Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Ed-CkmW lubi Komentarz

  Gratuluję Włókniarzowi PO i wczorajszego zwycięstwa. Zasłużone w 100 %
  Słaby mecz naszych. CKM miał w zespole trzech liderów, u nas hm nikt wczoraj nie zasłużył na to miano..Laguta,Bjerre,coś tam jechali w pojedynczych biegach, troche tez Lindbaeck, ale to nie były wynik 12-13 pkt. Polacy znów słabo, Juniorzy poza wyścigiem juniorskim, blado, ale tego się spodziewałem przed wyjazdem do Częstochowy, wiec nie mam pretensji.
  My musimy się teraz skupić na meczu z Lublinem, bo jeszcze możemy wyladowac w barażach a chyba nie o takie przedłużenie sezonu nam chodziło.
  Włokniarz jedzie coraz lepiej i tym razem myślę, ze bardziej się postawi w PO niż w ubiegłym sezonie. Powodzenia życzę.

 • Ed-CkmW napisał/a komentarz do Żużel. Hit w pigułce: Włókniarz przeciwko wszystkim, a GKM play-off i tak obejrzy w telewizji (komentarz)

  Nie chodzi mi o sam moment upadku z motocykla, bo najzwyczajniej nim 'majdnęło' (nie wyglądało na bank jakby kładł motocykl), tylko po całym zajściu podprowadził sprzęt pod bandę (upadek gdzieś ok. środka toru) i obserwował kolejność reszty zawodników i jak zobaczył że Artiom jedzie drugi, to się 'położył'. A po całym incydencie szyderczo się uśmiechał. Siedziałem akurat na wprost zdarzenia.

 • Ed-CkmW lubi Komentarz

  Witam,Zgoda na 100%.Kibice z Lublina
  zajebi..ci teraz Grudziądz,róbmy tak
  dalej może wreszcie Wszyscy,będziemy
  ludzmi(kibicami)pozdr...

 • Ed-CkmW napisał/a komentarz do Żużel. Hit w pigułce: Włókniarz przeciwko wszystkim, a GKM play-off i tak obejrzy w telewizji (komentarz)

  To pewnie odnośnie decyzji sędziego, ewentualnie po teatralnym położeniu się na torze Rolnickiego. Nie wiem czy w tv to było pokazane, ale po uślizgu wstał i chciał chyba zejść z motocyklem na płytę, a po chwili się położył i zaczął zwijać, przy 4:2 dla CKM'u (w powtórce był identyczny wynik). Do samych kibiców na 100% nikt czegoś takiego nie skandował.

 • Ed-CkmW napisał/a komentarz do Żużel. Hit w pigułce: Włókniarz przeciwko wszystkim, a GKM play-off i tak obejrzy w telewizji (komentarz)

  Po co się sprzeczać? To jest sport raz wygra jeden, raz drugi. Mecz miał emocje, nie brakowało walki, a kibice GKM'u robili z nami fale meksykańską, a wcale nie musieli, także szacun. Może boleć, że kolejny raz było blisko, ale coż takie jest życie. Co mają powiedzieć fani z Torunia naprzykład? Głowy do góry i bez spin, nie ma co się szamotać.

 • Ed-CkmW napisał/a komentarz do Żużel. Adrian Miedziński i Nicki Pedersen muszą liczyć się z karami. KOL na pewno się nimi zajmie

  Tu by trzeba było całą akcję prześledzić. Chyba Michelsen (z pamięci piszę) wynosił się na szczycie łuku, prawdopodobnie żeby dopaść do najszybszej ścieżki i 'przesunął' całą resztę, na zasadzie efektu domina. W powtórce widać jak Misiek barkiem 'omija' Wiktora i podejrzewam, że wjechał w mocno usypane, bo ewidentnie motocykl stanął mu nagle w miejscu (a przecież jak 'lecisz' po szerokiej to powinno być odwrotnie). Oczywiście Wiktora w tym wszystkim żadna wina, nie dało się już kompletnie nic zrobić. Zwyczajnie wg. mnie można było puścić we czterech bieg, bo najzwyczajniej to była sytuacja torowa w pierwszym łuku po starcie, nikt nikogo nie chciał faulować. I tyle.

 • Ed-CkmW lubi Komentarz

  Nosz kur..., to własnego zdania już mieć nie można paranoja ,komuna,i kumoterstwo

 • Ed-CkmW lubi Komentarz

  Kiedy będą karani sędziowie za decyzje krzywdzące zawodników, drużyny i wypaczające ideę sportowej rywalizacji !?
  To towarzycho mieniące się władzą (kury szczać prowadzać) to kącik wzajemnej adoracji ,śmiejący się półgębkiem w twarz tym, który ich utrzymują - zawodnikom ,sponsorom i kibicom !

 • Ed-CkmW lubi Komentarz

  Daję tej dyscyplinie w takiej formie jeszcze góra 5 lat . Potem stadiony będą puste .

 • Ed-CkmW lubi Komentarz

  Czyżby krawaciarzom brakowało kasy na bankiet, że chcą karać zawodników za własne zdanie.

 • Ed-CkmW lubi Komentarz

  Wynik sondażu mówi sam za siebie, kibice stoją po stronie zawodników. I słusznie, bo zrobił się już jakiś absurd! Jest mecz, emocje, adrenalina, motywacja do walki, stoją z tym wszystkim zawodnicy na starcie, sprzęt nakręcony, wyrywny, sekunda do startu... i nagle trzeba zamienić się w rzeźbę, pilnować by nawet ręka nie drgnęła. Coś tutaj powinno się zmienić, odróżnić czołganie i próbę lotnego startu od zwykłego drobnego ruchu kierownicą. Kary wlepiać to potrafią i chętnie to robią, a ile razy przerwano bieg po idealnym starcie zawodnika? Dla przykładu - czy szanowne władze oddały jakieś pieniądze Gruchalskiemu za kilkukrotne przerwanie biegu po tym gdy chłopak popisał się perfekcyjnym refleksem? Oj nie, to przecież działa tylko w jedną stronę. Jak teraz wyglądają te mecze? Co chwilę coś przerwane, rozlazłe, jakieś niepotrzebne analizy, milion ostrzeżeń, sędzia trzyma za długo a potem zdziwiony, że ktoś drgnął. No i oczywiście żużlowiec powinien być bezwzględnie zawsze potulnym barankiem nie mającym swojego zdania na żaden temat związany z jaśniepaństwem władzą.

 • Ed-CkmW lubi Komentarz

  Ja już kiedyś pisałem nasza liga kadrowo( zawodników) jest najsilniejsza ale zarządzający to już poziom 3 ligi i Dembski i jego gang robią już sobie jaja z ligi najlepiej niech ustawiają starter jak w motocrosie

 • Ed-CkmW lubi Komentarz

  kibice Włókniarza klaskali w poparciu da Miedziaka ...normalna reakcja fanów :D

 • Ed-CkmW lubi Komentarz

  Kiedy w koncu zaczną karać nieudaczników sedziów ?

 • Ed-CkmW lubi Komentarz

  Jedyną przesadą w tym wszystkim to jest ilość niezrozumiałych decyzji sędziowskich. Pierwszy przykład z brzegu to wykluczenie w Lublinie Gruchalskiego i późniejsze niewykluczenie Trofimowa. Nawet Walasek mówił, że to wszystko kupy się nie trzyma. Nie mówiąc już o tym, że Łaguty nie wykluczono za przejechanie kołami białej lini. Takich sytuacji jest mnóstwo. Sędziowie po prostu znają przepisy, ale nie znają ich zastosowania, co oznacza, że nie znają się na żużlu. Pamiętam żużel lat 90' i tam nie było wykluczeń w sytuacjach spornych na pierwszym łuku. Trzeba było naprawdę coś strasznego zrobić rywalowi, żeby zostać wykluczonym. Sędziów żużlowych należy szukać wśród byłych zawodników, a nie z łapanki czy z polecenia, albo sędzia powinien mieć asystenta w postaci właśnie byłego zawodnika. Najbardziej denerwujące w tym wszystkim są te pokrętne tłumaczenia Demskiego w magazynie. Cytując Patryka Dudka: "Gdzie w tym wszystkim jest żużel"?

 • Ed-CkmW lubi Komentarz

  Bieg 3 Łaguta dwoma kołami za torem sędzia ślepy!
  Bieg 4 Lampart przewraca Gruchalskiego super arbiter widzi co chce
  Bieg 11 Miesiąc falstart co widzi drukarz wiemy i Miedziak wykluczony

 • Ed-CkmW lubi Komentarz

  Brawo Miedziak , brawo Nicki oby więcej takich co "mówi to co myśli" Jakby więcej żużlowców tak mówiła to i "ekstralipa" by wymiękła . Każdy się boi?! A co to? Ekstraliga to jakaś święta krowa? Jeszcze raz brawo. A dla ekstralipy pora na zastanowienie.

 • Ed-CkmW lubi Komentarz

  Uprawnienia jakie nadano sędziom pozwalają dowolnie karać ( bez żadnych konsekwencji ) zawodników. W każdej chwili mogą zatrzymać wyścig i w powtórkach TV obejrzeć procedurę startu. Jeżeli nie dopatrzy się przewinienia, to powtarza wyścig, ale tym razem zamiast 3 pkt zawodnik zdobywa 0 pkt. Odbija się to nie tylko za zarobkach zawodników ale na wyniku zespołu. Otóż panowie sędziowie polubili chadzać z przodu, przed orkiestrą. W każdym przypadku są w stanie udowodnić, że to oni rządzą. Wystarczy, że bez uzasadnionego powodu "przytrzymie" start a zawodnicy zaczną się poruszać albo wjadą w taśmę. Nie wspominam o kabarecie jaki na polecenie sędziego odwalają podprowadzający.

 • Ed-CkmW lubi Komentarz

  ta...taak..."poprawność" doprowadziła do tego, że po polskich ulicach szaleje tęczowa zaraza, a zawodnik nie może wyrazić swojej opinii o skandalicznym sędziowaniu...

 • Ed-CkmW napisał/a komentarz do Żużel. Adrian Miedziński i Nicki Pedersen muszą liczyć się z karami. KOL na pewno się nimi zajmie

  Kilka kolejek zostało do końca sezonu zasadniczego, myślę że kibice powinni się zebrać razem i na stadionach wyrazić niezadowolenie (cenzuralnie i bez jakichś ekscesów, bo nie chodzi o to żeby robić dym). Zrobić jakieś transparenty, nagrać to telefonami(tak na wypadaek gdyby tv 'nie zauważyła') i zrobić akcję w mediach społecznościowych #stopzabijaniużużla, czy coś w tym stylu.

 • Ed-CkmW lubi Komentarz

  To co wyprawiają tzw. działacze z EL , PZM-otu czy FIM to skandal żeby nie powiedzieć -zbrodnia na speedwayu.


  Mam nadzieję ,że kiedyś zawodnicy się zbuntują w sposób zorganizowany.
  Jak nie wyjadą na tory ligowe , to natychmiast "gnoj@i z EL spokornieją i na kolanach poproszą o rozmowy .


  Oby to nastąpiło jak najszybciej.

 • Ed-CkmW lubi Komentarz

  Robicie szopkę z tej ligi. Dramat

 • Ed-CkmW lubi Komentarz

  Żużel umiera na naszych oczach od kiedy telewizja zaczęła narzucać swoje prawa. Jeszcze wylejcie tory asfaltem namalujcie linie na torze jak w lekkoatletyce i zabroncie zmieniać tor jazdy!

 • Ed-CkmW lubi Komentarz

  Prawda jest taka, ze ta banda zarzadzajaca ta extra liga powinna wyleciec z hukiem razem z pseudo „ expertem” Debskim miernota za pulpitem sedziowskim! Kiedys ten zuzel ogladalo sie przyjemnie, a teraz??? Regulamin niedlugo bedzie grubszy niz Pan Tadeusz!!! Na wszystko regulamin!!!! I te bezsensowne kary!!! A zuzlowcom to sie nie dziwie!!! Maja prawo puscic nerwy kazdemu, tym bardziej , przy tym sporcie, bardzo drogim i bardzo niebezpiecznym!!! Trud ciezkiej pracy wykonywanej godzinami, moze byc zniweczony jedna decyzja jednego barana z wiezyczki sedziowskiej! Nie pisze tu o jednym zawodniku tylko o wszystkich w calej lidze!!! Pogonic to dziadostwo ze Stepniewskim na czele!!! Marzy mu sie w zuzlu Formula 1, to niech spada a Nam zostawi Speedway taki jaki byl !!!

 • Ed-CkmW lubi Komentarz

  Ku....a wy się za sędziów zabierzcie bo to parodia sędziowania . Proszę każdy bieg oglądnąć pod taśmą . Zawsze praktycznie upominani o podjechanie do taśmy byli zawodnicy Falubazu a zawodnicy GKM niejednokrotnie stali dalej od taśmy. Takie uwagi na starcie strasznie dekoncentrują . Po za tym bieg chyba powinien być przerwany po starcie a nie na drugim łuku kiedy już się wyścig ułożył . Pedersen powinien być wykluczony po biegu .

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.