Dominik Szymanski - lubi

 • Dominik Szymanski lubi Komentarz

  Za mlody jak na Legie

 • Dominik Szymanski lubi Komentarz

  Lepsza Polska to znaczy jaka?Musisz się określić kobieto na kogo chcesz głosować, bo internauci już wiedzą ale nie kumaci jeszcze nie !!!!Chcesz powrotu komuny do władzy? gdzie uniewinnia się przestępców przejeżdżających ludzi na pasach dla pieszych?Chcesz Polski w której najwyższe stanowiska w państwie obejmują ludzie posiadający kilka paszportów i nie wiadomo jakie i kogo interesy reprezentują????Chcesz Polski w której sądownicza demokracja zezwala na czasowe zniewolenie ze względu na polityczne poglądy a lewicowy zachód jeszcze temu przyklaskuje?Czy chcesz Polski w której dba się o RODZINĘ i EMERYTÓW?????Jesteś rozpoznawalną osobą ,więc wypadałoby się określić a nie unikać odpowiedzi....

 • Dominik Szymanski lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Dominik Szymanski lubi Komentarz

  bankster morawiecki szuka poklasku. obiecał przed wyborami 100 obwodnic w 100 po wyborach, a dziś nawet nie wspomniał ile już tych obwodnic zbudowano
  Polacy, idzie kryzys ekonomiczny. M.In. dzięki Wam, bo głosowaliście na PiS, który swą antyekonomią nakręca inflację. Warto było dostać 500+ by za chwilę płacić za chleb ponad 500????
  PS zauważyliście, że na początku za Szydło pisia propaganda nieustannie pluła jadem używać słowa bankster? |Zmieniło się to, odkąd pisi bankster został premierem-kłamcą notorycznym.

 • Dominik Szymanski lubi Komentarz

  przeciez Glik pierwszy przybiegl do krychowiaka z gratulacjami i usmiechem od ucha do ucha po jego wczorajszej bramce

 • Dominik Szymanski lubi Komentarz

  Znowu tematy zastępcze, Polska wygrała i pisarczyki nie wiedzą o czym pisać.
  Trzeba szczuć aby, było co komentować.
  Nie da się tego nawet komentować. Radek jako piłkarz nie dawaj się prowokować i zamknij pysk. Dziennikarz będzie wyciągał sprawy sprzed trzech, czterech lat, tylko po to aby był temat.
  Generalnie -żenada!!!!

 • Dominik Szymanski lubi Komentarz

  A teraz odwóćmy sytuację , Lewandowski to Misek Pejsowy a mecz w Polsce, w Izraelu nagłówki gazet " nasz gwiazdor mógł zginąć... nieodpowiedzialne zachowanie ochrony... już raz nas atakowali ... Nigdy tam nie będziemy bezpieczni... Wyliczyć Polskę z ME

 • Dominik Szymanski lubi Komentarz

  Ale faryzeusze z tych Żydów. Nie mogą wciskać przycisków w windzie i zatrzymują się na każdym piętrze. Jezus słuszne miał o nich zdanie: "34 Plemię żmijowe! Jakże wy możecie mówić dobrze, skoro źli jesteście? Przecież z obfitości serca usta mówią." (Ewangelia Mateusza, 12).

 • Dominik Szymanski lubi Komentarz

  My mamy nie gotować, bo oni mają święto? Przecież to ich religia. Póki nikt ich nie nakłania jest wszystko O. K. U nas w niedzielę idą ludzie do kościoła ubrani schludnie..., czy oni też się dostosowują i zachowują podobnie? Nie znam takich faktów...

 • Dominik Szymanski lubi Komentarz

  Bo nas mogą posądzić o antysemityzm

 • Dominik Szymanski lubi Komentarz

  wp dostala dotacje od tego pana by bylo na piewszej stronie jak by bylo brak innych wydazen

 • Dominik Szymanski lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Dominik Szymanski lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Dominik Szymanski lubi Komentarz

  Śmiechu warte panie stoch. Śmieszne kibicowanie jakimś realom,juwentusom,liverpoole.... Nie masz nic z tym klubem związku poza tym,że coś gadasz po angielsku. Ja tam kibicuje od urodzenia ,,niemiaszkom'' ;) Chory naród zamiast coś u siebie budować to się jarają czymś obcym,które nigdy nie będzie ich.

 • Dominik Szymanski lubi Komentarz

  hongaher dobrze zrobil ze juniora pilcha zabierze na Tccs , od chlopaka nic nikt nie wymaga , bedzie sukcesem jak zakwalikuje sie do pierwszej 50 konkursu, jest mnóstwo skoczków z roznej narodowosci którzy skacza po kilka lat i nie moga przejsc kwalifikacji do pierwszej 50. dlatego ten junior pilch niech sobie skacze na luzie bez spiny, obojetnie co sie wydarzy to i tak bedzie dobrze. wymagac mozna sukcesów od doswiadczonych zawodników np. od stocha który wie co to znaczy miec krysztalowa kule medal olimpijski i zwyciestwa w pucharze swiata. reszta polaków kazde podimu to bedzie sukces polski.

 • Dominik Szymanski lubi Komentarz

  Tak i żeby na tace dac

 • Dominik Szymanski lubi Komentarz

  Panowie!!!
  Moja córeczka 6 letnia i mój synuś 4 letni wczoraj przed meczem ubrali się w narodowe barwy, szalik, mieliśmy też flagę ba, nawet córeczka wymalowała sobie i braciszkowi twarz w nasze barwy.
  Czerwony byłem patrząc na waszą grę (hehehe grę) i tłumacząc moim szkrabom co się na boisku dzieje! Boże jak mi było wstyd!
  Moja rady są następujące - Panie trenerze i myślę że wszyscy je potwierdzą.
  1. Zero reklam - ZAKAZ UDZIAŁU W REKLAMACH - zawodnikom od tych pieniędzy po prostu przewraca się w głowie.
  2. Zero zdjęć ich pięknych WAG'S - to tylko ich utwierdza o ich zajebisto...ści
  3. WYPŁATA TYLKO PO WYGRANYM MECZU.
  4. Jeśli grać będą jak wczoraj - w piłkę podwórkową - OBCIĄŻYĆ ICH KARAMI
  Pana piłkarze nie mają honoru - mają tylko pieniądze w oczach i reklamy.
  Na boisku nie grają: fryzury, reklamy, WAG'S tam grają piłkarze dla których winien to być zaszczyt, kiedy moje dzieci żeby ich oglądać zadają sobie tyle trudu.
  Wstyd.....
  Panie trenerze Pan decyduje - proszę to wziąć pod uwagę.
  Rafał

 • Dominik Szymanski lubi Komentarz

  Izu, jesteśmy z Tobą, walcz jak lew!! Trzymamy kciuki. Pozdro. Kalisz. Polska!

 • Dominik Szymanski lubi Komentarz

  A co do legii będę się śmiać jak dzisiaj odpadną w 2 rundzie eliminacji xD
  O wzmocnień tylko bredzenie w mediach że budują klub na styl belgijski czy tam holenderski buhahaha. Tylko zapominają że kluby belgijskie czy holenderskie najpierw wpompowały w interes kasę, utorowały drogę do regularnej gry w LM, wyrobiły markę lig do średniej europejskiej i dopiero teraz mogą spijać śmietankę na treningu młodzieży i sprzedawaniu talentów. Taki Milik z polskiej ligi poszedł by za 4 bańki a z Ajaksu za 40 baniek, ten sam gracz a jaka różnica w cenie. Ci przeciętni prezesi nie mogą pojąć że to jest biznes!!!! Regularna gra w LM nawet nie trzeba wychodzić z grupy wystarczy rokrocznie być w elicie i taki Duda idzie za granicę nie za 5 a za 15 baniek. Ten sam gracz, te same umiejętności a jaka różnica w kasie!!!!

 • Dominik Szymanski lubi Komentarz

  Lewandowski to klasa światowa. Należy się cieszyć , że mamy takiego zawodnika. Ci, co piszą te obelgi na niego po prostu nie rozumieją specyfiki turnieju, bo większość z was nie uprawiała sportu profesjonalnie. Borussia, Bayern to drużyny - monolit. Dziesiątki meczy granych w tym samym składzie, taktyka, ZGRANIE zawodników. Reprezentacja narodowa kieruje się innymi prawami. Przygotowania do ME trwają krótko a mecze towarzyskie to nie to samo co LIGA, gdzie gra się 2 mecze w tygodniu, okrągły rok. W Bayernie Lewy czeka na podania pod bramką przeciwnika stojąc nierzadko tyłem do bramkarza. Tam pomocnicy będący na takim lub podobnym co on poziomie piłkarskim podają gałę pod nóżkę. Żeby wypracować w reprezentacji taką taktykę trzeba grać latami w podobnym składzie... Lewy jeszcze odpali a krytykom będzie głupio...