Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Roko został fanem Darcy Ward

 • Roko lubi zdjęcia:

   

 • Roko lubi zdjęcia:

   

 • Roko lubi zdjęcia:

   

 • Roko napisał/a komentarz do Duże zainteresowanie Robertem Miśkowiakiem

  a ja obstawię w ciemno że Misiek zostanie w LBN bo obstawiam że koniec - końców Lublin nie spadnie tylko pozostanie w 1 lidze

 • Roko lubi Komentarz

  Winy Nikiego w tym przypadku nie było, proste wchodził w luk jako pierwszy. Ale ma taka a nie inną łatkę przyszytą,Ci co go nei lubią oczywiście powiedzą...takk Niki był winny. Slowa Tomka Golloba "Niki tu nie zawinił,jechal swoje...." Gdyby nie Niki żużel straciłby pod względem emocji.

 • Roko lubi Po bandzie (15): Pan Wacek zgasił światło w Ostrowie. Walkower dla Wandy

 • Roko lubi Komentarz

  Z FEJSA KAROLA BARANA
  A teraz na spokojnie, krótka relacja z wczorajszego "incydentu", jaki niewątpliwie był w Ostrowie
  1. Przyjechaliśmy gdzieś koło 17 na stadion, próżne były nasze próby wejścia do parkingu i przygotowywania sobie motocykli w boksach. Dlaczego? Bo nie!
  2. Zakaz wyjścia na tor, pomijam, wiadomo, tajemnica gospodarzy. Tylko co tu ukrywać?
  3. Wypadek Drymla, który stanął w miejscu, spowodowany przez Olliego. Tylko co miał zrobić? Bądźmy poważni.
  Groźby karalne prezesa Wodniczaka w kierunku Allena i moim. Z*ajebie nas pan? Za co? W inwektywach jest pan bezapelacyjnie mistrzem. W tamtym roku było identycznie. Nie było przypadkiem postepowania w tej sprawie? Pewnie się załatwiło. Przyzwyczaiłem się i nie pozostałem dłużny. "Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa już nie bardzo"
  4. Wyrzucenie naszego prezesa poza stadion i uniemożliwienie mu wejścia. Powód? Brak. Podobnie z innymi naszymi ludźmi, którzy przebywali już w obrębie parku maszyn od kilku godzin.
  5. Nieregulaminowe wystawienie Drabika. Podobny przypadek w tamtym roku, w półfinale między Czewą, ą Toruniem. Bieg 14, gdzie nie mógł pojechać Czaja, a pojechał. Gdyby nie przegrana w biegu 15 i tak byłby walkower. Tutaj chyba jest podobnie i temat jest jasny.
  6. Zasłabnięcie Alesa, gdy procedura startu została już rozpoczęta. Czas 2 minut już leciał. Nie ma zawodnika, więc jest wykluczony. A tutaj karetka stanęła na pierwszym łuku zamiast wjechać do parkingu i pomóc. 15 osób na murawie lata nie wiadomo po co? Sory, bieg powinien polecieć, a tu jeszcze młody nie wiadomo skąd jedzie w tym biegu. he he
  7. Palenie się gruntu pod nogami.
  8. Brak prądu przed startem biegu numer 7. Rzekomo główny bezpiecznik. Coś najważniejszego się pali i gaśnie połowa stadionu, gdzie reszta wokoło się pięknie świeci, a tu proszę. Pół miasta nie ma prądu! Co za sytuacja! Szkoda, że elektrownia nic o awarii nie wiedziała, bo był z nią kontakt. Ale to pewnie pikuś. Da się załatwić, co nie?
  9. "Próby" podjęcia naprawy, oczywiście bezskuteczne. Inżynierowie PGE by nie podołali.. (taka złośliwość)
  10. Piękne skandowanie pod bramami parkingu. Naprawdę. "meeeee" to robi koza, a nie baran. Radzę się douczyć
  11. Wyjechaliśmy dopiero kolo 24, gdy policja rozgoniła towarzystwo, które miało ochotę na więcej. Apel do reszty klubów! Tak się "kibicuje"!
  12. Ponoć pokazałem FUCKA do kibiców, a BANDYCKI atak Olliego(trzymaj się mate) był zaplanowany już przed meczem! MASAKRA! Ale to słowa Ostrowian związanych z klubem. Komu niby wierzyć, jak nie im?!

  PRZYPADEK? NIE SĄDZE
  Pozdrawiam
  K.B.

 • Roko lubi Komentarz

  Jeśli chodzi o awizowany skład, to miarodajne jest nie to co podają sportowe fakty czy nawet strona klubowa tylko to co otrzymuje sędzia. I jeśli mimo niezgodności dopuszcza on zawodników do meczu z niewłaściwymi numerami, to w pierwszej kolejności powinien ponieść konsekwencje właśnie sędzia. I to takie konsekwencje zakazujące mu pokazywania się w wieżyczce sędziowskiej przez bardzo długi czas. I dlatego skoro sędzia dopuścił obu młodzieżowców do startu, to raczej było wszystko OK...
  Inną sprawą są defekty Drabika. Tu wychodzi cały dyletantyzm naszych działaczy. Młody Drabik sam przyznaje, że założył dwukrotnie nowy łańcuszek. A rzeczą powszechnie znaną jest, że przed ważnym biegiem czy meczem nie zakłada się nowych łańcuchów. Właśnie dlatego, że one mogą się zerwać zaraz po założeniu. O tym wspominał choćby Papa Gollob w książce poświęconej klanowi Gollobów. To powinien wiedzieć każdy szanujący się mechanik. Tymczasem nasi przygotowywali się od tygodnia do tego arcyważnego meczu i popełnili taki dziecinny błąd...
  O nieszczęsnej awarii nawet szkoda pisać, bo to po prostu kompromitacja tego klubu...

 • Roko napisał/a komentarz do MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia - Speedway Wanda Instal Kraków

  dzięki - ufff

 • Roko napisał/a komentarz do MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia - Speedway Wanda Instal Kraków

  co ty gadasz? człowieku gdzie to wyczytałeś???

 • Roko napisał/a komentarz do Mobilizacja w Ostrowie. Roszady w składzie możliwe

  - 18 punktów to strata do odrobienia
  z całym szacunkiem do obu ekip ale raczej Kraków tu ma duże szanse na awans
  Kraków 75% - Ostrów 35% szans

 • Roko został fanem Jarosław Hampel

 • Roko napisał/a komentarz do GKM Grudziądz - Orzeł Łódź

  GKM wygra walkę o Finał z Orłem

 • Roko napisał/a komentarz do Victoria Piła - MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia

  oby sie w 15 biegu nikt nie przewrócił bo wina spadnie na Kudriaszowa :)

 • Roko napisał/a komentarz do Duże zadłużenie KMŻ Lublin. "Na razie nie mówmy o kwotach"

  tak czytam te posty i nie wierze własnym oczom !!!! RIP KMZ
  człowieku ty masz jakąś obsesje ???? czy jesteś prywatnie niedowartościowany, Lublin spadł do 2 ligi i wszystko, ktoś musiał ale nie musisz z tego powodu obrażać wszystkich jego kibiców .... pomyśl jak masz coś do napisania i ogarnij się trochę

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.