Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • HWSF lubi Komentarz

  Iga jesteś wielka!!!DZIĘ-KU-JE-MY!!!!!

 • HWSF lubi Komentarz

  GIGA IGA!!!

 • HWSF lubi Komentarz

  Wygląda jak milion dolarów? Dokładnie to 1.65 miliona i inie dolarów tylko euro.Oczywiście minus podatek. Myślę, że jeszcze dorobi sporo od reklamodawców. Należy się dziewczynie
  więc jej nie zazdroszczę. Powodzenia pani Igo!

 • HWSF napisał/a komentarz do Liga Narodów. Polska - Włochy. Znamy składy. Są niespodzianki!

  Wuja, wuja! Na treningach wali w **uja

 • HWSF lubi Komentarz

  Chodzi o reprezentację Polski, jej dobro, wyniki, przyszłość. Trener Brzęczek jest tylko czasowo wynajęty do jej prowadzenia.
  Dlatego zwracałem uwagę, że nie powinno używać się sformułowania "drużyna Brzęczka" i utożsamiać z drużyną.
  Teraz znalazłem taki artykuł: "Po drugie, drużyna Brzęczka dorównała ekipie Adama Nawałki pod względem liczby punktów", tak napisał Kmita 20 listopada 2019, 12:42.

 • HWSF lubi Komentarz

  Cale szczescie teraz Rudy 102 niech zablysnie I trenera z gornej polki wezmie moze wreszcie jaja pokarze ze je ma dla nas kibicow

 • HWSF lubi Komentarz

  Da ciała w LN i nowy trener na pięć minut przed Euro 2021. Można i tak.

 • HWSF napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  O dwa lata za późno

 • HWSF lubi Komentarz

  Może lepiej, że nie będzie się pompować balonika przed Euro, to nie będziemy rozczarowani wynikami. A kto wie, może będziemy niczym Grecja w 2004 ;)

 • HWSF lubi Komentarz

  Zagrają jak w Rosji:
  - Mecz nr 1 - mecz otwarcia
  - Mecz nr 2 - mecz o wszystko
  - Mecz nr 3 - mecz o pietruszkę i wyjazd na wakacje
  a kibice będą mogli zaśpiewać "nic się nie stało" i "już za 4 lata".

 • HWSF lubi Komentarz

  Właśnie o to chodzi. Wszystkie (poza Euro 2016) poprzednie turnieje - mimo pięknej gry w eliminacjach, kończyły się dość szybko i mało dla nas ciekawie. Tym razem drużyna może i gorzej dla oka gra, jednak fakt, że straciła tylko dwie bramki w jednym z meczów też ma znaczenie. Bo na Euro 2016 ćwierćfinał zrobiliśmy właśnie obroną i nie traceniem bramek, a nie zwycięstwami 5-4.
  Brzęczkowi wypadło kilku zawodników z kadry Nawałki (Piszczek). Niektórzy z tej ekipy (Glik, Krychowiak) i ci, na których na początku stawiał (Reca), przeżywali gorsze momenty. W tej drużynie doszło też do kilku istotnych, perspektywicznych zmian (Szymański, Bielik). Słabsza gra wynikała często z braku dokładności, niezrozumienia (nawet wczoraj współpraca Grosickiego i Recy) a nie z braku koncepcji. Do tego panu autorowi "troszkie się pomerdało", skoro twierdzi, że ze "Szkocją, Irlandią, Danią, Rumunią czy nawet Czarnogórą mierzy się inaczej niż z Austrią". Macedonia Północna to ekipa, której młodzież niedawno zrobiła fajny wynik na Euro w Polsce, gdzie my graliśmy tylko dlatego, że było to w Polsce. I nie jest to gorsza ekipa niż Czarnogóra czy Szkocja. Odstawała jedynie Łotwa, a przypominam, że we wcześniejszych eliminacjach, też często zdobywaliśmy punkty po słabej grze lub dzięki dużej ilości szczęścia (remis z Kazachstanem, wygrana 3-2 z Danią, czy choćby wygrana z Azerbejdżanem i Szkocją po akcjach w ostatnich sekundach meczów). Ja do Brzęczka jako trenera mam zaufanie i wierzę, że jego ekipa jeszcze da nam sporo radości.

 • HWSF lubi Komentarz

  Jesteśmy słabi i z taką grą znowu nic nie ugramy na Euro.

 • HWSF lubi Komentarz

  PZPN - dinozaury piłkarskie żyjące jeszcze piłka z lat 70 dziesiątych. Żadnego rozwoju , pustka intelektualna i samozadowolenie z obżerania budżetu. Kilkunastu zdolnych piłkarzy własnymi siłami i wbrew wszystkiemu wybiło się w klubach zagranicznych - to wszystko wyłącznie ich osobista zasługa bo pamiętamy jak byli "szanowani" tutaj . Ci ambitni chłopcy nie lubią przegrywać więc ciągną ten przeciążony wóz - PZPN by licznym kibicom dać chociaż trochę radości i okazać wdzięczność . Tylko, że orkiestra bez dyrygenta jest lepsza niż z marnym dyrygentem . Patologia jest w całym Kraju , gdzie się nie ruszyć i mnóstwo jest takich marnych dyrygentów . Awans reprezentacji to taka sportowa wersja "ciepłej wody w kranie" .

 • HWSF lubi Komentarz

  Nie ma co marzyć z taka grą to z każdą drużyną w Mistrzostwach Europy przegramy.Jesteśmy jeszcze słabsi niż za czasów Trenera Nawałki.Nasza grupa eliminacyjna była jedną ze słabszych jak nie najsłabsza

 • HWSF lubi Komentarz

  Na Euro liczę na równorzędne zespoły nie Macedonię nie Łotwę tylko jak mamy grać to grajmy odrazu z lepszymi bez kalkulacji bez jakiś wyliczeń czy prognoz . Osobiście uważam że skończy się jak na MŚ. Następne pokolenie widzieliśmy na U-21 . Nadciągają chude lata w polskiej piłce . Nie widzę nawet cienia jakiejś zmiany na lepsze .

 • HWSF lubi Komentarz

  Macedonia Polnocna to jest jakies panstwo? Izrael na ME? ...

 • HWSF lubi Komentarz

  Boniek gdyby miał jaja to Brzęczkowi pięknie by podziękował za awans,Prezydent Duda mógłby dać mu medal albo order i na tym powinna zakończyć się przygoda Brzęczka z reprezentacją. Tacy sternicy jak Brzęczek są w stanie tylko osadzić statek na mieliźnie. Jeśli Boniek nie szurnie Wuja tzn,że PZPN to nic innego jak Towarzystwo Wzajemnej Adoracji i powinno się go rozwiązać,a powołać normalną instytucję z normalnymi ludźmi.

 • HWSF lubi Komentarz

  Brzęczek powinien sam przemyśleć wszystko i podać się do dymisji. Na tym etapie jako trener osiągnął szczyt swoich możliwości i jeśli nie chce skończyć tak jak Nawałka to powinien to uczynić. Odejdzie z twarzą i nic nie będzie stało na przeszkodzie żeby w przyszłości ponownie objąć reprezentację pod warunkiem rozwinięcia warsztatu trenerskiego i umiejętności. To był tylko sen.

 • HWSF lubi Komentarz

  Teraz walczyć o pierwsze miejsce w grupie i losowanie z pierwszego koszyka !! Polska musi wygrać z Izraelem i ze Słowacja !!

 • HWSF lubi Komentarz

  Brzęczek do wymiany, Boniek do wymiany, to sitwa kolesiów którzy mają gdzieś poziom polskiej piłki. Liczy się kasa, a o to Bońka nie podejrzewałem. Byłem przekonany że PZPN-owski beton się skruszy. Byłem naiwny.

 • HWSF lubi Komentarz

  Po mojemu on zwyczajnie gada zanim pomyśli. Mam nadzieję, że chociaż doszło do niego jaką durnotę palnął na konferencji, bo Lewandowski to się chyba gryzł w język żeby się nie zaśmiać o_O

 • HWSF lubi Komentarz

  Można to określić jedenym słowem - tragikomiczne.

 • HWSF lubi Komentarz

  Był taki film pt. "Komedianci". Vedze proponuję nakręcić Komediantów II ,a w rolach głównych obsadzić Bońka i Brzęczka. Panowie B.B. na pewno sprawdzą się.

 • HWSF lubi Komentarz

  Boniek tylko dla potrzeb PR zakłada maskę człowieka światowego i demokraty. W rzeczywistości jest homofobem i czuje paniczny strach przed zatrudnieniem na stanowisko selekcjonera obcokrajowca, co udowodnił dotychczasowymi swoimi wyborami .

 • HWSF lubi Komentarz

  Ja nie wiem co bierze selekcjoner, ani kto mu to dostarcza, ale na pewno powinien zmniejszyć dawkę.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.