Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Drake napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Niesamowity mecz. Dawno nie oglądałem niczego równie dobrego.

 • Drake lubi Komentarz

  Beznadziejny transfer... gość słynie z rozrywkowego trybu życia ale do treningów to już nie bardzo mu się chce....oj sobie Lublin kłopot zakontraktował

 • Drake napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Właśnie. Podjarka "gwiazdorami" z NBA może być przedwczesna. O kłopotach z prowadzeniem byłych graczy z NBA może coś powiedzieć Zastal i Anwil.

 • Drake lubi Komentarz

  Ale co z tego że jest sympatyczny, lubiany i był świetnym sportowce.
  Niby nic nie pamięta, ale list wysłał do poszkodowanej - jedno przeczy drugiemu.
  To jest niesamowite, jak prawo jest różne dla osób zwykłych, takich z ulicy (przeciętny Nowak, albo Kowalski) a ludzi którzy posiadają spore majątki i stać ich na wynajęcie najlepszych adwokatów.
  Do adwokatów nie mam pretensji, to ich praca, ale do przestępców (Rafał Szombierski nim jest!), niestety odczuwam pogardę.

 • Drake lubi Komentarz

  Jakie ma znaczenie, że to były żużlowiec? Mógłby być górnikiem, kucharzem czy wykonywać jeden z tysiąca innych zawodów. Jakie ma znaczenie, że jest sympatyczny? Jechał po alkoholu, zniszczył życie kobiecie. Powinien dostać maxa i tyle. A wniosek o "upojenie patologiczne" to już przesada obrony... Jego wina jest oczywista.

 • Drake lubi Komentarz

  Zniszczył nie jedno życie..

 • Drake lubi Komentarz

  Pijany to pijany i nie ma znaczenia czy sympatyczny albo jaki sport uprawiał albo jak sie nazywa,pijany kierowca to masakra, takich pijanych za kólkiem nalezy od razu do pierdla wsadzać i sie nie patyczkować z takimi typami do tego grzywna i po temacie.

 • Drake lubi Komentarz

  lubilem Szumine ...ale kara musi byc ...sorry

 • Drake lubi Komentarz

  Nie ma bola. ... są taksówki, koledzy, żona, syn, córka. A nawet na piechotę! Piłeś - nie jedź, nie piłeś - wypij ... ale kluczyki od auta zostaw w domu, albo zakop w ogródku. Po co masz się stać przestępcą i trafić na długie lata do więzienia?

 • Drake napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Słowenia od jakiegoś czasu jest w takim gazie, że trudno powiedzieć kto ich będzie w stanie powstrzymać

 • Drake

  Niesamowite. Słowenia będzie na podium turnieju.

 • Drake napisał/a komentarz do Właściciel Zastalu: Nie będziemy przepłacać Polaków

  Jeśli traczyk i szymański są naszymi podstawowymi, krajowymi opcjami do grania na "jedynce" to prawdę mówiąc średnio widzę nadchodzący sezon...

 • Drake lubi Komentarz

  Gra w VTB jest magnesem, ale nie chodzi tez o to, żeby ten magnes przyciągnął przeciętniaków ze środka PLK, bo niefajnie by było, gdybyśmy po takich sukcesach zaczęli walczyć z Tsmokami o niezostanie najgorszą drużyną VTB i niefajnie by było, gdybyśmy w PLK zaczęli walczyć nie o złoto, a o playoffy!
  Jesteśmy drużyną sukcesu i wierzę że w klubie o tym pamiętają... Miał być plan naprawczy i zaczyna martwić to, że powoli ten plan naprawczy zmienia się w standard który zamieni ten klub w przeciętniaka walczącego o playoffy PLK.

 • Drake lubi Komentarz

  Cieszę się, że mimo dużych problemów finansowych Zastal BC ma ambitne plany. W sumie to świetna informacja, że podpisano kontrakt z ponadprzeciętnym trenerem. Pomysł z wieloma Polakami w składzie jest mocno ryzykowny, bo najlepsi mają zagraniczne kontrakty. Młodzi obiecujący mogą, ale nie muszą odpalić. Na tym przejechał się obecnie Falubaz. Dobrze, że wokół zielonogórskiego żużla nadal dużo się dzieje. Dzięki JJ.

 • Drake napisał/a komentarz do Żużel. Kamery z dala od Nickiego Pedersena! Duńczyk tłumaczy

  @Druit: kamery nie muszą wchodzić gdziekolwiek. W ogóle nie musi ich być. Tylko wtedy ty nie będziesz miał jak oglądać meczu.

  Zawodnik godził się na to, że występuje w lidze, która zarabia między innymi na tym, że jest pokazywana w TV. Pedersen może startować w lidze, gdzie nie ma obecności kamer, albo obowiązuje zakaz wstępu kamer do parku maszyn. Droga wolna.

 • Drake lubi Komentarz

  Ta cała bańka to przekret roku, Ile przyklepales Piesiewicz dla siebie/

 • Drake otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Drake lubi Komentarz

  GIS został już przeze mnie poinformowany wraz z dowodami. Zrobiłem dokładnie to samo zdjęcie z 39.9 sek przed końcem I dogrywki z transmisji Polsatu. Bańka to kpina!

  Powinniśmy być może rozpocząć półfinał pomiędzy Stalą i Legią od początku.

 • Drake lubi Komentarz

  Wreszcie ktoś o tym pisze. Rafał Tymiński w Polskim Koszu też o tym przekręcie napisał. Długo trzeba było czekać. Gdyby wczoraj Zastal przegrał wszystko rozeszło by się po kościach. Kibice już dawno wytykają tą patologię. To kolejne przekręty kraciastego do spółki z pajacem. Za nic mają idee sportową realizując zasadę „ nie mamy pańskiego płaszcza...”. Wydawało by się że jesteśmy w Europie w 21 wieku, a tu metody jak z wczesnego RWPG. Ciekawe czy nasz nowy wspaniały aparat sprawiedliwości jest w stanie rozpoznać ten wałek. Naiwności nasza.

 • Drake lubi Komentarz

  Kpina. Pisałem na stronie PLK na FB około 5 prywatnych wiadomości, zero odpowiedzi. Totalnie olewają kibiców, liczy się tylko kasa.
  Proszę moderatorów o nie usuwanie posta. Mój pierwszy wpis został usunięty.

 • Drake lubi Komentarz

  Fajnie byłoby gdyby pzkosz otrzymał w tej sprawie od kibiców kilka tysięcy maili, listów..

 • Drake napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Takie decyzje kompletnie podważają wiarygodność i prestiż ligii.

  Zasady fair play są ewidentnie łamane, a co na to prezes ligii? Siedzi rozwalony w pomeczowym studiu TV i podnieca się, że było "super widowisko".

 • Drake lubi Komentarz

  Skąd tyłu ludzi na trybunach! Gdzie kontrole Policji i Sanepidu ? SKANDAL.

 • Drake lubi Komentarz

  Mecz z dedykacją dla policji i sanepidu!!!
  Piesiewicz, jesteś zerem!

 • Drake lubi Komentarz

  Przecież ta cała bańka to parodia i pokazanie wszystkim klubom środkowy palec. Cytując klasyka "to jest nasz Miś na skalę naszych możliwości. I wiesz co My tym misiem pokazujemy itd itp". Zastal to wchodząc do finału powinien oddać 4x walkower i niech Stal oraz prezesina ligi cieszą się z wałka 10cio lecia jaki zrobili. Ani to teraz prestiż, ani pieniądze o wiele większe niż za zajęcia 2go miejsca. Niestety ale Stal będzie pamiętana jako mistrz który poniekąd nie do końca fair play zdobył tytuł.
  Dla mnie porównywanie że w zeszłym sezonie Zastal zdobył MP bo liga została skrócona jest śmieszne. Dlaczego nie czepiacie się 2 i 3go miejsca,drużyn z tych miejsc, też na to nie zasłużyły?? Najlepiej jest jechać po ZG bo to modne, jak po Legii w piłce nożnej.
  Broń Boże, nie jestem z Zielonej Góry, ale patrząc na to jak się robi ludzi, kibiców w ch... to tak trochę niefajnie

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.