przyszłości.

  Ja już wybrałem, przeznaczę po raz kolejny dużą kwotę na te akcje i powiem więcej, nie będę uprawiał pseudo-lansu wklejając obrazki.
  Działalność charytatywna to ogromne serce, a nie screenshoty z konta bankowego.

 • Trzmiel260 lubi Komentarz

  moim zdaniem do kontuzji doszło po uderzeniu o tor,bo do bandy juz "dobił" po utracie przytomnosci... mnie wciąż zastanawia,jak mogło dojść do tej tragedii?! rozumiem gdyby to był jakis nie opierzony junior...Ale Darcy Ward który urodził sie na motocyklu...

 • Trzmiel260 lubi Komentarz

  Angole chcieliby, żeby zawodnicy skuszeni walką o IMŚ jechali za jakieś marne grosze i dokładali do tego interesu. A sama BSI z kolei chętnie drenuje z kasy, najczęściej polskie, miasta i kluby, które chcą gościć u siebie turnieje GP. Nasz One Sport nie jest taki pazerny.


  Pula nagród za jedną rundę SEC: 65,100 euro = około 266,259 zł
  Pula nagród za jedną rundę SGP: 84,500 dolarów = około 321,945 zł
  Pula nagród w jednym sezonie w SEC: około 1,065,036 zł
  Pula nagród w jednym sezonie w SGP: około 3,862,140 zł

  Cykl GP się zwija, zjada własny ogon, już się przejadł, jadą w nim niemal te same nazwiska, coraz mniejsza frekwencja na trybunach, czasem to jest nawet porażka, do tego bardzo średnia oglądalność na tiwi.


  Jeśli wypali runda w Melbourne to SGP 2015 ma szanse na najwyższą średnią frekwencję w całej swojej historii. Do tego dochodzi 50 tysięcy biletów na rundę w Warszawie, które sprzedały się w dwa dni. Gdzie więc są te symptomy przejedzenia?

  Afera z siłowym wprowadzeniem nieprzelotowych, niebezpiecznych (zabierały moc silnikom i nie było czym się ratować przed dechami) i niszczących atrakcyjność żużla nieprzelotowych, wyciszonych tłumików pokazała, kto w tym interesie nie ma jaj i jest konformistycznym mięczakiem. Zagraniczni żużlowcy z miejsca zwiesili głowy i poddali się dyktatowi FIM oraz swoich macierzystych federacji motorowych. Poszli niczym barany na rzeź.


  A może po prostu zagraniczni zawodnicy mieli ważniejsze rzeczy na głowie (przygotowania do zbliżającego się sezonu) niż walkę o tłumiki? Zresztą, sedno sprawy zostało ujęte poniżej:

  Polacy się stawiali i buntowali. Razem z red. Damianem Gapiński ze SF.pl bardzo ich wtedy wspieraliśmy. Należycie w tej sytuacji zachowywał się szef zawodniczego "Metanolu" Krzysiek Cegielski.


  Skoro tylko Polacy walczyli, a reszta świata przeszła nad tym do porządku dziennego to może zmiana tłumików nie była aż tak gigantyczną rewolucją jak próbuje się od lat wciskać opinii publicznej?

  Potem na stadionach było cicho


  Z pomiarów wynika, że obecne tłumiki (w tym Poldemy) są jeszcze cichsze, ale to już Panu nie przeszkadza? ; ]

  mijanek jak na lekarstwo


  Widać mało Pan oglądał żużla ostatnimi czasy... Ale chętnie pomogę:
  Grand Prix Cardiff 2011 - Bieg 12
  Grand Prix Cardiff 2011 - Bieg 18
  Grand Prix Terenzano 2011 - Bieg 19
  Grand Prix Malilla 2011 - Finał
  Grand Prix Toruń 2011 - Bieg 7
  Grand Prix Toruń 2011 - Bieg 12
  Grand Prix Auckland 2012 - Bieg 15
  Grand Prix Auckland 2012 - Bieg 20
  Grand Prix Leszno 2012 - Finał
  Grand Prix Cardiff 2012 - Bieg 8
  Grand Prix Cardiff 2012 - Półfinał 1
  Grand Prix Auckland 2013 - Bieg 20
  Grand Prix Bydgoszcz 2013 - Bieg 15
  Grand Prix Bydgoszcz 2013 - Półfinał 2
  Grand Prix Daugavpils 2013 - Finał
  Grand Prix Toruń 2013 - Finał
  Grand Prix Auckland 2014 - Półfinał 1
  Grand Prix Auckland 2014 - Finał
  Grand Prix Bydgoszcz 2014 - Bieg 15
  Grand Prix Bydgoszcz 2014 - Półfinał 2
  Grand Prix Bydgoszcz 2014 - Finał
  Grand Prix Vojens 2014 - Finał
  Grand Prix Toruń 2014 - Bieg 7
  Grand Prix Toruń 2014 - Bieg 20
  Grand Prix Toruń 2014 - Półfinał 1
  I wiele, wiele innych. To nie tłumiki determinują ciekawe zawody. Determinuje je w głównej mierze sposób przygotowania nawierzchni oraz stawka zawodników biorących w nich udział.

  coraz mniejsza frekwencja widzów


  Średnia frekwencja w Ekstralidze 2010 (ostatni rok starych tłumików): 8,536 widzów
  Średnia frekwencja w Ekstralidze 2011 (pierwszy rok nowych tłumików): 9,984 widzów
  Średnia frekwencja w Ekstralidze 2014 (stan obecny): 9,518 widzów

  Muszę przyznać, że na co dzień nie czytuję Pańskich felietonów, ale jeśli zawierają one podobną ilość półprawd i tak zwanych faktoidów to stwierdzam, że nie tracę zbyt dużo ; ]

 • Trzmiel260 lubi Komentarz

  0 punktów - 0 pokazywania. Mogliby zrobić z niego "bohatera tragicznego", ale to bez sensu

 • Trzmiel260 lubi Komentarz

  To łagodny wałek ze światłem a wy się burzycie. Jak Gorzów i Falubaz jawnie oddały punkty Lesznu żeby wyeliminować Toruń to siedzieliście cicho!!!

 • Trzmiel260 lubi Komentarz

  Kolego skład wypisany przez Ciebie skład marzeń . Marzyć zawsze wolno,Grisza może się załapać jeżeli lepszej z innego klubu oferty nie dostanie.Patrząc na ten sezon raczej w Częstochowie nie pojedzie. Tomek zostanie w Toruniu. Krystian jest w klubie ale na ex ligę jest jest jeszcze a słaby.Walasek po ostatnim sezonie w Rzeszowie raczej nie jest dobrze nastawiony do klubu tak jak i Okoń. Kacper Woryna raczej zostanie w Rybniku źle tam nie ma. Mieć dobrego juniora to jest sukces . Teraz kilka klubów będzie szukać dobrego chodź jednego juniora w ex lidze,gdyż sporo zawodników będzie przechodzić na seniora i juniorki nie mają a swoi to są za słabi na ligę,

 • Trzmiel260 lubi Komentarz

  To już wiem dlaczego nasi dostali aż do 16. Młodym ledwo co pojawiło się owlosienie na jajach to takie widoki ich ścieły z nóg ;)

 • Trzmiel260 lubi Komentarz

  Zdjęcie roku, na kalendarz żużlowy 2015 je!!!!

 • Trzmiel260 lubi Komentarz

  Żużlowe zdjęcie roku, potwierdzam

 • Trzmiel260 lubi Komentarz

  Okej, ale Grisza miał pewne 100 tysi punktówki przed tym meczem + część zobowiązań. No ale dla niego to za mało, chociaż w Szwecji jeździ za dużo niższą stawkę. Druga strona medalu to p. Śleszyński który kręci jak nikt inny... czarne jest białe w tym klubie. A co do kapitana? Ja go już w barwach naszej drużyny widzieć nie chce, zrobił wiele dla nas, ale pamiętajmy, gdyby nie Marian nadal pałętał by się po Łotwie... tego już nie pamięta i zrobił z siebie gwiazdkę więc niech gwiazdka szuka swojego miejsca na niebie.

 • Trzmiel260 lubi Komentarz

  A kto z nim taką umowę podpisał? Sami ją sobie napisali i podpisali za siebie i klub? Ktoś im coś obiecał - trzeba płacić. Zdobyli punkty? Trzeba płacić. Potrafisz zrozumieć czy nie ogarniasz? Może wytłumaczę - ktoś im coś obiecał. Poczynili inwestycje, zdobyli punkty. Kasy brak. Pewnie według Ciebie powinni przeprosić że żądają i powinni za darmo dalej dać się dymać?

 • Trzmiel260 lubi Komentarz

  jedynym który nie zawalił jest Emil.. więc dla niego w nagrodę powinien być występ w meczu przeciwko drużynie z Gdańska.. dla mnie skład powienien wyglądać następująco:

  9. Przedpełski
  10.Fricke
  11.Fajfer
  12.Kułakow
  13.Sajfutdinov
  14.Krzyżanowski
  15.Wolender

 • Trzmiel260 lubi Komentarz

  Piszę o "zgniłym Zachodzie", bo to świetnie pasuje do twoich PRL-owskich teorii ekonomicznych, które wielokrotnie demonstrowałeś na forum. Nie wpadłabym, że można porównywać zadłużenie Włókniarza Częstochowa z długiem miasta Torunia czy Bydgoszczy. To właśnie twój mniej lub bardziej uświadomiony obskurantyzm. Widzisz, trudno przykryć kompromitację Włókniarza Częstochowa czymkolwiek. Twoje wysiłki przy tak skromnym potencjale są skazane na porażkę.

 • Trzmiel260 lubi Komentarz

  Czyżby Unibax zalegał Emilowi pieniądze?


  Tego nie wiem, ale Włókniarz Częstochowa na pewno zalega :)

 • Trzmiel260 lubi Komentarz

  Jestem, a raczej byłem kibicem żużla, bo to co ostatnio widziałem to nie sport , tylko jakaś padaka.Jeśli Stal z osłabioną Unią jeżdzi w ten sposób ,to co Oni robią w PO, to jest tragedia nie drużyna, oprócz Nielsa , KK i bartka nie ma kto jeżdzić. Nie wierzę jednak w ten spadek formy, mecze ostatnie w zielonej i dzisiejszy w lesznie, to szczyt wszystkiego . Jestem kibicem żużla od 30-tu lat, i nikt nie zrobi ze mnie idioty że dzisiejszy mecz nie był ustawiony, i to nie ostatni bieg ale cały mecz. Na koniec -nie jesteście nic lepsi od Unibaxu- jesteście takimi samymi oszustami

 • Trzmiel260 lubi Komentarz

  A z jakiej racji???Ps.W sumie po forum widać,że u Was dużo chorych dzieci jest ;D :D :D

 • Trzmiel260 lubi Komentarz

  Odbiegliśmy od tematu:) Według mnie zamiana Di Marii na Jamesa to głupota.

 • Trzmiel260 lubi Komentarz

  Kolejny nie trafny osąd tego jegomościa . Żal słuchać

 • Trzmiel260 lubi Komentarz

  Szkoda, juz mialem nadzieje ze wystawia najlepszy sklad. Jakby jechali G. Laguta, A. Laguta, Emil i Loktajew to medal bylby w zasiegu.
  Rosja ma coraz wiecej sensownych zawodnikow, poza wymieniana 4ka Czalow, Kulakow, Borodulin, Bielusow, Tarasienko, Kudriaszow... Szkoda, ze maja tak beznadziejna federacje bo ich jazde az milo sie oglada.

 • Trzmiel260 lubi Komentarz

  Jeśli ktoś nie ma pieniędzy,..........
  PANIE CIESLAK. JAK KTOS NIE MA PIENIADZY TO NIE KUPUJE 2 NOWYCH ZAWODNIKOW ZA PONAD MILION ZLOITYCH MAJAC PONAD 2 MLN DLYGU WOBEC STARYCH ZAWODNIKOW....