Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • fidzi lubi Komentarz

  jeżeli p. Kępa zaprasza wszystkich na zawody, to się pytam, jeśli przyjadę, a mam ponad 700 km do Lublina, to czy gwarantuje mi pan panie Kępa, że dostanę bilet i wejdę na zawody ?, czy też pana słowa są tak samo warte co szefa pewnego rządu, który oznajmił, że koronawirusa już nie ma i możemy iść na wybory.

 • fidzi lubi Komentarz

  Dzięki Matej!!! Wbrew pozorom i plotkom byłeś dobrym duchem drużyny i pomocny kolegom z zespołu.Na długo zostanie w pamięci 18 pkt w meczu z Unią Leszno.

 • fidzi lubi Komentarz

  Jak bedzie KK w Lublinie to odsprzedam 2 karnety!!!

 • fidzi napisał/a komentarz do Żużel. Motor Lublin podjął decyzję ws. Mateja Zagara

  Bardzo zła decyzja, przykro to mówić ale Zagar jest zdecydowanie lepszy od MM.

 • fidzi lubi Komentarz

  Gdyby nie podpalenie rozdzielni, wypowiedzenie holdera, wstawianie ZZ w momencie gdy Woźniak i kk grzali ławę. Gdyby ZGODNIE z REGULAMINEM !! Częstochowie przyznano walkower za podpaloną rozdzielnie to kobylaki, kargulowe plemię zajmowało by dziś. 7 miejsce - tuż obok Rowu z którym jako jedyni przegrali w tym sezonie

 • fidzi lubi Komentarz

  "Był nawet plan, żeby zrobił taśmę, a później zrezygnował..." Kombinatorzy!

 • fidzi lubi Komentarz

  Nie wychwalajmy sie ,bo obie drużyny zasługuja na PO i szacunek ,a nie jakieś goscie covid 19,typu koszuf czy wrocek,pozdrawiam Polski seedway czyli zużel...

 • fidzi napisał/a komentarz do MrGarden GKM Grudziądz - Motor Lublin

  @Sinus: i tak zapewne będzie

 • fidzi napisał/a komentarz do MrGarden GKM Grudziądz - Motor Lublin

  @Wieczny Lowca: rogacza masz w domu, nie wiedziałeś biedaku?

 • fidzi lubi Komentarz

  no to znowu wszystko zorganizowane pod kombinatorów z wrocławia-najpierw chcieli zagranicznego juniora-nie wyszło,to zrobili sobie polskiego juniora z importu,załatwili drabikowi cały sezon bez zawieszenia,potem byli goście bo skład okazał się za słaby na postawione cele,teraz 2X przełożony mecz z grudziądzem-będą wiedzieć wcześniej gdzie są bo będzie już po domowym meczu z gorzowem,potem zobaczą jak pojechał motor i czy muszą załatwiać wygraną z grudziądzem,czy nie-bo wystarczą im pewne punkty z ROWem- cały wielki taktyczny plan wrocławia przy błogosławieństwie centrali-który inny klub ma takie możliwości??,a wystarczyłoby aby było nieco sprawiedliwiej-po sportowemu-najpierw jedzie w grudziądzu wrocław-wtorek,a później lublin-środa-bo tak wynika z ułożonej tabeli meczowej przed sezonem 2020-ale nawet takie oczywiste rozwiązanie jest nie do przyjęcia we wrocławiu i w centrali będącej pewnie agendą wrocławia-a przecież ci panowie powinni być tacy sami dla wszystkich klubów i stać na tzw.straży by nikt nie był pokrzywdzony-przecież chodzi w końcu o SPORT,a może tylko mi się tak wydaje i sport nie jest głównym motywem,to w co my się w końcu bawimy -halo,halo- jest w tym jeszcze trochę SPORTU?,czy całkiem zdechł?

 • fidzi lubi Komentarz

  no to znowu wszystko zorganizowane pod kombinatorów z wrocławia-najpierw chcieli zagranicznego juniora-nie wyszło,to zrobili sobie polskiego juniora z importu,załatwili drabikowi cały sezon bez zawieszenia,potem byli goście bo skład okazał się za słaby na postawione cele,teraz 2X przełożony mecz z grudziądzem-będą wiedzieć wcześniej gdzie są bo będzie już po domowym meczu z gorzowem,potem zobaczą jak pojechał motor i czy muszą załatwiać wygraną z grudziądzem,czy nie-bo wystarczą im pewne punkty z ROWem- cały wielki taktyczny plan wrocławia przy błogosławieństwie centrali-który inny klub ma takie możliwości??,a wystarczyłoby aby było nieco sprawiedliwiej-po sportowemu-najpierw jedzie w grudziądzu wrocław-wtorek,a później lublin-środa-bo tak wnika z ułożonej tabeli meczowej przed sezonem 2020-ale nawet takie oczywiste rozwiązanie jest nie do przyjęcia we wrocławiu i w centrali będącej pewnie agendą wrocławia-a przecież ci panowie powinni być tacy sami dla wszystkich klubów i stać na tzw.straży by nikt nie był pokrzywdzony-przecież chodzi w końcu o SPORT,a może tylko mi się tylko wydaje i sport nie jest głównym motywem,to w co my się w końcu bawimy -halo,halo- jest w tym jeszcze trochę SPORTU?,czy całkiem zdechł?

 • fidzi napisał/a komentarz do Moje Bermudy Stal Gorzów - RM Solar Falubaz Zielona Góra

  Brawo Gorzów. Tak się jeździ u siebie.....

 • fidzi lubi Komentarz

  Niestety ale 19 punktów to będzie za mało, w sytuacji gdy Leszno, Częstochowa, Wrocław i pewnie Zielona Góra zdobędą bonusy w meczach z Motorem. Można przegrać, ale to co było wczoraj, wygląda raczej na głęboki kryzys. Patrząc na formę Michelsena i Zagara w GP, już nie wyglądało to dobrze. Można oczywiście przyjąć, że nie zawsze start w GP jest tym najważniejszym celem zawodnika, zwłaszcza gdy i tak wiadomo, że nie ma szans walki o najwyższe cele. W przypadku Zagara tak wyszło i wczoraj zawalczył i obok Trofimowa był jedynym jasnym punktem. Niestety dla MM, brak formy z GP przeniósł się na domowy tor. Zresztą od jakiegoś czasu nie jest już takim mocnym punktem drużyny. Do tego fatalna dyspozycja Łaguty, zupełnie bezużyteczny Miesiąc i Lampart, który po zeszłym sezonie bardzo obniżył loty. Lampart to chyba największy zawód, zawodnik w tym sezonie nic nie rozwinął się, ale raczej cofnął, nie wiem czy to wina diety, ale zbiegło się to w czasie. Rotacja raz Miesiąc raz Jamróg, może też nie dawać szans na budowanie formy. Jechać mecz raz na 2-3 tygodnie, czy to dobre rozwiązanie? Najlepszy trening to mecz. Dowód na to, to postawa Doyle'a, który gdy tylko zaczął jeździć w Szwecji, to zaczął iść w górę z wynikami. Wszystko razem nie napawa optymizmem.
  Żeby wygrać w Grudziądzu musi być mocny zespół, czy wystarczy czasu na odbudowanie się???

 • fidzi napisał/a komentarz do Motor Lublin - Eltrox Włókniarz Częstochowa

  @szachimat: i niech bierze i tak wszyscy wałki kręcą

 • fidzi napisał/a komentarz do Motor Lublin - Eltrox Włókniarz Częstochowa

  róbcie dalej taki beton w Lublinie, jeszcze na Częstochowe. BRAWO!!!

 • fidzi lubi Komentarz

  zakończyć już mecz i starczy

 • fidzi napisał/a komentarz do Motor Lublin - Eltrox Włókniarz Częstochowa

  parodia żużla od strony Lublina

 • fidzi napisał/a komentarz do Motor Lublin - Eltrox Włókniarz Częstochowa

  wstyd Motor wstyd !!!

 • fidzi lubi Komentarz

  Jeszcze tylko trzy walkowery i Stal będzie przed Lesznem!

 • fidzi lubi Komentarz

  "...dobre imię PGE Ekstraligi..." - a to dobre! :D

 • fidzi lubi Komentarz

  Walkower powinien być i jeszcze dotkliwa kara pienięzna dla prezesa Świącika , dlaczego prezes bez uzgodnienia z trenerem kazał zbronować tor , choć wiedział ze we wtorek mają być opady deszczu i jeszcze do tego bez powiadomienia władz ekstraligi kazał dosypać mączki na tor ewidentna wina prezesa i przez niego klub moze nie wejśc do play-offów .

 • fidzi napisał/a komentarz do Moje Bermudy Stal Gorzów - MrGarden GKM Grudziądz

  Rysiu rękawiczek zapomniałeś !!!

 • fidzi napisał/a komentarz do Moje Bermudy Stal Gorzów - MrGarden GKM Grudziądz

  @Lugano: miałem to samo napisać. Ale gościo, niedopieszczony chyba

 • fidzi napisał/a komentarz do Żużel. Skoro Stali nie ukarano walkowerem, to Włókniarza też nie można. Prezes Świącik nikogo nie chciał oszukać

  Banaś con ty chłopie porównujesz, ośmieszasz się na maxa. Jak tam u Was wszyscy radni są tacy łebscy to gratuję !!!.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.