Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • As Karo napisał/a komentarz do Reprezentacja. "Lewandowski puścił wózek. Tak się nie robi"

  A kim jest Mielcarski, że zabiera się za krytykę Lewego? Co on w życiu osiągnął? Przez 4 lata gry dla FC Porto strzelił jedynie 8 goli... Uwaga!!! 8 goli przez 4 lata! Tyle to Lewy "zbiera" w pięciu meczach Bundesligi.... Inna sprawa, że Lewy w meczu z Włochami nie pokazał nic nadzwyczajnego... ale to już zupełnie inna historia.

 • As Karo napisał/a komentarz do Tenis. Roland Garros. Iga Świątek - dziewczyna pełna magii

  @dopowiadacz: Nie wspomniała też nic o "Riczardzie" Czarneckim, niedoszłym prezesie PZPN oraz siatkówki w Polsce :P Iga, brawo Ty ;)

 • As Karo lubi Komentarz

  Niewdzięcznica ta Iga Świątek , pominęła w podziękowaniach Dudę Kornhausera Andrzeja , prezesa i specjalistę od sportu i wielu innych rzeczy , Glińskiego , oraz Sasina i Suskiego też . Bez ich wsparcia nie byłoby żadnego sukcesu

 • As Karo lubi Komentarz

  juz sasin napisal ze to dzieki nim wygrala bo orlen finansuje polski tenis. oni sa zalosni.

 • As Karo lubi Komentarz

  Super,, ale porównywanie Jej do IGI, to przynajmniej przesada. przypomnijcie sobie z kim ISia walczyła.

 • As Karo lubi Komentarz

  Jakie to szczęście, że Iga zawdzięcza sukces sobie i swojemu sztabowi. Zlikwidowane Ministerstwo Sportu PiS nie może podczepić się pod ten sukces.

 • As Karo napisał/a komentarz do Robert Lewandowski ma serce! Przekazał kolejną koszulkę dla poważnie chorego Olka

  @kiler 1: Jak spocona to pójdzie :P

 • As Karo lubi Komentarz

  Najsłabszy i najgłupiej zagrany przez Igę mecz w tym turnieju. Złe wybory, zła technika, zły nastrój. Oby nie okazało się, że się rozregulowała...

 • As Karo lubi Komentarz

  A jutro wypoczęta, zrelaksowana, odnowiona biologicznie Kenin rozsmaruje Igę 6:2, 6:1. Obym się mylił, ale raczej się nie pomylę. Ten debel był jej potrzebny, jak druga dziura w tyłku.

 • As Karo napisał/a komentarz do Tenis. Roland Garros: Iga Świątek i Nicole Melichar przegrały morderczy bój. Odpadły w półfinale

  @Grubcio07: Niestety możesz mieć rację. "Łapanie dwóch srok za ogon może się skończyć tym", że na koniec zostaje się z niczym. Na pewno dzisiejszy mecz nie pozostanie bez wpływu na jutrzejszy finał. Oby nie zabrakło sił...

 • As Karo lubi Komentarz

  Fatalnie, kto przy zdrowych zmysłach 24 h przed meczem życia szarpie się 3 h w deblu. Po przegraniu 1 seta powinna odpuścić i przegrać szybko w 2. Obym się mylił ale to poważny błąd taktyczny i brak wyrachowania (jest ono konieczne na tym etapie rozgrywek). Jak Iga jutro wygra to nikt nie będzie pamiętał o przegranym deblu, ale jak przegra to będą jej długo wypominać.

 • As Karo lubi Komentarz

  Przykład siatkówki pokazuje, że najpierw trzeba zatrudnić dobrego trenera, który jednak ma wpływ na cały cykl szkolenia a nie tylko spotyka się z zawodnikami trzy dni przed meczem (Lozano). Potem, jak się już współpraca wypali (a tak zawsze prędzej czy później się dzieje), zatrudniać kolejnych znanych trenerów (Castellani, Anastasi) i od nich się uczyć. Jednocześnie kluby także muszą stanąć na wysokości zadania i zaczynać tworzenie zespołów od zatrudniania dobrych i doświadczonych trenerów. Ale doświadczonych na poziomie europejskim a nie polskim.
  W naszej piłce nożnej wciąż jednak mamy "leśnych dziadków", którzy powtarzają dyrdymały o "polskiej myśli trenerskiej" i dopóki nie przyjdzie ktoś z zewnątrz (jak kiedyś Leo) i nie dostanie jakiejś realnej władzy w kwestii organizacji i szkolenia, to nic z tego nie będzie.
  Trener (o ile jest dobry) jest ważniejszy od zawodników, bo może wyczarować "coś z niczego" jak Guus Hiddink w 2002 z Koreą albo Otto Rehhagel w 2004 z Grecją.

 • As Karo lubi Komentarz

  Zgadzam się z Wawrzynowskim chyba pierwszy raz w życiu. Uważam że gość często pisze kontrowersyjne bzdury albo by zaistnieć albo po prostu na zamówienie. Tym razem jednak ma rację. O czym ma rozmawiać Król Robert pierwszy z Jerzym DYZMA - Brzęczkiem. A że jest on Dyzmą reprezentacji to wszyscy wiemy.

 • As Karo lubi Komentarz

  O czym ma rozmawiać Król Robert Lewy pierwszy z Jerzym DYZMA - Brzęczkiem. A że jest on Dyzmą polskiej piłki to wszyscy wiemy.

 • As Karo lubi Komentarz

  Frank Rijkaard?
  PZPN to zmurszałe próchno, tu trzeba zmian, zacznijmy od tego.

 • As Karo lubi Komentarz

  Głupotą było pozbycie się Nawałki po MŚ. Jego drużyna miała przynajmniej jakiś pomysł na grę. Przed meczem z Bośnią tamtej reprezentacji zastanawialibyśmy się iloma bramkami ich pokonamy. Wczoraj drżeliśmy żeby nie przegrać... Loew grał jeszcze gorszą padakę na mistrzostwach a jednak dalej prowadzi reprezentację Niemiec.

 • As Karo lubi Komentarz

  Panie Brzeczek cała Polska pana prosi pan poda się do dymisji! To będzie jedyna trafna pana decyzja. Pan prześledzi swoje poczynania ŻADNEGO STYLU, POSPOLITE RUSZENIE A POLSKA MARKA POTRZEBUJE ... FACHOWCA NP. nie będę sugerował! A co? Pan prezes PZPN jest niewidomy (ślepy)? Nie widzi wstydu tylko szuka usprawiedliwień! Panie Boniek pamięta pan co wypowiadano pod adresem G,. Laty?

 • As Karo lubi Komentarz

  Boniek nigdy się nie zgodzi na innego trenera , Brzęczek będzie do M.E a jak nie wyjdzie z grupy to będzie do usunięcia i kadre obejmie następny koles Bońka czyli Michniewicz .

 • As Karo lubi Komentarz

  "Ta grupa piłkarzy potrzebuje kogoś na swoim poziomie"- czyli Brzęczek spełnia wymagania. Panie Wawrzynowski! Piłkarzy wysokiej klasy w szerokiej kadrze jest trzech,może czterech. Dlaczego z marnych rzemieślników robi Pan topowych graczy?

 • As Karo lubi Komentarz

  Niestety prezesem jest EgoBoniek i nie wywali Brzeczka, bo go sam wybrał..

 • As Karo lubi Komentarz

  Polska piłka potrzebuje nie tylko zmian na stanowisku selekcjonera ale również w PZPN bo obecnie między innymi to ludzie w związku są przyczyną zapaści polskiej piłki

 • As Karo lubi Komentarz

  Problem Brzęczka jest jeden i podstawowy. W trakcie swojej krótkiej kariery trenerskiej prowadził słabe lub przeciętne kluby, które z racji posiadanego "materiału ludzkiego" musiały stawiać w pierwszej kolejności na grę defensywną i kontry. Problem polega na tym, że już od lat, głównym atutem reprezentacji jest ofensywa a w tej materii Brzęczek wciąż błądzi jak dziecko we mgle. Co jeszcze gorsze z uporem godnym lepszej sprawy powiela błędy Smudy czy Fornalika, na siłę próbując dopasować zawodników do swojej wizji (mało czytelnej) a nie wizję do zawodników (vide Bereszyński na lewej obronie).

 • As Karo lubi Komentarz

  to nie trener który powinien prowadzić kadrę , nasi piłkarze w klubach zachodnich są odpowiednio wykorzystywani i grają na europejskim poziomie . Powołani do kadry zachowują się jak dzieci we mgle nie mają pojęcia jak mają grać , jest to wina trenera , który nie potrafi wykorzystać umiejętności zawodników do zbudowania dobrej drużyny od taktyki, przegotowania fizycznego do techniki. NALEŻY NATYCHMIAST ZMIENIĆ TRENERA BO NA ME BĘDZIE KOMPROMITACJA .

 • As Karo lubi Komentarz

  Wykorzystanie potencjału naszych piłkarzy w reprezentacji staje się mission impossible i to jest ewidentna wina szefostwa PZPN-u czyli uwielbiającego siebie prezesa Bońka, który z przeciętniaka chciał zrobić superselekcjonera. Nawałka też nie zasłużył się w pracy z reprezentacją, bo mieszał, kombinował po nocach a jak było każdy widział. Nawałkę z resztą najlepiej sprawdził kontrakt z Lechem Poznań, gdzie skompromitował się już doszczętnie.

 • As Karo lubi Komentarz

  Trenerka to rzemioslo czyli potrzebna jest dobra szkola. Pan Brzeczek, poza srebnym medalem na MO'92 praktycznie nic nie osiagnal, zarowno jako zawodnik, jak i trener. Nie ma tez ani dobrych "trenerskich papierow" ani praktyki u dobrych trenerow. Praktycznie jest "Panem Nikt", na zasadzie "Ja z synowcem na czele i jakoś to będzie". Czas stracony, moze czas ze sceny zejsc, zanim nie wyniosa na taczkach, bo "pieniadze to nie wszystko", panie Brzeczek ???

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.