Wstyd i hańba!!!

autor: użytkownik usunął konto | 2014-09-25, 11:19 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
62:28. Porażka... kompromitacja... żenujące 'widowisko'... można to różnie nazwać. Jednak to tylko żużel; przegrywało się wyżej; wygrywało się wyżej. Byliśmy gorsi; rywale awansowali zasłużenie. Prawie bez walki- tragedia...
Jednak nie to było najgorsze- taki sport. Jak można odwrócić się plecami do drużyny?!? Jak można nazwać się kibicem?!? Śpiewać obłudnie o byciu na dobre i na złe!!! Drużyna właśnie teraz potrzebuje kibiców przy sobie bardziej, niż przez ostatnich kilka lat!!! Jak można nazywać się kibicem Falubazu i pokazać zespołowi plecy?!? Nie można tak robić!!! Krytyka krytyką (byle konstruktywna), ale nie to!!! Mam nadzieję, że AJ, Sasza i Bech nigdy już nie wyjdą do publiczności, bo jako jedyni, którzy coś zawalczyli, tym bardziej na takie zachowanie nie zasłużyli... Każdy, który się odwraca od drużyny, powinien oddać wszystkie rzeczy związane z nią na cele charytatywne, bo nie zasługuje na miano kibica... Kompromitacja gorsza od wyniku!!!
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj: