Powrót zimy po Wielkanocy! PGE Ekstraliga dopiero w maju !

autor: C-K-M | 2017-04-19, 08:36 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
[b]Atak zimy zapowiadają synoptycy w naszym kraju.[b]Opady mają wystąpić już dziś wieczorem i potrwać do środy rana.

Nieco mniej śniegu ma spaść w subregionie jurajskim i w centralnej części województwa, bowiem tam prognozuje się opady od 5 do 15 cm białego puchu. Nocą temperatura może spaść poniżej zera, w związku z tym warunki drogowe mogą być bardzo trudne.

[/b][/b]

 
[b]
W środę w Małopolsce rozgości się zima. Przez cały dzień będą występować intensywne opady deszczu ze śniegiem i śniegu. W nocy z wtorku na środę i w środę spaść może nawet pół metra białego puchu! Temperatura od -2 stopni w Nowym Targu, przez 0 w Suchej Beskidzkiej, 3 w Krakowie i w Zakopanem do 4 stopni w Proszowicach.

Kibice czarnego sportu w Polsce czekali od kilku miesięcy na start najlepszej żużlowej ligi. I będą jeszcze musieli poczekać. Pierwsza kolejka została storpedowana przez pogodę. Niedzielne mecze Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa - ROW Rybnik, Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław a także poniedziałkowe spotkanie Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz zostały odwołane.

Przełożono mecze Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa z ROW Rybnik (16 kwietnia), FOGO Unii Leszno z BETARD Spartą Wrocław (16 kwietnia) i Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra z MRGARDEN GKM Grudziądz (17 kwietnia).

[/b]

 
Dla żużlowych kibiców to nic nowego, problemy z pogodą w ostatnich latach wiele razy torpedowały inaugurację. Nie są jeszcze znane nowe terminy spotkań rybniczan i częstochowian.

Tak więc morał z tego taki,że na rywalizację PGE Ekstraligi fani będą musieli
poczekać około dwóch tygodni i miejmy nadzieję,że z pczątkiem maja
najlepsza liga świata ruszy pełną parą.
Zapraszam do wypowiedzi.

C-K-M

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.