Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Krogulec lubi Komentarz

  Robert powinien w pozostałych wyścigach rozje..ać tę kupę szmelcu

 • Krogulec lubi Komentarz

  Polityka Angoli - wyłacznie interes własny i udawanie że wszystko- nawet kompletny shit - is all right. A żeby zachować twarz, będą iść w zaparte i łgać że "wszystko będzie dobrze".
  A g..o prawda!

 • Krogulec lubi Komentarz

  Brawo Orlen!Trzeba respektować podpisywane umowy.Willims pieniążki skasował i myślał, że może robić co zechce...Co to znaczy ,że Orlen nie odzyska poniesionych strat ?To po co ta umowa?W sądzie odzyska.

 • Krogulec napisał/a komentarz do F1: Williams zamierza eksperymentować w Japonii. Robert Kubica sprawdzi nowe przednie skrzydło

  @Ewa Hausner: A co mieli napisać że dla Kubicy nie maja równie nowoczesnego skrzydła co dla kolegi. To napisali że coś testują. Mieli napisać że zakładają starocie oby tylko wystawić bolid.

 • Krogulec otrzymał srebrny medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Krogulec napisał/a komentarz do F1. Orlen żąda wyjaśnień od Williamsa ws. wycofania Roberta Kubicy w GP Rosji

  Brawo. Tak trzymać. Kwestia wycofania sponsorowanego zawodnika to jedno- oczywiście to jest łamanie warunków zawartej umowy, niewywiązywanie się z niej,. Druga sprawa logo firmy Orlen było niedostatecznie długo eksponowana przed publicznoscią, kamerami, całym światem. To najistotniejszy aspekt ukrywanie loga firmy.

 • Krogulec napisał/a komentarz do F1: Williams zamierza eksperymentować w Japonii. Robert Kubica sprawdzi nowe przednie skrzydło

  Traktują Roberta jak kierowce rozwojowego a nie wyścigowego, kłamiąc ze coś testują montuja stare elemnty a najnowsze ktore zniszczyl ostatnio jego kolega Georg , przekladają z samochodu Kubicy na samochód kolegi. Okropne.

 • Krogulec

  Skrzydło Roberta oddali Gorgowi a tu mówią ze bedą nowe testować, kłamcy.

 • Krogulec lubi Komentarz

  ORLEN też powinien zaoszczędzić i poprosić Wiliamsa o zwrot kasy

 • Krogulec lubi Komentarz

  Williams potraktował Roberta okropnie, zresztą robi to cały czas, teraz przeszli samych siebie. Orlen powinien zerwać z nimi umowę, a Robert odmówić jazdy.

 • Krogulec lubi Komentarz

  Russel to pupilek i tyle . Wiliams zwrot kasy - Kubica do Racing Point lub Hass

 • Krogulec napisał/a komentarz do F1: Grand Prix Rosji. George Russell skomentował swój wypadek. "Wjechałem w zakręt i nie mogłem skręcić"

  Niech Orlen wystąpi o zwrot kasy za 1. ukrywanie logo firmy Orlen w garażu, 2. utrudnianie startów kierowcy który zgodnie z kontraktem ma jeździć a nie ma być dawcą części.

 • Krogulec

  Nie wiem jak jest w kontrakcie z Orlenem, ale Orlen powinien żądać zwrotu kasy za zabierwnie możliwości jazdy Kubicy. Sponsor ma prawo żądać jeśli wycofuje się sponsorowanego zawodnika z zawodów bez powodu -awari nie było, pojazd sprawny, zawodnik zdrowy. Co jest? Za co im płacicie?

 • Krogulec lubi Komentarz

  "Ferrari, mimo dwóch pierwszych lokat na starcie GP Bahrajnu, nie zdołało drugiego wyścigu w tym sezonie." I na wejściu wiesz z jakim poziomem masz do czynienia.

 • Krogulec lubi Komentarz

  Wszędzie Lewandowski.Nie dobrze sie robi znawca od wszystkiego.Nie ma nic ciekawszego ????.zwykły Pajac

 • Krogulec napisał/a komentarz do Williams zadowolony z treningów. "Środek stawki jest wyrównany"

  Williams przespał wszystko w konstrukcji samochodu a o kierowcach to już nie myśli od kilku lat. Za to jest dobry w pozyskiwaniu środków na tak zwaną zabawę w F1 pod tytułem liczy się kasa reszta powinna sama przyjść - tylko nie rezultaty.

 • Krogulec lubi Komentarz

  tak, sirotkin świetnie jeździ...szkoda tylko że w grze komputerowej na Pc .....

 • Krogulec lubi Komentarz

  Polski Himalaizm Zimowy.com podaje informację 28 lutego : " Dziś BC opuścił Denis Urubko oraz jeden z tragarzy wysokościowych Amin, który wymaga dalszych badań szpitalnych związanych z chwilową , ale powtarzającą się ślepotą " Iść 100 kilometrów i opiekować się drugim człowiekiem mającym kłopoty ze wzrokiem to spory problem. Może jednak wypadałoby wysłać helikopter?

 • Krogulec lubi Komentarz

  Jak dla mnie wstyd i żenada żeby nie można było zapewnić koledze głupiego transportu śmigłowcem, ale na tej wyprawie nic mnie już nie zdziwi, skoro nie potrafiono tak zorganizować akcji ratunkowej żeby chociaż spróbować pomóc Polakowi to co oni będą się jakimś Rosjaninem przejmowali, co tam 100km lodowcem, może wpadnie do jakiejś szczeliny i będzie spokój albo po drodze Talibowie go zlikwidują. Denis chłopie Ty nawet nie wiesz jakie Ty miałeś szczęście żeś nie dotarł w pobliże wierzchołka bo jakbyś dotarł to wiesz, para dyżurna naszych F-16 już czekała, Brzoza-Maciarewicz wysłałby jak nic żeby Cię stamtąd zestrzelili bo przecież w rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę na szczyt nie może wejść Rosjanin, każdy tylko nie Rosjanin! Tak właśnie kończą się wyprawy ku czci, upamiętniające itp. oraz wszelkie inne napompowane ideologią, z których robi się medialny cyrk, proponuję obejrzeć sobie "Krzyk kamienia" Herzog'a - po części o tym też traktuje. Naszym życzę bezpiecznego powrotu do domu, fajna wycieczka to była, ale żeby zdobyć K2 zimą potrzeba kogoś tak zdeterminowanego jak Mackiewicz w kwestii Nanga Parbat, a jednocześnie z takimi umiejętnościami i siłą jak Urubko.

 • Krogulec lubi Komentarz

  Mnie też jest wstyd,już ze wszystkimi zadzieramy!

 • Krogulec lubi Komentarz

  Trochę liczyłem na to, że Urubko odrzucił propozycję transportu śmigłowcem, ale po tym oficjalnym oświadczeniu widzę, że nie doceniłem "biurokracji" tej wyprawy. Ręce opadają...Najpierw odcinanie netu, potem wysyłanie przez lodowiec.... Żenada...

 • Krogulec lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Krogulec lubi Komentarz

  lepiej pózno niz wcale!

 • Krogulec lubi Komentarz

  Chwała Im za to...

 • Krogulec lubi Komentarz

  Skoro mogą iść Pakistańczycy,to niby dlaczego nasi nie ruszyli dupska,bo co sława zdobycia K2 zimą ważniejsza?!Polska wyprawa Narodowa ,a zostawia rodaka w górach,nie pojęte dla mnie!Teraz jak już zmarnowali masę kasy i wiedzą że z ataku na K2 nic nie będzie niech idą po Tomka,bo zaraz się okaże,że trzeba będzie słać podziękowania do Pakistanu.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.