Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Janusz Szabłowski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Legia - międzynarodowy chłam - Pogoń sami Polacy - brawo !!!

 • Janusz Szabłowski napisał/a komentarz do Imponująca przemiana polskiej fitnesski. Dagmara Dominiczak została mistrzynią Europy

  To nie kobieta, to jest coś co kobietą niewątpliwie było !

 • Janusz Szabłowski napisał/a komentarz do Jan Tomaszewski o meczu Lechia - Legia: Polska piłka została zabita przez pana sędziego

  "Ręka" Jędrzejczyka jest powtarzana w mediach wielokrotnie, natomiast ukrywamy jest wyrażny spalony zanim do tej "ręki" doszło, a ściślej - w momencie uderzenia piłki z okolic linii bocznej boiska zawodnik Lechii był spalony !

 • Janusz Szabłowski lubi Komentarz

  Trzymaj sie Isia !
  Wroc na kort !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Wracaj do WTA,tam jestes KIMS .

 • Janusz Szabłowski lubi Komentarz

  Kompromitacja radnych Krakowa :(

 • Janusz Szabłowski lubi Komentarz

  Nie dziwi mnie to. Kraków z pięknego miasta stał się teraz miastem gdzie można tanio wypić i zaliczyć przygodę. To wręcz europejska stolica melanżu. Zero wartości. Polecam szczególnie weekendy, tylko uważajcie na stopy bo można wdepnąć w rzygowiny.

 • Janusz Szabłowski lubi Komentarz

  ,,Dziennikarka śledcza "Gazety Polskiej" "lustruje" także szefa "Wiadomości" TVP Piotra Kraśkę, (obecnie TVN) który jest absolwentem Wydziału Wiedzy o Teatrze warszawskiej PWST (obecnie Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza). W czasach PRL pracował dla Telewizji Polskiej, jako prezenter programu dla dzieci i młodzieży "5-10-15", później był spikerem TVP1. Przygotowywał także magazyn interwencyjny "Na żywo" oraz program poświęcony środkom masowego przekazu "Oblicza mediów". Następnie został korespondentem telewizji publicznej w Rzymie. Po wygaśnięciu kontraktu korespondenta TVP w Ameryce Mariusza Maxa Kolonki w 2005 r., został przeniesiony do Waszyngtonu.

  Jak przypomina autorka książki "Resortowe dzieci", Kraśko kierował ekipą TVP relacjonującą wydarzenia po katastrofie smoleńskiej. Jak twierdzi, zasłynął wówczas "iście sowiecką pokazuchą" - polecił ekipie wykupić znicze w Smoleńsku, a następnie przedstawił je w relacji jako przyniesione przez zwykłych Rosjan. "Rzecz w tym, że Rosjanie nie mogli kupić zniczy, bo już ich w sklepach nie było, a do miejsca, gdzie ekipa TVP znicze ustawiła, w ogóle nie mieli dostępu. O tym wszystkim opowiedział w rozmowie z Teresą Torańską

  Dziadek Piotra Kraśki był prominentnym działaczem komunistycznym

  ojciec Piotra Kraśki, Tadeusz uczył zawodu Ninę Terentiew, która następnie została jego żoną. To dla Terentiew ojciec Piotra rozwiódł się z jego matką, producentką filmową Barbarą Pietkiewicz (brat Pietkiewicz jest z kolei ojcem Moniki Richardson). W czasach PRL Tadeusz Kraśko pracował dla Telewizji Polskiej, był zastępcą redaktora naczelnego Redakcji Publicystyki Kulturalnej TVP1 i szefem Redakcji Reportażu i Filmu Dokumentalnego TVP2. Był autorem i realizatorem wielu programów telewizyjnych i reportaży zagranicznych. Na przełomie lat 70. i 80. pełnił funkcję radcy ambasady PRL i był dyrektorem Instytutu Kultury Polskiej w Sztokholmie.

  Ojciec Tadeusza Kraśki, a dziadek Piotra, był z kolei prominentnym działaczem komunistycznym, prawnikiem i dziennikarzem. Od grudnia 1948 r. członek Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, zajmował wiele funkcji w kierownictwie lokalnym i centralnym partii: był członkiem egzekutywy KW PZPR w Kielcach, następnie sekretarzem ds. propagandy i I sekretarzem Komitetu Wojewódzkiego w Poznaniu, członkiem Komitetu Centralnego, kierownikiem Wydziału Kultury KC, wreszcie sekretarzem KC.

  W latach 1945-1954 pracował w redakcji "Dziennika Bałtyckiego", kierował też pismami partyjnymi: pełnił funkcję redaktora naczelnego pierwszego powojennego dziennika w Poznaniu "Głosu Wielkopolskiego", "Gazety Poznańskiej", "Słowa Ludu" (Kielce) oraz "Kuriera Szczecińskiego". Był także posłem na sejm PRL, wicepremierem w piątym rządzie Józefa Cyrankiewicza oraz członkiem Rady Państwa.''

 • Janusz Szabłowski lubi Komentarz

  ,,Monika Olejnik wyraźnie zakpiła z ofiar katastrofy smoleńskiej i ofiar zamachu terrorystycznego w Bostonie – powiedział Kamil Bazelak- Nie dziwi mnie takie podejście, do tak ważnych spraw przez tą pseudo-dziennikarkę, która karierę rozpoczęła dzięki koneksjom swojego tatusia znanego Ubeka, pułkownika Urzędu Bezpieczeństwa Tadeusza Olejnika. Swój debiut Monika miała w programie III Polskiego Radia podczas stanu wojennego. Pracę w tym radiu dostała na polecenie komisarza wojskowego, a  nie dzięki swoim dziennikarskim talentom. Od dawna głośno było o tym, że Monika Olejnik od samego początku swej dziennikarskiej kariery była współpracowniczką SB o pseudonimie TW”Stokrotka”. Już świętej pamięci Prezydent Lech Kaczyński nazwał ją podczas wywiadu Stokrotką”. Nie dziwi mnie więc nienawiść  Olejnik do zmarłego Prezydenta Kaczyńskiego  i ofiar katastrofy smoleńskiej , z których  to „Stokrotka” wyraźnie ostatnio zakpiła. Nienawiść do polskiej prawicy i włażenie w tyłki starym komuchom to jej chleb powszedni. Trochę więcej światła na jej osobę rzucił podczas wykładów na politechnice Janusz Korwin Mikke mówiąc, iż nie była ona współpracownikiem UB, ale oficerem bezpieki. To zupełnie inna ranga niż współpracownik ubecji. Wynika z tego, że jako zakamuflowana agentka służb bezpieczeństwa  udawała dziennikarkę donosząc jednocześnie na swoich redakcyjnych kolegów i koleżanki i tworząc programy radiowe na zlecenie komunistycznych władz. Po upadku reżimu komunistycznego przestała pełnić swoją tajną misję i stała się dziennikarka pełną gębą domagającą się lustracji innych. Jest ona jednak ewidentną karykaturą dziennikarstwa i osobą, która w żaden sposób nie powinna brać udziału w życiu publicznym z uwagi na jej nieobiektywizm, brak jakiejkolwiek empatii i wstrętną, wręcz obrzydliwą złośliwość przejawiającą się w kpinach z ludzkiej tragedii. Uważam, że w Polsce powinna zostać przeprowadzona dekomunizacja i osoby takie jak Monika Olejnik, powinny zostać trwale odsunięte od pracy w mediach. Ta sztuczna, wypełniona botoksem i silikonem twarz naczelnej komunistki wśród dziennikarzy powinna raz na zawsze zniknąć z naszego widoku. Jak powszechnie wiadomo w Polsce nie było jednak lustracji dziennikarzy, dlatego w mediach pracuje niestety wiele osób, mających za sobą agenturalną przeszłość w bezpiece. To się powinno zmienić. ''

 • Janusz Szabłowski lubi Komentarz

  Wystarczy przeczytać artykuł liberalnych mediach. Tam definicja faszyzmu jest już całkowicie zaktualizowana i rozciąga się na szowinizm, nacjonalizm i patriotyzm. O tym, że to całkowicie co innego chyba nie muszę tłumaczyć?
  Podobnie psudospecjaliści redefiniują wg potrzeby definicję słowa tolerancja. Po pierwsze utożsamiają je ze słowem 'akceptacja' gdy im na rękę, a gdy nie, to każdy przejaw innego argumentowania podciągają właśnie pod tę definicję. KŁAMSTWO dla motłochu. Ale łykają ile wlezie.
  p. Szabłowski ma rację.

 • Janusz Szabłowski napisał/a komentarz do Tomasz Skrzypczyński: Agnieszka Radwańska wciągnięta w polityczne bagno (komentarz)

  Radwańska naraziła się POlitycznej sitwie zakazem wstępu na swoje konferencje prasowe cynglom TVN-u, a przecież to jest propagandowe, antypolskie ramię PO i tu jest sedno sprawy, poza tym prezentowała publicznie swoją tożsamość narodową, a to w rozumieniu żydokomuny oznacza skrajny nacjonalizm, wręcz faszyzm.

 • Janusz Szabłowski napisał/a komentarz do Najgorszy mecz Krzysztofa Piątka we Włoszech. AC Milan sprawdza cierpliwość kibiców

  W pojedynkę meczu nie wygra Messi ani Ronaldo, dlaczego miałby wygrać Piętek ?

 • Janusz Szabłowski napisał/a komentarz do Jarosław Bieniuk: Jestem niewinny, staram się pozbierać

  Był MĘŻEM Anny Przybylskiej - słowo mąż nie przechodzi lewackim cynglom przez gardło ?

 • Janusz Szabłowski napisał/a komentarz do "Nokaut". Boniek skomentował starcie między Pawłowicz i Adamowicz

  Radzę Bońkowi nie wtrącać się w takie pyskówki, tym bardziej że staje po stronie lewactwa wiedząc że kibice patrioci to strona prawicowa. Chce się zbłażnić ? Po co mu to potrzebne ?

 • Janusz Szabłowski lubi Komentarz

  PZPN powinien być neutralny i zapewne takowym jest. Twitter jest prywatną sprawą Bońka tylko po co udziela się politycznie? Szykuje sobie grunt na wypadek jak nie przeforsuje poprawki w statucie o kadencjach prezesa?

 • Janusz Szabłowski lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Janusz Szabłowski napisał/a komentarz do Obrażają i grożą. Magda Linette na celowniku hejterów

  Jest to przejaw niskiej samooceny, frustracji z powodu własnej nicości, chamska metoda do "podwyższenia" swojego ego. Obrzydliwe !

 • Janusz Szabłowski napisał/a komentarz do F1: Grand Prix Chin. Robert Kubica wskazał swój główny problem. "Nie jesteśmy magikami"

  Jaki "koń" każdy widzi i o nienawiść tu chodzi, tylko o rzeczywistość taką jaką jest.

 • Janusz Szabłowski napisał/a komentarz do F1: Grand Prix Chin. Robert Kubica wskazał swój główny problem. "Nie jesteśmy magikami"

  A ja mam już dość Kubicy(przeszkadza wrąbek spódnicy) lepiej byłoby żeby nie wracał - kompromitacja. Dobrze byłoby gdyby sobie uświadomił że nie jest tym samym kierowcą co dawniej.

 • Janusz Szabłowski napisał/a komentarz do Internauci bezlitośni dla Magdy Linette. Lawina hejtu po porażce

  Czego jak czego, ale chamstwa u nas nie brakuje !

 • Janusz Szabłowski napisał/a komentarz do El. Euro 2020: Ukraina może mieć gigantyczny problem i zostać ukarana walkowerem

  Portugalczycy szukają "zwycięstwa" poza boiskiem - żenada, wstyd dla mistrza Europy !

 • Janusz Szabłowski lubi Komentarz

  Phi, rok temu Deschwanden skoczył 230 metrów i nie awansował do konkursu głównego.

 • Janusz Szabłowski lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Janusz Szabłowski lubi Komentarz

  Teraz skoki to krętactwo . Sędziowie rozdają punkty i decydują kto ma awansować . Skoki to nie sport to korupcja i biznes.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.