Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Liton napisał/a komentarz do Tokio 2020. Koniec dominacji Europy. Wielki dzień Egipcjan

  @Mikady: Wszystkie mecze turnieju są na Eurosport 8. Każdy mecz mężczyzn i kobiet.

 • Liton napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Wszystko po staremu. Nikt nie spadnie

  @Czarcik: Obniżenie wymagań finansowych to fatalny pomysł. Jak ma klub z budżetem 1 mln - 1,5 mln rywalizować w sensowny sposób z klubami Superligi? Przecież nie będą w stanie zatrudnić zawodników o odpowiednim poziomie sportowym i będzie się kończyło klubami na poziomie Przemyśla, Gdyni, czy Elbląga, która wyraźnie odstawały ligowo. W tym roku cały dół tabeli był mega wyrównany. Bez wątpienia Stal spadła sportowo, ale i tak jest w stanie zebrać lepszy zespół niż kluby I ligi. Reorganizacja I ligi powinna przebiegać stopniowo i trudno się z tym nie zgodzić, natomiast nie można tym kosztem obniżać poziomu Superligi wpuszczając kluby bez wymaganego budżetu. To nie o to chodzi. Superliga musi trzymać poziom wymagań organizacyjno-sportowych, bo po to została utworzona. Przed ligą zawodową wchodził kto awansował i często był dostarczycielem punktów, nie był wypłacalny itp. To nie o to chodzi. Stopniowe zmiany w I lidze jak najbardziej na tak, ale nie kosztem wymagań Superligi.

 • Liton napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Trzy drużyny chcą awansu. Będzie Turniej Mistrzów

  Czy redaktorzy mogą po prostu zapytać się w klubach czy są zainteresowani awansem i czy złożyli dokumenty licencyjne? Bicie piany, że trzy drużyny CHCĄ awansu jest trochę na wyrost. Całą Polska wie, że żaden z pierwszoligowców nie przystąpił do procesu licencyjnego, więc grają sobie turniej towarzyski, a później baraże towarzyskie (o ile do baraży przystąpią). Kluby mają ambicje być najlepszymi na pierwszoligowych parkietach, ale nie stać ich na Superligę. Ot i cała historia.

 • Liton napisał/a komentarz do To Sławomir Szmal stoi za wybuchem formy Adama Morawskiego. Bramkarz zdradził, czego nauczył się od legendy

  @EQ Iskra: Górala zastąpił Wichary i poziom bramkarzy ewidentnie w dół.

 • Liton napisał/a komentarz do Piłka ręczna. MŚ 2021. Mecze Polaków jednak w TVP!

  Najgorsza z możliwych informacji. Teraz zamiast normalnego oglądania na YT będą reklamy i wypociny ekspertów typu Iwański, czy Dębowski i jeszcze peany jak to wspaniale wylicytowali ofertę. Kto chce oglądać i tak obejrzy na YT. Teraz zrobili tylko pod górkę...

 • Liton napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. THW Kiel w Final4 bez podstawowych lewoskrzydłowych

  @Marcinek36: Nsport. Eurosport nie ma praw do transmisji LM z sezonu 19/20.

 • Liton napisał/a komentarz do W PGNiG Superlidze końcówka roku. Weryfikacja planów

  Oj Panie ekspercie @Czarcik... Czy Ty na prawdę masz jakiekolwiek pojęcie o funkcjonowaniu klubów i zespołów w Polsce, czy tylko wymyślasz co Ci przyjdzie do głowy? Na mecz często jeździ się dzień wcześniej, a na te rozgrywane o 13:00 tym bardziej. MMTS był w hotelu w Piotrkowie 12.12, kiedy dowiedział się odwołaniu mecz. Nie chcesz wierzyć to nie wierz, ale nie zarzucaj mi nierzetelności. Co z tego, że testy były wykonane wcześniej, jak wyniki przyszły 12.12? Najpierw doinformuj się w klubie z Piotrkowa, czy Kwidzyna, a później zarzucaj mi teorie spiskowe, bo bardzo się mylisz.

 • Liton napisał/a komentarz do W PGNiG Superlidze końcówka roku. Weryfikacja planów

  I znów decyzje komisarza ligi są bardzo interesujące. MMTS, który w niedzielę miał grać z Piotrkowem nie zagrał z powodu zakażenia będąc już w Piotrkowie. Zgodnie z postępowaniem takim jak w meczu Azoty-Górnik powinni iść na 8 dni na kwarantanne. Nagle po 6 dniach mogą grać z Kielcami. O co chodzi? Pozostałe pytania, czy mecze Głogowa są odwołane z powodu koronawirusa, czy może jednak z tego powodu, że im nie idzie w lidze, a podali taki powód, bo teraz wszystko można pod to podciągnąć? Może szerzej poruszyć temat zakażenia w Opolu, bo sytuacja bardzo ciekawa, ponieważ nikt z zawodników i sztabu nie jest zakażony, ale człowiek z Opola bawiący się w komisarza stwierdził, że zespół grać nie może, bo miała rzekomy kontakt z osobą zakażoną, po czym część zawodników jedzie na kadrę... Panie Łebek nie ogarniasz pan tematu, a cała handbalowa Polska się z Ciebie śmieje. Mam znajomych w klubach Superligi, którzy tam grają, działają i widzą co pan robisz.

 • Liton napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Mecz Torus Wybrzeże Gdańsk - KS Azoty Puławy przełożony

  Czyli jak to jest w końcu Komisarzu? Można odwoływać mecz z udziałem zespołu z Puław, a nie grać na siłę? Kluby powiedziały, że nie grają i co im możesz zrobić? Człowieku odejdź z piłki ręcznej, bo tylko jej szkodzisz, a kluby nie mają do ciebie za grosz szacunku.

 • Liton napisał/a komentarz do PGNiG Superliga odpowiada Azotom Puławy. "Jesteśmy zobowiązani do przestrzegania zasad"

  @Czarcik: to dlaczego dziś odwołano mecz Piotrków-MMTS, skoro w Kwidzynie mieli na tyle ozdrowieńców, aby grać i chcieli grać? Łebek od zawsze stosuje podwójne standardy do kogo mu pasuje. Prezes Witaszek swoje już zjadł walcząc z Łebkiem, żeby nie grać wcześniejszych meczów. Teraz gość tylko i wyłącznie robi na złość klubowi z Puław. Z całym szacunkiem dla Twojej osoby, ale popytaj w środowisku jak działa ten człowiek i jaki stosunek do niego mają włodarze klubów, czy trenerzy. Środowisko piłki ręcznej jest bardzo małe, a wieści szybko się roznoszą...

 • Liton napisał/a komentarz do PGNiG Superliga odpowiada Azotom Puławy. "Jesteśmy zobowiązani do przestrzegania zasad"

  Łebek geniuszu, stosowałeś, stosujesz i już chyba zawsze będziesz stosował podwójne standardy. Jak w innych klubach tylko pojawiały się zakażenia od razu wszyscy na kwarantannę i po sprawie, a mecz odwołany. Skoro kazałeś grać zawodnikom z Puław to dlaczego mecz Piotrków-Kwidzyn został odwołany? Nie wiedziałeś o badaniach prowadzonych przez ZPRP? Człowieku Twój obowiązek to wiedzieć takie rzeczy. Albo ktoś Cię nie szanuje, albo doprowadziłeś do takiej sytuacji, w której nikt nie chce z Tobą ze związku gadać. Odpowiedz sobie sam, czy ZPRP lub kluby nie naruszyły czasem protokołu robiąc bez Twojej wiedzy testy. Królu złoty mieszasz w tej piłce ręcznej od przekrętu w Opolu i dalej wykazujesz swoją ignorancję. Byłeś kiedyś obecny przy jakiejś drużynie? Wiesz co to znaczy przygotowywać się do meczu i w ostatniej chwili, jak masz wszystko ustawione wyłączą Ci kilku zawodników? Albo wysyłasz kluby do grania informując dwa dni przed meczem? Człowieku ustąp dla dobra tej ligi.

 • Liton napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Wirusowy restart Chrobrego. W Głogowie wszystko od nowa

  Totalną głupotą jest rozgrywanie spotkań w takich składach. W dodatku liga zupełnie nie bierze pod uwagę zdrowia zawodników, którzy nawet jak lekko przeszli zakażenie to nie są gotowi do uprawiania sportu. Jedni postępują tak jak Chrobry i podejmują rękawice, inni udają, że mają podejrzenia zakażeń, jak klub który wraca z kwarantanny i po 2 dniach zgłasza objawy w zespole... Czyli zawodnicy nie stosowali się do kwarantanny i gdzieś złapali zakażenie, albo klub nie chce grać w okrojonym składzie, bo punkty są dla nich za cenne.

 • Liton napisał/a komentarz do MŚ 2021. Wielka szansa Amerykanów. Tylko jedno wolne miejsce w turnieju

  "Amerykanie ostatni raz zagrali w MŚ w 2021 roku, zajmując ostatnie miejsce" Czy ktoś kiedyś przeczytał na SF to co napisał? Nie wstyd Wam puszczać takie błędy?

 • Liton napisał/a komentarz do El. ME 2022. Mecz Polaków z Holendrami przełożony

  Zawodnicy nie mogą opuszczać pokoi do czasu uzyskania wyników, a na Instagramie wlatują relacje z wczorajszego treningu kadry... Czyżby użyto testów 10 minutowych, tylko zapomniano o tym napisać, czy jednak kadra znów robi prowizorkę?

 • Liton napisał/a komentarz do Piłka ręczna. Koronawirus. Zamieszanie po AMPach. Kilku zawodników z objawami

  Panie Wróbel po co Pan kłamiesz? W środę wieczorem podano informację, że na kadrze były zakażenia. Nieoficjalnie wiadomo było wcześniej, a turniej skończył się we czwartek. Opole jak zwykle bez honoru, ale nie ma się co dziwić. Łebek wszystko przyklepie, bo jest w zarządzie głównego sponsora klubu z Opola, co jest skandalem. Z pełną premedytacją naraziliście innych grając mecze we czwartek. Niestety ambicje przesłaniają zdrowy rozsądek...

 • Liton napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Oficjalnie: czwarta kolejka przełożona

  Panie Łebek czekamy na kary dla klubu z Opola za udział w AMP i narażenie ogromnej liczby studentów na zakażenie. Wiedzieli, że w kadrze B były zakażenia, pomimo to wzięli udział w takim turnieju, a teraz okazuje się, że mają zakażenie. Jeżeli teraz nie podejmie Pan decyzji karzącej klub z Opola to tylko pokazuje absurdy Pana "rządów", a jestem pewien, że brakiem decyzji pokażesz Pan stronniczość i brak predyspozycji do piastowania tego stanowiska. Swoją drogą Opole to piękny klub. Zadłużają się na milion złotych, udają że to nie ich zobowiązania, nie płacą zawodnikom, przy udziale aktualnego komisarza ligi, a jednocześnie członka zarządu głównego sponsora klubu z Opola wymyślają sobie nowy klub, zachowują nazwę i tradycję, ale nie długi, Klub dostaje dziką kartę choć nie miał prawa się o nią starać. Teraz artyści pomimo świadomości, że zawodnicy mieli kontakt z zakażonym pojechali na AMPy. Jak długo jeszcze będzie akceptowana taka patologia?

 • Liton napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Łebek, a może wypowiesz się co zawodnicy Gwardii robili na AMP? O problemach koronowirusowych na kadrze wiadomo od początku tygodnia, podobno kazałeś zawodnikom Superligowym izolować się od społeczeństwa, nie uczestniczyć w imprezach rodzinnych itd., a tu Panowie z Opola jak gdyby nic grają sobie w AMP. Oczywiście konsekwencji nie wyciągniesz, bo swojego klubu, ktory powstał dzięki twojemu przekrętowi nie ukarzesz. Myśl Pan panie Łebek co Pan robisz i dokąd zmierzesz jako komisarz ligi. Komentarz pewnie będzie usunięty, ale mam nadzieję, że zdarząrzysz go Pan przeczytać.

 • Liton napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Duże wzmocnienie Stali Mielec. Reprezentant Czech podpisał kontrakt

  @kibic0101: Podaj nazwiska młodych, polskich zawodników, za których nie musisz płacić absurdalnego odstępnego i pensji grających na poziomie Wołyncewa, Ivanovicia, czy Monczki.

 • Liton napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Bogate plany Azotów. Sparing z mocnym rywalem i pożegnanie kapitana

  @walery: No chyba jednak nie: Vive, Wisła, Tatran, Azoty, Górnik, Piotrkowianin, Stal + jeszcze jeden ligowiec. Chyba takiej obsady Szczypiorno Cup nie ma.

 • Liton napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Pierwsze letnie plany PGE Kielce. Jeszcze mocniejsza obsada w Mielcu

  @Miasto mistrzów - Kielce: nie działacze z Mielca zaprosili tylko Vive pytało czy znajdzie się dla nich miejsce w turnieju. Znalazło się, bo to klub któremu się nie odmawia, ale nie pisz głupot, że Stal zaprosiła Vive.

 • Liton napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Pierwsze letnie plany PGE Kielce. Jeszcze mocniejsza obsada w Mielcu

  @Miasto mistrzów - Kielce: Nie masz racji. To klub z Kielc chciał zagrać w Mielcu i to Kielce pytały czy gospodarze mogą ich jeszcze przyjąć. Są kluby, którym się nie odmawia i dlatego Kielce są na turnieju.

 • Liton napisał/a komentarz do Bez zmian w składzie PGNiG Superligi. Warunkowa licencja dla PGE Kielce

  Superliga powinna postawić na jeszcze większa transparentność. Powinny być oficjalnie podane informacje za co w danym klubie przyznawany jest nadzór jak w piłce nożnej, bo brak bezwarunkowej licencji dla Kalisza, czy Zabrza może szarego kibica jak ja dziwić, a tak wszystko byłoby jasne.

 • Liton napisał/a komentarz do ZPRP ma nowy pomysł na I ligę. Przełomowy sezon 2021/22

  W końcu rozsądna decyzja. To będzie mega walka o czwórkę w każdej grupie. Spadek do zaściankowej regionalnej ligi, będzie dużym szokiem dla niektórych, ale niestety takie kroki trzeba podjąć. Szczególny szok może być dla solidnych ligowców, których jest sporo w grupie B, a ktoś z nich za rok zagra tylko w lidze regionalnej. Jedyne co to być może optymalnie byłoby rozłożyć w czasie te zmiany na 2 lata, ale z drugiej strony nie ma na co czekać tylko trzeba się rozwijać. Oby tylko ZPRP nie zaprosił SMS-ów do I ligi, bo zabiorą 3 miejsca dla innych klubów, chyba że zajmą, któreś z pierwszych czterech miejsc. Ogólnie brawo dla ZPRP za działanie. Na pewno mistrz zreformowanej pierwszej ligi będzie w stanie powalczyć finansowo o Superligę, bo trzeba będzie mieć solidny budżet na solidnych zawodników w takiej I lidze, a i vicemistrz nie powinien być bez szans w meczach barażowych.

 • Liton lubi Komentarz

  Panie Wleklak jaki warunki?Ciekawe jakie kluby z superligi jak zdecydowal sie na wybrzeze

 • Liton napisał/a komentarz do Piłka ręczna. Kolejna rewolucja w I lidze. Więcej grup i zespołów

  Związek zmierza chyba do tego, żeby każdy klub piłki ręcznej, który nie gra w Superlidze grał w I lidze... Żenada w wykonaniu władz związkowych. Jak ma się podnosić poziom ligi, skoro zespoły bardzo dobre jak na pierwszoligowe realia typu, Czuwaj, Miedź, czy Nielba będą grać z ogórkami o dwie klasy gorszymi? Zrobić jedną sensowną i mocną pierwszą ligę, która będzie realnym zapleczem dla Superliga, a w II lidze niech dzielą na kilka grup. Przy 44 zespołach w I lidze nie ma szans na rozwój ani klubów, ani zawodników. Chyba, że ZPRP robi to tylko po to, żeby kasa im się zgadzała...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.