Aga3333 - lubi

 • Aga3333 lubi Komentarz

  Kilka tygodni temu napisałem, ze następne spotkanie z Sakkari- lansko! Niestety miałem racje. Iga gra, bez żadnego planu w przeciwieństwie do Greczynki. Kto oglądał mecz na żywo, to widział timing Polki, No kaplica mówiąc kolokwialnie, ADHD! Kończenie piłek, nawet z tym problem! Sakkari grała solidnie mocno. Polka nie radzi sobie z szybkimi piłkami, stoi za blisko, nadgarstek sztywny widać, przy top spinie. Nie wiem skąd paniJoanna Sakowicz wie, ze Iga jest najsprawniejsza zawodniczkom w kobiecym tourze? Może, ktoś z kancelarii premiera udzielił jej informacji? Rozstawienie w Ostrawie Igę zdecydowanie przerosło, ranking, tez.

 • Aga3333 lubi Komentarz

  jest to najlepsza opcja ale jeden warunek asystent Polak

 • Aga3333 lubi Komentarz

  ^Wlassnie miedzy innymi ze Nicola byl jednym z najlepszych rozgrywajacych w histori siatkowki jest nam potrzebny jak powietrze .Pozycja rozgrywajacego jest u nas nieszczegolnie mocna przydaloby sie troche podszkolic troche rozgrywajacych

 • Aga3333 lubi Komentarz

  i to jest bardzo dobra wiadomość !! Trzymam kciuki za Nikolę.

 • Aga3333 lubi Komentarz

  Z wiekiem przychodzi u niektórych zgryźliwość i pianobijstwo. Panu Boskowi nie można odmówić jednego . Był mistrzem olimpijskim. Jest ( bo jest) grabarzem siatkówki w AZS Częstochowa . Nie był ,jako trener wybitny . Po mojemu - przypadłości wieku robią swoje . Chciał być mentorem -wyszło jak z "Jasiem" Tomaszewskim . Błazenada....

 • Aga3333 lubi Komentarz

  brawo i tie break !!! Hubert prowadzi z Murrayem w tie breaku 5:2

 • Aga3333 lubi Komentarz

  Hubert wygrał w tie breaku więc wskazana analogia:)

 • Aga3333 lubi Komentarz

  nic tylko trzeba teraz wygrać gema:)

 • Aga3333 lubi Komentarz

  Oby jak najszybciej Heynen wystartował na trenera reprezentacji Polski siatkarek! Naprawdę warto! On jest jedynym, który zrobi porządek po dzbanie Nawrockim! Heynen to gwarant niespodziewanego i wielkiego sukcesu naszych dziewczyn na Mistrzostwach Świata siatkarek w 2022 r., które będą rozgrywane w Polsce! Mam nadzieję, że zbuduje kadrę, w której liderką gry i zespołu będzie Zuzanna Górecka. Sobie nie wyobrażam ewentualnej kadry Heynena bez Zuzy. Ona ma stanować "bijące serce" naszej kadry oraz ma swą grą prowadzić do zwycięstw i sukcesów, co jej bardzo gorąco życzę! Jeśli Heynen skreśli Zuzannę Górecką z reprezentacji Polski siatkarek, przestanę im kibicować! Ja oglądam kadrę tylko ze względu na Zuzę!

 • Aga3333 lubi Komentarz

  Witam.Popieram Pana Panie Swiderski...i 3 razy tak dla VITAL:A w pracy z DZIEWCZYNAMI..One go akceptuja i chca.PS..poszperac w INTERNECIE co mowia zawodniczki KADRY a nie zgorzkniale byle kadrowiczki/zadrosne????.Pozdro.:)..A , IGLA lepiej zamilcz..:(

 • Aga3333 lubi Komentarz

  To po coś zadawał się z Rudym? Jak chciałeś tak masz, a podobno chcącemu nie dzieje się krzywda.

 • Aga3333 lubi Komentarz

  "Czy Zbigniew Boniek popełnił błąd, zwalniając Jerzego Brzęczka?" - błąd popełnił zatrudniając go. :D

 • Aga3333 lubi Komentarz

  Boniek zaoszczędził Brzęczkowi kompromitacji i hejtu przez następne 10 lat. Jak dodamy do tego kilkaset złotych za ten czas, kiedy kadra już nie grała meczy, a Brzęczek do końca roku jeszcze "na papierze" pracował, plus odprawa, to wygląda na to, że Boniek nieźle Brzęczka ustawił. Emeryturke i spokojne życie ma zapewnione. Też bym tak chciał.

 • Aga3333 lubi Komentarz

  Brzęczek, to Ty mi skradłeś marzenia! Liczyłem że po tym jak otrzymałeś porządny rdzeń kadry po Nawałce, rozwiniesz ją i będziemy grać lepiej, efektywniej i efektowniej. Ale nieststy czekał mnie (i miliony kibiców) ogromny zawód, bo cofnąłeś kadrę nawet nie tyle go mrocznych lat 90tych, co wręcz do połowy XXw! Jesteś typowym przedstawicielem polskiej "myśli szkoleniowej". Kolejnym przedstawicielem drewniałej gry, bojącej się wszystkiego i wszystkich, w tym własnego cienia. Nic nie potrafisz, zero mentalu. I powiedz mi co Ty niby takiego możesz nauczyć Lewego i spółkę, skoro Ci grają w znakomitych klbach pod okiem jeszcze znakomitszych trenerów? Co Ty niby możesz powiedzieć Lewemu, jak ustawić grę, skoro on uczył się od najleszych na świecie?? Lewandowski to może Cię olać ciepłm moczem, a Ty tu z marzeniami wyjeżdżasz. W XXI w. gdzie nawet k.urwa Luksemburgi i inne tego pokroju kraje grają ciekawszą piłkę, Ty postanowiłeś cofnąć nas o 50 lat. Weź się lepiej za Wieczystą Kraków. Tam znajdziesz ludzi o właściwym Tobie mentalu, pijaczka Peszkę, czy nnych którzy zamiast ambicji grania na w miarę dobrym poziomie w ekstraklapie wybrali ganianie po boisku ze ślusarzami, bodowlańcami, kelnerami i innymi którzy poklepią sobie piłeczkę po pracy. I jeszcze ten Twój pociotek Kuba który od 5 lat ciągle leży na stołach lekarzy a Ty na siłę ciagałeś go po kadrze. Co 1 mecz zagrał to zaraz na pół roku wypadał. Po prostu pusty śmiech i żal. Jesteś żałosny Brzęczek

 • Aga3333 lubi Komentarz

  Wawrzynowski chyba przez poprawność polityczna nie podaje nazwiska, za co Kamil Wojtkowski powinien być mu wdzięczny.

 • Aga3333 lubi Komentarz

  witalis zakupił właśnie pokaźną dawkę żelu do rąk...

 • Aga3333 lubi Komentarz

  JEŚLI NIE WIESZ CZY DA RADĘ, TO NA CHOLERE SIE WYPOWIADASZ. NIECH PISZA CI CO WIEDZA.

 • Aga3333 lubi Komentarz

  Antiga też doświadczenia nie miał . Ani w męskiej , ani w żeńskiej , a jednak w Rzeszowie radzi sobie świetnie . Mój typ , to Heynen lub Antiga .
  Poza tym , żaden z nich w razie niepowodzenia nie przyspawa się do stołka tak
  jak to zrobił Nawrocki . To są ludzie honoru . Ufam jednak , że każdy z w/w
  mógłby obecne pogorzelisko przekształcić w coś wartościowego . Wszak z popiołów
  rodzi się feniks .

 • Aga3333 lubi Komentarz

  Lewandowski jest świetnym pilkarzem. Potrafi ciekawie odpowiadać na zadane pytania. Czuć, że ma doświadczenie w kontaktach z mediami.Człowiek bardzo zrównoważony, pewny swych możliwości i jednocześnie odnosi się do innych z szacunkiem. Klasa sama w sobie.

 • Aga3333 lubi Komentarz

  Robert jest niesamowitym piłkarzem. Skutecznym, prezentującym niesamowitą technikę gry. Pokażcie tak błyskotliwego napastnika strzelającego w tak spektakularnym stylu nożycami lub główką. Jego gole to majstersztyk sztuki piłkarskiej. Gole można strzelać różnie, ale on strzela je w taki sposób, że wywołuje zachwyt. Po jego wypowiedziach widać inteligencję. Jeśli więc potrafi tak precyzyjnie formułować wypowiedzi, ubierać je w bogate słownictwo- umie też myśleć: szybko, szeroko. Zwykły buras nie potrafiłby tak się wypowiadać. Myślę, że jest godzien i wart nagród i uposażenia, jakie dostaję. Wart, jak nikt inny.