ułan-GRUDZIADZ - lubi

 • ułan-GRUDZIADZ lubi Zdjęcie

   

 • ułan-GRUDZIADZ lubi Eliminacje Złotego Kasku w Grudziądzu

 • ułan-GRUDZIADZ lubi Komentarz

  Kiedyś Buczek mówił,że jak Grudziądz awansuje do ekstraklasy to wróci,słowa dotrzymał :) Za to szacunek.Pewnie sam się nie spodziewał ,że tak szybko.

 • ułan-GRUDZIADZ lubi Komentarz

  Sam słyszysz jak prezesi innych klubów wypowiadają się o 1,5k .Że rzeszów psuje rynek ofertami. coś zmontują... Tylko u nich nawet banda zbójów zmieni się w kupkę miękkich chu*ów....

 • ułan-GRUDZIADZ lubi Komentarz

 • ułan-GRUDZIADZ lubi Wybór zastępcy Bjerre został dokonany - rozmowa z Adamem Skórnickim, menedżerem Fogo Unii Leszno

 • ułan-GRUDZIADZ lubi Komentarz

  potwierdzam. Rujner podpisuje w Rzeszowie. Będzie godnie zastępował Sówkę- niedoszłego mistrza świata i całego województwa ..

 • ułan-GRUDZIADZ lubi Komentarz

  Mając do wyboru Pedersena,Hampela czy Buczka,wybór jest jasny-Krzysiek Buczkowski.Idol Grudziądzkiej publiczności.

 • ułan-GRUDZIADZ lubi Komentarz

  Cudnie. Brawo Stal! Swoją drogą- Duzersa chwycili i nagle cała Zielonka stanęła. Przypadek? Co wymyśli filar moralny polskiego żużla tym razem? Za twardo, za miękko, za mokro, za sucho, za ciepło, za zimno, zupa za słona, czy koksu nie dowieźli?

 • ułan-GRUDZIADZ lubi Komentarz

  jedynym który nie zawalił jest Emil.. więc dla niego w nagrodę powinien być występ w meczu przeciwko drużynie z Gdańska.. dla mnie skład powienien wyglądać następująco:

  9. Przedpełski
  10.Fricke
  11.Fajfer
  12.Kułakow
  13.Sajfutdinov
  14.Krzyżanowski
  15.Wolender

 • ułan-GRUDZIADZ lubi Komentarz

  Joanna Michalska-Chrzanowska-Watt

 • ułan-GRUDZIADZ lubi Zdjęcie

   

 • ułan-GRUDZIADZ lubi Unibax Toruń - Stal Gorzów 55:35

 • ułan-GRUDZIADZ lubi Komentarz

  ... i co, nie podoba się?;] Nareszcie żużel zagości w teatrze, bo do cyrku to już częstokroć się dobija - i to skutecznie:/

 • ułan-GRUDZIADZ lubi Komentarz

  Śmiej się śmiej Mroczka ,zapomniał wół jak cielakiem był.poczekamy ,pożyjemy zobaczymy jak to bedzie w tym Twoim Wybrzeżu jak im kasy zbraknie,jeszcze będziesz na kolanach błagał żeby Cię do Grudziądza przyjeli.Zobaczymy ile zrobisz pkt jak na MA przyjedziesz.Zdrówka życzę i sezonu bez kontuzji.

 • ułan-GRUDZIADZ lubi Komentarz

  spadaj "kalafiorze" na pole 2 ligowe

 • ułan-GRUDZIADZ lubi Komentarz

  Pewnie , że wrzucę :)

  Właśnie wrócilem ze sparingu Włókniarz Częstochowa - GKM Grudziądz , pogoda świetna na ściganie, słońce oraz delikatny zimny wiaterek.
  Udało mi się porozmawiać z Nermarkiem PO POLSKU , zażartowaliśmy sobie w sprawach punktowych i obiecywał mi komplet hehe :D Prawie mu się udało.
  Tor z mojej perspektywy był jeszcze twardszy niż wczoraj na zawodach el.IMEJ , także generalnie liczył się start.
  Wynik nie odzwierciedla tego co działo się na torze, może wynik nie jest pozytywny ale potraciliśmy troszkę punktów m.in defekt Jelenia na prowadzeniu , błąd Nermarka w pierwszym swoim starcie gdzie wyprzedził
  Jabłońskiego , a potem to stracił i to samo w końcowych biegach gdzie spokojnie jechaliśmy na 5:1 i nie wiem jak to się stało , że go wyprzedził Holta z Malczewskim. Nieporozumienie w 15 biegu , nasi widzieli jak upada Kildemand na tor i puścili gaz , sędzia nie przerwał biegu i Kościuch był na tyle szybki , że wyprzedził Holtę na ostatnim łuku ale ten odparł ten atakt dosłownie przed metą .

  Jeleniewski - jestem spokojny o niego , dziś praktycznie nie do zatrzymania , atmowe starty , płynna jazda i bardzo szybki.
  Karpov - atom , bomba itd. Ogólnie bardzo szybki dobre starty . W pierwszym biegu , pomimo , że zdobył 0 to walka była od startu do mety pomiędzy czteroma zawodnikami i ktoś musiał być ostatni , trafiło na Andrzeja.
  Kościuch - z początku nie wiedział jak jechać , z każdym biegiem wyglądało to co raz lepiej , waleczny i nie odpuszczał nawet na sekundę.
  Nermark - spodziewałem się czegoś więcej . Widziałem go na kilku meczach we Włókniarzu z 2011 roku i to nie jest ten sam zawodnik .Starty dobre ale na trasie bez wyrazu. Wydaje się , że musi jeszcze się wjechać , bo dziś oprócz tego brakowało mu szczęścia, pomimo , że zdobył tylko 2 punkty , to akurat jego widzę w składzie na mecz .
  Dryml - pomimo , że zrobił 8 punktów to bardzo słabo to wyglądało w jego wykonaniu , praktycznie kurczowo się trzymał krawężnika i go mijali po szerokiej , gdy jechał z 4 pola i zdobył 3 punkty to jechał w miare poprawnie ale to był tylko ten jedyny bieg gdzie można napisać coś pozytywnego.

  Nowak - wczoraj fajnie jechał , walczył był szybki , dziś wyglądało to troszkę gorzej ale nie odstawał od Łęgowika , Malczewskiego.
  Trzensiok - wczoraj piękna walka z Przedpełskim ale popełnił błąd. Dziś w miarę starty , trochę zabijaka na torze
  Bober - płynna nienaganna jazda lecz bezbarwnie na tle starszych kolegów , ale on ma dopiero 16 lat i nie jeździł wcześniej w Częstochowie.

  Między biegami można było zobaczyć biegi spod taśmy Drabika,Rujnera,Niedzielskiego i Polisa.
  Drabik praktycznie wszystko wygrywał , Polis raz przegrał z Niedzielskim. Są młodymi zawodnikami ale jakbym miał się czegoś uczepić to sylwetki Rujnera,Niedzielskiego , a Polisa , Drabika " Piekło , a niebo " Dziękuje.

 • ułan-GRUDZIADZ lubi Zdjęcie

   

 • ułan-GRUDZIADZ lubi Trening punktowany: Włókniarz Częstochowa - GKM Grudziądz 54:36

 • ułan-GRUDZIADZ lubi Komentarz

  Wybili nam 1/4 narodu ,a Ty się pytasz co on ma do Niemców ?