MDmaster - lubi

 • MDmaster lubi Komentarz

  mieszkam między Kędzierzynem a Jastrzębiem wybrałam Skre

 • MDmaster lubi Komentarz

  28 marca bieżącego roku rzeczywiście jesteście mistrzami, ale chyba Rzeszowa, znowu się zaczyna ten kretyński tekst... Resovia będzie raczej MP, więc kolejny rok trzeba będzie tego słuchać.

 • MDmaster lubi Komentarz

  Mina Mariusza przez całe spotkanie mówiła- "Trener, K*rwa, weź mnie w końcu zdejmij z boiska.." Conte zajechany, mimo to fighter z niego niezły i walczył do końca. Błędem był powrót do pierwszej 6 po drugim secie. Włodarczyk super zmiana, a Muzaj w nagrodę za efektywną grę dostał ławę i wynik jaki jest, każdy widzi. Chłopaki niech pośpią ze 2 dni, niektórzy nawet 3 i spokojnie dadzą radę w następnych meczach, bo na razie kiepsko z regeneracją.

 • MDmaster lubi Komentarz

  jedynie Wlazły i Wrona zagrali nieźle, reszta do poprawy..bardzo słaby mecz Tille i w przyjęciu i w obronie(te kiwki Atanasijevicia już chyba nie mogły być wyższe), no i niestety najgorszy mecz w sezonie Marechala..nie wychodziło mu kompletnie nic i to że on grał cały mecz to niestety pokazuje, że przy tej nieobecności Winiarskiego trochę bida na ławce Skry..

 • MDmaster lubi Komentarz

  Smieszny zespol ten Perugia. 70% Atanasijevic i 30 % Fromm. Nie ma Atanasijevicia nie ma Perugii. Jestem przekonany,ze jak w Lodzi przy 12 tys najlepszych kibicow zatrzymamy Serba to bedzie gladkie 3:0. De Cecco gra bez filozofii. Do serba na podwojny i potrojny i moze sie uda.
  P.s; brawo do resoviimi zaksy.

 • MDmaster lubi Komentarz

  Jest taka maść, tylko jak ona się nazywała...

 • MDmaster lubi Komentarz

  Ale to dzięki Polsatowi chociaż niektórzy mogli obejrzeć mecze MŚ! Polsat jest stacją prywatną i musi zarabiać im dotacji z abonamentu nikt nie daje, a gwarantuję Tobie, że jakby to było możliwe finansowo to mecze leciałyby w otwartym kanale! Pretensje o brak transmisji kieruj do TVP, która to ma misyjny obowiązek transmitowania takich imprez ale oni wolą msze z Watykanu lub Korei transmitować niż ważne wydarzenie sportowe. Polsat chciał im odsprzedać po cenie zakupu te prawa ale TVP nie było zainteresowane, również nasze władze, które teraz tak się fotografują z siatkarzami nie dorzuciły do tej imprezy zbyt wiele. Tusk podobno znalazł raz 15 minut czasu na rozmowę z prezesem związku i prezesem Polsatu. Wszyscy wieszają psy na Polsacie ale to dzięki nim oglądaliśmy mecz otwarcia i finał w otwartym kanale, a pozostałe mecze każdy komu zależało mógł obejrzeć w płatnych kanałach.

 • MDmaster lubi Komentarz

  Ogłaszam wszem i wobec, że tylko idioci i prowadzeni szaleńczą nienawiścią do obcych narodów (tutaj akurat Rosjan) życzą Rosji porażki w dzisiejszym meczu!

 • MDmaster lubi Komentarz

  Bando hipokrytów - jakie obraził? Od dawna wiadomo, że mamy szeleszczący język i wielu zagranicznych o tym mówi, a że mają w Rosji słowo na to, to co z tego? Lubicie robić Pudelka tutaj? Droga bando hipokrytów - kto nigdy nie nazwał obcokrajowców od żabojadów, żółtków, szwabów, rusków - niech pierwszy rzuci kamieniem. Kto nigdy nie naśmiewał się z języka czeskiego?! Lubicie się nakręcać internetowe pieniacze? Wygwizdać - tylko tyle potraficie, a Rosja i tak wygra, bo to tylko ich nakręca. Nie chodzi w jego wypowiedzi o cechy narodowe, a o język sam w sobie. Można to odebrać też jako "Polaczek" tak jak wielu mówi "Rusek" - ta sama sytuacja. Ponadto - pada tam słowo, że "jest mu żal Polaków" - co jest też nie do końca poprawne ponieważ słowo obidno nie jest jednoznaczne i ta wypowiedź nie powinna być traktowana dosłownie - można tam znaleźć "poczucie krzywdy", uczucie żalu - co w wolnym tłumaczeniu brzmi : "przykro z powodu [żal] Polaków", bo są gospodarzami, a trafili do "grupy śmierci". Ponadto - nawet jak miał coś złego na myśli - to w pełni go rozgrzeszam - przez to jak nasza banda buraków [ rzekomo prawdziwych kibiców ] nie potrafi się zachować na stadionach. Dalej - wygwiżdżcie ich hymn, ich samych.

  Czekam na minusy i wyzwiska od rusków, czy jakiegoś miłośnika Putina. Upolityczniajcie.

 • MDmaster lubi Komentarz

  Prędzej czy później do tego by doszło no teraz będzie prawdziwa siatkówka ,przegrać z takimi zespołami to żaden wstyd ale wygrać z nimi i to jeszcze na mistrzostwach to jest sztuka .

 • MDmaster lubi Komentarz

  Nie jest sztuką wygrywać gdy wszystko się udaje, prawdziwa sztuka to przełamać własne słabości i pokonać rywala gdy właśnie nic nie działa jak powinno. Paradoksalnie to może być cenne zwycięstwo które mocno podbuduje morale.

 • MDmaster lubi Komentarz

  Rozumiem, że lubisz oglądać dotykających się facetów, ale nie musisz się z tym odnosić na forum. :)

 • MDmaster lubi Komentarz

  Nikt by tego lepiej nie wymyślił.! XD

 • MDmaster lubi Komentarz

  Jeżeli Pawłow nie jest atakującym z najwyższej światowej półki...to Konarski gra jak junior

 • MDmaster lubi Komentarz

  Mogą trochę boleć te plasy ze strony (i to kogo) Zajcewa które wpadały nam w boisko a NIE POWINNY

 • MDmaster lubi Komentarz

  Mam nadzieję, że Skra nie powtórzy błędu Zaksy i utze nosa butnym Rzeszowiakom zdobywając tym samym tytuł.

 • MDmaster lubi Komentarz

  No w polsce też około 90% jest o piłce nożnej, a reszta o innych sportach. Tylko hiszpanie odnoszą sukcesy w piłce nożnej, a nasi kopacze niestety nie.

 • MDmaster lubi Komentarz

  Skra zagrała dzisiaj jak prawdziwy Mistrz Polski. Czy z Akhremem wyglądałoby to inaczej? Pewnie tak, ale nie ma co gdybać. Moim zdaniem już przejście ZAKSY po takim dołku jaki mieli było sukcesem, więcej z tej drużyny trudno będzie wykrzesać.

 • MDmaster lubi Komentarz

  Wenta też się zrzekł kiedyś polskiego.I startuje do Euro-kołchozu .Ruskie teraz to dają każdemu.By wymówił tylko dziękuję po rosyjsku.Ludzie to umieją z siebie zrobić szmatę dla zysku.

 • MDmaster lubi Komentarz

  Z przebiegu meczy 3pkt zasłużone, bo jakby Pawela był Demjanem to do przerwy powinno być 2:0 dla TSP:D Co do sędziowania to z Lechem okradli tu dali jest na 0