Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • xan_dra lubi Komentarz

  Pamiętam pierwszy set w gdansku, przegrali wysoko, dostali lanie, wydawało sie że to nie może trwać 11 setow. A jednak, walka, poswiecenie, to jest siatkowka, szkoda tego meczu, niesamowite emocje, jutro mam nadzieje odprawimy drugi zenit.

 • xan_dra lubi Komentarz

  Brawo chłopaki!!!!!!

 • xan_dra lubi Komentarz

  Brawo Trefl !
  Awansu brak , ale mecz w Waszym wykonaniu - klasa !

 • xan_dra lubi Komentarz

  Brawa dla Trefla.Wspaniały mecz.Zabrakło trochę doświadczenia

 • xan_dra lubi Komentarz

  Brawo chłopaki za walkę czapki z głów

 • xan_dra lubi Komentarz

  Trefl szacunek, Rubin myślał, że będzie łatwo i przyjemnie a tu o mało w gatki nie narobili.... chociaż kto ich tam wie czy nie narobili patrząc na miny vipów hahaha

 • xan_dra lubi Komentarz

  Trochę głupio zabrzmi w tym przypadku stwierdzenie "moralni zwycięzcy", ale jeśli ktos powiedziałby mi, że Trefl zagra w dwumeczu z Kazaniem 11 setów, wysłałbym go do wariatkowo.

 • xan_dra lubi Komentarz

  Jak przegrywać to tylko tak. Czapki z głów panowie :)

 • xan_dra lubi Komentarz

  Bravo Gdańsk! Ogromny szacunek chłopaki!

 • xan_dra lubi Komentarz

  Co wy wgl gadacie , Bartman to idealny zawodnik z charakterem do Resovii , Jarosza to zjada na śniadanie to darujcie sobie , poszedł za kasą tak jak i Kubiak , jego jakoś nie krytykujecie? Ale to najlepszy zawodnik ligi argentyńskiej ubiegłego sezonu, a teraz ponad 50% w ataku z Sadą, jeśli postawiłoby się na niego jako ,,1'' na ataku , to zobaczycie jaka byłaby zmiana na plus w Resovii w przyszłym roku ;) dla mnie atak mógłby być np Bartman - Filip i nie ma sensu cały czas kupować 2 drogich atakujących do drużyny jak teraz niewiadomo kto ma grać czy Jarosz czy Schulz , raz ten , raz ten a wyników jak nie było tak nie ma. Doświadczony i bardzo ograny już Bartman i wciąż młody, głodny Filip , który wygryzł obecnie Zhigalova z ,,6'' w Radomiu ;)

 • xan_dra lubi Komentarz

  Jak widać Pan Michał Kaczmarczyk - autor artykułu- pisze artykuł z niczego. Waldemar Wspaniały powiedział że nie skomentuje, a Pan Kaczmarczyk robi z tego artykuł...

 • xan_dra lubi Komentarz

  Masz jakieś wątpliwości co do fachowości komentarza Wojciecha?
  Niepotrzebnie " Jasiu". Posłuchaj czasem to troszkę siatkówki zrozumiesz.
  A o synu na pewno się teraz nie wypowie bo to wielki dramat dla całej rodziny i każdy NORMALNY człowiek to rozumie.

 • xan_dra lubi Komentarz

  Dajcie spokoj Damianowi... w tamty sezonie jechaliście po Śliwce odszedł i pokazał resowiaka jak gra... teraz sobie Schulza upatrzylisci. Przyczyna to zła polityka klubu pan K i G dali ciała nie ściągając żadnego poważnego lidera tylko kontuzjogennego Mike. Pan Igła tez nie pomaga tym, ze chodzi i wszędzie gada ze za zdobyte punkty i za waleczność będzie płacił. Sam pamietam jego słabe sezony i ciekawi mnie czy wtedy kasy od wypłaty sobie odejmował

 • xan_dra lubi Komentarz

  A ja uważam, że powodem może być też przygotowanie fizyczne. Większość zawodników gra smętnie, bez mocy. Tym bardziej, że była fala kontuzji. Oczywiście wybór między kiwką a atakiem często zależy od kwestii psychicznej. Ktoś popełnił też błąd już przy kompletowaniu zawodników. Większość typowała Asseco do medali, a ja w tym składzie nie widziałam zawodników na medal. Uważałam że o top 6 mogliby walczyć, ale na nic więcej nie byłoby ich stać. Gdyby założyć że Mika i Schulz graliby na optymalnym poziomie, to można by było powiedzieć, że mają dobrą pierwszą szóstkę. Ale obaj zawodnicy grają słabo, żeby nie stwierdzić że fatalnie. Możdżonek i Jarosz też nie błyszczą. Mają Smitha, Tibo i Perrego, którzy mniej więcej gwarantują jakąś jakość. Ale hitem resovii był Smith na ławce ze względu na limit obcokrajowców. To już pokazało jak bardzo ktoś nie miał pomysłu na sezon.
  Jest to najdroższa drużyna średniaków, ale mimo to liczę że pieniądze w tej drużynie nadal będą, bo im więcej dobrych drużyn w lidze, tym lepiej dla naszej reprezentacji. Mam ogromną nadzieję, że Igła ma plan.

 • xan_dra lubi Komentarz

  Rozumiem, że "ortodoksyjny kibic" miałby oznaczać ślepo wierzącego? :-)
  Nie, nie jestem kibicem Resovii, jestem kibicem siatkówki. Trochę krócej (pewnie o 10 lat), ale ponieważ przez całe moje życie sport się przewijał (nie tylko na trybunach i przed TV), trochę inaczej traktuję jego różne aspekty.
  I podtrzymuję swoją opinię - nie wierzę w to, że się "nie chce". Nawet jeżeli można dopuścić jakieś pojedyncze przypadki w sporcie zawodniczym (piszę o znanych sportowcach) to nie w skali globalnej. Powtórzę też - potencjał jest lepszy od wyników, ci sami zawodnicy w różnych innych konfiguracjach radzili sobie lepiej. Pytanie, czy tę (aktualną) konfigurację jest ktoś w stanie optymalnie wykorzystać? Językiem teorii ról zespołowych (pewnie wszystkie role są w jakiś sposób potrzebne) Resovii brakuje "siewcy idei" i "człowieka akcji" :-)
  Tych ról można/trzeba szukać zarówno wśród zawodników, jak i w sztabie trenerskim.
  Z ciekawością będę obserwował poczynania Igły. Choć ma zupełnie inne miejsce w tej układance to może odegrać ważną rolę. A jemu chyba się chce, czy też nie? :-)
  I paradoksalnie - gdyby był układ Kargul - Pawlak w zespole, to powiedziałbym, że jest na czym budować...

 • xan_dra lubi Komentarz

  Pewnie też rozumiem frustrację. Zastanawiam się tylko, czemu frustracja kibiców trafia tylko w zawodników. I jaki związek z tym mają informacje o renegocjowaniu kontraktów, bardzo wysokim kontrakcie Miki itp. Na razie widać, że zawodnicy stają się kolejny sezon głównym celem ataków własnych kibiców. A wydawało się, że klub w jakiś sposób przyznał się do błędów i chce zbudować coś sensownego. Ale czy w ten sposób to się uda? Wątpię.

 • xan_dra lubi Komentarz

  Oczywiście, że tak nie jest. Po prostu odpowiadasz na głos, a raczej głosy sfrustrowanych kibiców Resovii, budujących teorie spiskowe.
  Frustrację nawet i rozumiem, bo rzeczywiście trudno wytłumaczalna niemoc. Ale stwierdzenia, że się nie chce? Że podjęli kontrakty tylko dla kasy...? Bzdura - tak myślę. Potencjał sportowy jest na pewno na lepsze granie. Od dłuższego czasu brakuje jednak "team spiritu" drużynie rzeszowskiej.
  Potrzeba albo jakiegoś zawodnika z charyzmą, albo trenera. A najlepiej obu :-)
  Ważnym punktem w drużynie jest też sypacz - tu też jest pewien problem.
  Wobec braku (utraty) takich zawodników najpierw Kowal przestał sobie dawać radę. A Cretu, przynajmniej na razie, nie robi żadnej różnicy na plus.
  To widać podczas meczu - ani energii z boku, ani na boisku. A jak jeszcze nie będzie wsparcia lokalnych kibiców...

 • xan_dra lubi Komentarz

  czyli sądzisz, że problemem jest, że Mice i innym zawodnikom się nie chce trenować i przerzucać ton żelastwa? I nie słuchają trenera przygotowania fizycznego? A w poprzednich sezonach im się chciało ? Nawet w Treflu, gdzie po zmniejszeniu wynagrodzeń Mika i Szulz jednak co nieco zdobyli?

  Tak zgodnie wszyscy zawodnicy się zmówili po przyjściu do Asseco Resovii? Bo wszyscy grają źle i poniżej swoich możliwości.

 • xan_dra lubi Komentarz

  A pan Mika to trener od przygotowania fizycznego?

 • xan_dra lubi Komentarz

  to Mika jest trenerem od przygotowania fizycznego?

 • xan_dra lubi Komentarz

  no właśnie! dlatego nie wiem czemu Zaksie przypisywane są jakieś winy? Klub wobec zawodników jest oki. a autor coś sugeruje że niby dlatego zawarto szybko nowe kontrakty żeby mieć więcej czasu!!!??? Co ma piernik do wiatraka?

 • xan_dra lubi Komentarz

  Klub nie zajmuje się rozliczaniem firm zawodników. Niektórzy tutaj mylą pojęcia. To nie klub zalega z opłatami podatkowymi tylko poszczególni zawodnicy, którzy zaufali oszustowi, bo ten zamiast je płacić to je sobie przygarnął.

 • xan_dra lubi Komentarz

  jeśli to prawda, że umoczony jest Tomasz syn Wojciecha, to straszny wstyd. Facet jest dorosły i sam odpowiada za swoje czyny, ale błoto oblewa wszystkich. Wstyd!!!

 • xan_dra lubi Komentarz

  Czekam na jakieś oświadczenie Pana Wojtka. I współczuję bo to nic przyjemnego zszargana przez własnego syna dobra opinia rodziny. Wierzę, że po prostu nie mieli wpływu na dorosłego przecież faceta. (Podobnie jak p. Martyniuk na swojego).
  Mimo wszystko g..... przyklei się do wszystkich. Okropna sytuacja. I jak tu dawać twarz w tv.
  Zaksa nic nie musi oddawać zawodnikom bo im zapłaciła. To Tomasz D. nie zapłacił należnych podatków i zgarnął forsę. Swoją drogą to dziwne tak dawać dostęp do własnego konta.

 • xan_dra lubi Komentarz

  Jego polski odpowiednik Jakub Ziobrowski, niemiecki- Grozer-zawodnicy mający duży obwód w bicepsie podciągają rękawki.
  Żałosny jest Twój komentarz i brak wiedzy anatomicznej.
  Ale wiesz, nie wszyscy muszą się znać na anatomii jak i na siatkówce czy zasadach panujących na halach sportowych :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.