Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Janusz-Witold Bober napisał/a komentarz do Złoty But: Cristiano Ronaldo coraz bliżej Roberta Lewandowskiego

  Co by tu nie mówić ale Francuzi w naszej historii zapisali wiele chlubnych i parszywych kart i tak się składa że pamięta się te nie chlubne a ta decyzja no cóż do chlubnych nie należy może kiedyś będzie coś od nas zależało?

 • Janusz-Witold Bober

  Ten człowiek na piłce zęby zjadł ale na polityce się zna jak świnia na logarytmach

 • Janusz-Witold Bober lubi Komentarz

  Panie Tomaszewski, proszę powiedzieć co takiego w swojej 5 letniej kadencji zrobił A.Duda?
  Jak wyglądała jego kampania wyborcza? Ok., najważniejsze co zrobił Panie Tomaszewski to przypomnę najważniejsze rzeczy:
  1. Ułaskawił Kamińskiego i Wąsika, chociaż nie mieli jeszcze prawomocnych wyroków;
  2. Przyjął ślubowanie od sędziów dublerów,
  3. Przyjął ślubowanie (ukradkiem w nocy) od Stanisława Piotrowicza na sędziego TK,
  4. Ułaskawił pedofila,
  4. Wreszcie podpisał ustawę 2 mld zł dla TVP, zamiast na onkologię. Ta TVP zasilona taką sumą pieniędzy, wylewając codziennie hektolitry pomyj propagandy na konkurenta PAD, wyniosła jak Pan to nazwał tego "syna Lecha Kaczyńskiego" do zwycięstwa.
  Reasumując tak po sportowemu Panie Tomaszewski, to nie była czysta gra. Trener Górski nie powiedziałby, że piłka jest okrągła a bramki są dwie, bo była tylko jedna bramka i do niej grały cała machina rządowa wraz z kościołem katolickim.
  Kiedyś Pana lubiłem, ale od momentu kiedy zryła Panu beret ideologia PiSu, powstrzymując się od bardziej dosadnych określeń dodam tylko, że już Pana nie lubię.
  P.S
  Czuję niesmak i obrzydzenie do tego typu felietonów, które mieszają brudna politykę ze sportem. No chyba, że w zamiarze jest też upolitycznienie sportu.
  Sportowe Fakty jeszcze trochę i też staną się tubą propagandową rządu.

 • Janusz-Witold Bober lubi Komentarz

  Pytanie, co mógł zrobić zawodnik, który wyczerpał wszystkie możliwości dogadania się normalnie, po cichu, poza mediami - a jest krzywdzony? Krzywdzona też jest polska reprezentacja, bo to ją osłabia . Osłabia ją brak jednego z najlepszych zqawodników, osłabia ją brak kapitana. Osłabia ją uległe wobec władzy postępowanie trenera, osłabiają ją przepychanki. Tak się dzieje, że tylko niezależne media mogą jej pomóc.

 • Janusz-Witold Bober lubi Komentarz

  Trener mógł stanąć po stronie tego, kto ma rację i kto przyczynia się do sukcesów zespołu. Ale stanął po stronie tego, kto mu płaci.

 • Janusz-Witold Bober lubi Komentarz

  Trenerze Mike'u Taylor ! Okazało się, że NIE MASZ JAJ !
  ... To jak ich możesz wymagać od swoich zawodników???

 • Janusz-Witold Bober lubi Komentarz

  Kończ Waść, wstydu oszczędź. Przeciętny trener i jeszcze bardziej przeciętny człowiek, jak się okazuje. Szczyt buty i bezczelności w ten sposób potraktować zawodnika, dzięki któremu osiągnął życiowy sukces jako trener. To oświadczenie to nic innego jak okazywanie wdzięczności Prezesowi za podpisanie nowego kontraktu ze Związkiem. (komentarz ze strony PolskiKosz .PL)

 • Janusz-Witold Bober lubi Komentarz

  Teraz wszystko zalezy od graczy, czy sa jeszcze chlopcami czy juz mezczyznami. Nie wyobrazalbym sobie wspolpracy z takim " trenerem".

 • Janusz-Witold Bober lubi Komentarz

  Piz...a nie trener

 • Janusz-Witold Bober lubi Komentarz

  Rozumiem, że nie jest fajnie być złapanym ze spuszczonymi spodniami, ale co ten Taylor prdl..? Nie powołują Adama do kadry, trener opowiada, że to dlatego, że musi odpocząć. Później pisze, że niech Adam rozwiąże swoje problemy ze związkiem, ale w innym akapicie, że on podjął decyzje autonomicznie. No i to Adam ma zadzwonic do prezesa?! To co pisze, nie trzyma sie kupy. Wstyd trenerze!

 • Janusz-Witold Bober lubi Komentarz

  Waczyński nie lubi się z Taylorem I po co obaj ściemniają. Po męsku to powiedzcie jak u nas na osiedlu załatwiamy takie sprawy. Nie trafił Adam na swojego trenera I tyle...

 • Janusz-Witold Bober lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Janusz-Witold Bober lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Janusz-Witold Bober napisał/a komentarz do F1: dzień, w którym pękło niebo i załamał się świat Roberta Kubicy. Jeden rajd zabrał mu wszystko

  Przykre to ale według tego co czytałem w tej sprawie to chyba nie musiał brać udziału w tym wyścigu ja rozumie pasję ale u takich ludzi powinien zawsze ważyć rozsądek i pewne ramy mówiące co wolno a co nie.

 • Janusz-Witold Bober lubi Komentarz

  Co wy chcecie od tego Kuby Błaszczykowskiego? Popatrzcie lepiej na Lewego , który z kilku metrów przed bramką nie potrafił strzelić bramki główką . Kuba by na pewno nie zmarnował takiej okazji . Lewy może być idealny u siebie w Klubie germańskim , ale nie w polskiej kadrze. Nie wiem jakim cudem on znalazł się w nominacji wśród 50 - ciu najlepszych kopaczy. Albo tak strzela żeby nie strzelić. Piątek , Zieliński i Milik też są dobrzy w swoich klubach a w reprezentacji nie potrafią już nic zrobić. A sam trener Brzęczek w ogóle nie nadaje się na trenera. Taka jest prawda. Wiadomo,że Kuba sam nie wygra meczu .

 • Janusz-Witold Bober lubi Komentarz

  Dobrze ktoś napisał że Błaszczykowski z kontuzją grał tak jak pozostała 10 bez kontuzji ): Ta drużyna potrzebuje trenera bez kontaktów zażyłości i układów. I bez prezesa Bońka, któremu władza zasłoniła jaki ma bur€&@; w PZPNie

 • Janusz-Witold Bober lubi Komentarz

  Powinni od nich wyegzekwować cała wyłudzona kasę !

 • Janusz-Witold Bober lubi Komentarz

  Powinni skonfiskować ich majątki na sumę wyłudzonych pieniędzy, a jak ptzepisali na kogoś to tamty odebrać przecież to były pieniądze z przestępstwa, a co zrobią przesłuchają i puszczą, ale na 3 miesiące posadzą, a kasy nie odzydkają. Paranoja, żadna kara

 • Janusz-Witold Bober lubi Komentarz

  Wpakowac wszystkich odpowiedzialnych do pudla, bez najmniejszych skrupulow.

 • Janusz-Witold Bober napisał/a komentarz do Eliminacje Euro 2020. Polska - Austria. Dawid Kownacki: Zagrałem słabo

  Kownacki swoje popełnił błędy, lewy nie trafia do bramki, Grosicki zachłanny na strzelenie bramki nie dostrzega że kolega jest lepiej ustawiony i mógł to zrobić lepiej reszta też marnie ogólnie coś brzęczy źle.

 • Janusz-Witold Bober napisał/a komentarz do Eliminacje Euro 2020. Polska - Austria. Paweł Kapusta: Jerzy Brzęczek nie potrafi (komentarz)

  Od początku było wiadomo że to nie trafiona kandydatura ale w naszym futbolu cały czas czekamy na cud a cudów nie ma na zawołanie trafiamy na przeciwnika renomowanego i kłopot tylko w jakim stylu i jeszcze jedno nie którzy w reprezentacji zaczynają gwiazdożyć przydało się by im dać snickersa.

 • Janusz-Witold Bober lubi Komentarz

  Przeciez to jest jakas masakra!!! Mamy zawodnikow ktorzy licza sie na SWIECIE w tej dyscyplinie!!! Nie rozumiem jak mozna grac taktycznie tak beznadziejnie i nie wykorzystac potencjalu ktory posiadamy!!! Szanuje Blaszczykowskiego ale Wujek Brzeczek tylko chce jemu srubowac rekord w reprezentacji. Nie jest w stanie przegonic Lewandowskiego!!! Patrzmy na reprezentacje a nie na rodzine Panie Brzeczek!!! Wisla Krakow z byle grajkami gra super dla oka pilke. To co robi trener Stolarczyk to Pan Brzeczek powinien sie uczyc od niego.

 • Janusz-Witold Bober lubi Komentarz

  W stosunku do meczów z wiosny zamiast postępu mamy regres, czy prezes piłki nożnej Pan Zbigniew Boniek tego nie widzi jeżeli nie to powinien się podać do dymisji
  bo na dymisję trenera niema co liczyć, chodzi jak zwykle o kasę.

 • Janusz-Witold Bober lubi Komentarz

  Panie Boniek obudź się Pan.Zabral si€ Pan teraz. za reklamy ?Pieniędzy nrakuje??Znajdź Pam lepiej dobrego trenera.Bo to już jest katastrofa i będzie jeszcze gorzej.!!!!

 • Janusz-Witold Bober lubi Komentarz

  W siatkówce męskiej czy w koszykówce - trenerów reprezentacji szuka się miesiącami i celuje się w najwyższą światową półkę. W piłce nożnej gdzie w grze jest o wiele więcej pieniędzy, w tym niestety budżetowych, mamy za trenera Brzęczka ??? To samo z siebie wydaje mi się być bardzo dziwne. Nie stać PZPN na zatrudnienie fachowca na jakimś poziomie ? Naprawdę polska myśl trenerska jakaś tam jest ale cudów w światowej piłce czy nawet europejskiej piłce nie czyni i raczej nigdy nie czyniła.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.