Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Skubi lubi Komentarz

  Drogi kolego , jak nie znasz przyczyn to nie rozsiewaj hejtu!!!!!!!!
  Wiekszosc osbo zwiazana ze sportem w |Czestochowie zna przyczyny upadku klubu , a byly nim osoby zarzadzajace uwczesnym AZSem . Jezeli chodzi o Wlokniarz sprawa jest bardziej skaplikowana . Bardzo czesto zarzadzaja klubem ludzie z przypadku , po kolesiostwie lub osoby ,ktore traktuja klub jako trampoline do medialnego pokazania sie. Sport , klub , swoja prace jezeli traktuje sie jako pasje to odniesie sie sukces jezeli traktuje sie jako robote to zostanie ona tylko miejscem do roboty. Tak apropo Falubaz , ktory zreszta bardzo lubie tez mial w swojej historii i gorszy jak i lepszy okres np. rok temu szalu nie bylo , skluceni akcjonariusze klubu itp. !!!

 • Skubi lubi Komentarz

  Czapki z głów! Fantastyczny mecz Polaków. Leon jeszcze na 60% możliwości, a już robi różnicę. Środkowi - nie mam pytań, zgasili światło Francuzom. Kubiak - mina Ngapetha, gdy Michał schował mu ręce przy ataku, bezcenna. Muzaj - pracuj, chłopaku, nad psychiką, a będziesz wielki. Vital - po raz kolejny "w tym szaleństwie jest metoda".

  Francuzom życzę awansu na IO w styczniu, bo to znakomita drużyna i zasłużyli na to. A sobie życzę, żeby Polsat przestał wsadzać do studia Czarneckiego, bo chętnie bym posłuchał ekspertów, a nie skompromitowanych polityków. Nieważne, z jakiej opcji.

 • Skubi lubi Komentarz

  deczko miałem obawy po meczu z Tunezją , ale na Francuzów wyszła całkiem inna kompletna drużyna wiedząca o co walczy - gratulacje !

 • Skubi lubi Komentarz

  Jak trzeba być pozbawionym taktu i kultury, żeby tak napisać

 • Skubi lubi Komentarz

  P.Agnieszkę wszyscy fani sportu rozpoznają ,Zapracowała sobie na taką popularność.Powodzenia w życiu osobistym

 • Skubi lubi Komentarz

  Już Kurka lubię 2 razy bardziej ;).

 • Skubi lubi Komentarz

  Nie sądzę, aby trener przystawił Michałowi pistolet do głowy, mówiąc masz grać nawet chory

 • Skubi lubi Komentarz

  Trzeba zapytać Michała. Ma chłop swoje lata, dwoje dzieci (to chyba najważniejsze) czy bardzo ryzykował. Nie sądzę, że ktoś mu przystawił pistolet do głowy. Zdobył podwójne mistrzostwo! Kowalczyk biegła ze złamaną kością stopy. Dorośli ludzie!

 • Skubi lubi Komentarz

  To nie kadet, junior..Michał ma 30 lat, współdecyduje. Tym większy szacunek dla Niego. No i oczywiście życzenia przezwyciężenia problemów.

 • Skubi lubi Komentarz

  Mogę zrozumieć troskę ojca, tylko nie wiem dlaczego idzie z tym do mediów, no ale może chce mieć swoje 5 minut, Jego prawo (pewnie On zna swoje motywacje). Uważam jednak, że Michał jest dorosłym człowiekiem i na pewno nie wyglądało to tak, że trener mówił: "Michał musisz grać i nie obchodzi mnie Twoje zdrowie". Chodzi mi o to, że na pewno w procesie decyzyjnym brał udział sam Michał i naprawdę nie można ściągać z Niego odpowiedzialności, ani w takiej sytuacji decydować za Niego. Nawet jeśli teraz "zapłaci" za tę sytuację, to ma złoty medal, kolejny w karierze. Gdyby ktoś za Niego decydował, nie zagrałby i Polacy nie uzyskaliby tego medalu, to ciekawe, czy Michał byłby szczęśliwy. Nie próbujmy wchodzić w czyjeś buty i decydować za niego, co jest dla Niego dobre i czego ma chcieć od życia. Ja życzę, żeby konsekwencje były jak najmniejsze i życzę zdrowia. Ja bym się zirytował, gdyby moi rodzice komentowali publicznie i podważali moje decyzje, dodatkowo nie wyobrażam sobie, żeby w tak istotnym momencie mojej kariery ktokolwiek decydował za mnie i nie brał mojego zdania pod uwagę...

 • Skubi lubi Komentarz

  A teraz jeszcze psychiatra i bedzie jak nowy!

 • Skubi lubi Komentarz

  to "jojczenie" pana Słamy przypomina mi gadki dziadków o tym jaka ta młodzież teraz do kitu a za ich czasów to było że hej ho!!!:) Wypisz wymaluj mój teść zresztą w podobnym wieku. Problem w tym, że o ile mi wiadomo pan Słama o szczyty wyższe niż 6tys to się ledwie otarł wiele lat temu i nie wiem nawet czy w ogóle któryś któryś zdobył więc jego połajanki i pouczenia są jak gadki lajka ochrzaniającego profesjonalistów..... a co do K2 jak powiedział kiedyś Bielecki: nie jest sztuką być znanym himalaistą, sztuką jest być znanym i starym himalaistą. Przedkładanie bezpieczeństwa ponad satysfakcję i nagłówki w gazetach jest objawem roztropności a nie bezradności. Urubko poszedł i co??? Miał więcej szczęścia niż rozumu że wrócił wystarczyła by nieco głębsza szczelina w która wleciał... Wielicki sam wlazł na jeden z ośmiotysięczników zimą ale wykorzystał okno dobrej pogody nie szedł na zupełną pałę...

 • Skubi lubi Komentarz

  Chyba tylko Bielecki powróci stamtąd z "rankingiem na plus" :D :D

 • Skubi lubi Komentarz

  Są jakieś dowody, że weszli we dwójkę na ten szczyt? Czy tylko tak Revol mówi?

 • Skubi lubi Komentarz

  Ponad 100 artykułów powiązanych z himalaizmem. Harpie... Wywiady, opinie, modele 3D, historie Mackiewicza, gloryfikowanie członków ekipy ratunkowej i co chwila informacje o nich, także o wyprawie na K2... Szkoda że ekipa na K2 jest w Pakistanie od 30 grudnia a na potralu nie ma nawet wzmianki że taka wyprawa narodowa ma wogóle miejsce.
  Jest jednak dramat rodaka to i trzeba bazgrać co się da bo klikalność wzrośnie. Całe wp - liczy się tylko liczba kliknięć...
  P.S. Ciekawe ilu z tych wszystkich specjalistów domagających się kontynuowania misji ratunkowej pogoniło lub potraktowało jak powietrze w przeszłości Mackiewicza który żebrał gdzieś pod sklepem...

 • Skubi lubi Komentarz

  Heroinę zastąpił innym narkotykiem w postaci adrenaliny jaką dawała świadomość balansowania na krawędzi życia lub śmierci w górach. Tak naprawdę nigdy nie wyszedł z nałogu tylko jeden narkotyk zastąpił innym

 • Skubi lubi Komentarz

  Człowiek uzależniony od śmierci. Obojętne czy pod postacią narkotyku, czy góry.

 • Skubi został fanem Zbigniew Boniek

 • Skubi lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Skubi lubi Komentarz

  No bomba ta informacja nie jest, a moze jednak?
  Skoro da sie jechac na rondach moze by na stadionach wylac asfald a pogonic komiarzy.
  Bedzie rowno, twardo, a po deszczu zaraz mozna bedzie jechac a nie robic szopki jak to ostatnio jest w modzie.

 • Skubi został fanem SportowyBar

 • Skubi lubi Komentarz

  Źle widzisz! Nie wypieram się tego co kiedyś napisałem ale Ty interpretujesz to w wygodny dla siebie sposób. Tak wiec w skrócie przypominam, ze pisałem głównie o spółkach skarbu państwa i z udziałem kontrolnym SP jako o podmiotach , które z racji wspólnej własności Polaków nie powinny wybiórczo finansować lokalnych klubów tak jak np czyni to Grupa Azoty odnośnie klubu żużlowego.
  Nadal twierdzę, iż tego rodzaju podmioty gospodarcze powinny finansować sport/dyscyplinę wyłącznie jako całość jak choćby PGE.
  Inna sprawa to pieniądze samorządowe, czyli pieniądze lokalnej społeczności!
  W tym wymiarze pisałem o patologii związanej z posiadaniem klubu zawodowego przez miasto - tak jak to było w Bydgoszczy.
  Drugi aspekt to wysokość dotacji, czyli taki jej wymiar aby mieścił się w granicach rozsądku. Przypominam Ci (choć mogłeś tego przecież nie czytać) że w ubiegłym sezonie kiedy w Grudziądzu ważyły się losy pieniędzy dla klubu kosztem szpitala to pisałem iż to mieszkańcy będą decydować czy wolą mieć igrzyska czy szpital.
  Jest bardzo ważne, że budżety samorządów pochodzę z podatków lokalnych a nie z budżetu centralnego! To zdecydowana różnica!!!
  Ponadto bardzo istotną kwestią jest wykorzystanie i utrzymanie miejskiej infrastruktury takiej jak np. stadion.
  Trzeba było widzieć stadion przy Olsztyńskiej/Żużlowej w okresie zawieszenia klubu. Prócz dwóch meczy gościnnych Sparty - zero imprez masowych. A tego nasz samorząd już raczej nie chce. Obiekt musi być wykorzystywany!
  I na koniec podkreślam jeszcze raz niektóre kluby mogą wydatkować miejskie dotacje według własnego uznania a niektóre nie. Włókniarz musi udokumentować z przyznanej kwoty wydatki na utrzymanie stadionu.
  Z powyższych względów Twoją opinię traktuję jako niesprawiedliwą i nie mającą poparcia w faktach. Pozdrawiam i życzę jak najszybszej finalizacji remontu tarnowskiego stadionu!

 • Skubi lubi Komentarz

  Częstochowa trochę przyoszczędziła na Rakowie, to Włókniarzowi skapnęło więcej. I dobrze, trzeba korzystać

 • Skubi lubi Komentarz

  Mieć 40 baniek a teraz prosić o kasę to jest nie do pojęcia, pewnie nic nie robili tylko trwonili pieniądze na prawo i lewo żyjąc na bardzo wysokim poziomie.

 • Skubi lubi Komentarz

  Do roboty darmozjadzie

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.