Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Andrzej Neumann napisał/a komentarz do Przemysław Półgęsek: Gollob to przede wszystkim człowiek, a dopiero potem żużlowiec (komentarz)

  Okres zimowy to więcej czasu dla żużlowców. Przypomnę, gdy Oskar wrócił do składu to miał bardzo groźnie wyglądający upadek. Dlatego myślę, że dobre byłyby dla Oskara regularne spotkania z psychologiem.

 • Andrzej Neumann napisał/a komentarz do Tomasz Mackiewicz uznany zaginionym. Dramat na Nanga Parbat

  Bo jak coś co robisz jest twoja pasją to zawsze warto ponosić koszty.

 • Andrzej Neumann został fanem Sporty zimowe

 • Andrzej Neumann otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Andrzej Neumann napisał/a komentarz do Dariusz Mioduski: Nie ma sensu powiększać ekstraklasy do osiemnastu zespołów

  Zawsze powinno być tak, że najpierw należy pokazać a potem idą za tym pieniądze. Pan Mioduski chce 300 mln w myśl zasady, że polskie jest lepsze a z tego lepszego najlepsza jest Legia. Legia z pewnością jest najlepszym zespołem klubowym w Polsce, ale nie do końca udowadnia to na boisku. Pieniądze są do podniesienia w europejskich pucharach. Tam Legii nie ma. Nie mam nic przeciwko temu, aby oprócz premii z UEFA, polskie kluby będą dostawać dodatkowe pieniądze od PZPN czy Ekstraklasa czy od innego sponsora. Ale trzeba tam być i grać skutecznie na poziomie przynajmniej ćwierćfinału ligi europejskiej, wtedy sponsorzy sami się znajdą i pieniądze. A pan Mioduski chce pieniądze najpierw a potem będą wyniki, wysoki poziom itd. Zresztą na ten rok Legia ma budżet około 250 mln pln, a Górnik Zabrze jak ma 20 mln to jest dużo. I czy widać to jakoś szczególnie na boisku? Działacze Gornika poznali, co to jest 1 Liga, jak trudno wywalczyć o awans i jak tam trudno o pieniądze. Szanują to zarówno zawodnicy i działacze. Nie wiem czy wygrają mistrzostwo, ale życzę im tego. Bo problem nie polega na braku pieniędzy, ale na umiejętnym ich zarządzaniu.
  Andrzej

 • Andrzej Neumann napisał/a komentarz do Zbigniew Boniek upomina Krystiana Bielika. "Piłkarze są od grania, nie dyskutowania"

  Prawda jak zwykle leży po środku. Z jednej strony zbyt radykalna ocena Bielika, z drugiej strony nie można mówić, że piłkarze są tylko od grania. Mają prawo do własnego zdania. Po za tym myślę, że Marcin Dorna to nie jest dobra kandydatura na trenera U-21. Zresztą nie zakwalifikował się na poprzednie mistrzostwa Europy. Nie ma po prostu żadnego doświadczenia w piłce seniorskiej, a U-21 to już prawie seniorzy. Stąd też frustracja Bielika. Po prostu na wyspach treningi wyglądają zupełnie inaczej

 • Andrzej Neumann napisał/a komentarz do Euro 2016. Media: O Holender! Ostrzeżenie

  Niezrozumiałe są roszady jakich dokonuje Nawałka. Jeżeli Szczęsny ma być nr1 w bramce to dobrze, że grał, ale dlaczego o tym nie wie. Jeżeli natomiast nr1 ma być Fabiański to po co grał Szczęsny.
  Kolejny kwiatek to Cionek i jędrzejczyk na lewej obronie.
  Nie najlepiej wypadł Pazdan - tylko kto za niego - Cionek i Salomon nie mają doświadczenia.
  Źle sprawowała się też linia pomocy, a szczególnie Linetty i Kapustka - to jeszcze nie ten poziom, a Krychowiak jak wskoczy to składu to rewolucji w kreowaniu gry nie będzie.
  Moim zdaniem to, że do Francji nie jadą Mila i Szukała to błąd.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.