reksio123 - lubi - strona 2

 • reksio123 lubi Komentarz

  W Berlinie wciąż funkcjonuje skostniały układ, który jest zdania, że MMA to nie sport...
  No proszę, Niemcy zauważyli, że walenie się dwóch trolli po łbach, to nie sport... Ale do tego nie trzeba być Niemcem :)

 • reksio123 lubi Komentarz

  Bo większość obywateli naszego kraju to bezmózgi. Dzisiaj byłem w Auchan i co druga osoba nie miała maski. Co najgorsze nie noszą ich też starsze osoby, jeśli ja mam maskę to nie żeby się nie zarazić tylko bo chce chronić innych, tego wymagam też od innych. Policjanci incognito powinni stać w marketach i walić mandatami po 1000 zł. Może to by przekonało tępaków.

 • reksio123 lubi Komentarz

  Yes, yes yes.....huurrra w końcu jest i dzisiejszy raport z koronawirusa i to przez samego naczelnego napisany.
  Dzień na Plotkarskich SyFach uważam za zakończony:)))
  #komentarzusunięty....

 • reksio123 lubi Komentarz

  Buszmenie usunąłeś mojego posta to go wkleję jeszcze raz . "W moich oczach jest pan nędznym gadem, omyłkowo tylko nazywanym człowiekiem" „Barbarzyństwo, jakim Pan się wykazał, jest biegunowo odległe od regulaminu tego portalu. Doprowadził Pan dział żużlowy i żużlowców do upodlenia. Wie Pan, że nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić Pańskie postępowanie.Nie zdziwię się, jeśli jutro napiszesz artykuł , że napadła cię załoga angielskiej łodzi podwodnej, która ominęła blokady, wpłynęła do Wisły jakimś dopływem dostała się do redakcji potem rurami kanalizacyjnymi podjechała do sracza i zakotwiczyła w oczekiwaniu na pana ostafinski . Niech pan odejdzie bo nie mogę na pana patrzeć, bydlaku! Precz

 • reksio123 lubi Komentarz

  Rozumiem że Australia gdzie zmarło 100 osób (przy liczbie ludności 24 mln...i średnim zagęszczeniu 10 osób na km2) jest wzorem do naśladowania....a Polska 40 mln kraj gdzie umarło tyle samo osób ....wg najemników z wp itp....jest krajem który najgorzej poradził sobie z pandemia, znaczy sie rząd PiS sobie najgorzej poradził bo targowica działała wzorowo...

 • reksio123 lubi Komentarz

  Adams bezmyślnie gada. W Australii było lato, więc epidemii jeszcze nie było. Przyjdzie dopiero za 2-3 miesiące. Tak jest zawsze w sezonie grypowym i nie trzeba kończyć studiów medycznych żeby wiedzieć takie oczywistości.

 • reksio123 lubi Komentarz

  Ciekawe czy w Australii też maja rzekomo "niezależne" media, które 24 godziny na dobę krytykują ich rząd za WSZYSTKO co robi?

 • reksio123 lubi Komentarz

  @kurad: ZROZUM. Pseudo redaktorzy nie mają ''pomysłu'' na artykuł, solidny reportaż o sporcie, wydarzeniach sportowych. Więc jeden z ''redaktorów'' w dziale: sportowe fakty-KARATE-Anna Lewandowska........ PRZECIEZ TO JEST CHORE. Lewandowska wstawiła na swoim profilu czy (gdzieć tam) zdjęcie, ''redaktor'' Czykiel skopiował, dopisał i.... artykuł gotowy w: SPORTOWYCH FAKTACH-o tematyce - KARATE!!!! Teraz zwracam się do autora powyższego artykułu/''SPORTOWEGO'' faktu. Panie Redaktorze Czykiel. Internauci, jeżeli będą chcieli dowiedzieć się czegoś nowego z życia, o życiu Lewandowskich - proszę mi wierzyć, znajdą adres portalu w/w. Dlatego mam prośbę: w dziale sportowym pisz Pan o sporcie ... albo wcale. Dziękuję za uwagę miłego wieczoru.

 • reksio123 lubi Komentarz

  Petarda , no szczęka opadła ! Nara.

 • reksio123 lubi Komentarz

  Czy określenie "petarda" to dowartościowuje kobiety, czy wręcz przeciwnie ?
  Jestem mężczyzną i mocno mnie to razi...

 • reksio123 lubi Komentarz

  @reksio123: A czego oczekujesz po gościu o mentalności przeciętnego 14-latka, który podnieca się dziewczynami na Instagramie? :D

 • reksio123 lubi Komentarz

  Czy możecie przestać pisać o kobietach PETARDA?Panowie dziennikarze to jest prymitywne, przpraszam dziennikarz tak nie pisze tulko jakiś niezdrowo napalony mania. To bardzo szowinistyczne, bez kultury, napiszę do naczelnego, bo to obraza i wstyd dla portalu.

 • reksio123 lubi Komentarz

  Co za bzdury, chłop i autor tekstu ma chyba coś poprzestawiane w głowie. Manipulacja godna Urbana. Co za syf...

 • reksio123 lubi Komentarz

  Wywiad pod z góry ustawiona tezę: "Polacy z niczym sobie nie radzą, rząd jest nieudolny, wszystko się wali, nie to co w Dani, czy Szwecji, gdzie ludzie są mądrzy, a rządy idealne." Lemingi to kupią. Oczywiście żadnych liczb, bo jeszcze by się okazało, że jest na odwrót i co wtedy? Niemiecka WP nie może do tego dopuścić!

 • reksio123 lubi Komentarz

  Nieźle, artykuł o facecie, a większość pokazanych zdjęć to jego partnerka :D

 • reksio123 lubi Komentarz

  Pewnie pan Kliś jechał przepisową prędkością.

 • reksio123 lubi Komentarz

  Nie zgadzam się z głupim, chamskim zachowaniem piłkarzy. Jeżeli ktoś chce tak grać, to proszę otworzyć nową ligę światową na wzór Igrzysk Śmierci. Tam wszyscy twardziele będą mogli się wykazać. Dla nie piłkarzy zostaną wprowadzone podobne reguły na trybunach dla kibiców. Piłka może być grą twardą, ale z mądrymi zasadami. Zacząć należy od pseudo działaczy, trenerów i piłkarzy. Patrz wypowiedź Wojciecha Kowalczyka o tym, że gdyby to on był trenerem, a w drużynie przeciwnej grałby kontuzjowany zawodnik, to kazałby go wyeliminować z gry. W corridzie jest więcej wzajemnego szacunku między bykiem a matadorem niż u niektórych piłkarzy.

 • reksio123 lubi Komentarz

  formalnie nie należy, ale powiązania finansowe i wspólne interesy to już co innego - lewackie, żeby nie było wątpliwości...

 • reksio123 lubi Komentarz

  dziwnym trafem do dalszych rozgrywek przechodzą drużyny "starszych" państw UE....
  Polska tutaj chyba komuś pokrzyżowała plany (prawda panie Clattenburg???)....