Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Paweł Perkowski lubi Komentarz

  Tam zaraz rozbił.
  Wzięła bo chciała.
  Pies sam nie weżmie.

 • Paweł Perkowski lubi Komentarz

  Widocznie był lepszy w łóżku. Dziewczyny kochają porządne grzmocenie, tylko wstydzą się przyznać :)

 • Paweł Perkowski napisał/a komentarz do Polakom pod K2 puszczają nerwy. "Dajcie nam w końcu spokój"

  Opanuj się z tymi rewelacjami i docinkami! Jeżeli Ty ulegniesz wypadkowi i będziesz obolały to będziesz tryskał humorem? Więc nie pisz takich rzeczy!!! Człowiek nie tylko nie osiągnął tego co zaplanował to jeszcze w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności został ranny! Dziennikarka powinna się zastanowić nad tym co mówi a nie zadawać głupkowate pytania! Od dziennikarki telewizyjnej należy wymagać nie tylko ładnej buzi ale też trochę więcej mózgu niż u papugi!

 • Paweł Perkowski napisał/a komentarz do Pjongczang 2018. Ogromny pech Polki. Karolina Riemen-Żerebecka nie wystąpi na igrzyskach

  Życzę zdrowia i powodzenia pani Karolino! Niech Pani nie czyta tutaj baranów piszących kąśliwe uwagi!

 • Paweł Perkowski napisał/a komentarz do Biegły sądowy: Revol kierują emocje, atak szczytowy był źle przygotowany

  Szanowny Panie Wojciechu Gajewski, nie ma Pan racji z tym prokuratorem. To złe porównanie. Bardziej obrazowe porównanie to marynarz pływający kontenerowcem czy zbiornikowcem może się wypowiadać na temat pracy kapitana okrętu podwodnego? Mechanik mający doświadczenie z elektrycznymi silnikami samochodów Tesla może być ekspertem w zakresie silników spalinowych? Tak samo Alpinista a Himalaista! Zupełnie inne warunki panują na wysokości 4500 m.n.p.m. a skrajnie inne na wysokości ponad 7000 m.n.p.m.! To tak jakby porównać czekoladę z produktem czekoladopodobnym! Jest takie powiedzenie ludowe, ze nie można się wypowiadać o życiu pszczół jak ktoś ula nie widział! Z całym dla Pana szacunkiem!

 • Paweł Perkowski napisał/a komentarz do Biegły sądowy: Revol kierują emocje, atak szczytowy był źle przygotowany

  Nie znam się na wspinaczce ale umiem czytać i wyciągać wnioski i denerwuje mnie kontekst zapisanych informacji w artykule, oto tylko dwa cytaty:
  Cytat 1) "Bogusław Kowalski, który jest instruktorem Polskiego Związku Alpinizmu, a także biegłym sądowym w zakresie wspinaczki".
  Mój komentarz: Czy ma kompetencje aby się wypowiadać na temat panujących warunków w Himalajach na wysokości 7200 m.n.p.m.?! Najwyższy szczyt całych Alp – Mont Blanc ma wysokość 4 807 m n.p.m. !!! To ogromna różnica! Moim zdaniem nie ma zielonego pojęcia o warunkach panujących na wysokości ponad 7000 m.n.p.m.!!! On jest tylko instruktorem Polskiego Związku Alpinizmu!!! Alpinizmu, powtarzam!
  Cytat 2) Oto jego słowa, "Pakistańczycy najprawdopodobniej w ogóle nie dysponują śmigłowcami"!
  Mój komentarz: Zwracam uwagę na sformułowanie "najprawdopodobniej"!!!!! Ekspert, który gdyba bo nie wie na pewno! Przykro to mówić ale w Polsce wszędzie jest za dużo dyletantów, którzy niestety znajdują poklask społeczny i urastają do roli wyroczni! A jakie są później efekty to widać w naszej gospodarce i poziomie życia nas Polaków!

 • Paweł Perkowski napisał/a komentarz do Siergiej Sirotkin o współpracy z Robertem Kubicą. "Posiadanie go w zespole to atut"

  Jak się rozbić? O to szkolenie chodzi?

 • Paweł Perkowski napisał/a komentarz do Legia podbija USA. Z marszałkiem Senatu u boku

  Czy dobrze zrozumiałem? Właściciel prywatnego klubu prosi marszałka o to, żeby ten objął patronat nad wyjazdem jego drużyny do USA a faktycznie sponsoruje czyli opłaca jego przelot i pobyt w stanach? Kieszonkowe też dostał? Mam pytanie, wyjazd objął tylko jego czy jego rodzinie też? A pytanie podstawowe brzmi, czy tak wolno?! Przecież za chwilę marszałek będzie się musiał prezesowi w jakiś sposób "zrewanżować"! Co na to polskie przepisy, bo za granicą tak nie wolno?!

 • Paweł Perkowski lubi Komentarz

  Janek powiedziałeś A, wiec powiedz i B! Bo inaczej cię zniszczą. A pospólstwo nigdy się nie dowie, co w skokach piszczy!

 • Paweł Perkowski lubi Komentarz

  Powtórzę jeszcze raz nazwisko zobowiązuje zawiść iż drużyna dobrze skacze wywołała w Ziobrze.

 • Paweł Perkowski lubi Komentarz

  Sonda; Czy Polski Związek Narciarski powinien wyciągnąć rękę do Jana Ziobry po jego oświadczeniach na facebooku? 75% przeciw. I słusznie, bo jak się mówi A to trzeba powiedzieć i B. Serial typu wiem ale nie powiem nadaje się do zabawy w piaskownicy. Albo Ziobro wygarnie konkretnie co ma do kogo albo niech spada z tematów sportowych. Ze sportem takie zabawy nie mają nic wspólnego. Albo - albo panie Ziobro! Kawa na ławę, lub zamilcz.

 • Paweł Perkowski napisał/a komentarz do Adam Małysz komentuje trzecie nagranie Jana Ziobry. "To głupota nie przyjść i nie porozmawiać"

  Nie rozumiej Janka! Do sądu też się nie idzie, bez wskazania winowajcy i nie żąda, żeby zrobił to sędzia !!! Takie stawianie sprawy to absurd! Niech faktycznie powie kto go dyskryminuje i udowodni to faktami! Inaczej zastaje tylko jedno wytłumaczenie logiczne! Chociaż nie chce mi się wierzyć ale innego nie znajduję. Tak może postępować tylko osoba będąca na "garnuszku" konkurencji! Osoba, której za wszelką cenę zależy, żeby w zespole wprowadzić niezgodę i wątpliwości co wpływa na gorszą koncentrację a przez to na gorsze wyniki!

 • Paweł Perkowski lubi Komentarz

  LEWANDOWSKI PEWNIE WYGRAŁBY TEN PLEBISCYT,GDYBY NIE TA JEGO BEZNADZIEJNA ŻONA..((DE FACTO,DOŚĆ BRZYDKA I LEKKO WREDNA..((

 • Paweł Perkowski lubi Komentarz

  żona kamila stocha emanuje ciepłem i skromnością , przemiła osoba . jak widze ta lewandowska to mnie w dołku ściska . wszedzie jej pełno , niedługo będę sie bał lodówke otworzyc żeby lewandowska nie wyskoczyła . to lansowanie lewandowskiej która przypomne nic w życiu nie osiągnęła sama poza tym że wyszła za lewandowskiego jest niesmaczne , bo jak to mówią jak za dużo to i świnia nie zeżre.

 • Paweł Perkowski napisał/a komentarz do "Trener obniżył mi belkę, co też nie pomogło". Dawid Kubacki skomentował swój skok

  Na szczęście Stoch wygrał! Gratulacje i dzięki za taką postawę i sukces panie Kamilu! Swoją drogą próbuje sobie wyobrazić inny scenariusz, co by się stało gdyby jakimś dziwnym trafem ostatni konkurs wygrał inny nasz zawodnik! Czy Polacy by go kochali czy znienawidzili za taki wyczyn?

 • Paweł Perkowski lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Paweł Perkowski napisał/a komentarz do Zdjęcia

  A kim ty jesteś, żeby stawiać tak absurdalne pytania? Polska to historia i ponad tysiącletnia tradycja porównywalna do GB! Polska była potęgą w Europie i nadal by była gdyby nie zdradzieccy sąsiedzi.

 • Paweł Perkowski napisał/a komentarz do Niemcy w szoku po skoku Kamila Stocha. "Co za wyczyn!"

  Lepiej patrz na siebie jak z ciebie się śmieją nieudaczniku!

 • Paweł Perkowski napisał/a komentarz do Niemcy w szoku po skoku Kamila Stocha. "Co za wyczyn!"

  Gratulacje panie Kamilu dla Pana, kolegów i całej ekipy! Tak trzymać! Aż serce się raduje z takich sukcesów Polaków na międzynarodowych arenach! Powodzenia!!!

 • Paweł Perkowski napisał/a komentarz do Williams ma dylemat? Nagła zmiana decyzji - skład kierowców dopiero w styczniu

  Nie róbcie takich spekulacji bo dojdziecie do wniosku, że powinien jeździć chińczyk albo hindus! Kierowca F1 musi być przede wszystkim osobą potrafiącą słuchać osób zajmujących się taktyką, przyjmującą polecenia oraz osobą przewidywalną. Bolid to miliony dolarów więc kiedy nieodpowiedzialny kierowca go rozbije to nie zarabia na tym nikt! Reklamy zarabiają drobne w porównaniu z wpływami od sponsorów, którzy płacą krocie za to, żeby ich logo znalazło się na bolidzie. Jeżeli bolid przyjedzie na metę nawet jako trzeci to ważne, że cały świat będzie oglądał to logo do końca wyścigu. Kiedy jednak bolid ulega wypadkowi to logo jest oglądane tylko do tego momentu i co najgorsze kojarzy się wówczas podświadomie z wypadkiem! W wyniku takiego zdarzenia stajnia traci na następny rok iluś sponsorów, reklamodawców i oczywiście samochód! Dlatego to jest takie ważne, żeby zatrudnić odpowiedniego kierowcę! Kubica niestety kiedy siedzi za kierownicą pod wpływem adrenaliny staje się nieprzewidywalny i ryzykuje nie raz to pokazał a to jest poważny problem dla Williamsa, stąd to wahanie.

 • Paweł Perkowski napisał/a komentarz do Media: Kontrakt Roberta Kubicy rozwiązany? Zainterweniował Władimir Putin

  Kto i dlaczego rozpowszechnia takie brednie?! W jakim celu?! W życiu nie słyszałem, żeby zawodnik przynosił do jakiegokolwiek klubu miliony a później ryzykował swoim zdrowiem i życiem może jeszcze dostaje swoją gażę wypłacaną z jego pieniędzy, które wniósł?! ! Kierowcy F1 zarabiają krocie dlatego, że ryzykują życiem! Pieniądze do stajni F1 wnoszą sponsorzy, którzy robią to dla swoich korzyści w zamian za reklamę na bolidzie, stroju kierowcy. To są ogromne kwoty za reklamy, które ogląda cały świat. Tak się to koło napędza ale nigdy w życiu zawodnik nie "kupuje" sobie miejsca w zespole!

 • Paweł Perkowski napisał/a komentarz do Eksperci komentują sytuację Kubicy. Wygrały pieniądze Sirotkina

  Co za brednie!!! Pierwszy raz o czymś takim słyszę!!! Zastanówcie się, to tak jakby Lewandowski poszedł do Bayern Monachium i zaproponował, że zapłaci za to, żeby mógł u nich grać!!! Wyobrażacie sobie taką sytuację?! ABSURD totalny!!! Zawodnik idzie do klubu, żeby zarabiać a tym bardziej w F1 gdzie ryzykuje życiem! Dlatego kierowcy zarabiają ogromne pieniądze! Jestem przekonany, że z Kubicą problem polega na jego usposobieniu! Bolid F1 to koszt rzędu milionów dolarów i nie powierza się go w ręce człowieka, który nie zna pojęcia strachu i ryzykuje nie tylko swoim życiem czy w najlepszym przypadku kalectwem ale również sprzętem! Williams mając do wyboru kilku zawodników wybierze bardziej rozsądnego, który słucha poleceń i nie ryzykuje!!! Pieniądze nie spadają z nieba i Williams dobrze o tym wie! Nie zatrudni Kubicy wiedząc, że nie tylko może stracić samochód ale jeszcze będzie musiał płacić za leczenie i odszkodowanie, gdyby uległ wypadkowi "w pracy"! A że Kubica jest osobą nieodpowiedzialną i nieprzewidywalną to nie raz mogliśmy się o tym przekonać! Co innego jazda na testach a co innego na prawdziwym wyścigu gdzie zawodnicy czasami ryzykują, żeby zyskać cenne sekundy. Nie podpiszą z nim kontraktu. Zgadzacie się ze mną i tym tokiem rozumowania?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.