Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • MariuszFan ZG napisał/a komentarz do Komarnicki dla SportoweFakty.pl: Cygaro odpaliłem i odpalę jeszcze raz...

  Na wstępie gratulacje dla gorzowa że w końcu dostali się do upragnionego finału.
  Tylko nie rozumiem tego optymizmy Władka bo tak obiektywnie patrząc to niestety Falubaz nie był żadnym przeciwnikiem w tych półfinałach. O ile jeszcze w zielonce w trójkę dali radę wstać z kolan to dzisiaj ten mecz wogóle nie miał sensu. I trzeba uczciwie powiedzieć że to falubaz był cienki mino ogromnej woli walki. Gorzów był do rozjechania bez problemów w jednym jak i w drugim meczu. Nie pokazali nic nadzwyczajnego. Ja już nawet nie mówię że jak by był AJ bo w staleczce nie było Zmarzlika. Ale jak by te dwie nasze sieroty (davidson, holta) zrobiły chociaż po 6 punktów to wynik byłby zupełnie inny. Więc jeśli staleczka trafi na rozpędzający się apator to cienko to widzę. Choć wolę chyba z dwojga złego żeby złoto zostało w lubuskim. Ot taki ze mnie lokalny patriota :)
  Pozdro dla normalnych kibiców.

 • MariuszFan ZG napisał/a komentarz do Śp LEE RICHARDSSON. Fałsz i obłuda!

  To zasługa bardziej popularności niż zasług. A Polacy jak to Polacy ze skrajności w skrajność... Od tak już nasza natura....

 • MariuszFan ZG napisał/a komentarz do Zengota: Potwierdziłem swoją formę

  Brawo Grzesiu widzę że wszystko idzie w dobrą stronę. Tylko jak do zielonki przyjedziecie to daj nam fory tak po starej znajomości :)

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.