Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Mariusz Swider lubi Komentarz

  z panią Ireną Szewińską stanowia chyba parę najwybitniejszych polskich sportsmenek , wiele lat wyrzeczeń harówki , dzięki Pani Justyno i wiele radości i miłosci zyczę

 • Mariusz Swider lubi Komentarz

  Pani Justyno, powinna być pani szczęśliwa, człowiek który dostarcza tyle radosci innym jest wielki.

 • Mariusz Swider lubi Komentarz

  Po prostu drugiej Pani Justyny nie będzie.Jest jedyna i niepowtarzalna.Dziękuję za wspaniałe chwile kibicując Pani jako zawodniczki.To już jest piękna karta w naszej historii sporu i niech tak zostanie.Brawo!!!

 • Mariusz Swider napisał/a komentarz do Justyna Kowalczyk: Duża sztuka samotności

  Bardzo wiele radości dała nam Polakom pani Justyna. Dziekujemy! Pozdrawiam!

 • Mariusz Swider lubi Komentarz

  tym jednym zdjęciem Piątek stracił bardzo dużo

 • Mariusz Swider lubi Komentarz

  tak trzymaj Zosia

 • Mariusz Swider lubi Komentarz

  Pani Zofio głośno i wyraźnie mówimy nie promocji patologii.

 • Mariusz Swider lubi Komentarz

  Cenzura tęczowych działa he he ....

 • Mariusz Swider lubi Komentarz

  Jakim prawem uruchamiacie maszyne osmieszania Pania Zofie Klepacka? Pamietacie taka maszyne uruchomiona przeciwko uruchomionna przez Totalnych przeciwko Prof.Lechowi Kaczynskiemu i to sie NIE bedzie powtarzalo ! ! !
  Prowadzona rewolucje przez genderastow wygramy !!!
  Przed niedoksztalconymi ofiarami, prowokatora Broniarza oplacanego przez nieprzyjacieli Polski ! ! ! Tez !!!
  „Dajcie dzieciom zdobyte w ogniu czynu przyzwyczajenia, nauczcie ich słodyczy, wysiłku, otwórzcie cieżaje sumienia, a wtedy kazanie dotknie ich do żywego. Główną rolę odgrywa przykład, konsekwencja myśli i czynu, zasad i postępowania harmonia”– pisał Lucjan Zarzecki (1873–1925), zapomniany dziś, niestety, pedagog i teoretyk wychowania narodowego w okresie międzywojennym. Dopełnia ona refleksję Dmowskiego wieńczącą „Świat powojenny i Polskę”, która pokazuje nam jedyną, acz ostateczną drogę – również w formowaniu koncepcji wychowawczej. Według niego, jeśli ulegniemy „obcym wpływom oraz podszeptom, pchniemy Ojczyznę ku katastrofie i za klęskę sami będziemy ponosić pełną odpowiedzialność.

 • Mariusz Swider lubi Komentarz

  Popieram Zofię. Tu nie chodzi przecież o tolerancję lecz o promocję takich zachowań! Kiedyś też byli homo i nikt się tym nie afiszował. Teraz w mediach wszędzie LGBT ....

 • Mariusz Swider lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Mariusz Swider napisał/a komentarz do Związek reaguje ws. Zofii Klepackiej. "Nie mamy wpływu na to, co zawodnicy zamieszczają w mediach"

  Pani Klepacka - fajna Osoba. Popieram!

 • Mariusz Swider napisał/a komentarz do ATP Miami: upadł na kort i miał konwulsje. Dramat nastoletniego Nikoli Kuhna (wideo)

  Nie wyglada ani na 19 lat (co najmniej 30) - i nie wygląda na Hiszpana. Nie wzbudza sympatii.

 • Mariusz Swider lubi Komentarz

  Całym sercem popieram wypowiedź p. Klepackiej. Wam już w WP odbiło z tym "postępem"! Opinie autora tekstu uważam za bezzasadną i stronniczą. Autor tekstu wstydu nie ma.

 • Mariusz Swider lubi Komentarz

  Panie Marku... za przeproszeniem, co pan pieprzysz …. świat nie jest tęczowy ,jest czarno biały . Dobro jest dobrem, zło złem . Pani Klepacka ma takie samo prawo głosu i szacunku do swego zdania , jak i Adam Małysz . Ale Pan przyznaje rację tylko zdaniu Adama i ocenia Panią Klepacką .. czyli jest Pan stronniczy. Każdy ma Prawo do własnego zdania tak jak i Pan ma prawo być idiotą i homoseksualistą... Kiedy wreszcie Pan i Panu podobni zrozumieją ,że w Polsce jest demokracja, a gros narodu czyli suweren nie chce tu homoseksualistów, tęczowej flagi, emigrantów itp. Ja osobiście nic do nich nie mam, ale większość ma... i jeśli w Niemczech lub Angli ich akceptują to nikt nie każe im być tu.

 • Mariusz Swider lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Mariusz Swider lubi Komentarz

  Na zachodzie każdy kto nie jest homo, czy nie toleruje homo od razu jest niszczony, wyzywany i hanbiony. Wiec skończ panie redaktorku tę propagandę jak to na zachodzie jest dobrze bo nie jest. Tam tolerancja również jest tylko w jedną stronę.

 • Mariusz Swider lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Mariusz Swider lubi Komentarz

  Panie autor- ales pan nazmyślał. Pani Klepackiej dorobiłeś tyle że ho,ho . Przecież Ona tak nie mówiła jak Ty to opisałeś. Manipulator posługujący się mową nienawiści i kłamstwem.

 • Mariusz Swider lubi Komentarz

  Panie Wawrzynowski! Ponieważ jest Pan dziennikarzem, uważającym się pewnie za dość sprawnego - i za takiego uważany zapewne przez WP, skoro obdarza Pana jakimiś tam funkcjami znaczącymi, to powiem wprost: radziłbym Pani Zofii Noceti - Klepackiej wytoczenie Panu procesu za kłamliwe przedstawianie jej, jej wypowiedzi i sugerowanie poddanie się Bohaterów Niemcom. Cóż. Nie chcę rozwijać wątku, kto jest właścicielem portalu mającego w nazwie Polskę... Gdyby Pan nie był dziennikarzem pretendującym do określenia jako wysokiej sprawności Pańskiego warsztatu zawodowego - pewnie takich podpowiedzi nie poddawałbym Pani Z. Noceti-Klepackiej, zakładając, że po prostu ma Pan kłopoty z analizą tekstu. W Pana wypadku jednak trudno to zakładać. Tak więc, mając dobrą wolę, powinien Pan być w stanie zrozumieć, że stwierdzenie, iż "nie o taką Polskę się bił" jest sugestią, że to, co on wywalczył wraz z innymi, obecnie jest zagrożone przez przychodzenie ruiny rodziny i społeczeństwa, jakie są w tych ubóstwianych przez Pana "wyższych kulturach". Tylko tyle i aż tyle. Pan zaś w swoim myśleniu z pewnością stwierdza, co "się okazuje": w dodatku kłamliwie przenosząc punkt ciężkości sporu na kwestię wolności wyborów, jakoby to ta wolność miała nie pasować Bohaterowi i w dodatku imputuje Pan, że to był może ukryty, ale warunek walki o Polskę Dziadka Pani Zofii. Ohyda, co Pan robi, jeżeli chce się uważać za sprawnego dziennikarza. Dalej też Pan bałamuci. Nie jest istotą sporu czy mają prawo istnieć homoseksualiści, tylko jak daleko agresywna propaganda LGBT+ może się posunąć i czy da się im prawo nawet dzieci wbrew rozumowi "nakręcać myśleniem LGBT+". Fakt, słusznie Pan sformułował temat, w dodatku mając szacunek dla Pańskich tekstów, niejednego - pomyślałem, że przeczytam. Po tym, co jednak w tym fragmencie przeczytałem, zrezygnowałem, szkoda czasu na czytanie Pańskich wypocin w tym tekście - natomiast skoro Pan chce czynić ze sportu narzędzie ideologii w dodatku szkodliwej społecznie, to po prostu trzeba zaoponować, bo to można zrobić na szczęście bez konieczności czytania bzdur, które Pan wyprodukował, czy to z racji zobowiązania w firmie, czy rzeczywiście uważając, że należy dzieci tymi wiadomościami "częstować".

 • Mariusz Swider lubi Komentarz

  Pani Klepacka powiedziała prawdę i to co uważa 95 % ludzi. Nikogo nie obraziła, stwierdziła fakt. Chwała jej za to, bo wśród osób znanych panuje albo zmowa milczenia albo strach przed powiedzeniem prawdy.

 • Mariusz Swider lubi Komentarz

  Dość żałosny ten artykuł...

 • Mariusz Swider otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Miesiąca

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.