SPG - lubi

 • SPG lubi Komentarz

  Można kogoś nie lubić ale życzyć kalectwa bądź śmierci to przesada

 • SPG lubi Komentarz

  Mam 41 lat i nigdy w życiu nie widziałem takiego chamstwa na torze. Milik prostym motorem wjechał w Piotr. Ja wiem że Pawlicki czasami przesadza ale w tym wypadku czerwona dla Milika

 • SPG lubi Komentarz

  Sędzia Dryja powinien dostać więcej dyskwalifikacji niż Laguta!!!

 • SPG lubi Komentarz

  Panie Darku, a może skrobnie Pan jakiś artykuł jak przed sezonem bawił się Pan we wróżke i nie dawał Wlokniarzowi żadnych szans na utrzymanie? Ciekawe jakie teraz ma Pan zdanie w tym temacie? Ani z Pana dziennikarz ani Nostradamus, może zajmie się Pan hodowlą jedwabnikow? :)pewnie na tym też się Pan zna

 • SPG lubi Komentarz

  Ciebie tez Przemciu powinno sie skierowac ..do . szpitala ! W Tworkach ..dobrze sobie radza z twoim ..przypadkiem ..klinicznym !:)

 • SPG lubi Komentarz

  Piterem rzuca na tym torze jak workiem kartofli na furmance rolnika

 • SPG lubi Komentarz

  Ja bym na DPŚ dał skład: Hampel Dudek Protasiewicz Zgardziński. Myślę, że taki skład zagwarantowałby nam nie tylko złoto ale i mnóstwo emocji.

 • SPG lubi Komentarz

  Kur... zawsze jeździ jakiś dziadek. Zamiast Kołodzieja lepiej by było jakby jechał ktoś młodszy, typu Dudek, Piotrek Pawlicki lub Woryna.

 • SPG lubi Komentarz

  Ależ to jest niesprawiedliwe. Gollob nie zasłużył na taki koniec kariery. Taki dorobek, taka jazda i taki zasrany koniec. Zapewne ktoś kto nie jest wyczynowym sportowcem nie zrozumie tego pociągu sportowców do rywalizacji "poza swoją fuchą" więc i ja nie próbuję i zawsze zastanawiam się po co kusić los... Gollob jak Adams. Australijczyk był już po karierze a Tomek na peryferiach żużla. Ile razy w ciągu już wielu lat u schyłku kariery jeździł asekuracyjnie żeby tylko sobie nic nie zrobić. Z jednej strony puszczanie gazu na prostym stole żużlowym (co zresztą spowodowało kilka groźnych sytuacji na torze, także upadków, bo to jazda nienaturalna), z drugiej skakanie na crossie. Brak logiki i konsekwencji. Żużel jest już dla mnie tak zubożony że z takich wirtuozów-fighterów został mi tylko Kołodziej, Grisza i Protas (ostatnio drżałem jak mu wybuchł silnik podczas jazdy). Crump skończył (niestety nadal kusi los na kiepsko zabezpieczonych torach Australii jako żużlowiec i w innych zabawach wyścigowych), Darcy tragedia, teraz Tomek kończy karierę. Właśnie robię sobie "powtórkę z Golloba czyli lata 90."

 • SPG lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • SPG lubi Komentarz

  Zalosn byly przed meczem wypowiedz panow Kepinskiego i Chomskiego, ze jest mecz i to jest najwazniejsz jak by poprostu jakis motor sie zpsul.Ludzie pojeb. ktorym wlasciciele daja zawoniow ,a oni udaja wielkich bochaterow.Takim menagerem to ja tez moge byc

 • SPG lubi Komentarz

  Chomski zawsze był cieciem i zawsze będzie.

 • SPG lubi Komentarz

  Nie wierzę w to, co się dziś stało. Nikt nawet nie wyobrażał sobie tego, że tak skończy wielki mistrz. Kiedy potwierdziły się informację o tym, że Tomek będzie jeździł w Grudziądzu to bardzo się ucieszyłem. Przez wielu znienawidzony, wyśmiewany i wygwizdywany, ale u mnie po tej wiadomości serce się uśmiechnęło. Uwielbiam Golloba od zawsze. Nie ważne w jakim klubie jeździł. Cieszyłem się, że zakończy karierę w barwach GKMu. Niestety nie o takie zakończenie kariery mi chodziło. Kiedy Tomasz przyszedł do Grudziądzu to każdy wyśmiewał nas, że tylko wyciągnie z naszego klubu kasę, a on po raz kolejny zamkną usta krytykom. To co wyprawiał na torze przy Hallera niejednego fana czarnego sportu przyprawiało o ciary na całym ciele. Wyjazdy nie były jego mocną stroną, ale pół Grudziądza szło na żużel, żeby zobaczyć mistrza. Ten sezon miał być jeszcze lepszy. Tomek deklarował, że jest w pełni sił i zdrowy jak już dawno nie był. Szkoda, że podjął samodzielną decyzję mimo zakazu klubu o tym, żeby pojeździć na crossie. Ale cóż... Nie oceniajmy już go. Sam poniósł konsekwencje swojej decyzji. Teraz wierzmy wszyscy, że nasz wspólny mistrz będzie jeszcze chodził! Cała Polska z Tobą, mistrzu!

 • SPG lubi Komentarz

  Tomek jest i będzie-szacunek dla tego człowieka pozostanie! Bedzie pewnie komentował spotkania w stacjach TV i zostanie ekspertem na SF. Dziekujemy i wracaj do zdrowia

 • SPG lubi Komentarz

  WIADOMO DZIS JEST TO ROZNIE
  W LATACH 80 90 BYL SZACUNEK DLA KAZDEGO ZUZLOWCA
  DZIS GWIZDY A DOPIERO GDY COS SIE STANIE WSZYSCY SIE JEDNOCZĄ
  TYLKO WARTO PAMIETAC ZE ONI (ZUZLOWCY) TEZ MAJA RODZINY
  MAJA NORMALNE ZYCIE II TRZEBA TEZ O TYM PAMIETAC
  BO MY NP IDZIEMY OGLĄDAMY WIDOWISKO JEST UPADEK KTOS JEDZIE DO SZPITALA MY PO MECZU WRACAMY DO DOMU CALI I ZDROWI .
  CZASEM WARTO W ZYCIU ZROBIC STOP.

 • SPG lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • SPG lubi Komentarz

  Szkoda, że ten szef sędziów jak prowadził zawody, to nie błyszczał znajomością regulaminu oraz wiedzą o tym czy jakiś przepis istnieje czy też nie :)

 • SPG lubi Komentarz

  Demski to laik. Herbi jechał swoim torem Bartek się ewidentnie kładł na niego. Słuszna decyzja.

 • SPG lubi Komentarz

  Zmarzlik na siłę się kładł na Hancocka. 0 winy tym razem po stronie Jankesa. Nie oszukujmy się, Zmarzlik jechał na pałę, a Hancock go wyprzedził.

 • SPG lubi Komentarz

  sajfu nie jest wolny,tylko Artiom jest szybki;)