Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • bagart napisał/a komentarz do Iga Świątek krzyczała "przestań". O co chodziło polskiej tenisistce?

  To Bencic teraz jest Austriaczka? Jakiś czas temu była przez kilka lat Szwajcarką? Czy może osoba pisząca pisze bo płacą a nie, żeby pisać prawdę i tylko prawdę, z korektą i korektą raz jeszcze?

 • bagart napisał/a komentarz do Albańska federacja uderza w Polaków. Poważne oskarżenia

  @Szef na worku: szefie- bomba moniker.

 • bagart lubi Komentarz

  Tłumacząc na nasze to wina Tuska

 • bagart napisał/a komentarz do Albańska federacja uderza w Polaków. Poważne oskarżenia

  Pękł wypełniony do granic możliwości balon z bałkańskimi fekaliami i szukają środków czystości bo grożą im poważne restrykcje. W Polsce zresztą też jest nie inaczej...

 • bagart napisał/a komentarz do Polka siedziała wśród albańskich kibiców. Mówi, co się działo w trakcie meczu

  Ten stadion nie powinien być miejscem spotkania- brak dystansu do pola gry jest groźny tym bardziej, że było wiadomo, że teren jest "gorący" a nastroje z racji wagi meczu mogą wykipieć... Tu ludzie siedzą za pleksi parę metrów za linią autową! To dziwaczne. Dla podpitego kibola (a takich często nie brak) to gratka nie lada i zachęta aby wykazać się "patriotyzmem".

 • bagart lubi Komentarz

  Chce tylko przypomniec co Angole robili na Euro w tym roku ! Bojki na ulicach, dewastowanie sklepow, ulic, nie mowiac o oslepieniu bramkarza Danii !! Inny kraj za takie burdy i chamstwo dostalby bardzo wysokie kary i grzywny z walkowerem meczu wlacznie. Niestety Angole dostali tylko symboliczna kare w stosunku do swoich zachowan. Jakos o tym hipokrytyczni Angole zapomnieli.

 • bagart napisał/a komentarz do El. MŚ: wszystko już w rękach Polaków! Zobacz tabelę

  Prawda taka, że to był mecz brzydki i źle wróżący na baraże. "Młodzieżówka" biega, robi kupę dymu, jak to młodzieżówka, ale ognia z tego mało. Tak zwane "podpory" (Krychowiak, Lewandowski, Glik etc), cóż, zachowują się już jak podpory... Raczej stoją, albo jak Krychowiak ryzykują wyrzucenie z boiska za perfidne faulowanie (u ruskich się tego nauczył i weszło mu w krew). Włączono na szczęście do gry kilku młodych łamignatów, ale czy da się to oszlifować?

 • bagart lubi Komentarz

  Wygrali. Ale jeden wielki chaos na boisku I przez ponad 90 min tylko 2 strzaly na bramke Jeden Zielinskiego a drugi celny Świderskiego Z czego siieszyc Albania to nie Brazylia .

 • bagart

  Malkontent.

 • bagart napisał/a komentarz do Leżała jak znokautowana. Ronaldo wpadł w popłoch

  A przecież termin "stewardessa" jest w użyciu od dziesięcioleci? Nagły zwrot do korzeni czy lęk?

 • bagart napisał/a komentarz do Czym na co dzień jeździ Robert Lewandowski? Z zewnątrz całkiem niepozorny

  A ja myślałem, że używa influencerki.

 • bagart napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ale to jest kręt! Wie, że w Polsce stał się niewybieralny. Zresztą te polskie apanaże to mu wyrównają 3-4 dni poprykiwania w Brukseli którą w naszym imieniu zwalcza nie tylko zawzięcie ale i za żarcie. Siatkówka mu potrzebna bo to podróżnik a w tej dyscyplinie atrakcyjnych wojaży za friko (czyli nasze pieniądze) mu nie zbraknie.

 • bagart napisał/a komentarz do Wojciech Fibak komentuje zwycięstwo Igi Świątek. "To nie jest aż taki spacer jak w zeszłym roku"

  Uważam, że Iga już powinna skoncentrować się na grze pojedynczej. Czego mogła nauczyć się w deblu to chyba już się nauczyła? Debel może zacząć jej ciążyć bo granie 7 meczy w turnieju to inne obciążenie jak 14 możliwości nabawienia się kontuzji i przemęczenia w ciągu tych kilkunastu dni. Sakkari, Gauff ewentualnie Krejcikowa na drodze do finału(?) to zbyt trudny orzech do zgryzienia aby "mieć fan(?)" w relatywnie nisko płatnym deblu. A z wymienionej trójki (wszystkie tak jak Kostiuk potrafią tak jak Światek wszystko) najgroźniej wygląda szybka i najsprawniejsza fizycznie siedemnastoletnia Gauff. Ja nie widziałem u Gauff ani razu zniechęcenia, lęku czy zagubienia w grze.

 • bagart

  Brawo. Ale ja inny mecz widziałem niż ten tu relacjonowany. Znowu były nerw przy straconym kluczowym własnym serwisie w końcówkach setów. Może to być niekoniecznie brak odporności na stres a po prostu zmęczenie powodujące niszczącą w przypadku tenisa chęć zakończenia meczu jak najszybciej co wymusza przykre a niekiedy żenujące błędy (ulokowanie wysoko odbitej piłki w siatce lub return niegroźnej piłki metry poza linię). Pytanie- czy rzeczywiście Iga nadal musi grać "debilki" dla kasy czy nauki?

 • bagart napisał/a komentarz do Pokonała COVID-19 i zachwyca w Paryżu. Iga Świątek kontra 18-letnia Ukrainka

  @VbHb: To pewnie narodowy Ukrainiec. Tak samo by napisał o "swoim" narodowy Polak. Ja w swojej dociekliwości zastanawiam się, gdzie też on ten kciuk trzyma. Wyobraźnia podpowiada mi przeróżne niezbyt ciekawe rozwiązania tej zagadki.

 • bagart lubi Komentarz

  @19biegacz00: Błysnąłeś tym komentarzem jak chrząstka w salcesonie...

 • bagart napisał/a komentarz do Pokonała COVID-19 i zachwyca w Paryżu. Iga Świątek kontra 18-letnia Ukrainka

  @19biegacz00: Uważaj bo biegaczki dostaniesz od tego trzymania kciuka.

 • bagart lubi Komentarz

  Może tak qrwa wynik meczu by ktoś napisał ?

 • bagart napisał/a komentarz do Robert Lewandowski alarmuje! "Wielu ludzi o tym zapomina"

  Lubię grę Lewandowskiego i dla meczów z jego udziałem poświęcam co tydzień te cenne 100+ minut. Mam jednak propozycję- powiedz to chlopie nie dziennikarzom w Angli a robotnikowi sezonowemu zbierającemu szparagi od świtu do zmroku za marne kilka euro, archiktowi też od świtu do zmroku zasuwającemu codziennie przy projektowaniu za te polskie 5 tysięcy (zetów), o prostym lekarzu latającym od dyżuru do dyżuru 24/7 i robiącemu sobie kroplówki aby nie mdleć już wstyd wspominać. Owszem trening codzienny to rzecz wyczerpująca, ale umiar w opiniach mieć trzeba. Dużo bierzesz dużo dajesz, O.K?

 • bagart lubi Komentarz

  Jak się robota nie podoba to zmień.. 60 meczy na 52 tyg to ponad 1 na tydz... 20 mln euro rocznie za mecz w tyg i jeszcze placze

 • bagart napisał/a komentarz do Mieszana reakcja. Tak Polacy przywitali Rosjan we Wrocławiu

  Podobno sportu nie należy mieszać z polityką, ale jeśli w Mińsku Białorusini wyciągają z faktycznie porwanego samolotu zarejestrowanego w Polsce swojego opozycjonistę z oczywistym udzialem ruskich służb wywiadowczych w Grecji a dziś w Leningradzie z samolotu LOT siłą i pokazowo, prowokacyjnie wywleka się ruskiego opozycjonistę (nie w trakcie odprawy a już z pokładu polskiego samolotu!) to wg mnie ten mecz nie powinien się odbyć. Sport jest wizytówka kraju. Nieznane są nam preferencje polityczne ruskich kopaczy ale ich remis we Wrocławiu będzie wykorzystany przez putinowską propagandę. Po wspomnianym incydencie w Leningradzie nie tylko wezwać należało ambasadora postsowietów ale też zawiesić wszelkie imprezy z ich udzialem. Gwizdy konfliktu (a takowy jest) ani nie zaognią, ani niczego nie naprawią. Poczekaj co będzie się działo w Rosji jak będzie grany polski hymn. Polska jest na pozycji przegranego w tej grze z Europą jaką prowadzi Putin i najwyraźniej Putin gra polską kartą. Reakcje natomiast UE na ostatnie incydenty są co najmniej letnie.

 • bagart napisał/a komentarz do Polska - Rosja. Składy na przedostatni sprawdzian Biało-Czerwonych przed Euro 2020

  @Ski Kong: Czy świeże łuny bedo czy nie to ...sko będzie obolałe.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.