Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • jotwu napisał/a komentarz do Skoki. Planica 7. Podparty skok Piotra Żyły przestraszył Adama Małysza. "Nie zazdrościłem mu, gdy siedział tam na górze"

  Poczytaj sobie również,a dowiesz się,że podstawowym obowiązkiem koordynatora szkolenia skoczków/ przypomnę ci,że w dwuboju są też skoki/ jest organizowanie szkolenia, a nie realizacja umów sponsorskich.A jakie są wyniki tego szkolenia kadry B i juniorów nawet dziecko odgadnie.Kadra A ma kompletny skład szkoleniowy i Małysz jest tam tak potrzebny jak dziura w moście.Poklepywanie po plecach,przytrzymywanie nart i denne komentarze,to tym zajmuje się pan dyrektor.To od tego jest koordynator szkolenia?

 • jotwu napisał/a komentarz do Skoki. Planica 7. Podparty skok Piotra Żyły przestraszył Adama Małysza. "Nie zazdrościłem mu, gdy siedział tam na górze"

  Czy widział ktoś Małysza na zawodach dwuboistów? Nie ? A przecież w jego obowiązkach jako dyrektora d/s skoków jest organizacja szkolenia skoczków i dwuboistów.Przykleił się do kadry Horngachera w charakterze gadającej głowy,a szkolenie kadry B ,juniorów i dwuboistów leży.

 • jotwu lubi Komentarz

  Teraz zaczynają reorganizacje? To co oni robili przez cały 2018?

 • jotwu lubi Komentarz

  Nie ma co się obrażać , ale prawda jest taka , że nasza gra była słaba , wygraliśmy przypadkowo . Fakt , że Austryjacy z przodu nie mieli armat , ale lepsza drużyna nie miała by z nami najmniejszego problemu wygrać . Najbardziej razi mnie brak utrzymania się przy piłce , wymiany podań , nie daje się tego oglądać . Oczywiście kibicuję naszym , ale oglądając mecze Francji , Anglii i innych drużyn to mam wrażenie , że piłka poziomem nie robimy postępów , a wręcz się cofamy .

 • jotwu lubi Komentarz

  Ten gość ma racje. Prawda jest taka że mając takich piłkarzy w kadrze jak my i takiej klasy powinniśmy oczekiwać dużo więcej. Polacy nie są w ogóle zgrani często tracą piłkę na swojej połowie ciągle grają do tyłu i nie umieją grać ofensywnie. Zero motywacji w reprezentacji. Jesteśmy najlepsi w graniu do tyłu a Szczęsny ma więcej posiadania piłki jak lewy. Byśmy mieli trenera klasy światowej byśmy czaskali kazdego

 • jotwu lubi Komentarz

  Oglądałem mecz i to Austria prowadziła grę większość meczu . Lewandowski zawiódł po raz kolejny żadnego strzału na bramkę , na szczęście wszedł z ławki pod koniec Piątek.

 • jotwu napisał/a komentarz do F1: Williams w fazie reorganizacji. Zespół rekrutuje nowych pracowników

  I w takie bagno wdepnął Orlen.Jaką wartośC ma reklama na takim badziewiu?

 • jotwu lubi Komentarz

  Z pieniędzmi jechał ( oddać ) . Teraz pójdą pewnie na remont mesia :-)) . Znowu lipa . Kasy nie będzie :-((((

 • jotwu lubi Komentarz

  kiedyś poprosiłem ateistę ,żeby odmówił modlitwę, odmówił

 • jotwu lubi Komentarz

  A dostaliście jakieś potwierdzenie tych informacji od Ireneusza? :) Zawsze wysyłał.

 • jotwu lubi Komentarz

  Niektóre przygłupy stwierdzą że to karma, a ja po naszemu napiszę poprostu że dosięgnęła go ręka sprawiedliwości, a może to Tomek Jędrzejak chciał przypomnieć z góry o zaległościach wobec niego? Ireneuszu, spłacaj swoje długi, bo możesz nie zdążyć, jak sam zobaczyłeś, życie jest tak kruche...
  PS. Szkoda samochodu, szkoda ogrodzenia, bo kto teraz zapłaci za naprawę?

 • jotwu lubi Komentarz

  Jaki człowiek? Zwykły oszust i złodziej żerujący na nieszczęściu innych. Sprawiedliwość go w końcu za to dosięgnęła, a może nagle zechce naprawić całe zło jakie wyrządził dotychczas, licząc że los i dla niego będzie łaskawy i przywróci zdrowie?

 • jotwu lubi Komentarz

  No proszę karma

 • jotwu lubi Komentarz

  Niby taki twardziel, a wg mnie iras chciał się rozjeb...ć! Te długi go zabiły niestety! Bania nie wytrzymała presji...

 • jotwu lubi Komentarz

  Karma. Dla kotów.

 • jotwu napisał/a komentarz do El. Euro 2020. Austria - Polska. Janko zakpił z naszej reprezentacji

  Czy to tak trudno pojąć,że wygraliśmy przypadkiem? Byliśmy słabsi w każdym elemencie gry.Pomógł nam fuks,przypadek,a nie dobra gra.Janko prawidłowo ocenił ten mecz.I nie ma co się napinać,bo zlepek piłkarzy to nie drużyna.

 • jotwu lubi Komentarz

  pisz tylko na czym się znasz ! Ronaldo takich meczy jak Lewy 4 bramkami miał tyle,że wstyd czytać te Twoje wypociny !

 • jotwu lubi Komentarz

  Tylko nie wystawiać Stocha bo będzie klapa dac Kota

 • jotwu napisał/a komentarz do El. Euro 2020. A licznik bije - Robert Lewandowski bez gola dla kadry od ponad 12 godzin

  Przydomek "drewno" nie wziął się z niczego.Osiem kolejnych meczy z zerowym kontem.Ale na szkle razem z żoną i Klarą jest co najmniej trzy razy każdego dnia.I te ciągłe ochy i achy jaki to on jest wielki .To już stało się nudne.Całe szczęście,że przestano pisać o przechodzeniu do Realu,bo wiadomo,że tam drewna nie potrzebują.

 • jotwu lubi Komentarz

  I jeszcze jedno: NIESPOTYKANA TO JEST GŁUPOTA PISMAKÓW z WP i Sportowych Faków.

 • jotwu lubi Komentarz

  Olać tego Horngacher. Pokazał nam jak ma nas w du... Już dawno powinniśmy powiedzieć, że Polska wybierze nowego trenera.

 • jotwu lubi Komentarz

  Świętował z Niemcami

 • jotwu lubi Komentarz

  luuuudzie dajcie juz spokój z tym Dolezalem,Hornsuchem i innymi asystentami.Trener i tylko wysoka półka....Schuster,Poitner lub Mika Kojonkoski.

 • jotwu lubi Komentarz

  Niezaleznie od tego, co osiągnął Horngacher z naszymi skoczkami, styl rozstania jest tragiczny. Austriak zakpuł sobie z nas. Wiedział, że Polakom zależy i wodził nas za nos, by móc wynegocjować jak najlepsze warunki. Zachował się jak rasowy biznesmen. Tylko co to ma wspólnego ze sportem i szacunkiem do tych, których trenowal przez ostatnie 3 lata? Aż trudno uwierzyć, że do tego stopnia ma za nic polskich skoczków. Jeśli zawodnicy mówią prawdę, to żaden z nich nie ma pojęcia o tym, jaką decyzję podjął Austriak, choć oczywiscie jest to wersja oficjalna, bo nieoficjalnie, każdy z nas wie, jak jest

 • jotwu lubi Komentarz

  Wolny nie powinien jutro skakać jako pierwszy, tylko przedostatni.
  Pierwszy musi być najsłabszy punkt drużyny czyli Stoch. Żyła ostatni, to jasne, a drugi Kubacki.
  Inny układ nie ma sensu.
  Co z tego, że Wolny dobrze otworzy rywalizację skoro po skoku Stocha spadniemy co najmniej o 3 miejsca.
  W innych ekipach najsłabsi skaczą na samym początku.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.