Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Sebastian Salamon napisał/a komentarz do Złota Piłka 2019. Jak nie teraz, to kiedy? Robert Lewandowski zasłużył na uznanie

  "Jak nie teraz, to kiedy?" Przecież to proste. W przypadku Drewnianego: nie teraz i nigdy.

 • Sebastian Salamon lubi Komentarz

  nareszcie ktos to madrze wytlumaczyl
  wazne jak wysoko doszedl z druzyna

 • Sebastian Salamon lubi Komentarz

  Oglądałem wczoraj Barcelona vs. Atletico...oczywiście z racji Messiego. Messi znacznie lepszy od Lewego. "Robił" grę Barcy i przebiegł sporo km. Lewandowski czyha, niestety, tylko (przeważnie) w połowie przeciwnika. Uwielbiam Lewandowskiego, ale podium nie dla niego, a szkoda!

 • Sebastian Salamon lubi Komentarz

  Kucharski mówi to, co ja piszę od lat, ale inteligentni klakierzy lewaty[...]y tego nie "łapią". Przerasta ich poziom rozwoju umysłowego? Są przekupieni, w tym tzw. "redaktorzy", również śmiesznych SF wpCIKA? Pytanie "nie dla [...]diotów".

 • Sebastian Salamon lubi Komentarz

  Liga niemiecka jest najgorsza i mało medialna z wszystkich czołowych lig, ostatni koleś który zdobył złotą piłkę z Niemiec to było aż 23 lata temu.

 • Sebastian Salamon napisał/a komentarz do Złota Piłka 2019. Cezary Kucharski dla SF: "Robert Lewandowski bez szans na zwycięstwo"

  Nic dodać, nic ująć. Pytanie, czy Drewniany ze swoją niewybredną techniką użytkową zaadoptowałby się w takiej Barcelonie, czy Realu? Wątpię. Dla niego lepszy był kierunek angielski. Miejsce w jakimś bardzo solidnym angielskim klubie z widokami na grę w LM. Teraz to i tak już za późno. Za pół roku kompromitacja na Euro, mecz egzekucja z Hiszpanią, a potem to już tylko systematyczny zjazd w dół 32 letniego Drewnianego.

 • Sebastian Salamon lubi Komentarz

  Bardzo realna ocena sytuacji przez Kucharskiego. Mocno i dosadnie ocenił dokonania Lewego w tym roku.

 • Sebastian Salamon napisał/a komentarz do Losowanie Euro 2020. Robert Lewandowski ocenił grupę. Wskazał klucze do sukcesu

  Klucz do sukcesu do brak powołania dla Drewnianego. Z kadry zostałby zdjęty ciężar. Zawodnicy wiedzieliby, że nie mają na kogo się oglądać, a pamiętają, że w przeszłości budowanie zespołu w oparciu o Drewnianego nic nie dało. To mogłoby przynieść efekt świeżości w grze, nowego impulsu. Na pewno jednocześnie z odsunięciem Drewnianego należałoby większy akcent położyć na młodszych zawodników; drużynę budować wokół typowej 10 , którą powinien być Zieliński.
  (Zresztą mam przeczucie, że Drewniany wiedząc, że na Euro 2020 po raz kolejny skompromituje się, ma plan aby złapać przed turniejem taktyczną kontuzję. Prosta kalkulacja. Odpocznie przed sezonem, uniknie blamażu, nie straci wartości marketingowej, będzie mógł jeszcze przez pewien czas stwarzać wrażenie piłkarza jakim nigdy nie był i nie będzie)

 • Sebastian Salamon lubi Komentarz

  Jest jeden klucz do sukcesu. Zostawić klauna z "9" na kanapie w domu, przy tej z poobijanym wypełnieniem czaszki przez karate. Patrz 60 minut meczu z Izraelem. Lewaty[..]a był na ławce, to reprezentacja grała najlepiej od wielu lat. Prosty dowód? Dla normalnych.

 • Sebastian Salamon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Drewniany na gali ma zostać wyróżniony Kwadratową Drewnianą Piłką specjalnie wyprofilowaną do jego stopy i Drewnianym Ogórkiem za strzelenie rekordowej ilości bramek "ogórkom". Wymienione nagrody Drewnianemu wręczyć ma jego piłkarski wzór i idol - Grzegorz Rasiak.

 • Sebastian Salamon lubi Komentarz

  @sympatyczne: :D))))) kórva co to jest? Birkut?!!!
  Qurva Birkut to był autorytet a nie jakiś Drewniak - chociaż Pałac Kultury zbudował - no i mamy :)))))

 • Sebastian Salamon lubi Komentarz

  "Co nam zostanie po Lewandowskim"....no właśnie xD kompletnie nic, tak samo jak po Reprezentacji..... Nic nie osiągneli to nic nie ma, może drewniak przywiezie z dwa puchary Niemiec i łosie będą sie dalej podniecać nikim..... hipokryzja redaktorków jest tak wielka że szkoda gadać

 • Sebastian Salamon lubi Komentarz

  Jak drewniak przestanie grac to ja zapale swiece i zmowie kilka “zdrowasiek”

 • Sebastian Salamon lubi Komentarz

  Tak szczerze mówiąc nie rozumiem pytania. A co miało by się stać? Czy w tej chwili mamy jakieś osiągnięcia? Byłby na miejscu Lewandowskiego Messi, Ronaldo itd. reprezentacja byłaby „w dołku” tak jak i teraz jest w dołku. Wpierw Polska Narodowa musi mieć w miarę 11-tu ludzi na odpowiednim poziomie piłkarskim aby coś osięgnęła! Jak coś osiągnie to DOPIERO WTEDY należy zastanawiać się „co będzie...”. Do tej pory Polska uzyskiwała awans a potem... zawodziła na całej linii. Oczywiście wg „znafców temaru - z winy” Lewandowskiego. Osobiście zadałbym pytanie „kiedy Polska Kadra piłki nożnej coś osiągnie” (prócz awansu)? Albo kiedy Polska Kadra piłki nożnej będzie miała trenera „na poziomie”: Czy mamy złych piłkarzy? Orłami nie są ale są reprezentacje, które posiadają piłkarzy o gorszym wyszkoleniu technicznym a jednak coś osiągają. Dlatego Panie Redaktorze Tuzimek, tego rodzaju pytania felietony... śmiech na sali. Jeszcze jedno – artykułu nie czytałem ponieważ już sam tytuł wskazuje że artykuł jest „naciągany” Dziękuję za uwagę.

 • Sebastian Salamon lubi Komentarz

  Spokojnie, Lewandowski nic nie dał reprezentacji a na turniejach zawodził. Przypominam że gdy nie było Lewandowskiego to tez Polska awansowała do mś 2002,2006 czy euro 2008.

 • Sebastian Salamon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Odpowiedź brzmi: drewno na opał. A dokładnie 77kg dobrze wysuszonego drewna.

 • Sebastian Salamon napisał/a komentarz do Losowanie Euro 2020. "Tak to czuję". Zbigniew Boniek podał swój typ na polską grupę

  Tercet egzotyczny DREWNIANY & DRWALE & WUJA u progu epilogu, którym będzie losowanie grup Euro 2020. Finał tego epilogu jest dobrze znany. Mecz o honor z Gruzją albo innym wynalazkiem. Dobrze, że po kompromitacji na Euro 2020 ten tartak zwany przez wesołków kadrą zostanie rozpędzony i cień Drewnianego, który od lat kładzie się na polskiej reprezentacji zniknie. Może wtedy coś drgnie?

 • Sebastian Salamon lubi Komentarz

  Na chłodno 2019 rok Lewandowskiego był słaby w kluczowych rozgrywkach. W lidze mistrzów odpadł w 1/8 po słabej grze, oraz Finał ligi narodów - Lewandowski nie strzelił bramek Włochom i Portugalii a Polska zajęła ostatnie miejsce.

 • Sebastian Salamon lubi Komentarz

  lewyyyyyyyyyyyyyyyy będzie trzymal marynarkiiiii i podawal nanapoje a ania da ciasteczka z zakalcemmmmmmmmmmmmmmmmm

 • Sebastian Salamon lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Sebastian Salamon lubi Komentarz

  Lewy zdobędzie złotą piłkę.....do cięcia metalu czyli z niemiecka bukfel.

 • Sebastian Salamon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Robert spożywa drewniane suchary i popija szamponen przeciwłupieżowym. Temu zawdzięcza swoje kocie ruchy i nieszablonowy drybling :-)

 • Sebastian Salamon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Lasy Państwowe za Robertem! Robert Boazeria ( dla przyjaciół Drewniany) wygra!

 • Sebastian Salamon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Złotej Piłki nie zdobędzie, ale na Drewniane Korki jako nagrodę pocieszenia ma duże szanse, o ile nie zgarnie ich inny drewnopochodny Krychowiak.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.