• Danuta Wittich

  Dość kubicomani !! Szkoda pieniędzy i czasu !Kubica zaprzepaścił swoją szansę i karierę swoją nieodpowoiedzialnością ! Niech się zajmie teorią sportu i rodziną , może jego potomek będzie miał więcej szczęscia , talentu i rozsądku !

 • Danuta Wittich

  DLACZEGO PANIE BOŻE TAKI LOS SPOTYKA TAK WSPANIAŁYCH LUDZI , TO BARDZO NIESPRAWIEDLIWE !!! CO CHCESZ UDOWODNIĆ I POWIEDZIEĆ NAM LUDZIOM , KTÓRTM TAK TRUDNO POJĄĆ TO CO SIĘ WYDARZYŁO !?? ODPOWIEDŻ JEST BARDZO TRUDNA! OBY MIAŁA JAKIŚ SENS !

 • Danuta Wittich

  Nie wiem z czego Kubica po ostatnim wyścigu taki zadowolony i w świetnym humorze !? Trochę samokrytyki panie Robercie !Nareszcie koniec narzekania na bolid ,pogodę ,serwis i złe duchy. które dmuchają w złym kierunku ! NARESZCIE SPOKÓJ NA TORZE F1 !

 • Danuta Wittich

  PRZECIEŻ TA KLĘSKA KUBICY W F1 BYŁA DO PRZEWIDZENIA ! TRZEBA MIEĆ ODWAGĘ ,ABY PRZYZNAĆ SIĘ ,ŻE TO JUŻ KONIEC KARIERY W TYM WYŚCIGU ! TO BYŁ BŁĄD KUBICY ,A TERAZ TYLKO WSTYD !!

 • Danuta Wittich

  Kubica nie nadaje się do F1! Jest po prostu niepełno sprawny po tragicznym wypadku ! Nikt nie bedzie ryzykować ,aby Go wziąć do lepszego zespołu , bo to są pieniądze ! ORLEN niech wycofa poparcie , bo szkoda ogromnych pieniędzy i czasu ! A Kubica niech zajmie się czymś pożytecznym i nie mami kibiców !! Przykro o nim tak pisać , ale prawda musi być wypowiedziana ! BASTA !!

 • Danuta Wittich

  Dziwi mnie wybór wystawiajacych zawodników ! Komenda to najlepszy i najbardziej błyskotliwy zawodnik ! Dla mnie Drzyzga jest najsłabszym punktem , a i jego ojciec jako komentator też jest denerwujący i starej daty ! Chyba tu układy "zagrają" , a to nie najlepsza perspektywa !Czekam na odważne kroki trenera Heynena i postawienia na MŁODOŚĆ !!!!!

 • Danuta Wittich

  Szkoda ,że trener kadry siatkarskiej nie postawił na młodych utalentowanych zawodników , sprawdzonych, pełnych zapału i sił witalnych , a wziął starszych i wyczerpanych energetycznie ! MŁODZI ,TO PRZYSZŁOŚĆ ! Dziwię się ,że nie miał na tyle odwagi ,aby postawić na nich ! OBY NAM TO NA ZŁE NIE WYSZŁO !

 • Danuta Wittich

  Mamy doskonałego trenera "WSZECH CZASÓW" , a siatkarze są "wyborni" !!Dawno nie mieliśmy tak cudownego zespołu ! Młodzi, sprawni, świetne warunki fizyczne i psychiczne, rewelacyjne umiejętności techniczne i taktyczne ! Przede wszystkim gotowi wygrywać i świtnie się rozumieją i lubią !OCH Z JAKĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SIĘ ICH OGLĄDA, DODAJĄ ENERGII I CHĘCI DO ŻYCIA ! BRAWO CHŁOPCY ! BRAWO TRENERZE !

 • Danuta Wittich

  Komentarz Niemców po meczu POLSKA-IZRAEL jest zdumiewający i śmieszny ! Niemcy zrobili się tacy "święci" zapominając jaki jest obecnie antysemityzm u nich , nie wspominając co zrobili z ŻYDAMI w II WŚ ! Żydzi obecnie masowo uciekają z Niemiec, bo są atakowani na ulicach ,wszędzie! NIECH NAJPIERW ZROBIĄ PORZĄDEK U SIEBIE Z ANTYSEMITYZMEM I SIĘ ODCZEPIĄ OD POLAKÓW ! BASTA !!

 • Danuta Wittich

  Nasz świetny biegacz krytykuje patriotyzm niby na pokaz /koszulki, demonstracje itd./ ! Uważam,że kazda forma jest obecnie potrzebna i nie jest wstydem ! W czasach gdzie Polsce zagraża jej "likwidacja" ,następny Rozbiór Polski oraz panoszenie się post-komuny musimy dawać dowody i walczyć o nasz kraj ! Każda forma jest dobra, aby przetrwać jako państwowość i za niedługo oby to wszyscy zrozumieli, bo WOLNOŚĆ I SUWERENNOŚĆ TO ŚWIĘTOŚĆ DLA NASZEJ OJCZYZNY TAK CIĘŻKO DOŚWIADCZONEJ !