wojtek7127 - lubi

 • wojtek7127 lubi Komentarz

  Kto ogląda mecze 18 letniej Fernandez czy też potrafiącej walić w piłę godzinami jak cepem i to celnie oraz dobiegać do piłek nieprawdopodobnych Sakkari w meczu z Andreescu czy też Krejcikovej w meczu z Mugu wyrafinowanej stosującej slajsy, ten widzi że gra Igi to niestety druga liga tenisowa. Ale nie dziwi nic bo Polska i nasza kadra trenerska takiej ligi synonimem jest. ;-)

 • wojtek7127 lubi Komentarz

  @Witalis: Nie odbieram Idze tego tytułu jedynej zawodniczki, która doszła do 4R. Z drugiej strony widzę, że jest to nowe "hasło sukcesu". A należałoby uzupełnić to
  twierdzenie o fakt, że Iga tylko raz doszła do QF. Zawodniczek, którym się udało zajść wyżej było wiele. Ponadto ilość punktów za 4 wyniki WS w 2021 roku to ok. 1150. Natomiast za 3 WS w 2020 Iga otrzymała ok 2400 punktów. Więc tak licząc to osiągnęła tylko połowę punktów z 2020 roku. Obawiam się, że będzie coraz gorzej, jeśli nic nie zmieni w strukturze sztabu treningowego. Conajmniej powinna zatrudnić specjalistę od serwisu, i ćwiczyć serwis non-stop, tak jak zrobiła to w tym roku Belinda z wiadomymi wynikami. Również fitness Igi siada, nie mówiąc o mentalu. Naprawdę nie jest dobrze.

 • wojtek7127 lubi Komentarz

  Zwróćcie uwagę, że Iga przegrywa z tenisistkami, z którymi kiedyś wygrywała, jak Bencić, Krejcikowa (gdyby doszło do takiego meczu Polka nie miałaby żadnych szans - Czeszka zrobiła ogromny postęp, podczas gdy Polka stoi w miejscu, a do tego nie daje sobie rady z własną psychiką (nie wiem, czy Daria Abramowicz nie może do niej dotrzeć, czy podopieczna jest niereformowalna)).

 • wojtek7127 lubi Komentarz

  @FanRadwana Iga słucha bezkrytycznie parki swoich "mentorów" i paple w samej rzeczy to co jej mówią. Wiele razy to stwierdziłem. To się zaczęło po porażce z Konjuh i tą epistołą w ćwierkaczu "marato nie sprint". Zachowuje się, jak gdyby była zniewoloną przez team istotką. Po praniu mózgu. To jest zastraszające. Jak gdzieś pisałem to nie jest "team Świątek" tylko "team Sierzputowski". A kamaryla klakierów medialnych bije mu nadal brawo. Nie ma nikogo kto by wstrząsnął tym towarzystwem. Nawet najmniejszej krytyki tego układu w mediach się nie widzi. A lepiej teraz to skorygować a nie czekać jak trzaśnie z hukiem. Albo ona wyląduje gdzieś gdzie nie chciaĺbym napisać bo mi usuną post. Albo napiszę: w kukułczym gnieździe. Jeszcze trochę "pracy" tych specjalistów od psucia talentu.

 • wojtek7127 lubi Komentarz

  młoda damo zmień zespół na dobrych fachowców , bez szamaństwa i kozetki . Musisz mieć trenera, którego będziesz się bezwzględnie słuchała z pełnym zaufaniem , że nie przyszedł po marną pensyjkę bo nie ma dokąd pójść . Tak wysoko w tenisie to już nie są żarty i młodzieńcza zabawa . Zapytaj Radwańskiej jak się ciężko wspinała i starała się przetrwać nie mając nawet połowy tych talentów i ogromne braki techniki - ale była zacięta i silna psychicznie prawie jak Szarapowa .

 • wojtek7127 lubi Komentarz

  @Haima Gratta: Przecież to jasne jak na dłoni że Iga jest zupełnie uzsleżniona od Darii i nie może bez niej kroku zrobić. To już nie jest czysto zawodowa relacja. Ok jeśli tak jest to
  niech to tak zostanie nazwane, a nie wywiad po wywiadzie z "mądrościami" Darii, albo przekazywane bezpośrednio przez nią, albo powtarzane jak echo ustami Igi. Ale czy tego ci wszyscy dziennikarze i reporterzy nie widzą i nie słyszą że idzie to w stronę zupełnego uzależnienia? A ojciec? No bo Sierzputowskiemu taki układ psychologicznego uzależnienia Igi od Darii i w końxu od niego samego oczywiście znakomicie pasuje. Chleb na następne x lat zapewniony. Silna Iga, niezależna (jak np. Kenin) jak szefowa teamu niemile widziana. I tu są pewne mechanizmy które pomału napawają strachem o przyszłoś już nue tylko kariery jako tenisowej Supergirl ale osobowości Igi. Supergirl to ona kiedyś była. Teraz zrobili z niej zatrwożone żyjątko. Z iluś milionami na koncie nota bene.

 • wojtek7127 lubi Komentarz

  Skoro ktos w sporcie nie radzi sobie z presja to jak chce rywalizowac na najwyzszym poziomie?

 • wojtek7127 lubi Komentarz

  Wszyscy mówią o wielkim talencie tenisowym Igi i ja sam przyznaję, że ma świetne wyczucie podań z głębi kortu, ale niestety gra przy siatce jest marna. Poza tym w tenisie wygrywa się narzuceniem przeciwnikowi swojego stylu gry dopasowując do jego słabych stron. Wygranie przez Igę meczu z Anett, która posiada wszystkie umiejętności tenisowe i co najważniejsze każda dla niej piłka jest jak meczowa, będzie wielkim sukcesem Igi i de facto mentalnym przejściem na wyższy poziom tenisa.

 • wojtek7127 lubi Komentarz

  Iga musi zmienic zespol.Naprawde nie tedy droga.Musi zrezygnowac z psychologa.Zle nia kieruje.Trener tez moze zrobil dobra robote na poczatku.Teraz to nie pasuje do sytuacji w ktorej sie znalazla.Wystarczy podgladnac 17-letnia Gauff.Gra wysmienicie z czolowymi zawodniczkami,nie stresujac sie.Iga przerazona,sparalizowana.W takim stanie mie wygrywa sie meczow.Robcie cos bo szkoda potencjalu ,talentu i umiejetnosci.Kochamy Ige i chcemy widziec ja NATURALNA a nie wytrenowana przez psychologa.

 • wojtek7127 lubi Komentarz

  grać te ofiary losu to umią tylko w reklamach,***** kopaczy gały pod przykrywka barw narodowych polski

 • wojtek7127 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • wojtek7127 lubi Komentarz

  przyjadą angole i nam wybiją z głowy dobre samopoczucie :):):)

 • wojtek7127 lubi Komentarz

  Tak dlugo jak mgr Drewniak prawie dohtor będzie holubiony przez media tak dlugo polska reprezentacja nie podniesie sie z dołów

 • wojtek7127 lubi Komentarz

  Co z tego jak awansuje jak my grac w pilke nie potrafimy. Nauczyc sie grac, podawac, kiwac, strzelac a dopiero potem myslec o awansach.

 • wojtek7127 lubi Komentarz

  Złej baletnicy, to i rąbek przeszkadza u spódnicy, panie Korzeniowski. Jakoś innym pogoda, wielkość imprezy sportowej nie przeszkadza ani nie przytłacza. Głupie tłumaczenie.

 • wojtek7127 lubi Komentarz

  Jak zwykle, tym razem zawiniła pogoda , pandemia, inny klimat itd. Panie szanowny Korzeniowski przecież przeciwnicy mieli takie same warunki, więc nie szukaj pan dziury w całym,

 • wojtek7127 lubi Komentarz

  Też mi nowina - terminarz rozgrywek ustalono na wiele tygodni naprzód.

 • wojtek7127 lubi Komentarz

  Po przeczytaniu tej informacji, krowy przestały się nieść, kury nie dają się doić, a Reks zaczął miauczeć. Szok, quźwa, szok.

 • wojtek7127 lubi Komentarz

  Wiadomo Witczk , jedna z gn.d tego portalu . Pismaku a co tam słychać u Lewych po aferze dyplomowej ?!

 • wojtek7127 lubi Komentarz

  Nikt w swojej konkurencji nie wygrał dwóch meczów, czyli nie przeszedł drugiej rundy ( prawda jest taka, że ten ćwierćfinał w mikście, to faktycznie była druga runda )
  A ten bredzi o historycznych Igrzyskach.