reksio123 - lubi

 • reksio123 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • reksio123 lubi Komentarz

  @Paweł Majta: naprawdę sądzisz,że kogoś to obchodzi...?

 • reksio123 lubi Komentarz

  @Paweł Majta: Nie stać Cię na 1000 zł biedaku.

 • reksio123 lubi Komentarz

  to jest tak przykre młody człowiek oddaje całe życie temu co kocha i zamiast nagrody jest kara ;( to bardzo przykre Rodziny i kibice na zawszę będą miały ten smutek w sobie zginął tak młody człowiek przykre to jest

 • reksio123 lubi Komentarz

  Według mnie słuszne uwagi, bo oglądając wyścig po ulicach Katowic dało się zauważyć zbyt wąskie pewne fragmenty co do ilości kolarzy i szerokości peletonu - szczególnie wąskie ronda.Tam aż się prosiło o kraksy i w sumie wydaje mi się ze nawet w trakcie wyścigu były wywrotki.Finish był pechowo ustawiony, a w dodatku tam obok jest torowisko z kamieniami.
  Nie było szansy poszerzyć tego odcinka. Oczywiście wina zawodnika który spowodował utratę przez drugiego równowagi w bliskiej odległości barierek.

 • reksio123 lubi Komentarz

  Wypadek straszny, ale jak obserwuję organizację z roku na rok to Lang koniecznie chce się dorobić zarzutów prokuratorskich.

 • reksio123 lubi Komentarz

  Nie jestem wielkim znawcą kolarstwa, ale gołym okiem widać, że bezpieczeństwa na finiuszu nie zapewniono. Metalowe barierki, brak jakieś strefy buforowej. Finisz na zjeździe. Żal tylko kolarzy.

 • reksio123 lubi Komentarz

  We Francji jakiś czas temu zarejestrowano podobnie zaczynający się wypadek , ale miał na szczeście znacznie łagodniejsze zakończenie dzięki śliskim matom rozpostartym na barierkach. Barierki były tez znacznie mocniej połączone ze soba, dzieki czeku kolarz mimo prędkości odbił się od maty i zsunał przed barierkę a nie jak u nas zdemolował całe rusztowanie. Komuś mocno zabrakło wyobraźni i pomysłu jak porządnie zabezpieczyć finisz.

 • reksio123 lubi Komentarz

  Panie Lang jest wina i to po pańskiej stronie bo jeśli się ogłasza, że jest premia pieniężna za pobicie rekordu szybkości na finiszu to jest to w pewnym sensie przyzwolenie na niebezpieczna jazdę.

 • reksio123 lubi Komentarz

  kolejny pasozyt, ktory wskoczyl do lozka bogatemu sportowcowi i teraz jedyne co robi to pokazuje gola d... w internecie, a potem lamenty, ze mezczyzni traktuja kobiety przedmiotowo

 • reksio123 lubi Komentarz

  Najbardziej ubawiły mnie "...świeżo złowione ryby..." szczególnie okoń nilowy i dorsz

 • reksio123 lubi Komentarz

  Córka występuje w kolejnej reklamie...

 • reksio123 lubi Komentarz

  Parasportowy pisarczyk Czykiel o Bobku lewaty[...]a z lokowaniem produktu: błyskotliwej, z genami po geniuszach, zstępnej ww. Prosto z zoo z wybiegu szympansów? Nie, prosto z festiwalu folklorystycznego Kurpiów. Bobek lewaty[…]a z WAGiną i przychówkiem. Bobkowa lewaty[...]a z przetrzepanym przez uprawianie karate wypełnieniem czaszki, magistra od fikołków, propagatorka „paszy bezglutenowej” opowiada na lewo i prawo o ochronie życia prywatnego. I dlatego z Bobkiem molestują i prowadzą stalking wobec internautów informacjami o swoim folklorystycznym życiu. Ile IQ trzeba mieć, żeby rozumieć sens swoich deklaracji? Monetyzowanie z ostatnich miesięcy grubego brzucha i obecnie osobników niedawno wyjętych z brzucha tej ww. Gdzie jest Jugendamt w Muenchen, gdzie rzecznik praw dziecka i gdzie bojownik praw obywatelskich, niejaki Bodnar? Kabaret. Kabaret dla ubogich intelektualnie. Była "gadzinówka", jest "wpcikówka"? Kto jest kierownikiem tej bulwarówki dla elity intelektualnej na miarę ……Bobka, Bobkowej i przychówków? Podobno obecnie słynny arystokrata, o adekwatnym do pozycji społecznej nazwisku, Kapusta.

 • reksio123 lubi Komentarz

  Córunia Drewniaków też jest sportowcem ?! Walnijcie się w puste łby !

 • reksio123 lubi Komentarz

  O co chodzi z tymi zdjęciami? Kilku facetów ze SF podgląda rodzinę - chodzi o dziecko, czy o któreś z rodziców?

 • reksio123 lubi Komentarz

  Parasportowy pisarczyk Kubiak o Bobku lewaty[...]a & Co. z lokowaniem produktu: błyskotliwej, z genami po geniuszach, zstępnej ww. Prosto z zoo z wybiegu szympansów? Nie, prosto z festiwalu folklorystycznego Kurpiów. Bobek lewaty[…]a z WAGiną i przychówkiem. Bobkowa lewaty[...]a z przetrzepanym przez uprawianie karate wypełnieniem czaszki, magistra od fikołków, propagatorka „paszy bezglutenowej” opowiada na lewo i prawo o ochronie życia prywatnego. I dlatego z Bobkiem molestują i prowadzą stalking wobec internautów informacjami o swoim folklorystycznym życiu. Ile IQ trzeba mieć, żeby rozumieć sens swoich deklaracji? Monetyzowanie z ostatnich miesięcy grubego brzucha i obecnie osobników niedawno wyjętych z brzucha tej ww. Gdzie jest Jugendamt w Muenchen, gdzie rzecznik praw dziecka i gdzie bojownik praw obywatelskich, niejaki Bodnar? Kabaret. Kabaret dla ubogich intelektualnie. Była "gadzinówka", jest "wpcikówka"? Kto jest kierownikiem tej bulwarówki dla elity intelektualnej na miarę ……Bobka, Bobkowej i przychówków? Podobno obecnie słynny arystokrata, o adekwatnym do pozycji społecznej nazwisku, Kapusta.

 • reksio123 lubi Komentarz

  Zmieńcie nazwę z Sportowe Fakty na Pudelkowe Fakty. Częściej tutaj można przeczytać o celebrytach czy też ludziach którzy ze sportem nie koniecznie są związani, niż o samym sporcie :)

 • reksio123 lubi Komentarz

  I takim oto szajsem będziemy maltretowani przez najbliższy czas...

 • reksio123 lubi Komentarz

  Lewandowska nie jest sportowcem CELEBRYTOM MÓWIMY WON ZE SF!!!

 • reksio123 lubi Komentarz

  Was redaktorzy na uslugach Lewych , dopadl rodzaj amoku, szaleju zescie sie nazarli czy mozg sie zlasowal ???Prymitywne i prostackie co robicie swoim czytelnikom !!