ricofico - lubi

 • ricofico lubi Komentarz

  Portugalczyka mocno skrytykował nawet mąż Agnieszki Radwańskiej.
  W moim bloku sasią z po 4 też skrytykował Souse i co z tego !!!

 • ricofico lubi Komentarz

  Jaka to różnica z którym trenerem my przegramy mecz z Rosją? Naszym problemem jest to , że my nie mamy drużyny, która jest w stanie coś osiągnąć a nie trener . Teraz wszyscy skupili się na Portugalczyku zapominając kompletnie jaki my mamy potencjał

 • ricofico lubi Komentarz

  Brawo Porto Alegre! Zdrajca Sousa musi mieć ciężko w Brazylii!

 • ricofico lubi Komentarz

  Trener zamiast tych swoich okularów powinien założyć te trenera Włoch z wąsem to może by dojrzał że Krychowiak nie nadaje się do gry w kadrze

 • ricofico lubi Komentarz

  Szanowny Panie Zbigniewie,
  nie znam się na piłce nożnej, nie grałem w nią zawodowo, nie miałem nigdy kontaktu ze środowiskiem piłkarskim z najwyższej półki. Jestem laikiem, moje obserwacje opieram o to co widzę.
  Była Pan doskonałym piłkarzem i jest dobrym managerem,
  Zapewne zna Pan pojęcie GEMBA w zarządzaniu, upraszczając IDŹ - PATRZ - NAPRAW.
  Niestety to co wczoraj widziałem (zresztą widać to od początku "trenowania" naszej Kochanej Reprezentacji przez obecny sztab trenerski - kocham ten kraj, to kocham i nasze drużyny) utwierdziło mnie w przekonaniu - CZAS NA ZMIANY - natychmiast. W reprezentacji są chłopaki, którzy nie powinni w niej grać, taktyki nie ma, strategii nie ma, programowania gry nie ma, entuzjazmu i radości z gry nie ma, krwi i potu zostawionych na boisku nie ma. Jest tylko biało czerwona flaga i dumny orzeł zadeptany i sponiewierany przez przeciwnika!
  Poszedłem wczoraj spać wściekły i zawstydzony, jakbym to ja grał w tym meczu.
  Panie Zbigniewie czas przyznać, że popełniono błąd wybierając obecny sztab trenerski, oni robią co mogą, ale nie na ich nogi te buty. Prosimy o trenera z zagranicy z najwyższego levelu który będzie patrzył na naszych piłkarzy jak na puzzle, nie jak na gwiazdy. Zmiany muszą być natychmiastowe!!!!! Życzę zdrowia i dobrej decyzji - przyznać się do błędu to bardzo męskie podejście. Pozdrawiam z Zagłębia Dąbrowskiego.
  PS. Mam dość owijania w bawełnę przez media telewizyjne-ich dziennikarzy - wczoraj nie słyszałem ani jednego słowa otwartej krytyki adresowanego do poszczególnych piłkarzy czy trenerów PL - ludzie czy wy wszyscy jesteście jeszcze obiektywni - czemu nie mówicie co widzicie, a jak na dłoni widać złe trenowanie i brak chęci do gry/niestety talentu na dziś też brakuje (mowa o 3-4 chłopakach w reprezentacji, którzy grali wczoraj ) - boicie się że jak skrytykujecie, to się primadonny poobrażają i nie będą dawać wywiadów- nie dadzą wam autografu? HEh, jeśli tak, to jest to żałosne....to autocenzura - bądźmy mężczyznami, dla naszych kobiet i dzieci!

 • ricofico lubi Komentarz

  Jako dobry skoczek... to może polecieć do kiosku po piwo i zapałki Panu Trzaskowskiemu!

 • ricofico lubi Komentarz

  Niech wykaże jakie miał by zyski skoro ludzie nie mogli przyjść...

 • ricofico lubi Komentarz

  Ciekawe czy czołowe kluby piłkarskie na świecie których przychody spadły do zera będą pozywać rządy swoich krajów?

 • ricofico lubi Komentarz

  Jest w obrocie gospodarczym coś takiego, co się nazywa siła wyższa i trzeba to mieć zawsze na uwadze w biznesie. Jeśli walnie meteoryt w siłownię to też państwo za to pozwie? Państwo polskie w niczym tu nie zawiniło i zrobiło to, co było niezbędne i konieczne. Jeśli gość może mieć w ogóle jakieś roszczenia publiczne, to tylko wobec Chińskiej Republiki Ludowej. Życzę powodzenia.

 • ricofico lubi Komentarz

  No proszę jeszcze jeden nierób z totalnej się odezwał, takich dorobkiewiczów jest na pęczki

 • ricofico lubi Komentarz

  Brak przychodów to nie strata.

 • ricofico lubi Komentarz

  Taaak, bo państwo polskie wymyśliło wirusa. Co za inteligentny inaczej. Jego guru powiedział kiedyś: "weź kredyt i zmień pracę".

 • ricofico lubi Komentarz

  Argument chytrego ,,siłownika,,: co mnie obchodzi pandemia, co mnie obchodzi, że cały świat traci! Ja nie osiągnąłem zysków, które sobie zaplanowałem wobec tego niech ogół Polaków się złoży (podatki, budżet) i niech mi bulą! Won samolubny chytrusie !

 • ricofico lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • ricofico lubi Komentarz

  Że mu nie wstyd?!!! Niby troszczy się o studentów, ale w zasadzie chce żebyśmy wszyscy złożyli się na równowartość tego co chciał osiągnąć, ale jego kalkulacje mu nie wyszły. Po takich żądaniach wstydziłbym się wyjść na ulicę, nawet na klatkę schodową, nie pokazywałbym się znajomym (oni zresztą też by mnie unikali).

 • ricofico lubi Komentarz

  Zawsze mówiłem że tym co mają mięśnie zbytnio spuchnięte to mozgowych komorek brakuje.Przyroda lubi rónowagę.Jak tak można bezczelnie łgać.Nie zatrudnia nikogo na umowę o pracę .Czyli barachło już z złożenia.I jeszcze ma czelność pokazywać się milionom ludzi.Powinien się cieszyć ,że nikt nie podał go do sądu za niebezpieczeństwo zarazenia koronawirusem .Teraz woła kasę z moich podatków .Tylko tych moich podatków też będzie duzo mniej.Ale cóż nowobogacki .....prosto z buraków.

 • ricofico lubi Komentarz

  CO za bzdury koleś to typowy naciągacz - jeśli te osoby są samozatrudnione to indywidualnie występują do zusu i innych instytucji o zasiłki postojowe oraz pożyczki.
  To co jest jego stratą to czynsz itp...

 • ricofico lubi Komentarz

  kolejny cwaniak co tu robic zeby sie nie narobic i zarobic powinien i mam nadzieje ze dostanie ale kopa w zad a nie odszkodowanie jakis smieszny klub to nie zadna firma tylko kombinator

 • ricofico lubi Komentarz

  Hiszpanie, Włosi, Amerykanie też się śmiali wirusowi w "twarz" !!!

 • ricofico lubi Komentarz

  Komentarz usunięty