Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • SOWAIPRZYJACIELE lubi Komentarz

  Jaka legenda? O kim piszecie? Legendą to byli Tomaszewski, Ciszewski, może jeszcze Tuszyński. W jakimś stopniu Zimoch. O wiele lepsi są dziś komentatorzy w Polsacie i na Eleven. Ci z TVP nie dorastają im kompetencjami. Szaranowicz może wyróżniał się na tle innych w TVP, ale nie na tle komentatorów spoza TVP.

 • SOWAIPRZYJACIELE lubi Komentarz


  a dla mnie o 35 lat za późno

 • SOWAIPRZYJACIELE lubi Komentarz

  Nie przypominam sobie abym z Panem przeszedł na ty!
  I dzięki Bogu.

 • SOWAIPRZYJACIELE lubi Komentarz

  NARESZCIE.
  Nie usuwajcie moich komentarzy.

 • SOWAIPRZYJACIELE napisał/a komentarz do Na olimpijczyków idą miliony z budżetu państwa. Sukcesów na razie nie widać

  o tobie

 • SOWAIPRZYJACIELE lubi Komentarz

  Cóż , takie wycieczki nie są tanie . Czy się będzie w 1 dziesiątce czy nie będzie ? Polacy nic się nie stało . Ci od 2 dziesiątki powinni zwracać koszty wycieczki.

 • SOWAIPRZYJACIELE lubi Komentarz

  a ile z tego "przejedli" działacze?

 • SOWAIPRZYJACIELE lubi Komentarz

  Czy nie umiemy przegrywać??? Moim zdaniem na sport obojętnie jaki muszą być dotowane czyli znaleźć się pieniądze. Jak sport nie jest zarażony polityką to jest PIĘKNY..Ja nie muszę wszystkie dyscypliny oglądać bo mi się nie podobają. Ale to nie znaczy że mi się nie podobają niektóre dyscypliny to nie można te dyscypliny finansować. Najwyżej wydatki powinno się kontrolować.

 • SOWAIPRZYJACIELE lubi Komentarz

  Ja zbieram na to by wysłać Jarosława na ksieżyc dołoży sie ktos ? Rok wysłania koło 2020

 • SOWAIPRZYJACIELE lubi Komentarz

  Ale ile z tego było dzieł ojca Tadeusza!

 • SOWAIPRZYJACIELE lubi Komentarz

  Jak by to bylo realne ze Jarosława na ksieżyc za pol roku i bym mial kontrolowane to co wplynie od ludzie to ku..... czuje ze wiecej od Owsiaka hahahaha

 • SOWAIPRZYJACIELE lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • SOWAIPRZYJACIELE lubi Komentarz

  Kondon? Czy nie chodzi o niejakiego Ajtuja? Co ma na karku ACAB grawer?

 • SOWAIPRZYJACIELE lubi Komentarz

  Jak to u nas w tradycyjnie " polskim piekiełku " najlepiej nam wychodzi liczenie cudzych dochodów i cudzej skarpety a najgorzej rządzenie własnymi finansami . Ale jedno co można powiedzieć o " sprawie Golloba " to to że gdyby " nasi " rządzący przyjęli kiedyś jakieś jasne kryteria przydziału - przyznawania takich rent to dzisiaj nie byłoby dyskusji o stosowności czy legalności tudzież przyzwoitości przyznawania rent specjalnych osobom " zasłużonym " . Jak to w Polsce jest " od zawsze " albo jakiś odstrzelany ważniak ( premier ) , rzutem na taśmę przyznaje renty komu się da , albo ktoś chce zaistnieć w mediach czy w oczach ludzi pokazać się jako ten " dobry i sprawiedliwy " korzystając ze swoich proregatyw premierowskich , albo też jak już bywało nieraz , taka osoba kieruje się dziwnie pojętym poczuciem litości , nie bacząc na to że często osoby " obdarowane takim " prezentem mimo niewątpliwych zasług dla " czegoś tam " nie powinni otrzymać " za friko " takiego garba gdyż jak sądzę , bardziej on im skomplikuje życie niż pomoże , mało tego jeszcze do niedawna znano i pamiętano Golloba jako " mistrza świata na żużlu " a z upływem lat będzie tkwił w ludzkiej pamięci oczywiście u niektórych jako ten co " dorobił się milionów " a i tak jak klecha - wyłudzacz parafialny , wyciąga rękę po państwowe pieniądze mając opasłe konta w banku i perspektywę sporych zarobków jako " ekspert TV " z chwilą gdy chociażby tylko siądzie na wózku i będzie sprawny na tyle by mógł komentować zawody żużlowe . Do tego może dojść jeszcze sprawa trenerki i stanowiska w sporcie żużlowym takiego jak chociażby prezes czy współwłaściciel jakiegoś klubu . To są tylko dywagacje na temat przyszłości a na razie jest ból , cierpienie i niepewność jutra , a poza tym nikt , nigdy i nigdzie nie jest w stanie powiedzieć na pewno czy w ogóle ten człowiek będzie mógł cokolwiek robić będąc sparaliżowanym w tak ekstremalnym stopniu i jego przyszłość nie rysuje się przypadkiem , mimo dobrych chęci i ciepłych życzeń kibiców , w czarnych barwach . Dlatego też proponuję aby do czasu jakiegokolwiek wyjaśnienia się sytuacji ze zdrowiem tego pana , nie pisać bzdur , inwektyw i poczekać na efekt leczenia . Sądzę np. że pan Cegielski miał dużo szczęścia po swoim wypadku ale też nikt nie dał mu renty specjalnej ani nie wspomógł go żaden poprzedni rząd czy premier , chociaż też jest człowiekiem , był zawodnikiem i osobą znaną w środowisku ale dzięki swemu uporowi , konsekwencji i młodości pokonał w jakimś stopniu chorobę i teraz cieszy nas swoimi komentarzami , swoim działaniem w środowisku żużlowym i swoją postawą .

 • SOWAIPRZYJACIELE lubi Komentarz

  W POLSCY ŻYJE SETKI BIEDNYCH INWALIDÓW O KTÓRYCH WSZYSCY ZAPOMNIELI ,A ONI NA JEDZENIE NIE MAJĄ P GOLLOP ZARABIAŁ KROCIE I UBEZPIECZENIE MIAŁ LUKSUSOWE, WIĘC POMOC BYŁA TUTAJ ZBYTECZNA. ZNOWU OKAZUJE SIĘ ZE SA LUDZIE I NAD LUDZIE.

 • SOWAIPRZYJACIELE lubi Komentarz

  Tak się Brocha straSzydło spieszyła, że nie zdążyła podpisać. Może niech weźmie Golloba na swoje utrzymanie skoro taka hojna. Najłatwiej cudze pieniądze rozdawać bo swojej kieszeni to nie boli.

 • SOWAIPRZYJACIELE lubi Komentarz

  To tylko dowód na to, że baba z piekła wróci :) Elizabeth już drugiego faceta zostawiła w górach, bo nie dali rady z nią wrócić. Babochłop?

 • SOWAIPRZYJACIELE lubi Komentarz

  Ekspertka się odezwała....

 • SOWAIPRZYJACIELE lubi Komentarz

  "Tomek będzie tam czekał na Was jak kiedyś pojdziecie na Nange zimą...nikt lepiej Was nie poprowadzi jak On. Strażnik Nangi - oswoil ją, a ona zbyt bardzo go pokochała, żeby pozwolić Mu odejść."

 • SOWAIPRZYJACIELE lubi Komentarz

  Smutna wiadomosc ze nie wroca po Tomasza, bardzo wspolczuje rodzinie zyc z ta swiadomasci ze zostal tam gdzie w gorach i nigdy sie nie dowiedza czy mial szanse na przezycie czy nie i ze jedo cialo na zawsze tam zostanie.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.