MarLot - lubi

 • MarLot lubi Komentarz

  Władek zmień dealera lub bierz tylko połowę,bo ten towar co bierzesz jest zdecydowany za mocny dla Ciebie.Twoich bzdur,które na tym portalu wygadujesz to nie dość,że się nie chce czasem czytać to jeszcze komentować.Twoje wywody są niczym z "pudelka" lub "nocoty":)

 • MarLot lubi Komentarz

  Baliński żałuje kibiców Unii, którzy odbyli daleką podróż do Gdańska i nie zobaczyli meczu. Mam propozycję dla włodarzy klubu z Leszna ( sam jestem kibicem Unii)aby ci kibice otrzymali jakiś bonus za niezobaczenie pojedynku w Gdańsku w postaci np. gratisowego wejścia na mecz w Lesznie z Unią Tarnów. Nie wiem, czy jest to technicznie i logistycznie do zrealizowania , ale taką mam propozycję. Dla chcącego nie ma nic trudnego!!

 • MarLot lubi Komentarz

  Z papieru powinii im dac uciekinierowie

 • MarLot lubi Komentarz

  Gratuluję Kargulom wygranej :) pokazali nam miejsce w szeregu ale nie oszukujmy się kto stawiał, że Leszno tam wygra. Przed sezonem wszyscy stawiali nas do spadku z ligi lecz ja nadal myślę, że jesteśmy w stanie osiągnąć 5 pozycje w tabeli (oczywiście nie bez żadnego wysiłku, tylko z pełną spiną) pomimo tak srogiego lania w dzisiejszym meczu. W życiu po prostu bywa tak, że choćbyś na uszach stanął to jak ma ci nie iść to nie pójdzie i dziś tak właśnie było z nami. Bo żeby Przemek zrobił taki wynik jaki zrobił, Jabłoński tak zaskakiwał, to chyba nawet największemu filozofowi się by się takie cuda nie przyśniły. A tu proszę surprise! Pozostaje tylko się nie załamywać, zapomnieć o tym i patrzeć w przód co nas czeka z pełną mobilizacją. Jeszcze raz gratuluję. Po prostu nas zniszczyliście.
  Pozdrawiam

 • MarLot lubi Komentarz

  'Żużlowcy z Zielonej Góry, mimo kiepskiego rozpoczęcia sezonu'... Aha. Czyli porazka dopiero w 5 kolejce to slaby poczatek sezonu... Nie, no pewnie. Ale za to Unia w roku 2010 to mialaby fantastyczny poczatek, przeciez przegrali juz w 1 kolejce w gorzowie! Parodia. Dosyc mam tego faworyzowania.. Jak nie Pawlicki jr, to unia... Na jedno w sumie wychodzi. Ale redaktorzy mogliby czasami sie zastanowic nad tym, co pisza, bo to na prawde nie boli :)