• Duker napisał/a komentarz do Liga Typerów 2017/18

No i tym sposobem szakaluch w 94 minucie uratował remis ze mną :)

• Duker lubi Komentarz

Krótkie podsumowanie niedzielnych meczy:)
    Celta rozgromiła Eibar aż 4:0!!! Goście strzelanie rozpoczęli w 17. minucie, a zakończyli w 72. Eibar oddał aż 9 strzałów, ale w tym... 0 celnych. Za to Celta 11 strzałów, 6 celnych. Taki rozwój wydarzeń przewidzieli Duker i Kasyx. Co ciekawe był to pierwszy gol oby dwóch Panów w tej kolejce.
    Espanyol rozbił Zespół z La Corunii 4:1!!! Mimo to, że niemal wszystkie statystyki były przychylne dla drużyny gości to jednak stołeczny klub z Barcelony zwyciężył. Strzelanie rozpoczęli dość szybko, już w 5. minucie spotkania Leo Baptistao trafił do bramki. Następnie Deportivo strzeliło, ale... samobója. Kolejne 3 gole padły w 2. połowie meczu, gdy Deportivo strzelili gola kontaktowego na 2:1 by potem stracić kolejne 2. Prawidłowy wynik meczu trafili Abak, Szaki, Włókniarz oraz Dastin. Nikt nie typował innego rezultatu tego meczu:)
    Saint-Etienne zremisowało z Rennes 2:2!!! Po jednym golu dla każdej z drużyn padł z karnych. W 94 minucie dla piłkarz gospodarzy Gabriel Silva dostał czerwoną kartkę. Ale z drugiej strony gdyby nie On to Saint-Etienne mogłoby przegrać, ponieważ strzelił jedną z bramek. Nikt nie wytypował prawidlowo tego meczu!
    Brighton skromnie, bo skromnie, ale pokonało Newcastle 1:0!!! Jedyny gol padł w 51. minucie, i strzelił go Hemed. Dużo więcej strzałów oddało Newcastle (17) niż Brighton (7), ale bardziej skuteczni byli gospodarze. Brighton w dwóch ostatnich meczach uległo Bournemouth odpowiednio 0:1 i 1:2. Newcastle za to wygrało 3 ostatnie mecze z rzędu, dziś przerwali tą dobra passe. Nikt nie trafił dobrego wyniki tego meczu!
    Nantes ograło Strasbourg 2:1!!! Kolejny mecz w którym przeważala drużyna, która przegrała. Strasbourg wygrywał zaledwie przez 3 minuty, gdy w 10. minucie gola strzelil Nuno Da Costa, a 3 minuty później Kanarki strzelił na 1:1, tak dokładniej zrobił to Thomasson, a na 1:2 w 24. minucie trafil Dubois i na tym skończyło się strzelanie w tym meczu. To była już piąta porażka beniaminka w sezonie, a to było czwarte wygrane spotkanie Nantes w tym sezonie. Mecz dobrze wytypowali Maciula i ja.
    Atalanta uratowała remis z Fiołkami w 94. minucie gry!!! Chiesa strzelił dla Fiorentiny w 12. minucie gry i pod koniec meczu nic nie wskazywało na to, że ktoś odbierze Im to zwycięstwo. Ale tu się sprawdziło powiedzenie pozory mylą. W 94. minucie gry gola wyrownujacego dla Atalanty strzelil Freuler! Taki rozwój wydarzeń w meczu przewidzieli jedynie Borysek i Kasyx. Reszta stawiał a na zwycięstwo Violi!
    Gratulacje dla wszystkich użytkowników:)

• Duker napisał/a komentarz do Multi 11, składy+dyskusje

Któryś z nich jest kontuzjowany? Przecież wszyscy raczej regularnie grają... Ech

Duker dokonał czegoś chyba niemożliwego.
    Jego bramkarz i obrona razem zdobyli ... 0 punktów.
    Donna i Bonucci na zero, Godin, Barzagli, Gimenez nie grali.

Miałem to samo napisać, bo zniknął i nagle getwellfan przestał się pojawiać tutaj i u Borysa..

Komentarz usunięty

• Duker napisał/a komentarz do WEEKENDOWY TYPER 17/18 - RUNDA V (37)

No ale mimo wszystko szkoda.

Nie oszukujmy się.
    Prawdopodobne, że getwellfan i Falubaz to...
    Mi po prostu nie idzie.

Mala symulacja:)
    Jerry 0:3 Pablo
    Tutaj rezultat jest już jasny Pablo wygral ten mecz, jutro sie jedynie dowiemy ile, najmniejszym możliwym rezultatem jest 3:2, jesli Jerry trafi oby dwa mecze, ktore Mu pozostały , a Pablo nie trafi swojego. Najwyższym może byc 4:0 jesli Pablo trafi swoj mecz, a Jerry ani jednego.
    R R 25 Toruń 0:4 Aleksandar
    Tutaj rownież już jesteśmy pewni, że Aleksandar zostanie zwycięzcą. Jeśli Aleksandar trafi swoj jutrzejszy mecz to zostanie pierwszym w tym sezonie LT, który trafi wszystkie mecze ze swojego zestawu!
    Abak 1:0 Wars
    Przewaga jest po stronie Abak, ponieważ strzelila już gola, a zostały jej jeszcze 3 spotkania jutro, a Wars nic nie trafil, a jutro już jedynie 2 mecze Mu pozostaly.
    Nalo 3:0 Ilona
    Nalo już swoj mecz wygrał i jest w identycznej sytuacji jak Pablo.
    Duker 0:0 Szakaluch
    Na dobra sprawe tu jeszcze wszystko może się zdarzyć, pozornie Szaki jest w minimalnie lepszej sytuacji, ma jeszcze jutro 3 mecze o jeden wiecej niż Duker, ale pozory myla, nic nie jest rozstrzygniete.
    Penhal 2:1 Kierowca Pociągu
    Tutaj szanse sa bardzo wyrownane, nie da sie przewidziec kto ostatecznie wyjdzie zwyciesko z tego meczu. Tylko trzeba czekac na rezultaty jutrzejszych spotkań:)
    Kasyx 0:2 Maciula
    Kasyxowi poxostala walka o remis, ktory bedzie możliwy jesli Nantes nie wygra ze Strasbourgiem, a Celta wygra z Eibarem oraz Viola zremisuje z Atalanta. W każdym innym przypadku 3 punkty padną łupem Maciuli.
    Rambo 3:1 Włókniarz
    Włókniarz jesli niesamowicie dobrze wytypował jutrzejsze mecze, a Rambo nie trafil swojego to Wlokniarz zwycięży ten mecz 4:3, ale bardziej realnym scenariuszem jest remis albo wygrana Ramba.
    Gaizka 1:0 Borysek
    Bardzo wyrownanie jest, wbrew pozorom Borysek wcale nie jest na straconej pozycji, bo zostaly Mu jeszcze 2 mecze jutro, a Gazikowi 1. Jutro sie okaże kto wygra:)
    Dastin 0:1 AM99
    Jestem w nieco gorszym polożeniu od Dastina, ale jeśli On nie trafi swych 3 jutrzejszych meczy, a ja trafie 1 to możliwy jest podzial punktow lub moje zwyciestwo.

Krótkie podsumowanie piątkowych i sobotnich meczy:)
    Atletico Madryt na stadionie Wanda Metropolitano zwyciężyło z Sevillą 2-0!!! Oby dwa gole padły w drugiej połowie gry. Niecała minutę po rozpoczęciu drugiej części spotkania gola strzelił Carrasco a drugą w 69. minucie Griezmann. Taki przebieg wydarzeń przewidzieli Pablo, Aleksandar, Penhal, Nalo, Maciula, Rambo, Gazik i ja. Jednym słowem wszyscy co wybrali ten zestaw stawiali na Atletico:)
    Hoffenheim ograło 2-0 Schalke!!! Hoffenheim jeszcze w tym sezonie w Bundeslidze nie przegrało spotkania w Bundeslidze czym Schalke się pochwalić nie może, ponieważ przegralo już 3 mecze w tym sezonie ligi niemieckiej. Właściwy obrót meczu przewidzieli Pablo, Aleksandar, Nalo, Maciula, Penhal oraz Rambo. Jedynie Gazik skusił sie na wygraną Schalke, a ja na remis.
    Burnley bezbramkowo zremisowalo na swoim stadionie z Huddersfield Town!!! Oby dwa zespoły przystepowaly do meczu po remisach 1-1 w PL w zeszłym tygodniu, ale to Burnley wydawało się małym faworyrem tego spotkania, ponieważ niedawno zremisowało 1-1 z Tottenhamem, zwyciężyło 1-0 z Crystal Palace, a Huddersfield przegralo odpowiednio 0-2 z West Ham United oraz bezbramkowo zremisowało z Southampton
    Prawidłowy wynik obstawili jedynie Pablo oraz Aleksandar:)
    Śląsk Wrocław bardzo niespodziewanie zwyciężył z Lechem 2-0!!! Lech zagrał strasznie w tym meczu i nie oddał nawet jednego celnego strzału na bramkę. 2:0 to był najmniejszy wymiar kary. Śląsk w 1. połowie w zasadzie robił z Lechitami co chciał. Taki wynik trafiła tylko Abak, gratki:)
    Stuttgart u siebie podejmował Augsburg, mecz zakończył się wynikiem 0-0!!! W meczu padły łącznie 23 strzały, ale w tym tylko 4 celne! VFB wygrywał i przegrywał swe mecze na zmianę, teraz zremisował pierwszy raz w sezonie. Augsburg wygrał za to 3 ostatnie mecze. Dobry wynik spotkania trafił jedynie Włókniarz, tym większe gratki:)
    Watford zwyciężył w Walii 2-1 nad Swansea!!! Mogło się wydawać, że mecz zakończy się remisem 1-1, ale w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry Richarlison zdobył zwycięskiego gola! Mecz był w miarę wyrównany, więc remis wydawał się sprawiedliwym rozstrzygnięciem, ale ostatecznie skończyło się jak skonczylo:)
    Nikt nie wytypował własciwie tego meczu!
    Górnik Zabrze wygrał ze Szczecinską Pogonią 2-1!!! Górnik wszystkie gole zdobył w 2. połowie spotkania. W 88. minucie meczu wydawało się, że Pogoń się obudziła, zdobyła honorowego gola, ale nastąpiło to za późno by myśleć o zdobyciu punktów u siebie. Przebieg spotkania dobrze przewidział jedynie Kierowca Pociągu gratulacje:)
    Troyes zwycięża 1-0 z Metz!!! Jest to dość zaskakujący wynik, biorąc pod uwagę to, że Deplagne z Troyes w 67. minucie dostał czerwo goście grali w osłabieniu. Metz ogólnie przeważało, ale to jednak przyjezdni zdobyli zwycięskiego gola w 90. minucie, a tak dokładniej zrobił to Grandsir! Nikt nie przewidział takiego rezultatu!
    Korona ograła Wisłę z Krakowa 2-1!!! Wisła prowadziła w tym meczu 1:0 przez zaledwie 6 minut. Następnie już strzelała tylko Korona. W 37. minucie strzelił Maciej Górski, a w 56. minucie zwycięskiego gola strzelil Goran Cvijanović. Prawidłowy wynik przewidzieli Rambo, Nalo oraz Aleksandar.

#27.09. 20:45 Atl. Madryt - Chelsea X

Patrząc zarówno na wyniki z angielskich boisk i punkty zdobyte w tej kolejce wniosek jest prosty - tym razem mamy bardzo mało niespodzianek. Zwycięstwa faworytów (głównie w roli Gości), ponowny bezbramkowy remis beniaminka z Huddersfield i kolejna porażka Łabędzi - mało słów, a przekaz prosty - w tej rundzie nie opłacało się kombinować:) Najlepiej do tej pory odnajduje się w tym Fan Sparty Wrocław, któremu po piętach depczą we dwójkę: mon_cheri oraz Duker. Zostały 2 mecze: prawie wszyscy przewidują zwycięstwo Kanonierów, więc o zwycięstwie w tej kolejce zdecyduje mecz beniaminków!!