Adam Wajda - lubi

 • Adam Wajda lubi Komentarz

  Szkoda, że forma strzelecka opuściła Arka na tym turnieju, a już tak kompletnie po pierwszym meczu. Gdyby nie to zapamiętali by nas nie tylko z defensywy, ale i z ofensywy. ;) Nic, trudno, ja sobie obejrzałam brameczki naszego duetu strzeleckiego w drodze do Euro i od razu humor się poprawił. Z tym nastawieniem czas na misję Rosja. Aż strach pomyśleć, że taki Lewandowski miałby w całej swojej karierze sportowej ani razu nie poczuć atmosfery mundialu. Nie może być.

 • Adam Wajda lubi Komentarz

  Niestety zbyt krótka ławka nie pozwoliła trenerowi zdjąć Arka, nie był w formie strzeleckiej, a szkoda , bo Polska zapewne wygrała by mecz z Niemcami jak i z Portugalią. Mimo wszystko , można czuć dumę , a nie obciach jak , to bywało wcześniej .

 • Adam Wajda lubi Komentarz

  Do boju Walio, jestem, dzisiaj sercem z Wami!

 • Adam Wajda lubi Komentarz

  Brawo Walijczycy, nie poddawać się terrorowi absurdalnych zakazów ("próśb") UEFA!
  WALIA do boju o finał!!!

 • Adam Wajda lubi Komentarz

  1) Bramkarz może być w ruchu podczas rzutu karnego i nawet robić fikołki.(przykład uskuteczniania tańca przez Dudka)

  2) Interpretacja wyjścia bramkarza przed linie bramkową należy do sędziego.
  Z reguły zrobienie kroku w przód nigdy nie jest interpretowane jako złamanie przepisów - takim było by wyjście na 3-4 metry w przód.
  (ewidentne skrócenie kąta)

  3) zawodnik nie może zatrzymać się podczas wykonywania rzutu karnego.
  To także zależy od interpretacji danego sędziego.

  Co innego zmiana tempa podbiegu, a co innego zatrzymanie się.

  Ogólnie wszystko zależy od sędziego i jeśli od razu nie zareaguje znaczy że karny został uznany i nie ma co tutaj analizować i wracać i w kółko maglować to samo.
  Tak jak ze spalonymi - dla jednych w danej sytuacji jest, dla innych nie a ogólnie to nieważne bo ostatecznie ważne jaka jest decyzja sędziego.

  Nawet jeśli sędzia się pomyli o centymetry i w powtórkach widać ze był minimalny spalony, to NIGDY już uznana bramka nie będzie zabrana lub tym bardziej dana akcja powtórzona.
  To samo z karnymi.Jeśli sędzia od razu nie zareaguje i uzna bramkę to znaczy że wszystko było OK i NALEŻY TO PRZYJĄĆ DO WIADOMOŚCI czy to się komuś podoba czy nie.

 • Adam Wajda lubi Komentarz

  Mecz nie będzie powtórzony (podobnie jak mecz Chorwacja - Hiszpania) i to jest oczywiste, ale nie może być tak, że ktoś partoli swoją robotę i nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Jeśli przepisy są takie a nie inne to obowiązkiem sędziego jest pilnować by wszystko odbyło się zgodnie z przepisami.

 • Adam Wajda lubi Komentarz

  wielki pilkarz i zachowanie i wypowiedzi cristiano moga sie podobac

 • Adam Wajda lubi Komentarz

  I to prawda z punktu widzenia praktycznego ale emocjonalnie fajnie nas łechtali.
  Czekamy na rok 2018 na Mundial czy w Rosji ?nie wiem.

 • Adam Wajda lubi Komentarz

  Z calym szacunkiem dla CR7 szanuje go i kibicuje mu od lat dziekuje mu to co zrobil dla pilki jestem wielkim jego fanem i jest jednym z naj lepszych na swiecie ale to co zagral na tym euro to musze powiedziec nie zrobil nic marnowal setki fakt strzelil dwie bramki i tylko tyle,jednym slowem byl sfrustrowany machl rekami mial pretensje do kolegow,to nie jest REAL MADRYT tylko reprezentacja i nie maja takich inwidulalnosci jak RM.Wiec kazdy oczekuje od niego 100%.Jak by porownywac CR7 i Lewandowskiego to robert wlozyl serce i sile w defensywe jak i w ofensywe.Ale niestety taka jest pilka jednym daje drugim odbiera.Ale nie wiedze Portugali w meczu z Belgia poz.HalaMadrid

 • Adam Wajda lubi Komentarz

  jak już to ZSZEDŁEŚ, ale co ja wiem janusz; ) pewnie w podstawówce zająłeś się piłką, a nie językiem ojczystym... brawo Polska!

 • Adam Wajda lubi Komentarz

  Wielki sukces Polski!!! Poznaję go po tym, że taki frustrat jak ty, musi od rana latać po całym portalu i płakać, a my wciąż dumni, bo mamy drużynę, której nie musimy się wstydzić...

 • Adam Wajda lubi Komentarz

  żal tyłek ściska jak czytam niektóre komentarze... poprostu wstyd mi za was i brak mi słów żeby napisać jak puste są niektóre komentarze ;(

 • Adam Wajda lubi Komentarz

  Nauczył się od Hajty i innych wybitnych komentatorów i ekspertów.

 • Adam Wajda lubi Komentarz

  Kosowski to morze iść kozy paść fryzura i taki komentarz wszystko wyjaśnia za czasów kadry cienki jak rabarber hehe

 • Adam Wajda lubi Komentarz

  Po co eksperci POLACY JESTEŚMY Z WAMI

 • Adam Wajda lubi Komentarz

  slaby? gloopy czy co !!?!?

 • Adam Wajda lubi Komentarz

  Kossowski??? a co on osiągnął z drużyną na takich wydarzeniach? nie przypominam sobie, żeby cokolwiek godnego zapamiętania.... POLACY JESTEŚMY Z WAS DUMNI!!!

 • Adam Wajda lubi Komentarz

  Graliśmy przeciwko bardzo silnej drużynie. Nawałka miał rozum i wiedział, że ma Mączyńskiego czy Jędzę. To nie jest europejski top. Zagrali bardzo dobrze a Pazdan wręcz rewelacyjnie jak na piłkarza z ligi, która w eliminacjach LE dostaje po tyłku . Pamiętajmy gdzie byliśmy przed turniejem ;-)

 • Adam Wajda lubi Komentarz

  Zamknij ryj Kosowski ty nieudaczniku...Osiagnoles w zyciu dokladnie zero a smiesz krytykowac naszych cwiercfinalistow Europy? Zamknij ryj i sie nie kompromituj paskudo

 • Adam Wajda lubi Komentarz

  Wielka Anglia to była 50 lat temu i od tamtej pory nikt jej nie widział...