Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • casek lubi Komentarz

  Jak się gra z leszczami i to u siebie to nie wypada ich nie zlać :)

 • casek lubi Komentarz

  Buahahahhahah......co za zenada z tej jAgi.....tak.to sie konczy granie tylko zagranicznym szrotem i trenerem z wysypiska.....druzyna bez honoru, woli walki i Polakow.....buahahahha

 • casek lubi Komentarz

  Jaga totalnie jest bez pomysłu. Z taka grą nawet nie mają co marzyć o grze w pierwszej ósemce

 • casek lubi Komentarz

  ...Bogiem a prawdą trudno się w w tych dwóch ekipach doszukać się Polaka w I składzie ...Legia jeszcze coś tam polskich zawodników ma, ale Jaga to po prostu powinna się przemianować na Legię Cudzoziemską ...jednym słowem : w Białostockiem i okolicach talentów futbolowych nie ma, ale jak stać ich na Legię Cudzoziemską, to szerokiej drogi...

 • casek lubi Komentarz

  Legio! A gdzie europejskie puchary? Poziom gry każdej formacji z wyłączeniem bramki, to katastrofa! Trener pewnie nosi kapelusz za duży, co roku to samo! Raków beniaminek, budżet o wiele mniejszy, a grał na równi, nawet momentami Legioniści byli bez radni! Dokąd zmierza Legia, organizacyjnie, oraz sportowo?... przecież za kilka miesięcy będzie znowu beczka wstydu w eliminacjach jamichkolwiek!


 • casek lubi Komentarz

  Csłe szczęście, że nic poważnego się nie stało i kolejny raz potwierdza się, że fani z Żylety są patologiczni.

 • casek lubi Komentarz

  To są kibole nawet nie rozróżniają dzieci. Sprawa dla prokuratury iPZPN dożywotni zakaz stadionowy.

 • casek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • casek lubi Komentarz

  Chlopak w Hiszpanii trenuje ,nic nie wie, a tu nagle w Leglej Polsce stal sie celebryta. Zly piar to dobry piar. Tyle na temat Leglej. Co do sprawy... szkoda gadac... gdzie jest prokurator?
  I wladze PZPN?! Legla nie radzi sobie na wlasnym stadionie i podworku, boji sie bandytow??? Gdzie jest policja? Legla polegla, zniszcza ja kibole z calej Polski. BO PRAWDZIWEJ WARSZAWY JUZ NIE MA!!!!!!!

 • casek lubi Komentarz

  farszwskie frajerstwo ! Kozaki i farszawskie solo Ty sam i my sami ! W kupię siła co !? Pokemony na sterydach tzw. ŁOBUZY !!! HWDLEGII ! TAKI WIELKI !

 • casek lubi Komentarz

  Np. coś niezwykłego, niespotykanego w polskiej piłce: zawodnik przeprosił za brutalny faul. Klękajcie narody przed tak wspaniałym zawodnikiem, przed tak szlachetnym klubem i w ogóle, murwa jego kać.

 • casek lubi Komentarz

  Jeśli Świerczok grzeje ławę, to na pewno zmiana klubu mu się przyda,
  jednak legła to nie jest dobry kierunek
  tam zawodnicy przepadają, bo prędzej czy później i tak ściągnie się tam jakiegoś słabego obcokrajowca, na którego się będzie stawiać nie wiadomo czemu

 • casek lubi Komentarz

  Transfer z marzeń z jedną zdobytą bramką z gry. Naprawdę, mokre marzenie...

 • casek lubi Komentarz

  Trzeba przyznać, że Dawid złapał formę Małysza czy Stocha z najlepszych sezonów.
  Ten skok w pierwszej serii musiał podziałać na rywali deprymująco ;-)
  To naprawdę fajne, że kolejny skoczek wchodzi na poziom, który dla mnie jest czymś w rodzaju magii .. zawodnik łapie jakiś taki automatyzm, który pozwala mu na deklasowanie rywali. Ja wiem, że to było okupione potem na treningach i mnóstwem wyrzeczeń, ale jest w tym i trochę predyspozycji czy szczęścia. Ta pozorna 'łatwość', z którą Dawid zwycięża to są lata maltretowania organizmu .

 • casek lubi Komentarz

  Jaki znowu "dziennikarz", nie uwłaczajmy dziennikarzom z prawdziwego zdarzenia. To jest jedynie najemny pracownik tuby propagandowej, wspierającej za wszelką cenę aktualną partię rządzącą.

 • casek lubi Komentarz

  Napiszmy wprost...pseudodziennikarz, odpowiedź Kubackiego kapitalna.

 • casek lubi Komentarz

  Wojciech Kuczok w felietonie opublikowanym na stronie "Gazety Wyborczej" w skandaliczny sposób zaatakował polskich skoczków narciarskich, a szczególnie Dawida Kubackiego. Dziennikarzowi nie podoba się, że sportowcy przywiązani do wiary, wykonują znak krzyża przed skokiem. Głos w sprawie zabrał Kubacki.
  Lęki Kuczoka
  "Sportowcy manifestujący wiarę podczas transmitowanych zawodów obrażają moje uczucia ateistyczne" – stwierdził Kuczok. Dziennikarz wyraził zaniepokojenie pobożnością Dawida Kubackiego. "Dalibóg, w żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe „Wymię ojca…” będzie poprzedzało każdy dojazd do progu. Wygląda na to, że w przypadku skoczka z Nowego Targu wiara w Boga jest silniejsza od wiary w siebie" – ocenił w "Wyborczej".

  "Choć mniej mnie drażnią tacy, którzy po odniesionym sukcesie dziękują Bogu, niż ci, którzy wzywają go na pomoc przed startem" – czytamy w felietonie.


  Kubacki: Znak krzyża daje mi dodatkowe wsparcie na skoczni
  Co na to Dawid Kubacki? Sportowiec podkreśla, że wiary się nie wstydzi, a wykonywanie znaku krzyża przed skokiem jest dla niego bardzo istotne. – Wiara w moim życiu jest bardzo ważna. Żegnam się przed skokiem, bo to jest symbol wiary, z którym się identyfikuję – powiedział skoczek w rozmowie z Onet Sport.

  – Wydaje mi się, że ten znak krzyża pomaga mi być lepszym zawodnikiem. Dzięki temu czuję, że mam na skoczni dodatkowe wsparcie. Tak, jakbym miał przy sobie psychologa. Dzięki temu ze spokojem podchodzę do pewnych rzeczy, mając świadomość, że ma się wsparcie z góry. Dlatego jest to może trochę taki środek psychologiczny. U mnie to się sprawdza. Identyfikuję się z tym i nie jest to dla mnie wstydliwy temat. Nie uważam, żebym musiał się ograniczać albo tłumaczyć, dlaczego to robię – wskazał Kubacki.

 • casek lubi Komentarz

  Podobają mi się skoki Kubackiego i Stocha ale jeszcze bardziej to jak oni ćwiczą bezmózgowców !!!!

 • casek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • casek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • casek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • casek lubi Komentarz

  Nawet bez tej afery nie miałyby szans wygrać turnieju kwalifikacyjnego.
  Ale przynajmniej wynik sportowy byłby lepszy.
  No a w takiej sytuacji należy się spodziewać porażki we wszystkich meczach, nawet z Niemkami.
  Po turnieju powinien zostać zwolniony Nawrocki.
  Liczę, że sam postąpi honorowo i poda się do dymisji.

 • casek lubi Komentarz

  @malinkaa97: nie potrzebujemy tu facetów w sutannach

 • casek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • casek lubi Komentarz

  Dobrze że całe życie nie wstawał z kolan jak prezes bo jeszcze miał by kolana do roboty. Amen !!!!!!!!!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.