Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Jan Tomaszewski: Krychowiak był dyrektorem gry defensywnej (komentarz)

  Co jeszcze zrobił dla polskiej piłki ? Kablował na kolegów z teamu jako konsultant SB, na Bońka pluł publicznie za jakieś tylko sobie znane przekręty na Widzewie. Gumowe ucho, ustawiające się niczym chorągiew do wiatru. Jak zawieje, tak się ten cietrzew ustawia. Retoryka chłopca z podstawówki. Ani ładu ani składu nie można się dopatrzyć w jego wypowiedziach. Często mówił o przechodzeniu z "defensywy do obrony" nasz ekspert z Koziej Wólki. Człowiek bez szacunku dla innych, zakompleksiony hejter, nie mający nic do powiedzenia. WP jednakże nie przestanie publikować retoryki tego trolla... stąd moja prośba o zamknięcie mojego konta na sportowych faktach. Głupot JT nie da się czytać; jedyny odruch jaki u mnie wzbudzają to odruch wymiotny. Naczelny krytyk wszystkich i wszystkiego... co on sobie myśli ? Intelektualistą nie był i nigdy nie będzie. Po co pcha się na siłę do komentowania sportu, skoro wypowiedzi ma jak niedorozwój umysłowy ? Nikt nie podważa jego zasług dla polskiej piłki... ale powtarzam raz jeszcze... skończmy z tymi systematycznymi obchodami Bitwy pod Grunwaldem pięć razy w tygodniu. Skończmy z kultem ludzi, którzy pozbawieni są moralnego kręgosłupa, savoir-vivre, zasad, a pozwalają sobie obrażać innych i na prostacką krytykę, mając się za nietykalnych i pozostając bezkarnymi. To dość emocjonalna wypowiedź, ale naprawdę mam dość fizjonomii JT i jego prostackiej retoryki. Kropka.

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Czy moglibyście przestać publikować "felietony" tego pana pajaca! Ten koleś co prawda zrobił dużo dla Polskiej piłki i za to ma u mnie szacunek, ale od wielu lat robi z siebie naczelnego krytyka- kretyna-buraka. Nazywanie go ekspertem jest obelgą dla prawdziwych znawców ponieważ potrafi tylko krytykować i wypowiadać swoje bezsensowne i praktycznie zawsze negatywne zdanie na temat wydarzeń z piłki, a sam nic nie robi chociaż ma możliwości, predyspozycje oraz doświadczenie które mogłoby zaprocentować w drużynie lub PZPN. Jest arogancki i próżny ten typek nie wie kiedy przestać i schować się w domu w kapciach, siedzieć przed telewizorem jak reszta jego kolegów z drużyny i zamknąć ryj. Od wielu lat jest strasznie wnerwiający i na każdą jego wypowiedź (a nie daj Boże wystąpienie w telewizji) większości czytelnikom i widzom otwiera się nóż w kieszeni. Panie Janku basta i do domu !

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  chrześniak JT przemówił xD

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Jasiu a gdzie twoj guru Tusk. Taki dobry pilkarz a ty go pomijasz.

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  ten pan niech sie lepiej nie wypowiada na temat pilki, jak go slucham to mi sie scyzor w kieszeni otwiera pamietam jego slowa po losowanie eliminacji na euro cytuje z niemcami trzeba odpuscic i skoncentrowac sie na szkocji i innych poniewz niemcy wygraja wszystko co sie da w grupie jak bylo widzieli wszyscy nidemcy wyszli z grupy walczac do ostatniego gwizdka ZNAWCO

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  PPANIE TOMASZEWSKI. TWÓJ CZAS MINĄŁ . .... ZACZNIJ SIĘ MODLIĆ U PISIAKÓW SKORO CIE WYBRALI .Byłes kiedyś kimś , dzisiaj jesteś zerem. Spadaj bałwanie

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Tomaszewski robi sobie chyba jaja. Jodłowiec, Mączyński ? Dobrzy zawodnicy? Dobrzy kopacze - bez pomysłu na gre i bez błysku. Bez jaj. Lewandowskiemu brakuje do tych najlepszych z najlepszych a co dopiero takim typom. To są przeciętniacy, nie oszukujmy się. Kapustka ok, jest talent, jest błysk - jeszcze tylko dużo pracy w to włożyć i UCIEKAĆ Z POLSKI. Kazdy kto grał w tej reprezentacji na euro i był z polskiej 'ekstra'klasy to była trwoga - oprócz Pazdana z niemcami gdzie zagrał mecz życia (trzeba przyznać) Jodłowiec to drewno, Mączyński może trochę miększe ale dalej drewno. PESZKO wprowadzany na boisko to jakiś żart.. musi mieć kolo niezłe plecy w reprezentacji że ktokolwiek go wpuscił na boisko. Ogółem rzecz biorąc - jest najwiekszy sukces od wielu, wielu lat, ale wciąż w tej drużynie jest kilka figurantów, nie mówiąc o trenerze, który po prostu zawalił te mistrzostwa totalnie, a szkoda. Moglismy zajść dalej gdyby miał jakikolwiek pomysł na gre i jaja. Nie chciał wziąć ewentualnego ryzyka na siebie - a i tak mu sie dostaje z całego świata teraz, że słaby i bez pomysłu. Obiektywnie rzecz biorąc - również jest bardzo przeciętnym trenerem - w końcu też trenował tylko ekstraklase więc co się dziwić. My w 1 fazie eliminacji przegrywamy z jakimiś no - name z innych wydawało by się słabych lig. Dopóki nasza liga nie będzie na prawdę silna to nie ma co liczyć na jakieś mega sukcesy. Nie ma zaplecza, trenerów, talent scoutów. Niestety polska piłka dalej w powijakach.

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Jan Tomaszewski: Krychowiak był dyrektorem gry defensywnej (komentarz)

  Skończmy już odgrzewać te stare historie typu bitwa pod Grunwaldem, Bogurodzica i mecze w deszczu na Wembley. Karty historii trzeba odświeżyć. O nowe fakty. Nasz ekspert to konsultant SB, konfident, który donosił na kumpli. Coś z nowszej historii - nasz ekspert publicznie opluwał Zbigniewa Bońka za przekręty na Widzewie. Kłamstwa, herezje i odwieczne zacietrzewienie. Po co taki ekspert? Jakiż to autorytet ? Żaden. Po prostu, prosty facet, na siłę lansujący się w TVP. Nikt go nie traktuje poważnie, chyba subskrybenci pudelka.pl. Jasiu jest jak Szpilka - dużo krzyczy, robi zamieszanie ale jak przechodzimy do konkretów... to obaj panowie zaczynają pluć, kląć, i napinać malutkie muskuły. Nie chcę widzieć takich ekspertów na WP. To obraza sportu. Ludzie bez kręgosłupa moralnego, plujący na odwieczne sportowe ideały są ekspertami. Co wy w tej wp promujecie? Waloryzujecie chamów i prostaków ?

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Pluł krwią, ale dał radę. Jan Tomaszewski powstał z niemieckiego dna

  Oczywiście, że tak. Skończmy już odgrzewać te stare historie typu bitwa pod Grunwaldem, Bogurodzica i mecze w deszczu na Wembley. Karty historii trzeba odświeżyć. O nowe fakty. Nasz ekspert to konsultant SB, konfident, który donosił na kumpli. Coś z nowszej historii - nasz ekspert publicznie opluwał Zbigniewa Bońka za przekręty na Widzewie. Kłamstwa, herezje i odwieczne zacietrzewienie. Po co taki ekspert? Jakiż to autorytet ? Żaden. Po prostu, prosty facet, na siłę lansujący się w TVP. Nikt go nie traktuje poważnie, chyba subskrybenci pudelka.pl. Jasiu jest jak Szpilka - dużo krzyczy, robi zamieszanie ale jak przechodzimy do konkretów... to obaj panowie zaczynają pluć, kląć, i napinać malutkie muskuły. Nie chcę widzieć takich ekspertów na WP. To obraza sportu. Ludzie bez kręgosłupa moralnego, plujący na odwieczne sportowe ideały są ekspertami. Co wy w tej wp promujecie? Waloryzujecie chamów i prostaków ?

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Ten pan był i nadal jest na dnie

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Jan Tomaszewski: Będziemy mieli wspaniałe widowisko (komentarz)

  Tchórzem jest osoba, która oskarżała Bońka o przekręty na Widzewie, publicznie opluwając go i głosząc herezje. Tchórz ma to do siebie, że ucieka od odpowiedzialności za swoje deklaracje. Ekspert Sportowych Faktów na wp ? Proszę, to jest poniżej krytyki. Przestańmy celebrować rocznicę Bitwy pod Grunwaldem, bohaterów należy pozostawić w pamięci jak bohaterów. Kropka. Niestety, mamy tu do czynienia z klownem, a błazen pozostanie błaznem, jeśli w swoich wypowiedziach od lat przechodzi z "defensywy do obrony". Ekspert, nie musi być mówcą doskonałym, oratorem... dysponujący retoryką wyższych lotów. Niestety... w tym kontekście nasz "ekspert" stoi jeszcze na lotnisku w kolejce po bilet. Nie chcę nikomu wypominać konsultacji z SB, bo to niemiły temat dla naszego "eksperta". Ale tym bardziej taki "ekspert" powinien zniknąć z życia publicznego i opowiadać swoje cieniutkie historie w kręgu rodzinnym, wnukom na przykład.

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Zagadkowe zdjęcie Burneiki. "Hardkorowy Koksu" wraca do sportów walki?

  Z kim będzie w ringu występował ten człowiek ? Z Dorotą Wellman. Albo z Arturem Szpilką - będzie wówczas w Lidlu promocja na stejki od Brunejki. Parówki będzie reklamował Artur Szpilka... chodząca reklama tej gamy produktów garmażeryjnych.

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do "Czuję się jak wieloryb". Szpilka tak mocno przytył na urlopie? Oceńcie sami

  O czym jest ten artykuł ? Kim jest Artur Szpilka ? Dlaczego mówi się o kimś takim w sportowych faktach ? Kulinarne rewelacje z Makłowiczem to jego miejsce, nie zaś ring bokserski. Może z Welmanową poprowadzą nową kampanię w Lidlu. Kiełbasy już tam mają, a teraz będzie komplet, bo pojawi się Parówa ;-)

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Szpilka pochwalił się śmiałym zdjęciem narzeczonej. Wywołał tym burzę w sieci!

  Tatar rano, tatar w południe, tatar na podwieczorek, tatar wieczorem i tatar przed snem. Na efekty uboczne takiej wysublimowanej kuchni nie trzeba czekać długo. Szpila zmieni się w Tatara. Po tym jak Wilder wyłączył Szpili prąd w ósmej rundzie nie widzę możliwości, aby nasz obywatel powrócił na ring. Może właśnie jako Tatar ? Albo promotor krzykaczy formatu FonFujary ? Bez hejtu i bez zbędnego podniecania się - Szpila wystąpi z Makłowiczem w kulinarnych podróżach. Alternatywą dla tego tego wariantu kariery jest redakcja Pudelka.pl gdzie wspólnie z Janem Tomaszewskim będą ekspertami od gry w szachy. Oczywiście pod warunkiem, że kasa się zgodzi. Wtedy może się dowiemy czy Zimnoch zrobił dzieciaka Szpili na Kamili czy też nie. Laska jest bardzo przeciętna. Matka Polka - symbol wielokrotnie opluwany przez polskie celebrytki - widział jednak większe hańby.

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Jan Tomaszewski: Sędzia popełnił katastrofalny błąd

  Tacy "fachowcy" mają to do siebie, że przyciągają swoją uwagę i nabijają ruch w internecie. Nieważne, że nie mają nic do powiedzenia. Ważne jest to, aby o nich się mówiło. Historia zna tysiące podobnych przykładów sportowców, którzy z ideałami sportowymi mają niewiele wspólnego. Szkoda, że nie można zablokować pewnych ekspertów, w ten sposób, aby ich komentarze nie pojawiały się w przeglądarce.

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Jak długo jeszcze będziemy musieli wysłuchiwać bredni tego pseudoznawcy futbolu...?

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  co on gada,właśnie że włosi nie grali jak zwykle swego catenaccio,grali naprawdę ładna piłkę,Janek chyba się jeszcze nie obudził z lat 70-tych

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Jan Tomaszewski: Sędzia popełnił katastrofalny błąd

  Legendarny bramkarz, który zrobi i powie wszystko celem zwrócenia na siebie uwagi. Gumowe ucho, konsultant SB, moczymorda, zacietrzewiony hejter, opluwający swoich kolegów z reprezentacji. Kablował na Bońka i kumpli. Retoryka szóstoklasisty i komentarze pozbawione logiki. Ekspert WP... proszę was. Dajmy sobie spokój z kultem ludzi, którzy na jakąkolwiek uwagę nie zasługują. Ten gościu nadaje się na Pomponik.pl, pudelek.pl i inne portale poruszające tematy wątpliwej wagi. Nie chcę zniżać się do poziomu "zacietrzewionego hejtera", jednakże nie można przejść obojętnie wobec publicznego obrażania kultowej dyscypliny sportu przez ludzi, którzy swoim skrzywionym kręgosłupem moralnym zaprzeczają sportowym ideom i ideałom. Kredyt wziął we frankach i nie nadąża spłacać rat ? Czuć wyraźnie desperację tej "legendy". Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny z honorem, w przeciwnym przypadku może się wyjść na klowna.

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Jan Tomaszewski: Nominowanie Adama Nawałki było strzałem w dziesiątkę (komentarz)

  Konsultant SB zaglądający często do kieliszka, a z definicji człowiek o retoryce dziecka z podstawówki jest ekspertem, jedynie przez szacunek dla bitwy pod Grunwaldem. Nakręcana jest spirala, co jest naturalną konsekwencją sukcesu Polaków, a tacy eksperci to po prostu wstyd dla kraju. Hejter odsunięty od koryta w PZPN pisze komentarze pozbawione elementarnych podstaw logiki.. marny koniec kariery. Na Bońka napluł publicznie a potem chciał z nim się kolegować. Jasiu - jak ty możesz rano w lustro spojrzeć ?

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  A jeszcze nie tak dawno spocony Janek nazywał Piszczka przestępcą. Może czas publicznie przeprosić pseudofachowcu od siedmiu boleści?

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Jan Tomaszewski: Nominowanie Adama Nawałki było strzałem w dziesiątkę (komentarz)

  Brawo. Doskonały komentarz. Janek ekspertem ? Od czego ?

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  A Pan Panie Jasiu zdewaluował samego siebie . . .

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Michał Kołodziejczyk: Na szczęście Euro to nie tylko Francuzi (korespondencja)

  Francja? Bez hejtu i większych emocji stwierdzam, że Francja już nie istnieje. Kraj nazywa się Islamabad i służy jedynie jako inkubator dla islamskich radykałów. Francuzi wykarmili na swoim podwórku konia trojańskiego, który rozprzestrzenia się niczym zjawisko dyfuzji w całej Europie. Co to za kraj, na czele którego stoi nimfoman a premierem jest hiszpan? Kraj amatorów sera pleśniowego lata świetności ma już za sobą. Z przykrością obserwuję Francuzów panoszących się w Polsce, pseudo biznesmenów, którzy odbierają godność Polakom, na naszym podwórku, na naszej rodzinnej ziemi. Za psi ch.j robią sobie z nas niewolników. Katamarany jadą do Dubaju za grube miliony, a polscy specjaliści dostają za swą pracę marne grosze. Jedynie dlatego, że zezowaty właściciel w białym mercedesie musi mieć na terapię botoxową dla swojej żony, by dobrze wychodzić na zdjęciach z TW Bolkiem. Ale miało być bez hejtu. Merytorycznie podoba mi się artykuł, gdyż oddaje prawdę o Francji. To kraj cwaniaczków gdzie system prawny nie istnieje, a pod przykrywką dobrych intencji przemyca się najgorsze treści i zachowania. Naiwny kraj, na którego upadek nie będziemy musieli długo czekać.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.