Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Castillo napisał/a komentarz do Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław

 • Castillo napisał/a komentarz do Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław

  Niestety, to co zapewne teraz wygląda jak koniec opadów w Lesznie, to tylko "dziura w chmurach". Z zachodu nadchodzi jeszcze jedna fala, dopiero potem kończy się front.

 • Castillo lubi Komentarz

  Co z tego jak potem obrona Częstochowy.Z Szwajcarią się zemściła i z Portugalią też
  A gdzie był ten najlepszy taktyk?Uciekł z ławki?

 • Castillo napisał/a komentarz do Kontrowersyjne wykluczenie Antonio Lindbaecka. Prezes GKM-u: Kibice mogą to ocenić

  Właśnie udowodniłeś, jak bardzo brak Ci obiektywizmu. Czołganie na starcie i ruszenie PRZED taśmą to nie jest "dobry start" tylko próba jego kradzieży. wyłapana i ukarana przez sędziego. Możesz sobie uważać Antonia za gwiazdkę 10x większą niż Woźniak, ale to własnie on nie potrafił się zastosować do obiektywnej sytuacji - dostał drugie ostrzeżenie i zgodnie z regulaminem wyleciał. Możesz albo dalej płakać i zwalać wszystko na sędziego, albo popatrzeć na tabelę i zauważyć, dlaczego nie wyszło Wam sprawienie mega niespodzianki. Wybierasz tę pierwsza opcję - Twój wybór. ale wtedy jedyne, co mogę ci poradzić to maść na ból tyłka.

 • Castillo napisał/a komentarz do Kontrowersyjne wykluczenie Antonio Lindbaecka. Prezes GKM-u: Kibice mogą to ocenić

  A ja tylko zwrócę uwagę na jedną rzecz - o ile w 11 wyścigu faktycznie błąd był - o tyle był to błąd OBUSTRONNY! Te niesłuszne być może ostrzeżenia otrzymali i Lindbaeck i Woźniak. A o to, że Antonio je zignorował i pojechał z lotnego w 15, jest już wyłącznie jego winą. Ta błędna decyzja z 11 biegu mogła równie dobrze wybuchnąć w twarz Sparcie - gdyby to Woźniak próbował potem kraść, on zostałby wykluczony na dokładnie tych samych zasadach! Prawda jest taka, że Antonio albo nie znał regulaminu, albo, co bardziej prawdopodobne - olał ostrzeżenie, jak prawie wszyscy do tej pory, bo żaden sędzia nie miał do tej pory jaj z tego punktu regulaminu skorzystać. Niespodzianka. dlatego podsumowując - błąd sędziego był, i owszem. Ale sam w sobie nie stworzył przewagi żadnej z drużyn. Sprawę skopał Antonio, bo to on to niesłuszne, ale obowiązujące ostrzeżenie wyraźni zlekceważył. Dlatego wszelkie twierdzenia o drukowaniu są całkowicie bezpodstawne - to kwestia podstawowej logiki.

 • Castillo lubi Komentarz

  I rolnicy dopięli swego. Nasuwają się tylko zasadnicze pytania. Dlaczego w obliczu tragedii Pawlicki startował w eliminacjach? Jak rozumiem z takich zawodów nie było sensu go odwoływać? Rozumiem też, że pogrążona w żalu Unia Leszno zakaże startów swoich zawodników w tygodniu w ligach zagranicznych? A żeby dać kłam podłym insynuacjom do powtórki w Poznaniu przystąpią w takim samym składzie, w jakim mieli jechać jutro?

 • Castillo otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Miesiąca

 • Castillo lubi Komentarz

  A Buczkowski , Pawlicki i Kasprzak śmigają aż miło . Od poniedziałku też ruszają inne ligi . Wolałbym na stadionie uczcić pamięć Rempały minutą ciszy ale nie można . Ciekawe skąd Fiałkowski weźmie teraz dodatkowy termin na zbyt dużą wg niego 2 ligę . No przecież się nie da .

 • Castillo napisał/a komentarz do Oficjalnie: VII runda PGE Ekstraligi odwołana

  Najgorsze w tym wszystkim jest nie to, że zrobił się smród, i nawet nie to, że night ma trochę racji. Ale to, że postawa zawodników niestety to potwierdza. Ilu z nich wycofało się z zawodów w Gorican? Ilu z nich odmówi startu w Anglii w poniedziałek? Nie wiem, czy to świadczy o nich dobrze czy źle, ale takie są fakty. Zaś żałobę ktoś po mistrzowsku wykorzystał do własnych celów - bo takiej propozycji się nie odrzuca, a nawet jeśli widzi się ukryte motywy - to nie wypada ich wytykać. Ale dla mnie taka postawa jest jeszcze obrzydliwsza niż to, co działo się po śmierci Lee. I tylko dlatego cokolwiek dziś piszę...

 • Castillo lubi Komentarz

  To dlaczego nasi zawodnicy jadą dziś skoro wiedzieli przed spotkaniem?

 • Castillo napisał/a komentarz do Oficjalnie: VII runda PGE Ekstraligi odwołana

  W zasadzie miałem się ugryźć w język, ale jednak to napiszę - pokazówka i hipokryzja. Niestety - to byłą propozycja z gatunku tych, których nie wypada odrzucać. Ale nie sposób nie zauważyć, że ten sam Pawlicki, któy jutro będzie niezdolny do jazdy w ciężkiej żałobie, dokładnie w tym momencie kręci w Gorican trójki. Wraz z kilkunastoma innymi zawodnikami, którzy wielokrotnie z Krystianem jeździli... W poniedziałek ci sami zawodnicy pojadą mecze w innych krajach. to się, drodzy państwo, nazywa hipokryzja. A w przypadku prezesów, którym na tym zależało - jeszcze mniej pochlebnie.

 • Castillo napisał/a komentarz do Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław: rehabilitacja i pewny triumf Aniołów

  Szacunek dla drużyny z Torunia za bezapelacyjną wygraną. U nas poza Maksem cała drużyna na dywanik. Niestety nie da się zaprzeczyć, że jechaliście ten mecz w ósemkę - zawodnik na wieżyczce kilka tych punktów Wam podarował, co zresztą doskonale wypunktował przed chwilą Demski. wiele by to nie zmieniło, ale niesmak pozostaje - zwłaszcza po tych wszystkich komentarzach z Torunia, broniących decyzji sędziego. Odrobina obiektywizmu by się przydała...

 • Castillo lubi Komentarz

  Protasku wywrotasku, oczywiście że nie celowo i nikt tego nie zarzuca, taki jest speedway. Ale ja pamiętam podobną sytuację sprzed 5 lat, gdzie Protasek wywrotasek był nie sprawcą wypadku a jego ofiarą. Innego zawodnika podniosło, wjechał wtedy w Protasiewicza i jakiż to odmienny wtedy Protasek wywrotasek miał pogląd. Płakał, rączkami wymachiwał na torze, a jego fanatyczni kibice z ZG tegoż zawodnika od bandytów i chamów wyzywali, a teraz jak Protasek wywrotasek jest sprawcą takiego zdarzenia jak go pięknie bronią. Jak to mówią - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Pozdrawiam hipokrytów z ZG i protaska wywrotaska ;)

 • Castillo napisał/a komentarz do Piotr Protasiewicz: Nie zrobiłem tego celowo

  Możemy się do jutra spierać, czy to było "specjalnie" czy "niespecjalnie". Pociągnięcie to wypadek przy pracy, ale brawurowe wejście które do niego doprowadziło to świadoma decyzja i świadome igranie ze zdrowiem (w dodatku głownie cudzym). Ale mniejsza o to - fakty są takie, że Protas i cały Falubaz nie ponieśli za to zdarzenie ŻADNEJ kary, za to Sparta straciła dobrze punktującego zawodnika (już wiemy, że na dłużej) i przegrała mecz. W takiej sytuacji tylko czerwona kartka daje namiastkę sprawiedliwości. Kiedy tego nie ma, sprawa jest prosta - taki faul robi się bardzo opłacalny. A to innego dnia, na innym torze i w przypadku mniej przejmującego się (po fakcie) zawodnika może doprowadzić do tragedii. I tyle.

 • Castillo napisał/a komentarz do Kamil Nowacki w śpiączce! Fatalny upadek na treningu

  Czyli jednak nie tylko z fizyki masz braki, z logiką też na bakier... Kaski mają przejmować energię. Czasem to wystarczy od uratowania życia i zdrowia, czasem nie wystarczy. (tak samo jest ze zderzakami, pasami bezpieczeństwa, kamizelkami kuloodpornymi, uprzężami i mnóstwem innych rzeczy). To, że nie zawsze uratują, nie znaczy, że coś jest z nimi nie tak! W tym przypadku kask pękł, co oznacza, że W MOMENCIE UDERZENIA przyjął bardzo dużą energię. Tą energię w innym wypadku przejęłaby głowa zawodnika. Innymi słowy dzięki kaskowi dostał znacznie słabiej, niż by mógł. Gdyby kask był twardy i niezniszczalny, prawdopodobnie zamiast niego pękłaby czaszka. Prościej już nie umiem wytłumaczyć...

 • Castillo napisał/a komentarz do Kamil Nowacki w śpiączce! Fatalny upadek na treningu

  Kask. Ma. Pęknąć. Kropka. Kask nie jest po to, żeby przetrwać najsilniejsze uderzenie tylko po to, żeby ZABSORBOWAĆ JAK NAJWIĘCEJ ENERGII Z UDERZENIA. Bo im więcej energii pójdzie w kask (nawet jeśli totalnie go zniszczy) tym mniej oberwie sama głowa. to podstawy fizyki! Gdyby miał na głowie pancerny garnek, który nawet się nie zarysuje, całą siłą uderzenia poszłaby na głowę. Tak samo działają strefy zgniotu w aucie. doucz się, zanim zaczniesz się wymądrzać, bo gadasz zawstydzające bzdury.

 • Castillo napisał/a komentarz do Kamil Nowacki w śpiączce! Fatalny upadek na treningu

  Błagam, powiedz, że po prostu się zgrywasz. Że to po prostu mało wyrafinowany trolling. Bo jeśli piszesz tak na poważnie... Nie dość, że masz braki z fizyki, to jeszcze z logiką też kiepsko...

 • Castillo lubi Komentarz

  Widzę, że całe grono znawców się tutaj wypowiada.
  W taki wypadku chciałbym zakomunikować, iż pęknięcie kasku nie jest niczym złym. Wręcz przeciwnie. Kaski mają pękać. W ten sposób absorbują energię i siły działające na głowe zawodnika podczas wypadku. To po prostu kolejny stopień ochrony głowy, więc kask po prostu zadziałał tak jak powinien.

 • Castillo lubi Komentarz

  Ludzie wy jesteście normalni? Przecież właśnie tak powinien zachować się kask.

 • Castillo lubi Komentarz

  Ludziska, kask, który nie pęknie powoduje jeszcze większe szkody. Kask ma za zadanie ochronę głowy i cała siła uderzenia idzie właśnie na niego, przy czym pęka - znacząco chroniąc wtedy głowę zawodnika.

 • Castillo napisał/a komentarz do Mecz Unii Tarnów ze Stalą Gorzów odwołany!

  I bardzo słusznie. W Poznaniu w zeszłym tygodniu do ostatniej chwili zapowiadali, że mecz będzie, chociaż tor był do kitu. Mnóstwo ludzi wsiadło w auta i pojechało tylko po to, żeby wrócić (czasem ponad 200km w jedną stronę) z niczym, jeśli nie liczyć nerwów. Nie bądź egoistą, nie każdy ma na stadion dwa kroki. Narzekać zacząłbym dopiero jeśli się okaże, że prognoza się nie sprawdzi. Ale ta się sprawdzi - jest dosyć jednoznaczna i dotyczy mniej niż 24h...

 • Castillo napisał/a komentarz do Memoriał E.Jancarza w Gorzowie

  Ładne zachowanie Pitera. Szacunek ;)

 • Castillo napisał/a komentarz do Sparta pomoże Ułamkowi. Zawodnik będzie walczyć o nowy klub

  Taka polityka kadrowa prowadzi do tego, że klub staje się autobusem, przez który przewijają się setki pasażerów, skład zmienia się jak w kalejdoskopie. Tomek Jędrzejak mimo gorszego ostatniego sezonu, jest przeciwieństwem takiej idei. został u nas wtedy, kiedy "rozwijać się" poszedł Janowski, a zaraz za nim zwiał Świder. Ułamek to wręcz modelowy przykład skoczka, któremu jest dokładnie obojętne, gdzie będzie startował. Jego ostatnia wizyta we Wrocławiu w 2012 też potrwała tylko rok, bo wirtualną kasą sypnęło Gniezno. I teraz mielibyśmy wystawiać kapitana do wiatru, bo przybłąkał się Sebastian? Różnie może się zdarzyć w sezonie. Kontuzje, radykalne spadki formy, itd. Ale gdyby teraz Sparta oznajmiła, że Ułamek na dzień dobry wskakuje do składu za Ogóra, straciłbym do włądz cały szacunek, tak się po prostu nie robi.

 • Castillo napisał/a komentarz do Piotr Pawlicki: Jestem bykiem z krwi i kości

  Nazywając tamten sezon uczciwym pochwalasz oszustwa, których ówczesna Unia się dopuściła. Bardziej to psuje reputację, niż podbita o 1 liczba podnosi.

 • Castillo napisał/a komentarz do Piotr Pawlicki: Jestem bykiem z krwi i kości

  Zwycięstwa nie. Ale tytuł mistrza jak najbardziej - i to za jawne wałki. Zamiast po Goebbelsowsku zakłamywać rzeczywistość, lepiej byłoby to zamilczeć. Młode pokolenie dziś już tego nie pamięta. Ludzie w klubie też inni. Ale wyciągając ten nienależny 15 tytuł jednocześnie przypominacie, jak "uczciwa" się okazałą Wasza kochana Unia. Warto?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.