PolakRS - lubi

 • PolakRS lubi Komentarz

  To co się dzieje w Legii jest najlepszym przykładem, że nie ma sensu kupowanie dużej ilości piłkarzy, a w szczególności zagranicznych. Tacy piłkarze zarabiają najwięcej ale nie są emocjonalnie związani z klubem i grają tak jak im się chce nie patrząc wcale na sytuację klubu w lidze lub ogólnie na stan finansowy klubu. Jak nie dostaną wypłat lub zostaną na nich nałożone kary finansowe to będą się z klubem sądzić bez skrupułów. Takie kryzysy dotknęły w Europie wiele klubów: Manchester United, Chelsea, Real Madryt, Najbardziej Barcelonę ale też wiele wiele innych. Nawet z naszego podwórka: Jagiellonię, wcześniej Lech, Wisłę Kraków, Śląsk Wrocław i inne. To się nie zmieni puki nie będzie w składach zespołów przynajmniej połowy wychowanków, a sprowadzanie nowych piłkarzy będzie ostrożniejsze i za mniejsze pieniądze. Bo lepiej mieć polskiego zawodnika jako gwiazdę, a z zagranicy mieć zawodników tzw. walczaków.

 • PolakRS lubi Komentarz

  Panie Włodku.Jestem z tej generacji,która podziwiała Pana kunszt piłkarski i patriotyzm,w tamtych czasach. .Grał Pan dla Polski,za marne grosze ,za płaszcz ortalionowy,ale z poświęceniem.Dzis milionerzy,grają dla mamony i ciągle im mało...Pozdrawiam Pana.

 • PolakRS lubi Komentarz

  Recai Krychowiak brak słów czy ten Brzęczek jest ślepy

 • PolakRS lubi Komentarz

  Znowu Reca i Krychowiak o matko a Moder na lawie co za gosc

 • PolakRS lubi Komentarz

  Z Krychowiakiem w środku pola to możemy pograć w lotki facet niech w końcu zakończy granie w piłkę jego występów nie da się oglądać to jest po prostu żenada że Brzeczek daje mu pierwszy plac Reprezentacja za Brzeczka nie zrobiła żadnego postępu cofamy coraz bardziej .Z kim my chcemy jechać na euro wszystkie mecze w plecy

 • PolakRS lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • PolakRS lubi Komentarz

  W ramach odprawy wcisnąć mu trzeba Bońka i polska piłka będzie miała spokój.