Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Manfred napisał/a komentarz do W Rzeszowie toczy się gra o ligę i duże pieniądze

  Poważnie płacą 650 zł za trening? Nawet szkółki? Przecież to nie jest normalne...

 • Manfred napisał/a komentarz do Jak Ostrovia może "przejąć" Stal?

  Aha, miliona brakuje do zamknięcia budżetu. Czyli powtórka z rozrywki, zawodnicy zakontraktowani, a kasy brak. I znowu Łabudzki liczy na kase z niebios w trakcie sezonu albo na ratunek miasta. Po co on niszczy ten klub? Jak sprzeda się Wodniczakowi to będzie to chyba najbardziej znienawidzony człowiek związany z żużlem w Rzeszowie.

 • Manfred lubi Komentarz

  "Działacze Stali Rzeszów i Ostrovii zapowiedziały:... Kapitalny poziom wieśniactwa językowego. Zapowiedziały...

 • Manfred napisał/a komentarz do Ostrovia może przejąć Stal Rzeszów!

  Dobra, nie róbmy sobie jajec :) Przecież to nie prima aprilis.

 • Manfred napisał/a komentarz do Rafał Trojanowski krytykuje Przemysława Termińskiego. "Traktuje zawodników jak nierobów"

  "Jedno "oczko", które zdobywa taki żużlowiec, z punktu widzenia meczu nic nie daje - mówił Przemysław Termiński." Ciekawe co pan Terminski powie jak jego drużyna przegra bieg 0:5 a w konsekwencji tego w ostatecznym rozrachunku przegra mecz jednym punktem. Wtedy też dla niesamowicie inteligentnego Pana Termińskiego takie punkty nie będą ważne?

 • Manfred napisał/a komentarz do I i II liga mają zostać połączone!

  Przy takich grupach to niewielka strata.

 • Manfred napisał/a komentarz do I i II liga mają zostać połączone!

  Buahhahahahah. W 2016 wybiorę się na Piłę, Rawicz i Opole, oczywiście ze słonecznikiem w łapie. Wmieszam się w dziesięcioosobowy tłum kibiców przy Hetmańskiej xD Boże Ty widzisz i nie grzmisz!

 • Manfred lubi Komentarz

  Ty też , z ortografią.

 • Manfred lubi Komentarz

  no tak to ciekawe...
  .
  1 / klub to rzeczywiście był pisiorów - czyli Burego = najbardziej zajadłego wroga PISu i jego kumpeli z układu - M1,5k ....
  .
  2/ gniazdo - co prezia z SLD wielbio [66%] i jego ulubiony pomnik czynu rewolucyjnego ;))))) [znana wszystkim - innowacyjno pi...]
  .
  3/ jak wielikij marszał z PISu sponsorował jakiś bieg czy memoriał - to nawet jego personalia przez gardło nie przeszły komentatorowi ...
  .
  ale jak się prezio Tadeo pojawił na koronie - już wazelina Wacek spikier , obwieszczał wszystkim poddanym, że mił nam panuj prezio Tadeusz F już jest z nami ...
  .
  4/ no ale niusłik i GW i wszyscy chłonący ich jazgot wiedzo lepi - gniazdo PISu ...
  .
  5/ a Ryszard Petru to potwierdził czy dopiero to uczyni ??? .... jajca jak berety ...

 • Manfred napisał/a komentarz do Stal Rzeszów odmawia Marcie Półtorak. "Nie chcemy wziąć długu"

  No i co teraz zrobisz? Nic nie zrobisz... Ja tam decyzję Stali po części rozumiem. Łabudzki narobił 2 melony długu to z jakiej paki mieliby to spłacać oni czy Marta? Wszystko się sprowadza do odpowiedzialności prezesa, gdyby narobione długi miał spłacać z własnej kieszeni to tego długu w tym momencie by prawdopodobnie nie było, a Stal spokojnie jeździłaby sobie w 1 lidze. A tak to jesteśmy teraz w kropce - Stal nie chce akcji, Marta ma wywalone na żużel, czyli czekamy na inwestorów z Abu Dhabi, którzy kupią akcje i od razu wjadą budżetem na poziomie 4-5 mln. Życzę powodzenia...

 • Manfred lubi Komentarz

  Zgodzę się co do braku wizji, ale rozumiem też, że chodziło o efekt marketingowy, wypromowanie marki. Niestety argument o odległości jest prawdą - czym innym jest jeżdżenie do Rosji gdzie występuje się co prawda za grosze, ale bez presji. Latanie też nie jest rozwiązaniem, bo to nadal trudne logistycznie wyzwanie, droższe i jak pokazuje przypadek u sąsiadów czasem niebezpieczne. W tych okolicznościach najrozsądniejszym rozwiązaniem jest budowanie składu w oparciu o zawodników miejscowych bądź z bliższej okolicy (na niekorzyść Rzeszowa działa niestety upadek żużla na Węgrzech). Taka koncepcja jednak nie jest atrakcyjna dla potencjalnych sponsorów, utrudnia ogólnopolską/światową promocję. Jeżeli jednak ktoś już decyduje się wyłożyć kasę i chce stać się rozpoznawalnym to warto choć trochę PLNów przeznaczyć na konkretnego trenera/menadżera, który miałby sensowną koncepcję budowy składu, nawet takiego Cieślaka w ostateczności, bo choć typa łagodnie mówiąc nie cenię, to często gości w mediach i sama czapeczka "Marma Polskie Folie" na jego łysym czerepie byłaby reklamowym sukcesem, nie mówiąc o cwaniactwie, które Buczokom dało wiele niezasłużonych medali. Konkludując - bez sponsora z baaardzo grubym portfelem o Ekstralidze możemy zapomnieć, to nie lata 80-te, choć i wtedy WSK kasę ładowało. Należy skupić się na szkoleniu młodzieży i robić fajny speedway w oparciu o lokalnych zawodników. Za dwa, trzy lata może powiększą Elipę i wtedy wystarczy wzmocnić się jakimś Ruskiem i walczyć o medale:)

 • Manfred napisał/a komentarz do Panowanie Marty Półtorak. Dlaczego się nie udało?

  Jeszcze raz napiszę, że akcjonariusz nie musi dawać kasy i wcale nie jest powiedziane, że nawet jak ktoś te 60% akcji od Marty wykupi to od razu spłaci długi, czy w ogóle coś wpłaci do kasy. Akcje to są tylko akcje, pozwalają zarządzać klubem ale nie trzeba go finansować. To, ze Marta ładowała grube miliony przez tyle lat to nie jej obowiązek jako akcjonariusza tylko dobra wola.

 • Manfred lubi Komentarz

  Wszyscy którzy tu krytykujecie M.P. , przypomnijcie sobie co pisaliście sporo ponad rok temu , jakie pisaliście teksty pochwalne na temat p.Łabudzkiego . Co robiliście przez cały ten czas , że nic się nie zmieniło gdzie ci sponsorzy co "stali w kolejce " do zainwestowania . Gimbusy wylewające swoje żale są dobre w przedszkolu a nie na forum. W Rzeszowie nikt poważnej kasy jak na razie nie zainwestuje , bo niby po co [ aby być opluwanym ? ]. Jak na razie to jesteśmy "stolnnnnica innowacji" z koszmarnie przepłacona trybuną na którą teraz w lecie będzie można wykorzystać do opalania .

 • Manfred lubi Komentarz

  no i gitara ...
  .
  jedź u swoich - życie pokazuje że jak będziesz zdobywał punkty na określonym poziomie - to nawet ci co nazwisko Rempała nie chce im teraz przez usta przejść - szybko cię pokochają ;) ... [to i dobrze i źle - ale taka polska natura jest ...]
  .
  ...a z Rzeszowa - oprócz szczerych życzeń żebyś solidną karierę w Tarnowie zrobił - co najmniej jak tato a najlepiej jak Jasiek K. - żeby ci nasi innowacyjne biznesowo menedżery kasę zarobioną na torze oddały ... bo młody zawodnik majątku nie zarabia a sport ten kosztuje ...
  .

 • Manfred napisał/a komentarz do Panowanie Marty Półtorak. Dlaczego się nie udało?

  Nie ma ludzi idealnych, Półtorak też miała lepsze i gorsze momenty, ale te 10 lat jak dla mnie na plus. Na ekstraligę, derby, zawodników z GP czy na pełne trybuny się dłuuuuuuuuugo nie zanosi. Posiedzimy sobie kilka lat w PLŻ/PLŻ2 (jeżeli w ogóle będzie żużel w Rzeszowie) to co niektórzy docenią to co mieli.

 • Manfred napisał/a komentarz do Są zmiany w regulaminie! Zawodnicy dostaną "po kieszeni"

  Uwiązali sobie żużlowców na smyczy. Ciekawe jak środowisko zawodników na to zareaguje, moim zdaniem te zmiany to skandal.

 • Manfred lubi Komentarz

  Bzdury opowiadasz, po pierwsze primo, musiałaby być głupia aby nie pozwalała na "dokładanie", po drugie primo Pani Marta za własne pieniądze ufundowała pawilon sędziowski, park maszyn i co weźmie to ze sobą ?, jakby nie jej lobbing u Ferenca to i nowej trybuny by nie było. Po trzecie primo, Pani Marta jest w bardzo dobrej komitywie z Panią Louis, ale trzeba to wiedzieć a nie pisać głupoty. Pani Louis skończyła z żużlem już bardzo dawno, przeniosła się do Rzeszowa i ma żużel w poważaniu :), a tak przy okazji to w 2004 roku mówiła, iż Greg to "stary wypalony Jankes" :). Ta kobieta wykładała na żużel kasę przez 11 lat, kibice ją opluwali to odeszła, a ci pseudo kibice dalej plują jadem i cieszą się, że odchodzi. Ja na jej miejscu już dawno bym sobie odpuścił. Na koniec dodam, że takiego dobrego sponsora nie było w historii STALI i prawdopodobnie nie będzie !

 • Manfred napisał/a komentarz do Marta Półtorak chce oddać akcje Stali Rzeszów

  Jacy inwestorzy, proszę cię. Pewnie małe firmy albo pojedyncze osoby mające w planie zakup akcji tylko po to, żeby je później sprzedać drożej. Jeszcze raz pisze, ze akcjonariusz nie musi dofinansowywac spółki tak jak to robiła Marta. Ale takich firm to raczej nie szukamy bo po co? Szukamy kogos kto sam pociągnie klub bo licznej grupy mniejszych sponsorów nie mamy od lat. I jeszcze raz ci napisze, że poważna firma nie dałaby się splawic. Widziałeś jaki szum medialny zrobił cinkciarz jak coś w ZG miał niedogadane? Skoro nikt taki u nas nie porusza właśnie nieba i ziemi po rozmowach z Martą to znaczy, że nikogo takiego nie było.

 • Manfred napisał/a komentarz do Gregowi Hancockowi i Stali Rzeszów grozi zawieszenie!

  Hahahhaha, co tam się wyrabia w tym klubie? Przecież każdy daje kase pod stołem ale jak można dać się złapać?

 • Manfred napisał/a komentarz do Marta Półtorak chce oddać akcje Stali Rzeszów

  Jak tak mówiła to może pomogła, nie wiem, nie jestem w klubie. Biorąc pod uwagę, że szkółka to nigdy nie była jej mocna strona to rzeczywiście mogła to olać.

 • Manfred napisał/a komentarz do Marta Półtorak chce oddać akcje Stali Rzeszów

  Nie wiem czemu nagle wymagasz od niej pomocy szkółce skoro od roku wszem i wobec daje do zrozumienia, że nie jest dalej zainteresowana żużlem. Co się tyczy sponsorów no to proszę cię... Pamiętaj, ze akcjonariusz wcale nie musi dofinansowywać spółki. Zgłosiło sie pewnie kilku "Zenków" spoza Rzeszowa z zamiarem zarobienia na tych akcjach, a nie wejścia w sponsoring i pociągnięcia klubu. Gdyby rzeczywiście był chętny nabywca z milionami w zanadrzu i poważnymi planami co do klubu, a Marta rolowała by go, jednocześnie co innego podając opinii publicznej, to z pewnością taka sprawa szybko znalazła by się w mediach bo żadna poważna firma nie da się robić w konia.

 • Manfred napisał/a komentarz do Marta Półtorak chce oddać akcje Stali Rzeszów

  Skoro pieniądze z akcji miały i tak pójść na klub to potencjalnemu nabywcy chyba kwota nie robiłaby większej różnicy...

 • Manfred lubi Komentarz

  Bardzo rozsądny komentarz , pozdrawiam

 • Manfred napisał/a komentarz do Marta Półtorak chce oddać akcje Stali Rzeszów

  No ale przecież robiła to w momencie wycofywania się ze sponsoringu. Akcje były na sprzedaż od początku ubiegłego sezonu.

 • Manfred napisał/a komentarz do Marta Półtorak chce oddać akcje Stali Rzeszów

  E tam, głupoty i tyle. Marta próbuje sprzedać akcje od początku ubiegłego sezonu kiedy klub był na czysto (a biorąc pod uwagę mniejszych sponsorów, którzy z klubem zostali to nawet na plus), to co, może chcesz mi powiedzieć, że już wtedy wiedziała, że to koniec żużla w Rzeszowie? Raczej niemożliwe bo nic na to nie wskazywało. Po drugie - nie zarobiłaby na tym, bo otrzymane pieniądze za akcje zapowiadała wpłacić do klubu. Po trzecie - akcje nie są "obciążone zadłużeniem" bo potencjalny nabywca nawet w przypadku ogłoszenia upadłości klubu nie będzie płacił ze swojej kieszeni tylko z kapitału zakładowego.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Rysio-z-Klanu

Idą święta, widać gości -
Wydłub z karpia wszystkie ości.
Powyjadaj z barszczu uszy.
A gdy Cię za bardzo suszy,
Siądź wygodnie z flachą wina,
I obejrzyj dziś Kevina.
Tego z okazji świąt życzy Rysio-z-Klanu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
charismatic enigma

Niechaj Boże Narodzenie
stępi wszelkich bólów lody,
niech usunie wszystkie troski,
a otworzy szczęścia grody,
niechaj przy najlepszym zdrowiu
życie szczęściem opromienia,
w nadchodzącym Nowym Roku.
Zdrowych i wesołych świąt życzy charismatic enigma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
majk93

Dziękuję bardzo za życzenia i również życzę wszystkiego najlepszego oraz mokrego dyngusa :) Wesołych Świąt :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BanEnigma

Kiedy Wielka Noc nastanie,
życzę Ci na Zmartwychwstanie
dużo szczęścia i radości,
które niechaj zawsze gości
w dobrym sercu, w jasnej duszy
i niech wszystkie żale zagłuszy.
Zdrowych, wesołych świąt życzy charismatic enigma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
YoloUT- RSKZ

Niech Ci jajeczko dobrze smakuje,
bogaty zajączek uśmiechem czaruje.
Mały kurczaczek spełni marzenia
- wiary, radości, miłości, spełnienia. Wszystkiego dobrego życzy YOLO ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rysio-z-Klanu

Wielkanocnych świąt już pora
Trzeba jaja wyjąć z wora
-pomalować, pofarbować
I kobiecie dać spróbować
-żeby potem nie gderała,
Że na Święta jaj nie miała!
Radosnych Świąt życzy - Rysiek Lubicz z rodziną:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Na zawsze Falubaz

W nadchodzącym Nowym 2015 Roku, zycze Tobie
duuuuuzo zdrowia,
bedziesz zdrowy,
bedziesz mógł pracowac,
bedziesz pracował,
bedziesz miał duuuuuuzo pieniedzy,
bedziesz miał pieniadze,
bedziesz szczęśliwy.
wqszystkiego najlepszego, wielu emocji sportowych
i "fajnych pyskówek" na SF.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CT

Serdeczne dzięki Manfredzie, Wesołych Świąt, emocjonujących potyczek żużlowych i spełnienia marzeń :)
Pozdrawiam, CT :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Franek_Kimono

Boże Narodzenie to cudowny czas.
Wszyscy już czekają na choinki blask.
Na jej świeży zapach i kolorów moc.
Na pierwszą gwiazdkę
i tę cudowną wigilijną noc.
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
charismatic enigma

Niechaj Boże Narodzenie
stępi wszelkich bólów lody,
niech usunie wszystkie troski,
a otworzy szczęścia grody,
niechaj przy najlepszym zdrowiu
życie szczęściem opromienia,
w nadchodzącym Nowym Roku.


Zdrowych i wesołych świąt życzy charismatic enigma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Na zawsze Falubaz

Tradycyjnie jak co roku
sypią się życzenia wokół,
większość życzy świąt obfitych
i prezentów znakomitych,
a ja życzę, moi mili,
byście święta te spędzili
tak jak każdy sobie marzy.
Może cicho bez hałasu
idąc na spacer gdzieś do lasu,
może w gronie swoich bliskich
jedząc karpia z jednej miski,
może gdzieś tam w ciepłym kraju
czując się jak Adam w raju,
może lepiąc gdzieś bałwana,
jeśli dużo śniegu napada.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ManFred

Znając rzeszowskie Nowiny i ich "100% info" to raczej nie dawałbym wielkiej wiary tym doniesieniom, a nawet jeśli to czy naprawdę potrzebny nam Cieślak? Kilka razy droższy od Ślączki, który sprawdził się bez zarzutu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Hahaha, wejdź sobie na stronę "Nowin", tam pisze, że Cieślak podobno ślini się do nas :D

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80

Niech w Wielkanoc,
Wejdzie w nas wielka moc
Miłości, przebaczenia, chęci pomocy,
Czystości i braku zobojętnienia na ludzką krzywdę
Wesołości i spokoju ducha
Pamiętajmy, że w sporcie zwycięstwo
Jest tylko dodatkiem do emocji,
A twój „wróg” jest twoim bratem
I że lepiej pomóc i przegrać
Niż niesportowo przeszkodzić i wygrać.
Tych jajeczek, kiełbaski, szyneczki
I co tam jeszcze z koszyczka nam
Na stół wjedzie, niech cały rok nie braknie,
A na drugi dzień trochę wody
By oczyścić złe myśli, życzą
Pablo80 wraz z Madzią :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CT

Serdeczne dzięki Manfredzie i życzę Ci tego samego, i naładowanych akumulatorów na doping Żurawiom! Pozdrawiam serdecznie! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CT

Wesołych Świąt kolego! Zdrowia dla Ciebie, rodziny, wspaniałej atmosfery na świętach i na żużlu w 2014, spełnienia marzeń życzy CT :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ManFred

Cały czas jest dużo dobrych na 1 ligę zawodników. To, że zwinęli nam Bambo, Kildemanda czy Okonia jest jak najbardziej do odrobienia. Tylko pytanie z iloma z tych dobrych zawodników Marta rozmawia bo jak słyszę, że Miśkowiak i Ułamek są jedną nogą w Lublinie to aż ciężko uwierzyć, żeby dostawali tam lepsze kontrakty niż u nas. Ciekawa sprawa jest z Lindgrenem - do Grudziądza, Rybnika czy Łodzi nie trafi bo już zmontowali składy, a w Gdańsku podobno jest tylko opcją rezerwową. Pasowałby u nas idealnie tylko czy ta kobita w ogóle z nim rozmawia?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Z początku też te informacje traktowałem jako brednie, ale im więcej klasowych zawodników ma już zaklepane kluby, albo są bardzo blisko, tym bardziej zaczynam się dziwić...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CT

Z początku też te informacje traktowałem jako brednie, ale im więcej klasowych zawodników ma już zaklepane kluby, albo są bardzo blisko, tym bardziej zaczynam się dziwić...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Nie ma logiki, ale to jest kobieta - tutaj logiki nie szukaj bo nie znajdziesz. Póki co odnośnie naszego składu wiadomo tylko na 100%, że przychodzi Kuciapsson resztę dowiemy się 15 grudnia (albo wcześniej...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ManFred

Nie ma logiki, ale to jest kobieta - tutaj logiki nie szukaj bo nie znajdziesz. Póki co odnośnie naszego składu wiadomo tylko na 100%, że przychodzi Kuciapsson resztę dowiemy się 15 grudnia (albo wcześniej jak nam wszystkich już oficjalnie pozabierają). Nikt nie wie co Marcie po głowie chodzi, a póki co sensacje wyszukiwane przez media ("a może Pedersen, a może Szczepaniak") zupełnie się nie sprawdzają i przypominają raczej zgadywankę zamiast rzetelne informacje. Trzeba będzie poczekać do grudnia z nadzieją, że jakoś się ułoży. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Możesz mnie nazwać wariatem wręcz psychicznym... Ale ja mam jakieś durnowate przeświadczenie, że ona postanowiła się wypiąć na E-ligę po tych ostatnich akcjach i chce celowo trzymać Rzeszów jakiś czas...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CT

Możesz mnie nazwać wariatem wręcz psychicznym... Ale ja mam jakieś durnowate przeświadczenie, że ona postanowiła się wypiąć na E-ligę po tych ostatnich akcjach i chce celowo trzymać Rzeszów jakiś czas w 1 lidze... Wiem, że to brzmi jak Macierewicz, ale ja naprawdę zachodzę w głowę, jak tak można prowadzić politykę transferową i wypuszczać zawodników... Sówka i Pavlic - Wrocław, Walas - zadłużony Gdańsk, Okoniewski - zadłużona Bydgoszcz lub Grudziądz... Weź mi powiedz, gdzie tu logika?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Faktycznie z dnia na dzień coraz gorsze informacje. Nawet zadłużony po uszy Gdańsk zbiera już mamone na Walasa. Właściwie nie wiadomo co robi Marta, w czwartek pojawia się info o rozmowach Bjarnego w...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ManFred

Faktycznie z dnia na dzień coraz gorsze informacje. Nawet zadłużony po uszy Gdańsk zbiera już mamone na Walasa. Właściwie nie wiadomo co robi Marta, w czwartek pojawia się info o rozmowach Bjarnego w Rzeszowie, w piątek już jest odwoływane, podobnie z Woodwardem i Jamrogiem (to akurat dobrze). Ciekawe czy chociaż ten Larsen to prawda? Szkoda gdyby Półtorakowa nie budowała składu na awans bo ma sezon niepowtarzalnej szansy, gdzie kadrowo i finansowo tylko Grudziądz aspiruje do awansu, a za rok czy dwa może się to zmienić i tak łatwo być nie musi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

http://www.sportowefak...wlokniarza No to jeszcze Walasek w Gdańsku i możemy zakładać fanklub szyderców...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.