Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Tylko CKM napisał/a komentarz do Witold Skrzydlewski: Idę o zakład, że ligę wygra Włókniarz

  No dobrze tylko z czego te kluby mają spłacać długi? Z tego, że przywali im się kolejny rok kary? Z wyprzedawania majątku? Ciekawe, stadion miejski, można ewentualnie polewaczkę sprzedać. Nie mają z czego spłacać tych długów, a nie wszyscy mają tyle szczęścia co Polonia, że w razie czego miasto uratuje im tyłki (co robiło przez ładnych kilka sezonów). Jeżeli klub chce zacząć od nowa to dlaczego ma mu się tego zabraniać? Takie są zasady, roczna przerwa, a potem można jeździć. Tych którzy narobili u nas długów już dawno nie ma w klubie. Są nowi (starzy) ludzie, którzy chcą to pociągnąć do przodu. Jeżeli klub ma zarabiać, to musi wznowić działalność. A w Częstochowie jest to potrzebne jak nigdzie indziej. U nas jest dla kogo jeździć, jest mnóstwo kibiców (w przeciwieństwie do innych ośrodków), kolejny rok bana mógłby tylko pogrzebać jakiekolwiek nadzieje na dalsze być albo nie być. Dla mnie logicznym jest, że żeby spłacać trzeba mieć z czego. Rozumiem Twój punkt widzenia, jednak trzeba mieć na uwadze to, w jakim stanie jest dyscyplina. Wszystko kuleje, na stadionach pustki, finanse klubów w opłakanym stanie. Dlatego jeżeli dyscyplina ma przetrwać muszą być na mapie ośrodki, w których ludzie będą naprawdę żyli żużlem. A takim miejscem bez wątpienia jest Częstochowa.

 • Tylko CKM napisał/a komentarz do Witold Skrzydlewski: Idę o zakład, że ligę wygra Włókniarz

  O co ten ból doopy? Żużel jest w totalnym kryzysie, ale widzę że niektórzy o tym nie wiedzą. Najlepiej dla wszystkich klubów, które mają jakiekolwiek zaległości 10 lat karencji. I ciekawe kto będzie jeździł... Włókniarz karę otrzymał, odczuli to przede wszystkim kibice. Osobiście uważam, że na ekstraligę nas nie stać i nie wydaje mi się, żeby miało to się zmienić po tym sezonie. Mam tylko nadzieję, że obecny zarząd zbudował skład oparty na stabilnym budżecie, na powtórkę z rozrywki nie możemy sobie pozwolić. Co do szans na przyszły sezon nie napalam się za specjalnie. Będzie super jak będzie czwórka, jak nie będzie to trudno. Najważniejsze są stabilne finanse! Tego właśnie trzeba Włókniarzowi. I na taki Włókniarz przyjdzie dużo kibiców. Pozdrawiam bez spiny.

 • Tylko CKM napisał/a komentarz do Syn Cristiano Ronaldo spotkał Messiego. Zobacz jak obaj zareagowali (wideo)

  Widać wiesz lepiej.

 • Tylko CKM napisał/a komentarz do Syn Cristiano Ronaldo spotkał Messiego. Zobacz jak obaj zareagowali (wideo)

  Wybacz wpis nie jest górnolotny. Stąd taki wniosek.

 • Tylko CKM napisał/a komentarz do Syn Cristiano Ronaldo spotkał Messiego. Zobacz jak obaj zareagowali (wideo)

  Chwasty zimą? Gratuluję logicznego myślenia :)

 • Tylko CKM napisał/a komentarz do Syn Cristiano Ronaldo spotkał Messiego. Zobacz jak obaj zareagowali (wideo)  Taa

 • Tylko CKM napisał/a komentarz do Obrońca Arsenalu zwichnął bark i nie zagra w hicie Premier League

  Tak to jest grać z rzeźnikami. Zawsze skutki są opłakane.

 • Tylko CKM napisał/a komentarz do Manchester City - Everton

  Nie nazywajmy tego ćwoka sędzią. To co dzisiaj wyprawia to jest próbka możliwości, w zeszłym sezonie pomylił Chamberlaina z Gibbsem.

 • Tylko CKM napisał/a komentarz do Kibice wspierają SCKM Włókniarz w walce o przekazanie giełdy

  Możliwe. Jakoś ostatnio z różnych względów trochę zaniedbałem lekturę wszelakich serwisów żużlowych. W końcu każdemu może braknąć cierpliwości do żenujących wypowiedzi działaczy.
  Pozdrawiam.

 • Tylko CKM napisał/a komentarz do Kibice wspierają SCKM Włókniarz w walce o przekazanie giełdy

  Pamiętamy. Jednak nie można mu zarzucić, żeby jego obecne działania miały podobne podłoże. Faktycznie w przeszłości różnie bywało z Panem Świącikiem, jednak częściowo miały na to wpływ problemy osobiste (jako dobrze zorientowany Kibic na pewno wiesz o czym mówię). Zadziwiające jest natomiast to, że pomimo "szemranej przeszłości" naprawdę dużo ludzi chce go wesprzeć w jego poczynaniach. Jest grono sponsorów, które właśnie chce zainwestować w SCKM Włókniarz, a ze spółką nie chcą mieć nic wspólnego. Wystarczy zasięgnąć trochę języka żeby wiedzieć, że w tym Panu obecnie jedyna nadzieja Włókniarza na jakiekolwiek jutro. Ten człowiek walczy o to, żeby żużel w świętym mieście nie zginął, żeby nadal przyciągał rzeszę fanów jak do tej pory. Niewiele osób wie, że dokumenty o starty SCKM Włókniarz w II lidze pan Świącik złożył przed podaniem wiadomości o nieprzyznaniu spółce licencji. Niby drobiazg, ale może mieć duże znaczenie w przyznaniu SCKM prawa do startów w II lidze. Przeszłości nie zmienimy, ale jeżeli jedyna nadzieja na nasze dalsze być, albo nie być jest w Panu Świąciku to musimy dać mu kredyt zaufania.

 • Tylko CKM lubi Kibice wspierają SCKM Włókniarz w walce o przekazanie giełdy

 • Tylko CKM lubi Komentarz

  Trochę bez sensu piszecie. Kibice Włókniarza zawsze byli za zawodnikami, część od początku przeciwko tym nowym władzom spółki (czyli ostatnie chyba 3 lata), a pozostali przeciwko spółce od kiedy połapali się, że to jednak nie są zbawcy i wszystko jest ściemą. Kłamstwa, wstyd, robienie zawodników w balona - my to wszystko od dawna widzimy i krytykujemy tak samo jak cała Polska. Tylko co z tego? Mamy spłacić te długi? Niepotrzebnie też wiążecie w jedno Spółkę i Stowarzyszenie. Ciężko aby ci drudzy spłacali długi wobec zawodników, bo to nie oni (Stowarzyszenie) są winowajcami. Działają osobno i tak było zawsze, a Grisza, Emil czy Grzesiu nie byli zawodnikami SCKM. Fatalna sytuacja dla naszych byłych zawodników, ale jedynym podmiotem winnym tego całego obciachu jest spółka. To ona zgnoiła Włókniarza na oczach całej Polski. Kilku ludzi, którzy przyszli poszpanować kasą, a tak naprawdę krętacze i ludzie bez honoru. Przykro nam, że wyszło jak widać, ale nie dziwcie się kibicowaniu poczynaniom SCKM. Przecież to nasza ostatnia nadzieja na przetrwanie. I proszę - nie wiążcie ich uparcie z tamtymi, bo zaczyna to być drażniące!
  Piszę jako kibic, nie jestem w jakikolwiek sposób powiązany z którymkolwiek podmiotem.

 • Tylko CKM lubi Komentarz

  Życzę tym kibicom,którzy bardzo zaangażowali się w ratowanie speedwaya w Częstochowie,dużo wytrwałości,zawziętości oraz walki o byt żużla w Częstochowie do ostatniego tchu.Przed Wami kibice,zapewne długa i kręta droga,która raczej nie będzie usłana różami,ale wierzę że dacie radę czego Wam szczerze życzę i to dzięki waszemu poświęceniu i zaangażowaniu Włókniarz nie zniknie z żużlowej mapy Polski.
  W jedności siła pamiętajcie o tym!!!3majcie się!!!Pozdrawiam z Bydgoszczy.

 • Tylko CKM napisał/a komentarz do Kibice wspierają SCKM Włókniarz w walce o przekazanie giełdy

  Z tym samym "towarzystwem" co jest teraz i za 2-3 lata przeżywać to samo? Albo będzie to odbudowane na silnych fundamentach i z ludźmi całkowicie oddanym klubowi, albo wcale. Przecież właśnie o to chodzi, żeby oczyścić atmosferę wokół Włókniarza, pozbyć się tych zakłamanych "działaczy" dbających tylko o siebie. Ludzie już mają dość tego co się dzieje w klubie. Myślisz, że po raz kolejny kibice dadzą się nabrać na kłamstwa Śleszyńskiego i jemu podobnych? Zejdź na ziemię, nikt już nie chce tego oglądać.

 • Tylko CKM napisał/a komentarz do Kibice wspierają SCKM Włókniarz w walce o przekazanie giełdy

  Niektórzy tutaj przeceniają "działaczy" CKM Włókniarz SA. Myślicie, że w przypadku ogłoszenia upadłości wykażą jakąkolwiek inicjatywę w sprawie spłaty zobowiązań wobec zawodników? Nie ma nawet o czym mówić. Spółka zarządza pieniędzmi z giełdy, nikt inny. Zostanie ogłoszona upadłość, więc po co spłacać te zobowiązania? Przez długi czas sprzedawano nam wszystkim krętactwa, więc nie spodziewajmy się, że teraz nagle wspaniałomyślnie wszystko zostanie uregulowane. Spółka już praktycznie nie istnieje i teraz się pytam, czy od momentu nieprzyznania licencji CKM Włókniarz SA był jakikolwiek komentarz ze strony pana Śleszyńskiego (oczywiście poza kolejną kretyńską obietnicą odwołania od decyzji)? Przecież wcześniej kilka razy w tygodniu czytaliśmy te jego wypociny. Teraz, nie ma nic w tym dziwnego. Zwijają manatki i chcą jak najwięcej dla siebie urwać. Pieniądze z giełdy nie pójdą na spłatę zaległości wobec zawodników, tylko do kieszeni pana Śleszyńskiego i jemu podobnych!!! Zrozumcie to.
  Jedynym logicznym rozwiązaniem jest przekazanie giełdy w ręce SCKM. To jest jeden z kluczowych elementów odbudowy Włókniarza. Na razie wygląda to jak walka z wiatrakami i tutaj ogromne ukłony w kierunku pana Świącika. Na każdym kroku napotyka na przeciwności. Oby w końcu coś zaczęło iść po naszej myśli. Bardzo dobrze, że sprawa jest nagłaśniana. Może to zwiększy szansę na pozytywne rozwiązanie sprawy.

 • Tylko CKM napisał/a komentarz do Barter na linii FC Barcelona - Juventus? W grę wchodzi wymiana napastników

  Oby tylko koniec końców Sanchez nie wylądował w Arsenalu. To by mnie zdecydowanie nie pocieszyło.

 • Tylko CKM lubi Komentarz

  Brakuje jeszcze siekiery w drzwiach i tekstu "Here's Johnny".

 • Tylko CKM napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Czyżby łypał wzrokiem na klatkę gości?

 • Tylko CKM napisał/a komentarz do Groźny upadek Miedzińskiego i Czai (wideo)

  Tak? To może jeszcze znajdź usprawiedliwienie na jego zachowanie po upadku. Zamiast wstać, podejść, sprawdzić czy rywalowi nic się nie stało on zawija swoją d.pe do parkingu. Jego zachowanie jest chamskie od początku do końca. Gdyby wszyscy zawodnicy jeździli tak jak on już byłoby o połowę żużlowców mniej. Dotarło? I gdyby to był odosobniony przypadek to w porządku - upadki w żużlu to oczywista oczywistość. Ale ile razy możemy przymykać oko na jego wybryki? Facet ma problem i koniecznie musi się z nim uporać zanim stanie się coś naprawdę niedobrego. Mało nam jeszcze tragedii? Jak się uspokoi, zacznie myśleć na torze i przede wszystkim szanować zdrowie swoje i rywali nagonka się skończy jak ręką odjął. Co najwyżej zostanie kilku hejterów z bólem doopy.

 • Tylko CKM napisał/a komentarz do Wychowankowie w Premier League

  Do Arsenalu Gibbs. Ramsey do Cardiff.

 • Tylko CKM lubi Komentarz

  Stawiam, że Sławek będzie wisiał na sznurku ze 3m nad parkingiem z megafonem w ręku.

 • Tylko CKM napisał/a komentarz do KantorOnline Włókniarz bez Jensena w Lesznie

  Dzięki Kolego, to oznacza że czas się powolutku zbierać.

 • Tylko CKM lubi Komentarz

  Piękna bezchmurna pogoda, jeśli drużyną przeciwną nie będzie Unibex Toruń to mecz na pewno się odbędzie :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Tylko CKM

A to szkoda. Zapowiadają się świetne zawody.
Ja również w tym roku zawitam do Bydgoszczy na mecz ligowy. Oby był równie emocjonujący jak ten u nas. Niewiele brakło, a na inaugurację sprawilibyście nam wszystkim w Częstochowie niezłego psikusa.
Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Akurat muszę pilnować biznesu.Już raz u Was byłem w tym roku.Już Was mieliśmy???Pozdrawiam

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tylko CKM

Ile jest tego typu dyskusyjnych decyzji sędziego? Daleko nie trzeba szukać: czy Iversen przekroczył białą linię w pierwszym meczu finałowym, czy Holder powinien być wykluczony z półfinałowego biegu podczas gp w Toruniu, czy chociażby ostatnia sytuacja między AJ a Sullivanem. Ale decyzja należy do SĘDZIEGO i my kibice nie mamy nic do powiedzenia. Podobna sytuacja miała miejsce w Częstochowie rok temu. Nie wiem czy kolega ją widział, ale najwyraźniej tak skoro ocenia. Część kibiców zgadzała się z werdyktem część nie. Teraz możemy tylko spekulować.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.