Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • regaco1 napisał/a komentarz do Koronawirus. Cztery miliony złotych od Roberta i Anny Lewandowskich na jednoimienne szpitale zakaźne w Polsce

  Mieszkam w Holandii pracuje u mnie w pracy stwierdzono wirusa nawet hala nie została odkażona produkcja idzie dalej nikt nie został przebadany a co by było w Polsce

 • regaco1

  Jedyny taki przypadek w UE, aby europosłowie sami srali na swój kraj. Coś niewybaczalnego. Coś haniebnego. Targowica !!!!!

 • regaco1 lubi Komentarz

  Gratulacje Kamil , Bierzesz w tym sezonie wszystko co jest do wzięcia . Brawo za sukcesy za formę . Oby tak do Pjongczang . Powodzenia Kamil , powodzenia Dawid, Stefan, Piotr, Maciek Liczymy na Wasze sukcesy

 • regaco1 lubi Komentarz

  25 tys.€ to nie ok .100 tys zl .lecz ponad 100 tys ! panie redaktorze...

 • regaco1 lubi Komentarz

  Brawo Kamil. Ale tak sobie pomyślałem, co to jest taka nagroda 25 tys. euro za taki wyczyn, przy zarobkach zwykłych polskich kopaczy. Brawo wszyscy Polacy.

 • regaco1 został fanem Piłka nożna

 • regaco1 lubi Komentarz

  Fajnie. Co przeciętnego fana piłki nożnej obchodzi gdzie podczas meczu siedział Prezydent Duda?
  A dlaczego nie chcieli, żeby go pokazywano w telewizji hmm... może na przykład żeby nie upolityczniać imprezy sportowej i jednego z najważniejszych meczów w sezonie w polskiej piłce nożnej.
  A jeśli dyrektor sportowy w Polsacie naprawdę myśli, że Panowie powinni wykorzystać mecz "na dyskusję na temat innych zagadnień dotyczących polskiej piłki." to serdecznie współczuję. Strach pomyśleć, co mogłoby się w ich głowach zrodzić w takim chaosie i wśród tylu wrzeszczących kibiców. Gwarantuję jednak że niczego dobrego dla polskiej piłki nożnej by to nie przyniosło.

 • regaco1 lubi Komentarz

  nie fikaj

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.