Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • jerzyk. został fanem Tenis

 • jerzyk. napisał/a komentarz do Piotr Woźniacki, ojciec Karoliny: Przed Igą Świątek bardzo ważne decyzje

  @Katon el Gordo: Chyba nie załapałeś kontekstu tej wypowiedzi? Iga jako pierwsza tenisistka polska, i ogólnie jako pierwszy jakikolwiek tenisista z Polski wygrała turniej wielkoszlemowy. To jest wydarzenie historyczne i tego już nikt Idze nie odbierze. Stała się historią polskiego tenisa, a więc nawet jak gdyby, już nic więcej nie osiągnęła, stała się LEGENDĄ !

 • jerzyk. napisał/a komentarz do Siatkówka. Łukasz Kadziewicz: Piłka dotarła do premiera, a siatkówka stoi zawstydzona z boku

  Ale w piłce nożnej problemy były inne. Tam zorganizowano zbiorowe badanie wszystkich piłkarzy i na 800 zawodników nikt nie miał wirusa. Gdyby tak było wśród siatkarzy, to żadna interwencja ani premiera ani Czarneckiego nie była by potrzebna.

 • jerzyk. napisał/a komentarz do Siatkówka. Podejrzenie koronawirusa w Grupie Azoty Chemiku Police. Mecz z MKS-em Kalisz przełożony

  "W czwartkowy poranek wszystkie siatkarki i członkowie sztabu szkoleniowego przeszli testy wymazowe (SARS-COV-2 metodą Real Time RT-PCR). Wyniki testów poznamy w ciągu kilku najbliższych dni. " - dla mnie to jest jakaś paranoja polskiej rzeczywistości związanej z pandemią. Ja na miejscu prezesa PZPS chciałbym wiedzieć dlaczego wyników nie można poznać w czwartek wieczorem skoro rano pobrano wymazy. Tak się przecież dzieje w każdym cywilizowanym kraju. Jest duże prawdopodobieństwa, że to jednak nie jest koronawirus bo Chemik już raz miał w swoich szeregach wirusa. Przy szybkiej diagnozie meczu można by było nie odwoływać.

 • jerzyk. napisał/a komentarz do PlusLiga. Koronawirus. Niepokojące objawy w Asseco Resovii Rzeszów. Mecz z Treflem Gdańsk przełożony

  @jotwu: Jest jeszcze inna możliwość. Na początku tygodnia padł żeński zespół Developres. Resovia ma z tym zespołem wspólną halę w której trenują. Znając polską rzeczywistość to sądzę, że wietrzenie hali, dezynsekcja sprzętu i innych urządzeń jest tylko i wyłącznie fikcją papierową, a nie rzeczywistością.

 • jerzyk. napisał/a komentarz do Magdalena Stysiak krytykuje polskie przepisy. "Nigdy nie zacznie się normalna gra"

  Też sądzę że ten przepis włoski jest lepszy, tylko że naszym klubom czy tam PZPS szkoda pieniędzy, bo wykonanie jednego testu to koszt ok 500 zł. Wykonanie go dla 20 osób (zawodnicy plus kadra) razy dwa to razem koszt ok 20 tys zł i tego zapewne klubom żal, bo być może należałoby to wykonać wielokrotnie podczas sezonu. Natomiast z praktyki wiem (sam byłem na kwarantannie), że w początkowym okresie nawet jak jesteśmy zarażeni, a nie ma jeszcze żadnych skutków choroby, nikogo nie zarażamy, o czym informują cię nawet osoby, które przeprowadzają z tobą wywiad z sanepidu. Dlatego ujemny wynik testu powinien wystarczyć do możliwości gry zespołu. Po czym należy przeprowadzić drugi test, bo jednak sami mogliśmy się zarazić od naszego kolegi z drużyny i jeżeli tak, to niestety nas też czeka kwarantanna.

 • jerzyk. napisał/a komentarz do Tenis. Iga Świątek w finale Rolanda Garrosa. Piotr Sierzputowski: Nie trafiła tam przez przypadek

  Iga jednak nie jest ze stali i ma dopiero 19 lat. Są pewne uwarunkowania psychiczne, których nikt nie przeskoczy. Już wczorajszy mecz w deblu pokazał inną Ige. Nerwy, frustracja i masa niewymuszonych błędów. Życzę Idze zwycięstwa i świetnej gry w dzisiejszym finale, tym nie mniej nie ma co pompować balonika, bo Iga może tego nie udźwignąć i zagrać słabo. Tak czy siak już zapisała się w historii polskiego tenisa i wielką tenisistką jest. :)

 • jerzyk. napisał/a komentarz do To może być prawdziwa bomba! Była reprezentantka Kuby krok od kadry Serbii

  No dobrze - "takie trio Bosković-Vargas-Mihajlović." - na ataku rzeczywiście bomba, ale kto tam będzie przyjmował piłeczkę. Jedna libero nie pokryje całego boiska.

 • jerzyk. napisał/a komentarz do TAURON Liga. Sensacji nie ma końca. Mistrzynie Polski na deskach w Legionowie

  Igor - trzeba jedynie jeszcze wziąć pod uwagę fakt, że Mędrzyk jest aktualnie po zabiegu i w zasadzie jeszcze nie trenuje na 100%, a co dopiero grać w pierwszej szóstce. Podobnie Salas która chyba 2 tygodnie temu zdołała dopiero przylecieć do Chemika z Kuby. Wcześniej nie mogła za względu na sytuację panującą na Kubie związaną z wirusem. Z tych dwóch tygodni 10 dni spędziła na kwarantannie jak i wszyscy w Chemiku. Trudno taką siatkarkę wypuścić na boisko. Oczywiście brak Mędrzyk i Salas to duże osłabienie Chemika i właśnie to należy wykorzystać. Jak się oczywiście da radę, to zrobiły Legionovianki i brawo im za to.

 • jerzyk. napisał/a komentarz do Dariusz Daszkiewicz: Wiem, ile czasu i zdrowia poświęcił Jacek Nawrocki, by wydobyć żeńską siatkówkę z niebytu

  Daszkiewicz - chłop jeszcze nie stary, ale pamięć to już mocno zawodzi - " Żaden zagraniczny trener nie chciał prowadzić dziewczyn, a Jacek się tego podjął. " - No przecież, po rezygnacji ze stanowiska trenera Piotra Makowskiego rozpisano konkurs na trenera kadry siatkarek, do którego zgłosiło się kilku zagranicznych trenerów, konkurs wygrał niejaki Massimo Barbolini, po czym z jego usług zrezygnowano i stery kadry powierzono Jackowi Nawrockiemu, który jak sam oficjalnie głosi - wcale się o to nie ubiegał. Ot wziął posadę, bo go Jacek Kasprzyk bardzo o to prosił. Dopiero po dwóch latach jej prowadzenia, jak zniechęcił do siebie wszystkie pozostałe jeszcze czynne siatkarskie gwiazdy takie jak Skowrońska, Werblińska, Pycia stwierdził - że w końcu załapał bakcyla żeńskiej siatkówki i wziął się solidniej za kadrę. Przynajmniej w jego mniemaniu.

 • jerzyk. napisał/a komentarz do Siatkówka. Joanna Wołosz rozważa reprezentacyjną przerwę. Chce skupić się na zdrowiu

  @Kazimierz Wieński: Podobno wyjechał na zasłużony odpoczynek. Telefonów nie odbiera i o siatkówce nie myśli.

 • jerzyk. napisał/a komentarz do Siatkówka. Joanna Wołosz rozważa reprezentacyjną przerwę. Chce skupić się na zdrowiu

  @Franek Dolas: Też tak uważam, że wspólne ustalenia z trenerem są jak najbardziej normalną drogą. Tylko czy w obecnej kadrze kobiet, jest to mozliwe ? Mam co do tego duże wątpliwości. Jednym z zarzutów jakie dziewczyny czyniły Nawrockiemu było to, że bagatelizuje stan ich zdrowia i że nie potrafią w tej sprawie z trenerem się dogadać. To właśnie był podstawowy zarzut do pracy trenera. Czy to się zmieniło ? Być może, że teraz może być inaczej i z Nawrockim dało by się dogadać. Jednak nie dziwię się wcale, że dziewczyny nie liczą na trenera tylko chcą brać sprawy w swoje ręce. Ich zdrowie - ich praca - ich kariera ! Jak im zdrowie odmówi posłuszeństwa, to koniec marzeń i lądują na marginesie.

 • jerzyk. napisał/a komentarz do Siatkówka. Joanna Wołosz rozważa reprezentacyjną przerwę. Chce skupić się na zdrowiu

  Nadchodzący sezon reprezentacyjny i tak dla naszej reprezentacji jest praktycznie bez znaczenia. Dopiero za rok są mistrzostwa europy a za dwa lata mistrzostwa świata. Każdy normalny trener sam wyszedłby z taką propozycją, aby najbardziej obciążonym siatkarkom dać wole w tym sezonie, a ogrywać nowe młode siatkarki. Tylko czy my mamy normalnego trenera reprezentacji ? Dlatego zapewne same siatkarki muszą wziąć sprawy reprezentacyjne w swoje ręce. Już o wolne dopomina się Wołosz i Smarzek, Dodatkowo wolne powinny dostać Kąkolewska i Mędrzyk. Całkiem jest prawdopodobne że te siatkarki same o wolne poproszą. Mędrzyk ma problemy ze zdrowiem (nabawiła się ich na kadrze) i obecnie nie gra. Powinna dostać wolne.

 • jerzyk. otrzymał srebrny medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • jerzyk. napisał/a komentarz do Kwalifikacje olimpijskie Tokio 2020. Talent poparty wzrostem. Magdalena Stysiak zawodniczką na lata w polskiej kadrze

  @Mirosław Czaszkiewicz: W takim układzie powinna, moim zdaniem poszukać sobie klubu, który zaakceptowałby ją na przyjęciu. Inaczej będzie ciągle pod stresem nieustannej zmiany pozycji. Co już jej towarzyszy, o czym możemy przeczytać w tym wywiadzie. Ponadto, sama Magda widzi to inaczej cytuję: ''W przyszłości postawię raczej na atak. Ewentualne rozmowy z trenerami na ten temat zostawiam sobie na czas po kwalifikacjach. To trudny temat. Teraz skupiam się na pracy jako przyjmująca, skoro mam w ten sposób pomagać reprezentacji. ''

 • jerzyk. napisał/a komentarz do Kwalifikacje olimpijskie Tokio 2020. Talent poparty wzrostem. Magdalena Stysiak zawodniczką na lata w polskiej kadrze

  Przestawienie Stysiak na pozycję przyjmującej jest dla reprezentacji bardzo obiecujące, ta dziewczyna radzi sobie z tą pozycją naprawdę bardzo dobrze, tym nie mniej gra na innej pozycji w reprezentacji, a na innej w klubie, nie jest dobrym pomysłem. Tak uważam, wcześniej czy później musi się to gdzieś zakończyć rezygnacją.
  Sama Stysiak już ma z tym mały problem, z wywiadu jaki z Magdą przeprowadziła pani Kowalczyk wiemy, że będzie starała się tę kwestię z Nawrockim przegadać, czym się to zakończy - ano zobaczymy.
  Tak więc zawodniczka potencjał na lata ma, ale czy zostanie on wykorzystany, to już inna kwestia.

 • jerzyk. napisał/a komentarz do Kwalifikacje olimpijskie Tokio 2020. Jacek Nawrocki wyciągnął asa z rękawa. "Byłam na to przygotowana"

  As z rękawa ? - to chyba trochę jakiś żart ze strony pana redaktora. Temu ''asowi'' Asia Wołosz bała się rzucić choć jedną piłkę do ataku, Dlatego też ''as z rękawa'' nie zdobył żadnego punktu w meczu i jakby trener był trochę bardziej rozgarnięty, to po wejściu Zuzy do pierwszej linii dał by zmianę powrotną, a tak pozostała nam tylko jedna opcja w ataku - Smarzek, która musiała atakować w końcówce non stop na podwójnym, a nawet potrójnym bloku. Ale, mi as z rękawa!

 • jerzyk. lubi Komentarz

  Mam wrażenie, że trener czuje się pewnie na stanowisku, i ma gdzieś kwalifikacje-powołując juniorki, pod kątem kolejnych imprez, by nabierały doświadczenia. Szkoda,jeśli mam rację.

 • jerzyk. napisał/a komentarz do PZPS: Jacek Nawrocki zakończył pierwszy etap spotkań z siatkarkami. "Rozmowy były szczere"

  @Heheszki: No tak, wywalić nasze najlepsze zawodniczki, tak jakbyśmy mieli ich na pęczki, a na ich miejsce już czekają następne. To zwykła fikcja i chciejstwo, nic więcej. Za to przeciętny trener, który na stołek dostał się dzięki protekcji Kasprzyka, odejść oczywiście nie może, bo jak będzie się tułał bez posady, on niech spokojne sobie pracuje do emeryturki. Co nam po dobrych zawodniczkach? Co nam po dobrych wynikach sportowych ? Po co nam to ?

 • jerzyk. napisał/a komentarz do Siatkówka. Andrea Anastasi skomentował bunt siatkarek. Na miejscu Jacka Nawrockiego postąpiłby inaczej

  @Franek Dolas: A trenera to kto na siłę trzyma ??? Może Kasprzyk ??? - klakierze Franeczku.

 • jerzyk. napisał/a komentarz do Siatkówka. Andrea Anastasi skomentował bunt siatkarek. Na miejscu Jacka Nawrockiego postąpiłby inaczej

  @Ecola: No właśnie, wymiana Nawrockiego, na powiedzmy dobrej klasy trenera zespołów kobiecych, mogłaby ten poziom bardzo podnieść, a z Nawrockim już za bardzo się nie da.

 • jerzyk. napisał/a komentarz do Bunt siatkarek. Mocne słowa Łukasza Kadziewicza. "Pokaz braku kompetencji w sytuacjach kryzysowych"

  @Jab: Trzeba szczerze napisać, że jak Jacek Nawrocki objął reprezentację kobiet to nie była ona, aż tak głęboko na dnie jak za kadencji Nawrockiego. W pierwszym roku jego działalności w reprezentacji grały jeszcze: Skowrońska, Werblińska, Pycia i parę innych ciekawych siatkarek. Po roku swojej pracy Jacek zraził do siebie, do swojej pracy wszystkie nasze najlepsze siatkarki. Tylko one nie pisały petycji, a powiedziały, że do kadry są już za stare. Nastąpiło słynne odmładzanie zespołu i danie Jackowi czasu na zbudowanie nowej reprezentacji. Wówczas kadra stoczyła się na dno ze słynnym przegranym meczem z Czeszkami w Warszawie, ale nikt nie robił paniki bo ponoć tak musiało być po odmłodzeniu. Potem była następna sprawa z Bereniką Tomsią, którą trener również zraził do siebie i która opuściła zgrupowanie kadry tuż przed najważniejszym turniejem drugiej dywizji. Teraz mamy kolejne 13 siatkarek. A może jednak problem tkwi po drugiej stronie, może to jednak trener Nawrocki nie potrafi być dobrym trenerem i kto by u niego nie grał to zawsze po pewnym czasie będzie miał dość. Nie sądzisz?

 • jerzyk. lubi Komentarz

  Brawo za bardzo trafna i rzeczowa ocene sytuacji. Pokazuje calkowite powody dla ktorych mamy obecny stan tzw zreszta nieslusznie BUNTU. Marnujemy czas bo nic sie juz pozytywnego nie wydazy. Kadzio pokazal dobitnie gdzie jest problem a Pan trener uwaza, ze z jego strony jest wszystko bardzo profesjonalnie prowadzone i nie dostrzega swoich bledow a wogole jakielkolwiek poprawie z jego strony niema mowy. Dziewczyny sie nie BUNTUJA Panowie piszacy tylko pokazaly bledy w wspolpracy i POPROSILY o pomoc w rozwiazywaniu problemow. Cala spirale nieporozumien nakrecil Prezes naczelny naglasniajac problem w politycznych mediach pokazujac, ze nie radzi sobie z zaistniala sytuacja..Wymiana kadr zespolu nic nie wniesie pozytywnego poniewaz zrodlo zla pozostanie a moze byc jeszcze gorzej bo za chwile nie bedzie z kogo powolac reprezentacji. Zostana nam dzialacze pszyspawani do swoich stoleczkow za niemale pieniazki a wynikow jak nie ma tak nie bedzie. Panowie wynik 13do1 i tutaj szkoda czasu nad podjeciem decyzji. Sila w rekach redaktorow ale jak widac latwiej bronic rzadzacych i nakrecac konflikty bo sa lepiej czytalne. Tym Panom lad i porzadek nie sluzy.

 • jerzyk. napisał/a komentarz do Bunt siatkarek: Jacek Nawrocki leci do Włoch. Chce porozmawiać z zawodniczkami

  Nie ma to jak coś dobrze zacząć, a pan trener Nawrocki zaczął od obszernego wywiadu w którym zakomunikował wszystkim, że wszystkie zarzuty dziewczyn wobec niego to bzdury i wierutne kłamstwa, a on sam do żadnej winy się nie poczuwa. A tak nawiasem mówiąc, to on jest przecież chodzącym dobrym Samarytaninem, co to tylko do rany przyłóż i dziwi się jak ktokolwiek, może mu zarzucać cokolwiek. Teraz zaś wybiera się na negocjacje i gaszenie pożaru. A tak się zapytam -- Zależy panu Nawrockiemu na jakimkolwiek porozumieniu ??? Bo, za to co ostatnio zrobił, od każdego negocjatora dostałby pałę z wykrzyknikiem.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.