Powrót

autor: Duker | 2018-02-01, 14:40 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Witam serdecznie wszystkich. Przepraszam za długą nieobecność i że nikomu nie wspomniałem, szczególnie wszystkich organizatorów typerów w których brałem udział, ale wyszło to trochę spontanicznie. Nastąpił u mnie nagle straszny przesyt piłki kopanej i musiałem odpocząć. Doszło nawet do tego że nawet przestałem sobie kupywać popularne czasopismo "Piłka Nożna" z którego wcześniej chyba od 10 lat nie opuściłem ani jednego numeru. No ale tak to bywa. Co do typerów rzecz jasna nie wrócę już w tym sezonie do typowania nigdzie, nie powiem że nie żałuję bo z tego co pamiętam to w angielskiej lidze szło mi całkiem całkiem, lecz taka moja decyzja.
Na koniec sprawa najważniejsza - za tydzień wraca liga polska więc wracam i ja (co dobitnie pokazuje moje priorytety :D ) ale przede wszystkim... wraca Weekendowy Typer którego nadal będę prowadził i który mam nadzieję nadal będzie się cieszył dużą popularnością wśród uczestników :) Tak więc już teraz zapraszam na pierwszą rundę po przerwie zimowej bo wiele ciekawego może się wydarzyć.
Dziękuję za uwagę.
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj: