Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • gp1 lubi Komentarz

  Pan Demski to już wpadł w samouwielbienie. Nigdy się nie myli, racja jest tylko jego a jak nie ma racji to on jest szef a szef ma zawsze racje.
  To nie do końca jego wina bo to tv mu nakładła do głowy że jest taki guru i mu się udziela.

 • gp1 lubi Komentarz

  Tai w rekordowym biegu ruszał się na starcie i skorzystał na tym. Sędzia nic. Chwilę później nieruchomo stojący Doyle rusza bardzo dobrze i.... dostaje ostrzeżenie? Co to ma być?

 • gp1 lubi Komentarz

  Pytałem po jednym z poprzednich przegranych meczów nt. tego sędziego z Lublina: "Ja sobie zdaje sprawę że pan sędzia Spychała zna się na handlowaniu wódką, że sędzia Spychała miał bardzo zacnego ojca, ale na czym zna się ten sędzia?" Pytanie jak najbardziej aktualne. Nie mam nic do nich, bo Motur to spoko drużyna, kibice fenomenalni, ale skoro Play Off już mają na dobrą sprawę to może niech nie dają już tego Lisa na nasze mecze? Kolejny z jakimś kapeluchem, a Substyka zawiesili przez Twittera chwilę po Grudziądzu. Mając na uwadze, że w meczu pojechało trzech zawodników jakich oglądać e barwach Sparty nie powinnim to jest to super wynik. Znaczy Gleb co najwyżej z tej trójki mógł jechać, ale pod 16 albo tam gdzie gość. Jako że to sympatyczny chłopak to życze tak jemu jak i jego małżonce dużo zdrowia.

 • gp1 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • gp1 lubi Komentarz

  po pierwsze :
  jakim prawem Piotr Lis po raz kolejny z rzędu sędziuje Włokniarza ?
  po drugie ; Lis skrzywdził Włokniarz tydzień temu w Rybniku wykluczając niewinnego Przedpełskiego
  teraz skrzywdził Doyla ?
  Halooooo centrala - ewidentnie działa na rzecz Motoru Lublin,ten Pan powinien od dawna grzać ławę a nie sędziować
  to kpina !!!!

 • gp1 lubi Komentarz

  Gdyby nie sedzia byloby 55 : 35 ...No coż Lis wiadomo kim jest

 • gp1 otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • gp1 lubi Komentarz

  Ten Grzyb to zaczyna być lepszy niż Robert z Władkiem razem wzięci

 • gp1 lubi Komentarz

  Cała Polska czeka aż Grzyb trzaśnie drzwiami!

 • gp1 lubi Komentarz

  Byłem pewien, że większego imbecyla niż Komarnik nie będzie ale ten obleśny trujący grzyb bije go na głowe! Trzaśnij drzwiami a żebyś szybciej spierd***ł dostaniesz jeszcze kopa!

 • gp1 lubi Komentarz

  I macie ducha sportu. Jakby dostał zgodnego z regulaminem walkowera za brak prądu w Gorzowie to by tak nie skakał. Teraz po każdy przerwaniu meczu będą cyrki.

 • gp1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ten pan odleciał zupełnie,szkoda gadać.

 • gp1 lubi Komentarz

  To zwykly ciapaty narcyz i egoista. Cale to pieprzenie o czarnych to tylko populizm i tyle.

 • gp1 lubi Komentarz

  No cóż, ma pięć tytułów wyjechanych najszybszym bolidem Mercedesa i to przy pomocy pomagiera, za wyjątkiem sezonu kiedy Rosberg pokazał mu gdzie jest jego miejsce w szeregu. Nigdy nie musiał walczyć z innymi kierowcami, jak równy z równym. Pycha i buta wychodzi mu uszami. Nie ma się zatem co dziwić, że uzurpuje sobie prawo do pouczania innych. Biedak nie zdaje sobie jednak sprawy z tego że tylko szkodzi innym ludziom i przede wszystkim sobie, takim głupim gadaniem i wymuszaniem na innych słusznych według jego światopoglądu zachowań. Jak jest takim kozakiem, to niech przekaże cały swój majątek na biednych ludzi, niezależnie od koloru skóry.

 • gp1 lubi Komentarz

  Jest jedynym czarnym w stawce i to Hamilton jest rasistą, kleczec? niech sam lepiej klęka i sie modli zeby inni go nie zjedli. Hamilton jednym słowem ma cos z deklem. Covid go przestawił!!!

 • gp1 lubi Komentarz

  Królowi F1 odbija...
  JAk każdy lewak rozwiązuje problemy które nie istnieją...

 • gp1 lubi Komentarz

  jak tylko ciemnoskóry wyrośnie nieco ponad obrót "medykamentami", to od razu uważa, że jest najmądrzejszy i może innym dyktować co maja robić.

 • gp1 lubi Komentarz

  Rozumiem argument o losowości, deszcz i pożar nie są do przewidzenia. Tylko problem polega na tym, że deszcz jest obiektywny dla obu drużyn, a pożar jest po stronie gospodarza (abstrahuję od tego czy zawiniony przez niego, czy nie).

  Mam dwa zastrzeżenia do zdania Krzystyniaka:

  1. może stworzyć to niebezpieczny precedens na przyszłość. O ile w Gorzowie nie było mowy o celowości pożaru żeby zwycięstwo utrzymać, to już przykład finału, gdzie Toruń odwalił manianę w Zielonej Górze w 2013 roku i próbował wymóc pozasportowo korzystny wynik dla siebie, to daje do myślenia. Nie można robić takich precedensów, że nie tylko pogoda będzie powodowała zaliczenie wyniku po regulaminowej liczbie biegów.

  2. Koronawirus, bezpieczeństwo, trzeba przez to przymknąć oko na ten mecz i iść dalej, bo i tak Czewa znajdzie się w playoffach (i pewnie tak będzie). ALE NIE, absolutnie nie można godzić się na przymykanie oka na naginanie regulaminu bo komuś tak pasuje. WSZYSTKO POWINNO ROZSTRZYGNĄĆ SIĘ W SPORTOWEJ WALCE. Nie można godzić się na zielony stolik. Regulamin to regulamin, sport to sport, nawet jeśli nie jest idealnie, to wszyscy muszą trzymać się reguł gry.

 • gp1 lubi Komentarz

  Krzystyniak jak dla ciebie nic nie robi różnicy to zacznij ciągnąć denaturat to też alkohol tobie i tak nie zrobi różnicy głupszy nie będziesz

 • gp1 lubi Komentarz

  Zaliczmy wynik i udawajmy, że artykuł 419 nie przewidywał takiej sytuacji.

  Gdyby Sparta w 10-tym biegu wygrała 5:1 też by "nastąpiła awaria prądu" oczywiście z przyczyn losowych.

  Przecież nie jest ważny przepis - ważne jest, że interpretator stwierdzi, że werdykt jest zgodny z przepisami - nawet gdy wystarczy dokładnie przeczytać jedno proste zdanie z 419 artykułu regulaminu.

 • gp1 lubi Komentarz

  To już nie Grzyb, to grzybica tego sportu...

 • gp1 lubi Komentarz

  Brawa dla konserwatora-elektryka i nie widzę problemu, zeby uhonorować go medalem " za ofiarność i odwagę" o ile jeszcze taki istnieje...Zal Stali bo faktycznie nie dość, ze straty przez pandemię to jeszcze takie gów..o się wydarzyło. Ale to nadal nie jest raczej powód aby zaliczać ten wynik.

 • gp1 lubi Komentarz

  Za chwilę grzybica przebije tego oszusta z Rzeszowa.Wstyd.W Poznaniu będą mecze.Przecież Pan chciał mieć dwie ekipy haha.

 • gp1 lubi Komentarz

  Wszystko OK ale co temu jest winny Włókniarz?

 • gp1 lubi Komentarz

  co za koleś ,jadnak Komar przy Grzybie to jest Gość

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.