Tomasz Gontarz - lubi

 • Tomasz Gontarz lubi Komentarz

  sie nie skichajcie. To jest męski sport, adrenalina. Z tym pacnięciem w twarz trochę przesadził, ale jako były sportowiec wiem i widziałem gorsze rzeczy (również u tzw. autorytetów). A rasizm możecie sobie darować. Po pierwsze nie kacap tylko Kazach. A gdyby to Polak "kacapa" szarpał to już było by w porządku? Wracając do tematu to nie widzę to nic nadzwyczaj kontrowersyjnego.

 • Tomasz Gontarz lubi Komentarz

  Jakieś ogólne ciśnienie jest na tych grajków ze stolnicy widzę. Przegrali i tyle, nad czym tu sie rozczulać. Gdyby dobrze grali, to przynajmniej by zermisowali. A tak mają 3 mecz z rzędu w plecy i są po prostu europejskimi dawcami łatwych punktów. Ale nie .... tu u nas wielka napinka ! Tu wszyscy się nad nimi rozczulają, chwalą pod niebiosa i tylko wypatrywać, jak ich na lotnisku orkiestra wojskowa powita i wręczą kwiaty, a dzieci na poduszkach ordery przyniosą. Porażka i tyle w temacie.

 • Tomasz Gontarz lubi Komentarz

  Bedzie 07 zglos sie !!!

 • Tomasz Gontarz lubi Komentarz

  Wielkie brawa dla VIVE. Zasłużyli na to!

 • Tomasz Gontarz lubi Komentarz

  Żeby zagrać i zdobyć trzecie miejsce w tym turnieju, to a)trzeba wygrać Ligę Mistrzów, b) wygrać puchar EHF, c) dostać "dziką kartę", czyli w minionym sezonie być bardzo blisko szczytu. Żaden z tych trzech podpunktów nie grozi klubowi z Płocka, więc o co znowu to nafciarskie bicie piany? Pojechaliśmy, wracamy z trzecim miejscem, przyzwoitą sumką i tyle. Wchodzi się na tą stronę raz na jakiś czas i ciągle to samo: kibice klubu, który nic nie wygrywa filozofują na temat Iskry Kielce, na temat tego czy ten i ten wynik osiągnięty tu i tu, to sukces czy porażka... Nie wznieśli w górę żadnego trofeum od lat, nie grozi im to przez parę kolejnych, ale będą pisać ludziom z Kielc z czego powinni się cieszyć, a z czego nie. Wariactwo. 13 mistrzostw Polski, 13 Pucharów Polski, 1 Puchar Europy, dwa brązowe medale Ligi Mistrzów, trzecie miejsce na nieoficjalnych klubowych Mistrzostwach Świata - tylko tak dla przypomnienia dla niektórych, by się lekko wstrzymali z filozofowaniem, bo jak tutaj ktoś wie, co to sukces, to raczej my ;)

 • Tomasz Gontarz lubi Komentarz

  rybus jest super !!!!! lol
  ile szans musi mieć milik ??????
  dobrze że zimny prysznic na samamym początku .... gwiazdorzy

 • Tomasz Gontarz lubi Komentarz

  Bo Lewy to taki zawodnik ktoremu trzeba podac, on sam akcji nie zrobi. DO Ronaldo Suareza czy Messiego brakuje mu sporo. Bale na tym euro jest wielką gwiazdą i daje rade sobie z 3ma gosciami, a Robert nie bo nigdy nie dawal bo to nie jest typ dryblera tylko lis pola karnego. ma wykonczyc akcje. na tym euro gra slabo jak cala nasza ofensywa.