Kazimierz Klimek - lubi

 • Kazimierz Klimek lubi Komentarz

  Karczmarz z Bartkowiakiem wskoczą na 3 miejsce za jakiś czas ;]

 • Kazimierz Klimek lubi Komentarz

  Nie ulega wątpliwości,że SF z red.naczelnym od wielu lat prawie za wszystko krytykują Stal Gorzów a to rzutuje na opinię ekspertów i kibiców a nawet na szefa sędziów .Podczas niedzielnych magazynów P.Demski w sytuacjach kontrowersyjnych z udziałem zawodnika Stali G.interpretuje głównie na niekorzyść gorzowskiego zawodnika.Również przykładem tendencyjnej akceptacji jest Ekstraliga w zakresie zamiany gospodarzy meczu Sparta-Stal w sytuacji kiedy kalendarz jednoznacznie nakazywał rozegranie pierwszego meczy we Wrocławiu.
  W ostatnim magazynie żużlowym P.Demski sytuację z biegu 15 mógł zinterpretować jako dwa warianty,przed którymi prawdopodobnie stanął sędzia meczu:1/wykluczenie Milika,który nie odszedł około 1m w prawo gdzie miał dużo miejsca,2/powtórzenie biegu w pełnej obsadzie.Sędzia podjął w końcu bardziej sprawiedliwą decyzję wybierając wariant pierwszy kiedy zawodnicy Stali byli już na czele.Tym bardziej,ze:1/kontakt Milika był ze swoim zawodnikiem,2/Zmarzlik i Woffinden będąc w łuku jechali swoim torem około 1m od siebie/przecież przy dużej prędkości nie musieli być przy samym krawężniku/a Milik zamiast odejść nieco w prawo jechał za blisko Woffindena.Tomek Gollob czy inni powtórzyli tylko stanowisko P.Demskiego.

 • Kazimierz Klimek lubi Komentarz

  Ja tylko jestem ciekawy co by było,gdyby sytuacja była odwrotna i na miejscu Milika był Zmarzlik?
  Pewnie było by tak:
  - bardzo dobra decyzja sędziego
  - Zmarzlik kombinator specjalnie się przewrócił,bo widział,że jest 5-1 dla Sparty
  - dać czerwoną Zmarzlikowi
  Potem przez tydzień byłoby 20 artykułów pt.
  -Zmarzlik kombinator itp.

 • Kazimierz Klimek lubi Komentarz

  nic by ten Milik nie dal.Przeciez w Gorzowie wyszly mu dwa biegi tylko.Niech sie cieszy, bo w potworce wyciagneli na 4:2 a tak jechala Stal na 5:1

 • Kazimierz Klimek lubi Komentarz

  Dokładnie tak by było jak piszesz więc nie ma co dyskutować z kibicami z Wrocławia bo oni wiadomo będą za Milikiem

 • Kazimierz Klimek lubi Komentarz

  jest to ranking tylko i wylacznie oczami szmaty medialnej jaką są sportowe fakty.. a ich polityka jak cale wspolczesne "wolne media" maja za cel jątrzyc, dzielic i powodowac ze ludzie sobie skacza do gardeł.. to takie prymitywne ale wciaz na spoleczenstwo pieniaczy dla ktorych mowniczym eldorado stal sie internet dziala

 • Kazimierz Klimek lubi Komentarz

  Panie galewski Milik miał jeszcze pół szerokości toru gdzie mógł spokojnie jechać więc nie powtarzaj pan głupot za snafca dobruckim.Dwa lata temu Milik w półfinale tak poszerzył tor jazdy Vaculikowi że chlopina na dmuchawcach zaparkował i chociaż wtedy ważyły się losy finału sędzia bez problemów wykluczył Vaculika.Dobrucki i pan też nie przypominam sobie żeby litowali się nad Vaculem.

 • Kazimierz Klimek lubi Komentarz

  Jaka szanse mieli w 15 biegu ???? Zmarzlik z Thomsenem jechali na 5-1 ! Boli ze Stal wygrała redaktorku ? I dobrze bo ma boleć :) Jeszcze sie Torun podniesie i o czym Wy bedziecie wtedy pisac ....

 • Kazimierz Klimek lubi Komentarz

  Wg mnie sędzia ewidentnie popełnił błąd niemniej jednak nie miał on tak dużego znaczenia na rezultat końcowy bo Sparta startując w dwójkę raczej nie wygrałby 5:1. Stalowcy mieli lepsze pola startowe. Poza tym Bartek był w gazie nie wspominając o Thomsenie... z kolei Milik z 4 pola był skazany na pożarcie. Może gdyby Maciek pożyczyl sprzęt kolegom byłoby znacznie lepiej ;-)

 • Kazimierz Klimek lubi Komentarz

  To nie tylko mameja Dobrucki, ale i stękający sędzia sędziów z magazynu żużlowego. Po co on jest w ogóle w studiu, niech lepiej zajmie się produkcją tłumików.
  Mam miejsce na wejściu w pierwszy wiraż na górnej trybunie, widać było jak na dłoni, że Milik miał jeszcze sporo do dmuchawca i położył się specjalnie widząc, iż przegrywają 5:1.

 • Kazimierz Klimek lubi Komentarz

  Milik został prawidłowo wykluczony. Polorzyl sie jak tralala nie majac juz szans przedostania sie na czołową pozycje. Tyle w temacie. Myślał ze mu sie uda. Nic dziwnego w takim zachowaniu nie widze. Wielu zawodników tak robi. Albo sie uda, albo nie.

 • Kazimierz Klimek lubi Komentarz

  Ludzie!
  Czy wy nie widzieliście, że po trąceniu Milika przez Woffinden'a, Milik jeszcze przez 1 sekundę jechał płynnie, ale gdy odwrócił głowę w lewo, to zauważył, że Woffinden jedzie trzeci, jest 5-1 dla Gorzowa i ewidentnie celowo, "sam z siebie" upadł. Cwaniaczek pomyślał, że sędzia zastosuje w tym przypadku powtórkę w czterech, ale sędzia Substyk podjął dobrą decyzję i wykluczył go za kombinatorstwo.

 • Kazimierz Klimek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Kazimierz Klimek lubi Komentarz

  Skoro kontuzja lidera to nie jest osłabienie, to niech Frątczak jedzie do Lublina bez Doyle'a. Tylko na tym zyskają.

 • Kazimierz Klimek lubi Komentarz

  Fratczak przestan sie uzalac nad soba!!! Lansowales sie, jak ojciec chrzestny , robiles show wokol siebie i nic poza tym!!! Dzieki twojej pracy ZADEN zawodnik GetWell nie poprawil wynikow!!! Miej odwage, przyznaj ze to stanowisko Cie zwyczajnie przeroslo!!!

 • Kazimierz Klimek lubi Komentarz

  Mam nadzieję że od meczu ze Spartą Twój wynik będzie powtarzalny.
  Powodzenia Peter!

 • Kazimierz Klimek lubi Komentarz

  A czy ktoś kazał Sparcie kombinować z torem u siebie? Teraz zostało Ci tylko ....gdybanie

 • Kazimierz Klimek lubi Komentarz

  Słuszna decyzja. Tylko jedno ale. Dlaczego kartki oglądają tylko zawodnicy Torunia ? A inni np Miesiąc otrzymują za to samo tylko ostrzeżenie ?
  A zresztą wisi mi to. Już się przyzwyczaiłem.

 • Kazimierz Klimek lubi Komentarz

  Fratczak to nie problem.Problem to p.Terminski.On jest wlascicielem i to on odpowiada przed mieszkańcami Torunia za toruński zuzel.Jak spartoli to beknie.Pan Terminski trzyma nieudacznikow i niedorajdy w składzie,on sciaga zawodnikow 40+ i chce udowodnić ze stare dobre to nie tylko wino.Bzdura ze nie szkoli juniorow.On to robi NIEUDOLNIE.Karol Zabik to taki trener jak z reklamówki walizka.Trzeba postawić ich pod sciane jak garbatego aniołka i tak długo walic w leb az się wyprostuje.Zly Aniolek to ch …...nie aniołek.Wlasciciel tez.P.S.jak Torun spadnie to pobyt w 1 lidze będzie kilkuletni.Stare dziady odejda i zostanie pusta Motoarena.

 • Kazimierz Klimek lubi Komentarz

  Przed sezonem pisałem, że mecz Jacka w Lublinie, będzie jego ostatnim jako menadżera Get Wellu. Niedługo przekonamy się czy miałem rację. Po tym sezonie Toruń wita się z Nice 1. LŻ. Jak mówią najtwardsze dziewice: "Kiedyś musi być ten pierwszy raz".