Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Leszek Bukowski lubi Komentarz

  JAK MOZNA WIERZYC POLICJI JAK POLICJA ZAMIAST PILNOWAC RUCHU , POUCZAC ZAGUBIONYCH TO CO ROBI? ANO PRZED SŁUZBA DOWODCA ROZKAZUJE MAJA DAC TYLE I TYLE MANDATOW I KROPKA .....WCALE TU O BEZPIECZENSTWO NIE CHODZI TYLKO WYRWAC KASE A NAMOLIACH POLSKIEJ DROGI ....POBUDOWANA OBWODNICE NOWEJ RUDY PIEKNA DROGA DWUPASMOWA W KIERUNKU KŁODZKA I CO? ANO 50KM/H BO TEREN ZABUDOWANY TZN NOWA RUDA TABLICA A DOMY I BYDYNKI 200-300M I TAM WLASNIE POLICJA ŁAPIE BO TRUDNO NA DRODZE JAKBY SZYBKIEGO RUCHU JECHAC 50/H....NIE TŁUMACZE TU HOŁKA BO TO MISTRZ KIEROWNICY I NIESTETY SAM GŁOSI ZE TRZEBA UWAZAC JEDZIC BEZPIECZNIE I Z PRZEPISAMI ALE JAK POLICJA MA RADARY ZŁE I WIEDZAC O TYM ŁAPIE I KARZE MANDATAMI I WIE ZE TAKIE ABSURDY DROGOWE SA I TAM SIE WYKORZYSTUJE TO JA HOŁKA POPIERAM SKORO POLICJA KOMBINUJE TO MY TEZ MUSIMY KOMBINOWAC ....SKORO JUZ UDODNIONO ZE RADIOWOZ POLICJI MA NIBY NAS ZE JEDZIEMY 200KM/H A SIE OKAZUJE ZE TO 200 JEST SZYBKOSC RADIOWOZU A NIE NASZA TO COS TU NIE GRA PRAWDA? HOŁEK JADAC Z WISŁAWSKIM MOZE PRZEKROCZYLI PREDKOSC ALE SKORO TWIERDZA ZE TO NIE BYŁO 113 A MNIEJ NIZ 100 TO CHYBA WIEDZA CO MOWIA ....TRUDNO TU PRZYZNAC RACJE OBECNIE ALE JAK ZNAM ZYCIE ZABIERANIE PRAW JAZD ZA PRZEKROCZENIA SZYBKOSCI W TERENIE ZABUDOWANYM JEST DOBRYM ZRODŁEM DOCHODU KAZDEGO BO TO MA POLICJA, URZAD MIEJSKI I BUDZET POLSKI

 • Leszek Bukowski lubi Komentarz

  Policja powinna być od tego żeby ludzie jeździli bezpiecznie a nie tylko od zabierania prawa jazdy i nakładania mandatów. A jak jest każdy widzi czytałem wywiad z policjantem z drogówki który mówił że jak jedzie radiowozem to wszyscy jeżdżą zgodnie z przepisami a jak wraca do domu prywatnym samochodem to na drogach kwitnie chamstwo i jaki wyciągnął z tego wniosek że trzeba karać karać i jeszcze raz karać. Logika nakazywała by żeby policję było częściej widać na drogach wtedy będzie bezpieczniej tymczasem najczęściej stoją ukrycia gdzieś za krzakami I wlepiają mandaty I wcale nie jest od tego bezpieczniej. Raz że ukarany jechał za szybko bo nie było widać policji po drugie jak już zostanie ukarany jedzie dalej zdenerwowany co też nie wpływa dobrze na bezpieczeństwo. Policji w Polsce nie zależy na bezpieczeństwie na drogach tylko na nałożeniu jak największej liczby mandatów

 • Leszek Bukowski lubi Komentarz

  ... ŻYJEMY W KRAJU TOTALITARYZMU ...i nie ma co się tutaj oszukiwać , wszystko pokazywane jest w barwnych kolorach - jaka to Polska nie jest wspaniała ...i prawo...i biurokracja ...i podatki... i emerytury.... a jak jest NAPRAWDĘ ??? WSZYSCY czekają na jakiś KROK do przodu by to wszystko ROZPIR.... i zrobić po swojemu , żeby to zdawało EGZAMIN I SŁUŻYŁO LUDZIOM....po to są te BIURA,POLICJA, STRAŻ ,SZPITALE... a co mamy ? WIĘKSZOŚĆ ma CIĘ w DU...E a co najważniejsze , że nasz kochany RZĄD zajmuje się tylko i jedynie wypisywaniem ZAKAZÓW , NAKAZÓW , PROWOKACJĄ , PONIŻENIEM INNYCH NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ...itd...itd.Polacy myślą zbyt szybko a jeszcze szybciej pracują bo są zdolni tylko , że znajdzie się zawsze jakiś TRUTEŃ który zrobi NAM REKLAMĘ na cały ŚWIAT dlatego zapadają negatywne decyzje z tego powodu . ZROBILI Z HOŁOWCZYCA - BOHATERA NA CAŁY ŚWIAT A TERAZ - WYŚMIEWAJĄ GO PUBLICZNIE ZA TO , ŻE JAKIŚ TUMAN ( nie mylić z Policjantem )ODEBRAŁ MU PRAWO JAZDY. BRAK SŁÓW - nie wiem , czy będzie poprawa na tle LOGIKI ???

 • Leszek Bukowski napisał/a komentarz do Krzysztof Hołowczyc mocno krytykowany. "Te tłumaczenia to jeszcze większy wstyd niż jazda z taką prędkością"

  Było to w ubiegłym roku. Gdzieś w okolicach Katowic, jest odcinek drogi (dojazd do A4) z ograniczeniem do 120. I jechałem tamtędy, lewym pasem, omijając leniwie snujące się tiry po prawej stronie. W pewnym momencie na zderzaku "usiadł" jakiś passat (czy audi - nie pamiętam). Spieszył się widocznie, więc lekko docisnąłem, z zamiarem powrotu na prawy pas. Ale on - jak po sznurku - za mną, dalej przyklejony do mojego zderzaka. Więc jeszcze dodałem gazu aby odskoczyć od natręta i gdy zrobiło się miejsce wjechałem na prawy pas. A ten natręt za mną... i włącza koguta... Oczywiście zatrzymałem się. Policjant który wysiadł ze "ścigacza" bardzo uprzejmym i spoufałym tonem poinformował mnie, że "jechałem 140 w miejscu gdzie dozwolone jest 120". Opisuję to zdarzenie bo takie "podpuszczanie" kierowców przez policję do rozwinięcia większej prędkości i w efekcie przekroczenie jej limitu jest na porządku dziennym. Oni nie dbają o nasze bezpieczeństwo a jedynie "szukają kasy".

 • Leszek Bukowski lubi Komentarz

  też mi ciekawostka napiszcie kiedy się nie pomyli

 • Leszek Bukowski lubi Komentarz

  A wielu "bul" przeszkadzał

 • Leszek Bukowski napisał/a komentarz do Euro 2016. Szwajcarskie media o meczu z Polską: "Te cholerne rzuty karne"

  Kibic cieszy się z wygranej i z uznaniem odnosi się do pokonanego przeciwnika. To podnosi rangę sukcesu. Kibol wpada w euforię, poniża i obraża przegranych.To obniża rangę sukcesu. Tych drugich siła ci u nas wielka.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.