Ostatni bieg...

autor: użytkownik usunął konto | 2015-08-24, 00:58 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Przed 15. biegiem meczu Falubaz - GKM, chciałem napisać 'podziękowania' dla Saszy, przez którego wybryk straciliśmy PO. jakie to teraz ma jednak znaczenie? Żadne.
W zielonogórskim szpitalu lekarze walczą o to, by bardzo zdolny zawodnik mógł nie tylko wrócić na motor, ale żeby w ogóle mógł chodzić. Wciąż chłopaka nie trawię za to, co zrobił kilka lat temu; wciąż nie chciałbym go w Falubazie, ale mimo wszystko chciałbym, aby wrócił na tor, bo przyjemnie patrzy się na jego jazdę. Nawet jemu nigdy nie życzyłbym kalectwa. To był jego ostatni bieg w tym sezonie w polskiej lidze; oby to jednak nie był ostatni bieg w jego życiu.
Darcy, wracaj do zdrowia; wracaj na tor!!!
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
YoloUT- RSKZ

Tu nie ma znaczenia czy się go lubi,czy nie, to jest tragedia..
Młody,mega utalentowany chłopak, który wszystko miał mieć przed sobą nagle może skończyć na wózku (wiem jakie są doniesienia,ale dalej to do mnie nie dociera i wierzę, że stanie na nogi)
Nie ma znaczenia przynależność klubowa, w tym momencie liczy się tylko jego zdrowie,czegoś takiego nie życzyłabym nawet największemu wrogowi...
Darcy jesteśmy z Tobą!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pavlus RSKŻ
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Άρτεμις

Nikt nie ma prawa wymagac od kibica aby kochał wszystkich zawodników.Jednych się uwielbia,drugich się lubi,inni są nam obojętni ,ale są też tacy których się jedynie toleruje....nie ma to nic wspólnego z lubieniem.Za Wardem też nie przepadam,ale życzyć Mu tak ,jak to zrobiło bydło z trybuny k (nie mowie o tych którzy się odsunęli od tej zacietrzewionej i pełnej nienawiści bandy). Nie mam pojęcia skąd w ludziach aż taka nienawiśc...ale na takie zachowanie nie ma usprawiedliwienia.Takich można a nawet trzeba porównać do wrzoda na tyłku,a wrzody się usuwa.Tak samo trzeba zrobić z tymi ...hm...jak ich nazwać...? Wardowi życzę wszystkiego co najlepsze...pozostało nam czekanie na wiadomość...oby była pozytywna...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

ostatnia odpowiedź: 24 sierpnia 2015 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

Podwójnie szkoda, że tę presję na zawodnikach, przez którą Darcy nie chciał zakończyć meczu na 57-33 lecz na 58-32, wywierają sami kibice.
Nie pochwalam odpuszczania biegów XV i wprowadzania do nich słabo punktujących juniorów, żeby sobie pojeździli.
Jednak dzisiejszy mecz pokazał, jak niebezpieczna potrafi być jazda w kontakcie przy pełnej prędkości. Widzimy, jak zakończył wyścig Darcy, mimo, że nie dokonywał wariackich ataków. To była normalna, wydawałoby się bezpieczna jazda.
Czasami ktoś, kto robi 10 punktów i ma średnią 2,0, nie jest już w opinii kibiców liderem, bo od lidera oczekuje się więcej. I ten lider jeździ tak, jak dzisiaj Darcy w biegu XV - bez szaleństw. Nawet to może się skończyć tragicznie. Po co więc wywierana jest ta dodatkowa presja na zawodnikach? Po to, aby ryzykowali jeszcze bardziej? Dla marnego podwyższenia wyniku z 10 do 11+1? Dla podwyższenia średniej z 1,986 do 2,032? Dla marnej zmiany wyniku z 48-42 na 49-41, gdy nawet dla bonusa nie ma to już znaczenia?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.